Jelenleg 358 vendég és 8 tag online

A játék furcsa dolgai :)

5 hónapja 1 hete #286167 Írta: nojbi007
Megválaszolva: nojbi007
Sziasztok

Ma volt szerencsém ehhez a furcsa dologhoz:
Az a sztori, hogy 268v4-gyel pusholtam fishermans bay városi részét, szembe jött egy vk100.01p. Összesen 5x lőttem rá, 2x misseltem, 3x pedig a kupolát eltaláltam, amiből volt 2 sebző lövés meg egy crit+0...
Lényeg a lényeg, nem is tudtam, hogy a parancsnok nyakába vannak a lőszerek abban a tankban :D
Szerintetek ezt most hogy?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #286528 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Ez való igaz,pont az előbb jártam úgy hogy 50TP-vel Westfielden a pingem minden ok nélkül felszaladt 250-re 3szor találtam pont telibe egy object 277-et és a nagy büdös semmi, mintha meg sem lőttem volna persze ő simán kilőtt fel is bosszantottam magam,ki is kapcsoltam

4 hónapja 3 hete #286595 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Nekem már 1éve van prémfiókom de ugyanaz a helyzet...

4 hónapja 3 hete #286645 Írta: Hopeless69WOT
Megválaszolva: Hopeless69WOT
Ohh drága jó Istenem.... Le akarta ászolni az MS-1-et, Kellett hozzá pár csata.

T34-85 el futottam össze vele. Beszorultam egy lövésesen,ha kinézek halál. Hiába kérleltem, hogy gyere mozdulj meg a leghátsó bokorból full HP-n vagy, nem lesz baj. ááá dehogy. Asszondja... mindenki úgy játszik ahogy akar. ...és nem.

Végülis igen mindenki úgy. Kár, hogy nincs egy játékos mód botok ellen. Néhányan azt is élveznék.

Mellékletek:

3 hónapja 4 hete #287151 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Sziasztok!

El vagyok keseredve imádom a játékot de játszhatatlan lett szerintem !

Kb 5-6 éve játszom a kezdetektől!

Mi történ tudja valaki vagy csak nekem rossz!???

Átlagosan 8 csatából egyet nyerünk és elég sokszor van iszonyatos nagy erő főlényesen győznek ez régen nem volt azért enyhire általános...
Statom megy le egyfolytában nem értem!

3 hónapja 4 hete #287153 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
Tier 1 mióta fut össze tier 6-ossal?

3 hónapja 4 hete #287154 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sweetpoison beküldte: Tier 1 mióta fut össze tier 6-ossal?

Szerintem csak szimplán rosszul fogalmazott. Akit megemlített, annak a legtöbb csatája az 1-essel van, de ők ketten 6-osban találkoztak és a másik játékos volt T-34-85-tel, ő meg egy másik tankkal.

3 hónapja 4 hete #287186 Írta: goodnoob1111
Megválaszolva: goodnoob1111
Nekem folyamatosan van prém fiókom, 10000 csata után rendesen büntet a játék, vagy valóban rosszabbul játszom mint régen. Sikerült az 53%-os győzelmi arányt letornázni 20000játéknál 52-re most közel a 30ezerhez 51%-ra.
Azt hittem ez inkább jobb lesz, de legalább is stagnál. Nem ritka a napi 20-25 csatából 5-6 nyertes van.
Már gondoltam hagyom a fenébe, de elég sok pénzt és időt fektettem bele. Még akkor sincs baj ha vesztő, de tudok játszani, viszont rendszeresen bele sem tudok szólni a játékba, már vesztettünk.
Érdeme tanulmányozni:

www.noobmeter.c...71460/

Megpróbáltam olyan tankkal 150 csatát lejátszani, amikkel jo a winrat és/vagy a teljesítmény, illetve kisebb tierben, de tök mindegy. Az utolsó 3 napban 50 csatából 16 nyerő.
Lehet itt kell befejezni.!

3 hónapja 4 hete - 3 hónapja 4 hete #287205 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
T55A IX-es megszerezhető medium tank. Van 15 db prémium tankom de egyik se adja olyan szarul a kreditet mint ez. 3k sebzésnél nyertes csatába éppen hogy csak +-os a kredithozam.
A T26E4 és a WZ111 szintén megszerzésre került de 2-3x jobban lehet vele farmolni.
Konkrétan a T55A csak szórakozásra jó mert kredithozamot nem produkál, főleg nem vesztes csatába. Ott teljesen ráfizetéses vele csatázni.

Szerk. 2122 sebzés + 1317 support + 870 lepattanó + 2 kill = - 9998 kredit.
11 lövésemből 9 átütő sebzés volt 2 lepattanó

3 hónapja 4 hete #287206 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
Szia!

