Jelenleg 356 vendég és 3 tag online

A játék furcsa dolgai :)

5 hónapja 3 hete #287391 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
...FIDESZ mod....:d3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 3 hete #287394 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Chaos_42 beküldte: Ti tényleg ennyire inkompetensek vagytok??:rofl: :fetreng:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

:woohoo: nem viccelnek. :lol:

5 hónapja 2 hete #287408 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Csináltam egy felettébb érdekes tesztet. 5 alkalommal teszteltem az 1.-es és 2.-es játék szervereket 20-20 csatával.
Az 1.-es szerveren minden esetben nem értem el a 25% os nyerési arányt. A 2. es szerveren 46-65% ig volt sikerem. 3 alapvető eset lehetséges :
1. Amint átlépek a 2.-es szerverre hirtelen megtanulok játszani.
2. Az 1. es szerveren válogatott idióták játszanak.
3. Manipulált játék.

És vannak még egyéb alternatívák is ...de azt nem részletezném.

5 hónapja 2 hete - 5 hónapja 2 hete #287412 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Előre szólok, hogy ez egy WG párti üzi lesz, tehát aki bigott cégellenes, az ne olvassa tovább. Az a baj az ilyen önkéntes felmérésekkel, hogy általában az alapok hiányoznak az értékeléséhez. Tankok, tierek listája, játékaid időpontja minimum kéne, WR arányok stb. legjobb lenne egy időszakos adatlista, hogy az általad közölt adatokhoz valami érdemit hozzá lehessen szólni. Ennek hiányában maradna ugye a bullshit vagdalkozás, amit meg nem szeretek. Úgyhogy pár szót általánosságban, de csak a 3. pontodhoz. Természetesen a játék manipulált, ezt a WG sohasem tagadta, az hogy nincs bent a readme fájlban (van egyáltalán, lol) az egy dolog, de a játék hosszú távon mindig arra törekszik hogy 50+ WR legyen neked, mert azt szeretnék hogy maradj és pénzt költs. Ezt a játék az MM irányításával, RNG-vel próbálja belőni a számodra. Hogy az ehhez kötődő "eredményeid" milyen időszakra levetítve vizsgálja a program azt nem tudni, jobb is ha nem tudjuk ezeket. Olyan ez mint a Roswell-i UFO, lehet más olyan dolog is kiderülne, amiről jobb nem tudni.

Nem szoktam foglalkozni nagyon a játékstatisztikákkal, de most néztem neked egyet a gyerek profiljáról (nagyrészt ő játszik, stabil sárga játékos, de évekkel ezelőtt én sem voltam kéknél jobb) amibe azért beleülök én is. Múlt héten ugyanis prémium tank támogatós időszak volt, és mivel az influenza is úgy akarta, gondoltam lövök a gyereknek egy kis ezüstöt és XP-t és csak prémtankokkal megyek. Érdekesség: ha megnézed a hírek alatti hozzászólásokat ehhez a bónusz időszakhoz látni fogod pár aura szellemlátó ember rettegését előre, hogy biztos megint sz@r MM lesz a prémeknek, direkt sz@r 3 perces csatákkal annak aki a prémtankokba ül majd bele, mert a WG biztos kicseszik majd mindenkivel szándékosan, negatív manipulációval és vért kell izzadna a bónuszokért. A melléklet 300 csatáról készült, amelynek több mint 2/3-a prémtankkal esett meg a fenti időszakban. Külön linkeltem a hétvégi noob csúcsidőszak (Szombat délutántól vasárnap délutánig) közel 40 csatáját. Különösebb elemzést nem fűznék hozzá, mindenkire rábízom. Mivel ez egy farmolás volt közel 2m ezüsstel 500k+ xpvel low tier prémiumokkal, ezért goldot nagy ritkán (5-10 százalékban) lőttem. Talán sikerül elejét venni ezzel (is) az indokolatlan félelmeknek. Szerk: sry, többször ment el egy melléklet, X-akták, nem tudom miért.
Mellékletek:

5 hónapja 2 hete #287414 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szia!

Szandekosan csinalta a Wargamin, nem felreforditas, nem Google Fordito es nem neztek hulyenek senkit. Szimplan a karacsonyi hangulathoz probaltak kicsit ilyesfajta modon hozzatenni egy kis pluszt.

Szivesen

rocksztár vagyok és paraszt

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chaos_42, Wick

5 hónapja 1 hete #287568 Írta: Ovics
Megválaszolva: Ovics
Sziasztok!

