Jelenleg

19
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

4 éve 6 hónapja #290475 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Mi lehet szerintetek az oka annak, hogy nyomom azt a nyamvadt tűz gombot, de nem akar lőni. Majd mikor elmegy a "kerekes szarság" simán lő a tűzgomb nyomkodásra.


Ilyen nincs és egyébként is biztos szét vagy modolva és azért csinálja. :trollol:
Az az érdekes, hogy én modok nélkül játszok és mégis elő szokott fordulni, hogy lőném az 1 lövéses ellent és hiába nyomkodom azt a szájba *** gombot nem csinál semmit, ő persze kilő. Na mindegy, de ilyen nincs is, ez csak konteo. Lépjünk tovább.


várjuk a replayt :devil2: :devil2: :devil2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290476 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Mi lehet szerintetek az oka annak, hogy nyomom azt a nyamvadt tűz gombot, de nem akar lőni. Majd mikor elmegy a "kerekes szarság" simán lő a tűzgomb nyomkodásra.


Ilyen nincs és egyébként is biztos szét vagy modolva és azért csinálja. :trollol:
Az az érdekes, hogy én modok nélkül játszok és mégis elő szokott fordulni, hogy lőném az 1 lövéses ellent és hiába nyomkodom azt a szájba *** gombot nem csinál semmit, ő persze kilő. Na mindegy, de ilyen nincs is, ez csak konteo. Lépjünk tovább.


várjuk a replayt :devil2: :devil2: :devil2:


:lol: És azzal mit kezdesz? Látod a replay-en hogy kimegyek de nem lövök engem meg kilőnek. :lol:
Na de ha legközelebb lesz, majd feldobom. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290477 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Mi lehet szerintetek az oka annak, hogy nyomom azt a nyamvadt tűz gombot, de nem akar lőni. Majd mikor elmegy a "kerekes szarság" simán lő a tűzgomb nyomkodásra.


Ilyen nincs és egyébként is biztos szét vagy modolva és azért csinálja. :trollol:
Az az érdekes, hogy én modok nélkül játszok és mégis elő szokott fordulni, hogy lőném az 1 lövéses ellent és hiába nyomkodom azt a szájba *** gombot nem csinál semmit, ő persze kilő. Na mindegy, de ilyen nincs is, ez csak konteo. Lépjünk tovább.


Meg kell varni, hogy betoltson az agyu! :troll:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, ticsungg, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290478 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Mi lehet szerintetek az oka annak, hogy nyomom azt a nyamvadt tűz gombot, de nem akar lőni. Majd mikor elmegy a "kerekes szarság" simán lő a tűzgomb nyomkodásra.


Ilyen nincs és egyébként is biztos szét vagy modolva és azért csinálja. :trollol:
Az az érdekes, hogy én modok nélkül játszok és mégis elő szokott fordulni, hogy lőném az 1 lövéses ellent és hiába nyomkodom azt a szájba *** gombot nem csinál semmit, ő persze kilő. Na mindegy, de ilyen nincs is, ez csak konteo. Lépjünk tovább.


Meg kell varni, hogy betoltson az agyu! :troll:


:lol: B+ :fetreng:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, ticsungg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290480 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Akkor megnyugodtam, ilyen nincs.
Biztos lassú az egéren a bal klick. Gyorsabb klick-ű egeret kell vennem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: netuddgi_hu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290483 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Térdre rogyott a gépem pár napja, és ennek folyományaként újra kellett ma telepítenem a játékot. Tehát pont beleesett a 4. patch érkezése a telepítésbe. Most azonban sem a BOLT sem a Harci felderítés menüpontok nem működnek.
Totál friss telepítés, HD-kliens, MOD egy szál se, és a 3. patchnél - no meg az előző, kb. 4 éves telepítésnél - még semmi hasonló sem volt.

Tapasztalt másvalaki is ilyesmit?
Esetleg megoldási javaslat?


@Update:
Megtaláltam a hibát. Az újratelepítéskor a NOD32-t is ismét fel kellett tennem, és nem elegendő neki, ha csak a GameCenter-ben nyomok rá a tűzfalhoz adásra, hanem elég sajátos módon kellett a NOD32 játékosmódhoz is betrükközni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290486 Írta: netuddgi_hu
Megválaszolva: netuddgi_hu
Kérdés!!
Mint látjuk a Felhasználó blokkolva van!
Tisztelt Moderátor elárulnád miért?????
Semmi Moderátorok által állított Trollkodás nem történt!!!
Tele a hócipőm azzal, ha valaki szidja a Wot-ot le lesz tiltva!!!!
Szerintem szabad vélemény nyilvánítás van, ezen az oldalon!
Lehet valaki téved, valamivel kapcsolatban, de nem hülye ez a sok ember, aki a sérelmeit, a játék furcsa dolgait ide leírja!
A Moderátoroknak nem bannolni kellene a sok embert aki rosszat ír a Wot-ról, hanem ha már annyira védik a Wot-ot akkor jelezni, hogy mi az átlag játékos problémája!!!
Lehet a játékos létszám sem csökkenne, meg a játék élmény is javulna!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290487 Írta: netuddgi_hu
Megválaszolva: netuddgi_hu
A kommentet nem oda tette, ahova szántam!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290488 Írta: netuddgi_hu
Megválaszolva: netuddgi_hu
Itt már megint hülyének vagyunk nézve!!
Nekem is volt ilyen, de a Klánban, sőt más Klánban lévőknél, osztagozásban résztvevőknél is volt ilyen!
Igen, sokszor a játékosnál lévő modokra fogják a nem, vagy később lövést!
Nekem nincs modom, mégis előfordult nem egyszer a nem lövés!
El kellene ismerni már, hogy ez is probléma, vagy csalás valaki részéről a játékban!!
A játékot pedig lassan meg menteni, nem lezülleszteni kellene, ha szeretnénk továbbra is játszani!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290491 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
vagy a szerver válaszidő is lehet,nem stabil a neted pár milisec -ig, FPS drop.... nem kell egyből szidni mindent másoknál is volt ilyen nálam is volt, mégsem sírom el magam.( de az is lehet hogy a WG kinézett magának és most mínuszba csavarta az rng faktort,de csak nálad ugyanis valaki Nicosiában (Cypruson)csak téged figyel 3-műszakos váltásban nehogy véletlenül tudj jó meccset is menni )