Ez tok furcsa lenne, ha a T55a premium tank lenne, annak minden tulajdonsagaval.
Szerensere nem igy van es teljesen normalis a jelenseg, hiszen egy kuldetesekbol megszerezheto reward tank eseteben a kreditbevetel egyutthatoja megegyezik mondjuk peldanak okaert a T54 nevu, TechTreeben megtalalhato, szintazonos tankeval.

rocksztár vagyok és paraszt

3 hónapja 4 hete - 3 hónapja 4 hete #287207 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Bocsika de olvasási problémáid vannak. Azt írtam , hogy a T55A IX -es megszerezhető médium tank és nem azt hogy prémium tank. Ha meg nem úgy értetted akkor mondjuk egy WZ120 sokkal jobban adja. Vagy egy skoda. Nagyon csodálkozom ezt miért sikerült így összehozni. Ha már küldetéseket kell érte megcsinálni és nem is keveset, adhatná jobban is.
mind a kettőnek van 100-as lövege mint a T55A-nak. Konkrétan ha a skodával 0 sebzéssel zárok vesztes csatába akkor is több kreditet kapok vele. A WZ120 ugyan ez.
Csak ismételni tudom magam. Nem sima fejlesztésbe megszerezhető hanem alap esetben 60 küldetés teljesítése után kapod meg. Ez szerintem éppen elég ok lenne hozzá , hogy több kredithozamot termeljen.

3 hónapja 4 hete - 3 hónapja 4 hete #287210 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Az előző hsz.-ben még 8-as prémium tankokhoz hasonlítottad, amiknek alapból sokkal jobb a kredithozama.

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #287226 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango

Vandoren beküldte:

Bocsika de olvasási problémáid vannak. Azt írtam , hogy a T55A IX -es megszerezhető médium tank és nem azt hogy prémium tank. Ha meg nem úgy értetted akkor mondjuk egy WZ120 sokkal jobban adja. Vagy egy skoda. Nagyon csodálkozom ezt miért sikerült így összehozni. Ha már küldetéseket kell érte megcsinálni és nem is keveset, adhatná jobban is.
mind a kettőnek van 100-as lövege mint a T55A-nak. Konkrétan ha a skodával 0 sebzéssel zárok vesztes csatába akkor is több kreditet kapok vele. A WZ120 ugyan ez.
Csak ismételni tudom magam. Nem sima fejlesztésbe megszerezhető hanem alap esetben 60 küldetés teljesítése után kapod meg. Ez szerintem éppen elég ok lenne hozzá , hogy több kredithozamot termeljen.

Nyilvan en ertettem felre, bar az ossze-vissza hadovalassal nem tetted tul nehezze a dolgomat.

WZ-111 - premium tank, tier 8, kredit es xp szorzo
S.Pershing - premium tank, tier 8, kredit es xp szorzo

T55a - reward tank, tier 9
Wz120 - TechTree tank, tier 9
Skoda - TechTree tank, tier 9

Felsorolasban felfedezheto kulonbsegek mellett tovabbi jarulekos levonasok lephetnek eletbe, helyzetfuggoen: javitasi koltseg, loszerkoltseg, sebzett ellenfelek, egyeb (ellatmany, fogyocikk).

Tovabbra is a helyzet megertetesere igyekszem torekedni, pusztan segito szandekkal. Elfogadod vagy sem, rajtad all. Bar a ket hozzaszolas alapjan inkabb a Duhongobe kellett volna irjal valami olyasmit, hogy "Azt hittem ez egy premium tank, kozben meg kiderult: megsem. *Random dolgok a kuldetesek miatti kompenzalasrol es esetleg soft Wargaming ekezes*."

De gyanitom ott is hasonlo valaszokat kaptal volna a felvetett problemara.

rocksztár vagyok és paraszt

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

3 hónapja 3 hete #287290 Írta: patkoadam1987
Megválaszolva: patkoadam1987
AMX M4 51,lövegen lő és megsebez! Ez valami cheat,v tényleg egyre szarabb ez a játék?
Mellékletek:

3 hónapja 3 hete #287294 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Ez lehet most inkább konteó de hát na...
Ez hogy van hogyha T10-el nyomon rendre only T10-el rak össze bezzeg ha T8-as akármivel megyek akkor csak 10-et kapok,t8 csak ímmel-ámmal csúran-cseppen .
Vagy hogy mondjam...Tx-el alig látok T8-as tankokat bezzeg T8-al csak T10-be hajlandó bepakolni.Bezzeg T9-es tankkal rendre a saját szintemen vagyok.Akkor ezt mos hogy?!

Go your own way! Járd a magad útját!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagyzsolt

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.