Jelenleg

13
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

5 éve 3 hónapja #285185 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Sziasztok, hogy működik ez a hülye lepattanó rendszer? Mind a 2 ugyanabban a kategóriában van...az egyiket számolta, a másikat nem?? akkor most hogy van ez?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285192 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok, hogy működik ez a hülye lepattanó rendszer? Mind a 2 ugyanabban a kategóriában van...az egyiket számolta, a másikat nem?? akkor most hogy van ez?

Lehet, hogy HE lőszert használt, azt nem számolja a rendszer.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285194 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
950 pattanót írt ki a játék, az HE?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285202 Írta: Milan11111111
Megválaszolva: Milan11111111
Üdv mindenkinek!

A legutóbbi frissítés után elkezdtem önjáró löveggel játszani és azt vettem észre, hogy egy kicsit más lett vele a játék. Ha egy alagútba akarsz belőni, gyakorlatilag lehetetlen lett, mert csak az alagút bejáratához engedi a lövést vagy fölé, a célkereszt ugrál fel-le. Be azonban semmikép nem lehet lőni. Ha egy hegyvidéki terepen az út mellett kiálló szikla van és fölé is benyúlik egy szikla, akkor a kettő közötti résbe nem enged belőni. Itt is csak ugrál a célkereszt fel-le. Korábban nem volt ilyen probléma. Nekem nagyon nem tetszik, idegesítő tud lenni, amikor kilőhetnék egy tankot, de nem tudok. Más is tapasztalt hasonlót?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285206 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Üdv mindenkinek!

A legutóbbi frissítés után elkezdtem önjáró löveggel játszani és azt vettem észre, hogy egy kicsit más lett vele a játék. Ha egy alagútba akarsz belőni, gyakorlatilag lehetetlen lett, mert csak az alagút bejáratához engedi a lövést vagy fölé, a célkereszt ugrál fel-le. Be azonban semmikép nem lehet lőni. Ha egy hegyvidéki terepen az út mellett kiálló szikla van és fölé is benyúlik egy szikla, akkor a kettő közötti résbe nem enged belőni. Itt is csak ugrál a célkereszt fel-le. Korábban nem volt ilyen probléma. Nekem nagyon nem tetszik, idegesítő tud lenni, amikor kilőhetnék egy tankot, de nem tudok. Más is tapasztalt hasonlót?

Alternatív célzásnál (nem a felülnézet) a közelebb vagy távolabb görgetés segíthet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285230 Írta: Milan11111111
Megválaszolva: Milan11111111
Szia


Csak ritkán segít, de érdemben semmin nem változtat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285294 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nálatok is elmegy a játék hangja csatában? Garázsban még rendben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285298 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Ha már furcsa dolgok, ma este a következőbe botlottam bele: épp nézegetem a tankokat garázsban, hogy melyikkel menjek, erre kapja magát, és a WG által kínált Thunderbolt a háttérben eltűnik.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285312 Írta: Donovitu
Megválaszolva: Donovitu

Nálatok is elmegy a játék hangja csatában? Garázsban még rendben.


Elment. A teljes cache törlése segített. Persze így mindent újra be kell állítani, de most megy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285316 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nálam egy javítás a Game Centerből helyretette a problémát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286063 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy mi a magyarázat arra, ha a szovjet fejlesztési fára tekintek a garázsomban és azt látom, hogy a Tier I-es MS-1 járművemen 52k XP van?
Életemben 1 csatát mentem vele a statisztika szerint...
A tankon lévő harci tapasztalatot nem tudom átváltani szabad xp-re, gondolom mert még nincs kifejlesztve belőle minden Tier II-es jármű.
Szóval nem értem miért kaptam rá ennyi harci tapasztalatot.:huh:

A válaszokat előre is köszönöm, üdv!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286066 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Először kifejleszted belőle pár XP-ért az összes tankot.
Ezután már átválthatod szabad XP-re (célszerűen majd valami akciókor).

Gondolom elég sokat nyomtad a Halloween-i zöld-takony gyűjtő eventet. Az ott szerzett XP-t kaptad meg a Tier 1-es tankra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pria

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286085 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Értem, köszi szépen a felvilágosítást. Valóban játszottam azzal a játékmóddal a napi küldik miatt.
Ezek szerint azért ment a szovjet Tier I-re az XP, mert szovjet járművel volt játszható a Halloween-i trutymó gyűjtögetés (ugye csak az Mt 25-tel lehetett belépni a csatába).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286167 Írta: nojbi007
Megválaszolva: nojbi007
Sziasztok

Ma volt szerencsém ehhez a furcsa dologhoz:
Az a sztori, hogy 268v4-gyel pusholtam fishermans bay városi részét, szembe jött egy vk100.01p. Összesen 5x lőttem rá, 2x misseltem, 3x pedig a kupolát eltaláltam, amiből volt 2 sebző lövés meg egy crit+0...
Lényeg a lényeg, nem is tudtam, hogy a parancsnok nyakába vannak a lőszerek abban a tankban :D
Szerintetek ezt most hogy?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286645 Írta: Hopeless69WOT
Megválaszolva: Hopeless69WOT
Ohh drága jó Istenem.... Le akarta ászolni az MS-1-et, Kellett hozzá pár csata.

T34-85 el futottam össze vele. Beszorultam egy lövésesen,ha kinézek halál. Hiába kérleltem, hogy gyere mozdulj meg a leghátsó bokorból full HP-n vagy, nem lesz baj. ááá dehogy. Asszondja... mindenki úgy játszik ahogy akar. ...és nem.

Végülis igen mindenki úgy. Kár, hogy nincs egy játékos mód botok ellen. Néhányan azt is élveznék.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.