Jelenleg 525 vendég és egy tag online

A játék furcsa dolgai:)

3 éve 7 hónapja #222240 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

__Nagy__ beküldte: Azért nincs mert csak az utolsó replay-t mentem el
(mert tettem fel elég jól sikerült replayt 10 fragos t62a-s, és közel 9ezres 3tank 1 lövéses arty-s replayt és az emberek 1 szóba kötöttek bele le se szarták a replayt akkor minek mentsem el ha csak a
"jógyerekek" replay-i a jók,, de most már mentem) és feltételezem érthetően írtam, hogy napokkal azelött volt, hogy indult a topic.
De látom hogy ha volna kb 300-700 hozzászolásom a forumba bármihez akkor ugymond a nevem ismerős lehetne és nemkérdőjelezné meg senki( hanem esetleg"érdekes- neki elhiszem mert jógyerek" hozzászólás érkezne).
Sajnos ez alapján szerintem tökmindegy hogy mit írok mert csak szar 22 hozzászolásom van a forumélethez annak a fele meg csak kérdés!

Szerintem valamit felreertettel. Teljesen mindegy kinek mennyi hozzaszolasa van a forumon. Ha valamit allitasz (pl.: a spot rendszer bugos), akkor azt bizonyitani is kene egy visszajatszassal. Mert akkor meg tudnank nezni, hogy mi is tortent valojaban es ha tenyleg bug, akkor elkonyvelnenk magunkban, hogy igen, letezik ez a bug. Vagy pedig el tudnank magyarazni, hogy mi es miert tortent.

Es ez nem azert mert meg akarunk alazni barkit is, hanem mert segiteni szeretnenk, barmilyen hihetetlen is.

En is talalkoztam mar olyan jelenseggel amit nem ertettem es volt hogy forumon kertem segitseget, hogy nezzek meg a visszajatszast mi tortent, volt hogy privatban kuldtem el valakinek es minden esetben kiderult hogy amit bugnak/csalasnak gondoltam az nem volt az, csak en nem neztem meg figyelmesen vagy rosszul tudtam valamit.

Ha arrol van szo, hogy nem akarjatok a neveteket felvallani valami okbol akkor nekem nyugodtan el lehet kuldeni a kerdeses replay-t vagy videot privatban is, ranezek es hatha tudok ra valamit mondani.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #222244 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ne birkózzál a malaccal fiam, mert mindketten sárosak lesztek, és a malac még élvezi is....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70

3 éve 7 hónapja #222245 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Koteal beküldte:

Ne birkózzál a malaccal fiam, mert mindketten sárosak lesztek, és a malac még élvezi is....

Legalabb egy jo .gif-et beszurhattal volna. :lol:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

3 éve 7 hónapja #222246 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

pap32 beküldte:

matyiabagoly beküldte:

pap32 beküldte: NO PROBLEM....és bármennyire is full bukónak gondoltam, simán hoztuk 15-8-ra...DE azrt arra kiváncsi lennék, hogy az a Bulldog hogy került be top tier-nek az ellenfélnél... :ohmy:

Ez egy olyan csata volt, ahol elvileg 8-asok voltak felül és 5-ös felderítők legalul. Itt éppen 0 db 8-as volt.

??
Így első olvasatra gondolom csak poénból írtál...mert ha nem, akkor mi az, hogy "elvileg 8-asok voltak felül"?? Itt 3db 7-es volt; két arty (ami már alapból gáz, de gyakrabban előfordul) meg egy 7-es light, ami 8-asnál kisebb meccsbe (ergo minimum 1db 8-asnak kéne valahol lennie) nem kerülhet(ne)... :pinch:

Ezt teljesen komolyan gondoltam, nem poénból mondtam. Az MM-nek 11 csata szintje van, ami nem keverendő össze a 10 jármű szinttel. A képen egy 8-as szintű csata látható, ahonnan pont a 8-as szintű járművek hiányoznak.
Az alábbi ábrán az oszlopokat kell nézni:

3 éve 7 hónapja #222247 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

dobilaci beküldte:

Koteal beküldte:

Legalabb egy jo .gif-et beszurhattal volna. :lol:

Sorry vagyok, későn értem haza. de tessék:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Samy70, Sics, Tomat, Sztyepan65

3 éve 7 hónapja #222251 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70

3 éve 7 hónapja #222349 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Nah, majd hétvégén csapatok replay-t az M46-al. Lehet az ismereteim nem teljesek, vagy maga játékon belüli kommunikáció lagja adja ki, de elég rendszeres. TD-k, lightok esetében nem zavar, mert azok álcája sokat levesz + bokor+ egyebek.

