Jelenleg 431 vendég és 3 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 hónapja 1 hete #288596 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
A wotlife szerintem nem megbízható. Néha nagyon falls értékeket mutat. Voltam szerinte én unikum egy ideig. Ami nettó baromság. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete #288597 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Valóban a wotlife nem pontos adatokat ír le.
Tanks.gg is furcsa adatokat mutat, 24 órásnál 38.000 wn8, 7 naposra ír 9000-ast az összesítet meg 785.
tanks.gg/eu/kamizza

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

2 hónapja 1 hete #288600 Írta: LegoEgo
Megválaszolva: LegoEgo
Oké, azóta már felkerült a tankok közé a skorpi + az 1 db csata.
Visítok a röhögéstől, ekkora kamut már xD
hu.wot-life.com...96653/

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #288640 Írta: Ede
Megválaszolva: Ede
sziasztok , miért van az, hogy becélzok valakit és egyszerüen leesik a célkereszt, ha egyszeri eset lenne nem irnék ide, de tökre gyakori. A kérdésem az lenne, hogy wot hiba , vagy csalás?

2 hónapja 1 hete #288646 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Olyan előfordlhat ha távolra célzol, hogy a program nem tudja eldönteni a távolságot. És elugrik a célkereszt. Példa:
Dombtetőn célzol a tankra, de nem látszik az egész tank, a játék motorja ilyenkor a tank közepére célozna, de az épp nem látszik, mert takarásban van ilyenkor a röppálya kiszámitása elkezdhet ugrálni a domb, a tank ,és a végtelen között. Ezért esik le a célkereszt. Ennek van egy megoldása A BalCalcMod.
Ezzel a moddal fixálni lehet a hibás ballisztika számítást. Ez a mod csak azért létezhet még mert a játékban évek alatt sem sikerült (vagy nem is akarták) kijavítani ezt a hibát.

Ugyan ez a helyzet ha terptárgy mögé célzol, és peek a booz-ik a becélzott tank. Itt is mondjuk a szikla a tank és a végtelen között ugrál a ballisztika számítás. és olyan mintha leesne a célkereszt.

Ha nem ilyen jellegű a dolog akkor van lehetőséged a játékon belül report használatára. Nekem már sikerült ilyen csalás gyanus figurát egyszer lekapcsolni. Report után 10 másodpercel már le is sulytott a delikvensre a bann hammer.

2 hónapja 1 hete #288666 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
A célkereszt ugrálás amolyan wot feature. Régi hiba, de a kutya nem javítja ki. Ha közel vagy egy épülethez, akkor is össze-vissza forog a kép, nehogy véletlen tudjam, merre vagyok arccal. Ezeknél százszor fontosabb problémákra vannak ráállítva a fejlesztők, úgy mint: paradicsom és lófejű legénységi tagok, havonta egy új prémtank, arty nerfelgetés (jah, nerf...), medve, oroszlán, egyéb állatfaj festések a tankokra, új emblémák, stb...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #288768 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Nem tudom ezt ma, miért kaptam de jól jött !!! A múlt héten egy napig prémiumos voltam lehet ahhoz van köze.:thx3:
Mellékletek:

2 hónapja 23 órája - 2 hónapja 22 órája #288835 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
"Ezt meg hogy?" szólalt meg ekkor a hang a fejemben, miközben annyit tudtam kinyögni, hogy "he?". Drága célpontom több (3-4) másodpercig kémlelte az eget az ágyúcsövével, ezért volt bátorságom bevállalni hátha szerzek még egy kis plusz sebzést a csata vége fele. Azonban ahelyett, hogy a csillagokat vakarta volna le a fellegekből, valami RNG "csoda" folytán engem ajándékozott meg a lórúgással. Hogy is van ez? Az első és második képen is jól látszódik, hogy a Skorpion G bőven fölém célzott. Illetve a második kép esetében pedig maga a töltet látszódik a becsapódás előtt. Az ágyú és a kilőtt töltet közötti szögkülönbség magáért beszél. Sőt a sebzést már a lövéskor elszámolta nekem a gép. Szóval, hogy is van ez?
Mellékletek:

