Jelenleg 447 vendég és 19 tag online

A játék furcsa dolgai :)

4 hónapja 2 hete #275066 Írta: portnojenko
Megválaszolva: portnojenko
hogy több a találat mint a kilőtt lövedék? :ohmy:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #275069 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

portnojenko beküldte: hogy több a találat mint a kilőtt lövedék? :ohmy:

Ha HE -t lőttél, és volt másik tank is a robbanási sugarában akkor az tud ilyet produkálni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: portnojenko

4 hónapja 2 hete #275077 Írta: gipszes
Megválaszolva: gipszes
sziasztok , az miért lehet hogy minden csata előtt kifagyok a játékból , de mikor újra inditom simán be-enged,nem használok semilyen modot.az uj patch ota van ez a problémám.

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #275398 Írta: TomTomka
Megválaszolva: TomTomka
Sziasztok,

ma a játékba belépve egy üzenet fogadott, miszerint egy küldetést teljesítve 'kaptam' 2 tankot legénységgel, de a garázsban nem találom. esetleg valaki más is találkozott ilyennel? Nem látom az 'ajándékot' :)
mellékelve a screenshot
Mellékletek:

4 hónapja 1 hete #275403 Írta: Uncle Sam
Megválaszolva: Uncle Sam
Nálam már a garázsban pihen. A nevében a megoldás szerintem :FL tehát majd a front line módban lehet használni őket

Mellékletek:

4 hónapja 1 hete #275485 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Tomka beküldte: Sziasztok,

ma a játékba belépve egy üzenet fogadott, miszerint egy küldetést teljesítve 'kaptam' 2 tankot legénységgel, de a garázsban nem találom. esetleg valaki más is találkozott ilyennel? Nem látom az 'ajándékot' :)
mellékelve a screenshot

Én is simán látom, amiket kaptam, szóval nálad esetleg oldalt, a szűrőknél lehet valami bepipálva/be nem pipálva talán...

4 hónapja 3 napja - 4 hónapja 3 napja #275947 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Mondjuk, ez inkább a játékos furcsa dolga, mint a játéké. Egyes tankok láthatóan nem érdeklik, mintha nem látna rájuk, aztán más tank meg annyira fontos neki, hogy jól eléje céloz, ahol majd meg fog jelenni a bokrok között. Úgy tűnik, ő átlát a bokrokon. Ami ebben a játékban tilos. Nem is lenne annyira érdekes, ha nem top-klánbeli unikum lenne az illető. Mindenesetre elég egyértelműnek tűnik a dolog, és ahogy nézem, másnak is feltűnt.

3 hónapja 4 hete - 3 hónapja 4 hete #276309 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Letezik ilyen bena jatekos? Ha BOT ha nem BOT az ilyet bannolni kene orokre mert ez mar rendesen karos a jatekra/jatekosokra... Bar elnezve mennyi prem tankja van(lejjebb gorgetve meg van csomo) szerintem meg akkor se bannolnak, ha napi 1000 feljelentes menne ra... GG WG shaking

UI: Igazabol csak a Defender miatt vagyok irigy... :trollol: :trollol: :trollol:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Mellékletek:

3 hónapja 4 hete #276310 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero

Mortein beküldte: Letezik ilyen bena jatekos? Ha BOT ha nem BOT az ilyet bannolni kene orokre mert ez mar rendesen karos a jatekra/jatekosokra... Bar elnezve mennyi prem tankja van(lejjebb gorgetve meg van csomo) szerintem meg akkor se bannolnak, ha napi 1000 feljelentes menne ra... GG WG shaking

UI: Igazabol csak a Defender miatt vagyok irigy... :trollol: :trollol: :trollol:

Ó, de még mennyi :D Se szeri, se száma az ilyen játékosoknak, mondjuk a célját nem értem, mert, játszani nem tud és ami a legrosszab nem is akar

3 hónapja 3 hete #276407 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Kíváncsi lennék a hozzáértők véleményére...

Melléklet:

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #276409 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Hát szerintem Ricsi a 390-es alfára a 25% rng miatt az belefér. Nagyot gurított, ennyi.
Előtte meglőtt a t44 FL low rng-vel. kompenzált a rendszer.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #276413 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Robb_HUN beküldte: Hát szerintem Ricsi a 390-es alfára a 25% rng miatt az belefér. Nagyot gurított, ennyi.

Úgy meglepődtem, nem is volt eszembe, hogy van azon a tankon 390 alfás ágyú. Sosem találkoztam még olyannal, aki ezt használja. Itt volt az alkalom :)

3 hónapja 3 hete #276414 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN

HUNterRichie beküldte: Kíváncsi lennék a hozzáértők véleményére...

Eleinte én is furcsálltam, de aztán eszembe jutott, hogy van ennek egy 390 alfás lövege is.

Így azért szerintem sem kirívó. Meglepő, de azért elfogadható is.

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

3 hónapja 3 hete #276419 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Én is azzal használom. Néha repeszt töltök bele, azzal még 500 felettit is lehet lőni a spagettikbe. :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 hónapja 3 hete #276424 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

HUNterRichie beküldte:

Robb_HUN beküldte: Hát szerintem Ricsi a 390-es alfára a 25% rng miatt az belefér. Nagyot gurított, ennyi.

Úgy meglepődtem, nem is volt eszembe, hogy van azon a tankon 390 alfás ágyú. Sosem találkoztam még olyannal, aki ezt használja. Itt volt az alkalom :)

Hmmm. Én azért tudom mindezt, mert pont úgy jártam mint te.
Az volt az első gondolatom WTF????? Ne már! Aztán de:)

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.