nothing is true everything is permitted

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290492 Írta: netuddgi_hu
Megválaszolva: netuddgi_hu
Persze, nem árt ha jó egered van!!! :fetreng:
Ha megnyomod a gombot, kapsz egy liba combot!
Ha nem, akkor rossz az egér, dobd ki!!
Ez a fanatikus Wot védő hülye szövege is lehetne, de sajnos nekem is volt már ilyen eset!
Nyomom, nem lő, amikor az ellenfél fedezékbe megy, akkor már lő, ez az ellent védő egér mechanika védelem!! Szóval a javításra több javaslatot kaptam én is, mikor szóvá tettem ezt a nem lő effektust!
1, Tanuljak meg játszani!
2, Hagyjam a játékot másnak, aki tudja, hogyan kell játszani!
3, Töröld le a Wot-ot, játsz a Tetrisszel!
4, Ne képzelegjek, ez nem csalás, csak kitaláció!
5, Ilyen hülyeséggel ne kelts pánikot!!

Ilyen hasznos tanácsokat már én is kaptam, lehet meg is fogadom valamelyiket!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290493 Írta: netuddgi_hu
Megválaszolva: netuddgi_hu
hunwotan

Köszi a hülyének néző tanácsot, nagyon hasznos volt!
Gyenge a Net, figyelnek a kémek, rossz az egér, Neked is volt ilyen, de Te nem sírsz, (még jó)!
" ,de csak nálad ugyanis valaki Nicosiában (Cypruson)csak téged figyel 3-műszakos váltásban nehogy véletlenül tudj jó meccset is menni )"

Tipikus kigúnyolása a panaszodnak, amivel sokan találkozunk, főleg Lengyel játékosokkal szemben!
De aki panaszkodik, sérelmezi, hogy nem tökély valami, de ugye ezeket nem lehet bizonyítani, csak megélni, azt meg 1-2 egyén lehúzni próbál, elpoénkodni a létező problémát!!
hunwotan
Nem ez a megoldás, talán figyelni kellene a panaszkodóra, nem hülyének nézni!
Javítani kellene a Wot-nak a problémákat, nem csak a pénzre hajtani!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290495 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
akkor kedves barátom rossz oldalra írtál,ha problémád van akkor keresd fel a eu.wargaming.ne...rt/en/ oldalt ők szívesen segítenek itt senki nem tud a panaszodra megoldást.De én szívesen meghallgatnám a te elméletedet hogy mi lehet az ok a panaszodra

nothing is true everything is permitted

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290496 Írta: netuddgi_hu
Megválaszolva: netuddgi_hu
hunwotan

Az eddigi problémákat sem orvosolták, nem hinném, hogy amiket leírnék foglalkoznának vele!
A megoldás ugyanis munkát igényelne, az pedig köztudott, hogy aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni!
Szerintem nem igen foglalkoznának vele, lehet csinálnának egy újabb Dögcédulát!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290503 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

hunwotan

Az eddigi problémákat sem orvosolták, nem hinném, hogy amiket leírnék foglalkoznának vele!
A megoldás ugyanis munkát igényelne, az pedig köztudott, hogy aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni!
Szerintem nem igen foglalkoznának vele, lehet csinálnának egy újabb Dögcédulát!!


Én csak az nem értem, hogy egy ilyen genya cég fostubus játékától miért várod az élményt? Minek játszol még vele? Xar az egész amit csinálnak, a csalók ellen nem tesznek semmit, mindneki téged szivat a jogosulatlan hackerxarjaival, veled mint játékossal annyira se foglalkoznak, hogy érdemi válaszra méltassanak és annyira frusztrált vagy, hogy teleírsz egy fórumot vele mindenhol. Nem értem mi motivál arra, hogy újra játsz, újra felhúzd magad és újra itt köss ki? De tényleg! Engedd el és lépj tovább! Ez jó lesz mindenkinek, de legfőképpen Neked!

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, ticsungg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.