2 hónapja 21 órája - 2 hónapja 21 órája #288836 Írta: Aranyhorda
Megválaszolva: Aranyhorda
Tök igaz!:applause:

2 hónapja 17 órája - 2 hónapja 17 órája #288840 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Benxonyou beküldte: "Ezt meg hogy?" szólalt meg ekkor a hang a fejemben, miközben annyit tudtam kinyögni, hogy "he?". Drága célpontom több (3-4) másodpercig kémlelte az eget az ágyúcsövével, ezért volt bátorságom bevállalni hátha szerzek még egy kis plusz sebzést a csata vége fele. Azonban ahelyett, hogy a csillagokat vakarta volna le a fellegekből, valami RNG "csoda" folytán engem ajándékozott meg a lórúgással. Hogy is van ez? Az első és második képen is jól látszódik, hogy a Skorpion G bőven fölém célzott. Illetve a második kép esetében pedig maga a töltet látszódik a becsapódás előtt. Az ágyú és a kilőtt töltet közötti szögkülönbség magáért beszél. Sőt a sebzést már a lövéskor elszámolta nekem a gép. Szóval, hogy is van ez?

1. Észrevételre: Ez Overlord map. Te a map aktuális pozicionálása, és pályaismeret alapján is fenn voltál a "fennsíkon", míg a Skorpió a lenti partszakaszon. Sajnos replay nélkül ezt az állításom nem tudom bizonyítani, de ez így bőségesen elegendő lenne, belátni, a célzás, és a lövés okát.
2. Észrevételre: A skorpió sziklaszirten lévő tankot/tankod célozta, a löveg állása alapján.
3.: A szikla ami belóg a fenti szirt kilógó része, így pontosan be tudtam határolni a helyzeted
(Gyakorlóba leteszteltem) Helyzet, a Skorpió nem felfele nézett eredetileg, hanem rád.
a, Közvetlen a lövés pillanatában hátratolatott a dűnén, ami megdobta a lövegét.
b, Az is előfordulhat, hogy mozgás közben lőtt rád, és az RNG beadta neki (auto aim job klikk, majd le is vette).
c, Lefékezett, egy pillanatra rádtevődött a célkereszt, és lőtt, majd a löveg visszahúzódott felfele, s így volt látható épp.
Replay-t küldj ha nem értesz egyet, de indoknak képek alapján ezeket lehet felhozni.

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #288857 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Tankpeti beküldte:

Benxonyou beküldte: "Ezt meg hogy?" szólalt meg ekkor a hang a fejemben, miközben annyit tudtam kinyögni, hogy "he?". Drága célpontom több (3-4) másodpercig kémlelte az eget az ágyúcsövével, ezért volt bátorságom bevállalni hátha szerzek még egy kis plusz sebzést a csata vége fele. Azonban ahelyett, hogy a csillagokat vakarta volna le a fellegekből, valami RNG "csoda" folytán engem ajándékozott meg a lórúgással. Hogy is van ez? Az első és második képen is jól látszódik, hogy a Skorpion G bőven fölém célzott. Illetve a második kép esetében pedig maga a töltet látszódik a becsapódás előtt. Az ágyú és a kilőtt töltet közötti szögkülönbség magáért beszél. Sőt a sebzést már a lövéskor elszámolta nekem a gép. Szóval, hogy is van ez?

1. Észrevételre: Ez Overlord map. Te a map aktuális pozicionálása, és pályaismeret alapján is fenn voltál a "fennsíkon", míg a Skorpió a lenti partszakaszon. Sajnos replay nélkül ezt az állításom nem tudom bizonyítani, de ez így bőségesen elegendő lenne, belátni, a célzás, és a lövés okát.
2. Észrevételre: A skorpió sziklaszirten lévő tankot/tankod célozta, a löveg állása alapján.
3.: A szikla ami belóg a fenti szirt kilógó része, így pontosan be tudtam határolni a helyzeted
(Gyakorlóba leteszteltem) Helyzet, a Skorpió nem felfele nézett eredetileg, hanem rád.
a, Közvetlen a lövés pillanatában hátratolatott a dűnén, ami megdobta a lövegét.
b, Az is előfordulhat, hogy mozgás közben lőtt rád, és az RNG beadta neki (auto aim job klikk, majd le is vette).
c, Lefékezett, egy pillanatra rádtevődött a célkereszt, és lőtt, majd a löveg visszahúzódott felfele, s így volt látható épp.
Replay-t küldj ha nem értesz egyet, de indoknak képek alapján ezeket lehet felhozni.