Viszont amin elgondolkozok:

Az én kis "pörsingem" elméletileg 480m látótávval bír állandóan, mivel optika+skillek felnyomják. Álcám 13% körüli, ez csak amiatt fontos, hogy ha a heavynek is annyi (ami azért ritkább) és pont ugyanaddig látna el, akkor elvileg egyszerre látnánk egymást. Általában a körülmények hasonlóak, én is és a heavy is bokorban vagyunk (nem campelek, de az elején jó megvárni még spotolódnak a népek, és arra indulni, ahol van esély értelmesen játszani).

Szóval beállok gyors a bokorba, várok picit, és egy E5 belémtol egy AP-t. Nincs spotter, amire villan a lámpa. Aztán kaptam még párat mert én balga nem tudtam már elmozogni és kilőttek. Figyeltem a többiek mit csinálnak, hát spotolódott az E5 jókora távolságra tőlem.

Ezt más heavy is el tudta játszani. Szóval kérdem én, ha még ugyanaddig ellátna periszkóppal, akkor is jó eséllyel kisebb az álcája, de ha feltornázza 10% nekem még akkor is 432m-ről látnom kellene.

Az ellen esetében, ha nincs látótávolságot javító cucc, leghamarabb 348m-ről láthatna sík terepen (400m látótáv esetén).

Annyit még el tudok képzelni, hogy ha egy TD spotol, akkor a rádióhatótávon belül megláthat más is... persze akkor a térkép közepén mindenkit látni kellene magasabb tierben...

+ ugye a 480 azt jelenti, hogy 450-ig látok így is, viszont 30m-nyi álcát még kompenzál.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #222366 Írta: Staudegger_hun
Megválaszolva: Staudegger_hun

uBootVII beküldte:
Szóval beállok gyors a bokorba, várok picit, és egy E5 belémtol egy AP-t. Nincs spotter, amire villan a lámpa. Aztán kaptam még párat mert én balga nem tudtam már elmozogni és kilőttek. Figyeltem a többiek mit csinálnak, hát spotolódott az E5 jókora távolságra tőlem..

És ha nem ő spottolt fel? hanem egy 5 skilles gecó kis light?

3 éve 7 hónapja #222371 Írta: kisvadasz
Megválaszolva: kisvadasz
itt nem azon múlik mennyi hozzászólásod van.milyen a statod az számít ha sárga vagy akkor nagyjából hülye vagy a játékhoz és azt sem tudod melyik tank mire jó és hova kéne menni vele stb ha zöld akkor nem annyira de csatát nem fogsz eldönteni max lesz 1 2 top gun és tank ász ha kék az már igen a kékek soha nem látnak ebben a játékban érdekes módon semmilyen furcsaságot 10 böl 8 lövésük talál stb ha lila vagy akkor te vagy az atyaúristen és a szavad az szent nézz csak körül bármelyik topicban milyen szinü játékosok írnak ide állandóan és dícsérik egymást kivéve 1 2 kezdöt akik még elhiszik azt a mesét hogy ebben a játékban megkell tanulni játszani stb és az hogy 4 5 prémium tank figyel a garázsodban több hónapos prémium fiokkal annak semmi köze nincs ahhoz kinek milyen a statja.mit is írtak itt nemrég? az egyik topicban ? a pénzemért kapjak valamit ?

3 éve 7 hónapja #222377 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

kisvadasz beküldte: itt nem azon múlik mennyi hozzászólásod van.milyen a statod az számít ha sárga vagy akkor nagyjából hülye vagy a játékhoz és azt sem tudod melyik tank mire jó és hova kéne menni vele stb ha zöld akkor nem annyira de csatát nem fogsz eldönteni max lesz 1 2 top gun és tank ász ha kék az már igen a kékek soha nem látnak ebben a játékban érdekes módon semmilyen furcsaságot 10 böl 8 lövésük talál stb ha lila vagy akkor te vagy az atyaúristen és a szavad az szent nézz csak körül bármelyik topicban milyen szinü játékosok írnak ide állandóan és dícsérik egymást kivéve 1 2 kezdöt akik még elhiszik azt a mesét hogy ebben a játékban megkell tanulni játszani stb és az hogy 4 5 prémium tank figyel a garázsodban több hónapos prémium fiokkal annak semmi köze nincs ahhoz kinek milyen a statja.mit is írtak itt nemrég? az egyik topicban ? a pénzemért kapjak valamit ?