Mi kerül 1 nagy javitóban 75.000 kreditbe, 1300 van raktáron és csak 1x használtam a csata alatt?
Mellékletek:

5 hónapja 1 hete #287570 Írta: TLOSZika
Megválaszolva: TLOSZika
valszeg az álca festés 100 csatás bérlés lett meg hosszabítva az szokott 75 ezer be kerülni
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ovics

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #288536 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Az M46 Pattonnal (VIII-as tier) lepattintottam a JG.PZ E-100-as, 1050-et érő, brutális sebzését és utána egy APCR lőszerrel, szemből kilőttem. Igaz nem volt már sok élete (173 HP) de azért furcsának találtam,hogy túléltem és a 90 mm-es löveggel ki tudtam lőni ezt a szörnyeteget.
c
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete #288544 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Győzelmi arányt lehet valamivel nővelni? Vagy szerencse hogy milyen csapatot kapok?

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

3 hónapja 2 hete #288549 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

KamizZa beküldte: Győzelmi arányt lehet valamivel nővelni? Vagy szerencse hogy milyen csapatot kapok?

Átlagos (-nak gondolt, nem wn8 szempontjából) játékosként én régóta azt érzékelem (hiszem, tapasztalom), hogy semmivel. Ha jön a "hullám", meg kell lovagolni vagy nagy levegőt kell venni.
Átlag feletti játékosok talán a meta-futrinkákkal tudják némileg kontrollálni a dolgot.

3 hónapja 2 hete #288550 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
Igen, tobb csatat kell nyerni. Resztvenni a csataban, sajat HP-t lesebezni es meg tobbet is, szamitva, hogy a csapattarsak nem fogjak ezt megtenni. Ezenfelul meg egyutt elni a csataval, figyelni a terkepet, helyezkedni, pozicionalni. Ez amit egyenkent meg tud tenni az ember.

Okoz ez 100% WR-et? Nem. De legalabb lesz eselye a novekedesnek, tovabba lesz jogalapja a kritikaknak, a csapat leszolasanak es az erzetnek, hogy a maximumot nyujtottuk.
Azt varni, hogy mas lehozza a csatat meg total falsch.

rocksztár vagyok és paraszt

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc

3 hónapja 1 hete #288563 Írta: LegoEgo
Megválaszolva: LegoEgo
wot-life oldalon minden játékos statisztikája fönnvan?
Legutóbbi csatában volt egy nulla sebzéses porfogónak se jó játékos skorpiong-vel, de eszerint az oldal szerint nem is létezik, se ezzel a járművel se úgy általában.
hu.wot-life.com...96653/
Persze van rá magyarázatom, de ugye az konteo xD

3 hónapja 1 hete #288565 Írta: KamizZa

geritango beküldte: Igen, tobb csatat kell nyerni. Resztvenni a csataban, sajat HP-t lesebezni es meg tobbet is, szamitva, hogy a csapattarsak nem fogjak ezt megtenni. Ezenfelul meg egyutt elni a csataval, figyelni a terkepet, helyezkedni, pozicionalni. Ez amit egyenkent meg tud tenni az ember.

Okoz ez 100% WR-et? Nem. De legalabb lesz eselye a novekedesnek, tovabba lesz jogalapja a kritikaknak, a csapat leszolasanak es az erzetnek, hogy a maximumot nyujtottuk.
Azt varni, hogy mas lehozza a csatat meg total falsch.

Minden meccsen meglövöm a hpt, de amíg a csapat nem tesz semmit addig nem tudok mit kezdeni. 2000 wn8 spotter bokorba veri,és várja a csodát...

wotlabs.net/sig...re.png

3 hónapja 1 hete #288579 Írta: KamizZa
Valaki mesélje már el hogy egy 25T tank mióta nem tud át menni egy vízszintes 5cm vastag acélrudon? Mert jó a fizika a játékban hogy házakat le lehet tarolni de egy pici fémen már nem tud át menni a tank :applause: és fentakad rajta mint ha Tank csapda lenne :rofl: :rofl: Redsire pályán a lezúhant léghajónál.

wotlabs.net/sig...re.png

3 hónapja 1 hete #288594 Írta: LegoEgo
Megválaszolva: LegoEgo
Hm.
Volt ma egy csatám, artyval próbáltam lőni egy játékost, akárhányszor rácéloztam arrébb ment a célkereszt, elé-mögé tudtam célozni, meg úgy általában bárkit-bármit, de ha a tankjára mentem rögtön "arrébb lökte". Ilyet se láttam eddig. Nyílt terep volt.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.