Több részét nem értem a válaszodnak. " Helyzet, a Skorpió nem felfele nézett eredetileg, hanem rád." -> ez mit akar jelenteni? Mert a T-34 fent áll, és felé is céloz a kép alapján. Mivel a többi részét ebből vezeted le, nekem zavaros az egész már innen.

a) Közvetlen a lövés pillanatában hátratolatott a dűnén, ami megdobta a lövegét.-> látod a két képet: abból az egyik közvetlenül a lövés előtti kép, a másik meg a lövéskori. Ott nincsen semmiféle mozgás, a Skorpió mindkét képen áll, mint Katiban a f@sz :)
b) egyértelmű, hogy nem mozgott, csak meg kell nézni a két kép közti "különbséget", ha mozgott volna, akkor pedig a testnek, láncnak, toronynak és a csőnek is máshogy kellene állnia, célpontra nézni.
c) Lefékezett, egy pillanatra rádtevődött a célkereszt, és lőtt, majd a löveg visszahúzódott felfele, s így volt látható épp -> ezt talán fokhagymával, és sok zöldséggel meg tudnám emészteni.

Összességében -főként a c) pontot elfogadva lehetséges magyarázatként- elmondható, hogy komolyabb rejtély nincs itt szerintem, inkább csak a WG team grafikusai lustálkodnak a modellek rajzolgatása közben. Amúgy megértem, a havi új fantázia tankok, lófejes katonák és búvársisakos legénységi tagok rajzolgatása kimerítő feladat volt a fiúknak, ilyen csekélységekre: mint a tankok normális megrajzolása már nem maradt energia :) Kár, mert amúgy messze ez a csoport végzi a legjobban a dolgát, szép a játék na.

1 hónapja 4 hete #288860 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Túlreagáljátok ezt a dolgot.

Első és legfontosabb: nem képek kellenek ilyenkor, hanem replay. Akkor is, ha szart se lőttél, ha csapattársat lőttél/tologattál, hülyeségeket írogattál chaten, basecampeltél, arty elé raktad a csöved, akármi. REPLAY. Nem kivágott képek.

Második. A célkör gondolom mindenkinek ismerős. Indul el a tankoddal, vagy csak forgasd a tested/tornyod és nézd meg mekkora. Nagy. Ami azt jelenti, hogy ha a tankod FÖLÉ is célzok, de a célkör rálóg a tankodra, akkor már van esélyem eltalálni, hiába nem néz rád fizikailag az ágyúcső. És a Scorpion amúgy is lassan szűkül.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, zics911

1 hónapja 4 hete #288862 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
További magyarázat: A lövedék röppályája sem egyenes a gravitáció miatt, tahát minden ágyúcső kicsit feljebb áll, mint ahova céloz az adott játékos. Ez mondjuk csak a tüzéreknél nyilvánvaló, de minden másra is igaz.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #288912 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

További magyarázat: A lövedék röppályája sem egyenes a gravitáció miatt, tahát minden ágyúcső kicsit feljebb áll, mint ahova céloz az adott játékos. Ez mondjuk csak a tüzéreknél nyilvánvaló, de minden másra is igaz.

Főleg ha repesszel lőtt, és mivel neki elég nagy kaliberű a lövege a T-34-85 meg nem túl páncélozott ahhoz képest így akár még rollolhatott is egy 480-as dmg-t.

1 hónapja 3 hete #288923 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou

Melléklet:

Fájlnév: 20190519_1...otreplay
Fájlméret:1,517 KB
Helyt adok a replay igénynek, jobb is lett volna azt először feltölteni. No de hát most itt van. Persze szórás, gravitáció, stb. közrejátszhat, de szerintem ezután mindenki meg fogja érteni miért lepődtem meg ezen. Nem sokszor van alkalma az embernek megtapasztalni hogyan is munkálkodik az RNG. Ha én vagyok a hülye, akkor elismerem. Üsse kő, mindenki tud hibázni.
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.