És még a magyar nyelv megfelelő használatát is szoktuk írni.
Nem szeretnélek bántani, de nem volt kedvem végigolvasni, mert fájt a szememnek.

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Ankhiszesz, Rohamnyuszi, Sztyepan65

3 éve 7 hónapja #222378 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

kisvadasz beküldte: itt nem azon múlik mennyi hozzászólásod van.milyen a statod az számít ha sárga vagy akkor nagyjából hülye vagy a játékhoz és azt sem tudod melyik tank mire jó és hova kéne menni vele stb ha zöld akkor nem annyira de csatát nem fogsz eldönteni max lesz 1 2 top gun és tank ász ha kék az már igen a kékek soha nem látnak ebben a játékban érdekes módon semmilyen furcsaságot 10 böl 8 lövésük talál stb ha lila vagy akkor te vagy az atyaúristen és a szavad az szent nézz csak körül bármelyik topicban milyen szinü játékosok írnak ide állandóan és dícsérik egymást kivéve 1 2 kezdöt akik még elhiszik azt a mesét hogy ebben a játékban megkell tanulni játszani stb és az hogy 4 5 prémium tank figyel a garázsodban több hónapos prémium fiokkal annak semmi köze nincs ahhoz kinek milyen a statja.mit is írtak itt nemrég? az egyik topicban ? a pénzemért kapjak valamit ?

Minden rendben?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 éve 7 hónapja #222381 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67

Tomat beküldte:

És még a magyar nyelv megfelelő használatát is szoktuk írni.
Nem szeretnélek bántani, de nem volt kedvem végigolvasni, mert fájt a szememnek.

Nekem van pár prém tankom, prém előfizetésem is van, de ettől nem lettem okosabb.... közben közben néha segítek lehozni a csatát, de ennyi,,, 37k csatához mérve noob vagyok... , tudomásul veszem, hogy vannak nálam jobbak és kész..

"The expendable"
VENTI VIDI VICI
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sztyepan65, _BudSpencer_

3 éve 7 hónapja #222388 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
uBootVII

amin elgondolkozok:

Az én kis "pörsingem" elméletileg 480m látótávval bír állandóan, mivel optika+skillek felnyomják. Álcám 13% körüli,

1.
Dobd fel a replay-t oszt nézzük meg.
Anélkül "kit érdekel a hősi mese".

2.
13%???
Legénységgel együtt mennyi, az a kérdés! ... Mert ha legénységgel együtt ilyen az álcája a Pörsingednek, akkor nincs több kérdésem...

tier4-8 közt akadnak lightjaim, 30% alatti álcája egynek sincs, de a jobb legénységek inkább 40% körülre viszik fel... és akkor én még nem etetem-itatom őket.

Medjeim is 25-30% álca közt vannak, TD-jeim 30-35%-nál. ( Álló helyzetben, és ebben még nincs benne álcaháló).

Szóval magasabb szintű közepes tankon a 13% álca eléggé furán hangzik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, Rohamnyuszi

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #222406 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Lightokkal rengeteget pattintok újabban. LTTB-vel egy szerencsétlen, AP-t lövő O-ni-t pattintottam 2x is egymás után /1400 blocked dmg/, ez idő alatt ki is végeztem lazán (erről videó is lesz, hihetetlen nekem is, mindenesetre vicces jelenet volt). Majd a következő csatában a WZ132-m táltosodott meg: egy E50 járt pórul, mert 2x is pattintottam. Ez jó érzés, persze, de másfelől valahol rohadtul nem normális dolog... :spaz:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

3 éve 7 hónapja #222411 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Volvo_elcsap beküldte: Lightokkal rengeteget pattintok újabban. LTTB-vel egy szerencsétlen, AP-t lövő O-ni-t pattintottam 2x is egymás után /1400 blocked dmg/, ez idő alatt ki is végeztem lazán (erről videó is lesz, hihetetlen nekem is, mindenesetre vicces jelenet volt). Majd a következő csatában a WZ132-m táltosodott meg: egy E50 járt pórul, mert 2x is pattintottam. Ez jó érzés, persze, de másfelől valahol rohadtul nem normális dolog... :spaz:

Feltűnt nekem is, hogy szokatlanul sok a lánc meg a pattintás M49 seggéről tegnap grille 15 E100 és még lehetne sorolni a könnyű tankok pattintásait. Amin vigyorgok jó nagyokat.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akárkiakárhonnan, Rohamnyuszi

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.