Jelenleg 360 vendég és nincs tag online

A játék furcsa dolgai:)

2 hónapja 4 hete #299598 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

rosscode84 beküldte: 1. általában be van, de tegnap nem volt bekapcsolva a szerver oldai célkereszt.
2. másfél hónapja 1 (gunmark) modot (korábban még azt sem) használtam.
3. köszi a magyarázatot, számomra hihető... :) a játék hevében ez pont nem jutott eszembe! :)

Nincs mit ;)
A játék hevében általában én is elnyomok egy-egy káromkodást a hasonló esetekben, de mint azt sokszor írom: nincs ok nélküli történés a játékban. Nyilván az emberi agy kapacitása játék közben nem ezek kibogozására fókuszál. A játék le van programozva, ha valami rosszul van leprogramozva akkor az általában a program futását töri derékba (kifagy a játék, kidob a szerver, nem indul el valami stb...), egyéb esetekben kell hogy legyen magyarázat minden észlelt cselekvésre.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300142 Írta: gthomek
Megválaszolva: gthomek
Sziasztok!
Vettem akcióban 7 nap prémiumot 1600 forintért, ma a szabadságom alatt kezdtem el használni, eddig 18 csata 17 vereség, instant kurva anyázás szagot érzek a levegőben.
E75-öt úgy lőtték szarrá négyszer hogy egyetlen ellenséget sem láttam. T-10, 5 prémium lőszeres lövéséből 3 lepattant, egy olyan 100 méterről mellé ment. Hányingerem is van már.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.