Jelenleg

39
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

5 éve 10 hónapja #275077 Írta: gipszes
Megválaszolva: gipszes
sziasztok , az miért lehet hogy minden csata előtt kifagyok a játékból , de mikor újra inditom simán be-enged,nem használok semilyen modot.az uj patch ota van ez a problémám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275398 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Sziasztok,

ma a játékba belépve egy üzenet fogadott, miszerint egy küldetést teljesítve 'kaptam' 2 tankot legénységgel, de a garázsban nem találom. esetleg valaki más is találkozott ilyennel? Nem látom az 'ajándékot' :)
mellékelve a screenshot
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275403 Írta: Uncle Sam
Megválaszolva: Uncle Sam
Nálam már a garázsban pihen. A nevében a megoldás szerintem :FL tehát majd a front line módban lehet használni őket


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275485 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok,

ma a játékba belépve egy üzenet fogadott, miszerint egy küldetést teljesítve 'kaptam' 2 tankot legénységgel, de a garázsban nem találom. esetleg valaki más is találkozott ilyennel? Nem látom az 'ajándékot' :)
mellékelve a screenshot


Én is simán látom, amiket kaptam, szóval nálad esetleg oldalt, a szűrőknél lehet valami bepipálva/be nem pipálva talán...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275947 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Mondjuk, ez inkább a játékos furcsa dolga, mint a játéké. Egyes tankok láthatóan nem érdeklik, mintha nem látna rájuk, aztán más tank meg annyira fontos neki, hogy jól eléje céloz, ahol majd meg fog jelenni a bokrok között. Úgy tűnik, ő átlát a bokrokon. Ami ebben a játékban tilos. Nem is lenne annyira érdekes, ha nem top-klánbeli unikum lenne az illető. Mindenesetre elég egyértelműnek tűnik a dolog, és ahogy nézem, másnak is feltűnt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276309 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Letezik ilyen bena jatekos? Ha BOT ha nem BOT az ilyet bannolni kene orokre mert ez mar rendesen karos a jatekra/jatekosokra... Bar elnezve mennyi prem tankja van(lejjebb gorgetve meg van csomo) szerintem meg akkor se bannolnak, ha napi 1000 feljelentes menne ra... GG WG shaking

UI: Igazabol csak a Defender miatt vagyok irigy... :trollol: :trollol: :trollol:


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276310 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero

Letezik ilyen bena jatekos? Ha BOT ha nem BOT az ilyet bannolni kene orokre mert ez mar rendesen karos a jatekra/jatekosokra... Bar elnezve mennyi prem tankja van(lejjebb gorgetve meg van csomo) szerintem meg akkor se bannolnak, ha napi 1000 feljelentes menne ra... GG WG shaking

UI: Igazabol csak a Defender miatt vagyok irigy... :trollol: :trollol: :trollol:



Ó, de még mennyi :D Se szeri, se száma az ilyen játékosoknak, mondjuk a célját nem értem, mert, játszani nem tud és ami a legrosszab nem is akar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276407 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Kíváncsi lennék a hozzáértők véleményére...

Melléklet:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276409 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Hát szerintem Ricsi a 390-es alfára a 25% rng miatt az belefér. Nagyot gurított, ennyi.
Előtte meglőtt a t44 FL low rng-vel. kompenzált a rendszer.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276413 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Hát szerintem Ricsi a 390-es alfára a 25% rng miatt az belefér. Nagyot gurított, ennyi.
Előtte meglőtt a t44 FL low rng-vel. kompenzált a rendszer.


Úgy meglepődtem, nem is volt eszembe, hogy van azon a tankon 390 alfás ágyú. Sosem találkoztam még olyannal, aki ezt használja. Itt volt az alkalom :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276414 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN

Kíváncsi lennék a hozzáértők véleményére...

Melléklet:


Eleinte én is furcsálltam, de aztán eszembe jutott, hogy van ennek egy 390 alfás lövege is.

Így azért szerintem sem kirívó. Meglepő, de azért elfogadható is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276419 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Én is azzal használom. Néha repeszt töltök bele, azzal még 500 felettit is lehet lőni a spagettikbe. :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276424 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Hát szerintem Ricsi a 390-es alfára a 25% rng miatt az belefér. Nagyot gurított, ennyi.
Előtte meglőtt a t44 FL low rng-vel. kompenzált a rendszer.


Úgy meglepődtem, nem is volt eszembe, hogy van azon a tankon 390 alfás ágyú. Sosem találkoztam még olyannal, aki ezt használja. Itt volt az alkalom :)


Hmmm. Én azért tudom mindezt, mert pont úgy jártam mint te.
Az volt az első gondolatom WTF????? Ne már! Aztán de:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276524 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Akár a konteó topicba is kerülhetne:
Azoknak ajánlom ezt a Quickybaby videót, akik szerint az Object 268 V4 továbbra is teljesen rendben van, és semmit nem kell változtatni rajta.


Waffentrager auf Pz. IV-el ment ebben a csatában.
Nézzétek meg, hogy miket lőtt az objectbe a 128mm-s L61-es csővel, ami 276/352/65 pennel 560/700 alphával rendelkezik.

Aki nem tudja megnézni:
AP-val: 572, 486, 537 (ekkor maradt 21 HP-ja)
HE: 7, igen Hét HP-t sebzett bele! :yk: majd utolsó lövésre 14-et, ezzel kilőtte.
Nem kicsit volt peches.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276555 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Akár a konteó topicba is kerülhetne:
Azoknak ajánlom ezt a Quickybaby videót, akik szerint az Object 268 V4 továbbra is teljesen rendben van, és semmit nem kell változtatni rajta.


Waffentrager auf Pz. IV-el ment ebben a csatában.
Nézzétek meg, hogy miket lőtt az objectbe a 128mm-s L61-es csővel, ami 276/352/65 pennel 560/700 alphával rendelkezik.

Aki nem tudja megnézni:
AP-val: 572, 486, 537 (ekkor maradt 21 HP-ja)
HE: 7, igen Hét HP-t sebzett bele! :yk: majd utolsó lövésre 14-et, ezzel kilőtte.
Nem kicsit volt peches.


Gondoltam megnézem wotreplays-en, nem-e ágyúba ment az az első HE...erre nem találom a visszajátszást...pedig célzottam QuickFingers-re kerestem Karelián...a videó után kitörölgetné őket? Vagy valami privát elérési móddal rakja fel? Úgy meg mi értelme van?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.