Jelenleg 408 vendég és 12 tag online

A játék furcsa dolgai :)

4 éve 2 hónapja #146860 Írta: KingofDogs
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
[img]http://http://kepfeltoltes.hu/view/150910/shot_014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Egy kicsit furcsa nekem ha annyira harcol a wargamming a botok ellen,ez még miért van bent a játékba?
És egy másik észrevétel sokszor találkozok ugyan olyan nick névvel rendelkező játékosokkal(csak a szám más a nevében).
1000% botok mert nem csinál semmit.
De viszont a statját nem lehet megnézni.
Hogy is van ez?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akárkiakárhonnan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #146873 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

KingofDogs beküldte: [img]http://http://kepfeltoltes.hu/view/150910/shot_014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Egy kicsit furcsa nekem ha annyira harcol a wargamming a botok ellen,ez még miért van bent a játékba?
És egy másik észrevétel sokszor találkozok ugyan olyan nick névvel rendelkező játékosokkal(csak a szám más a nevében).
1000% botok mert nem csinál semmit.
De viszont a statját nem lehet megnézni.
Hogy is van ez?

Szerintem próbálják megszerezeni a "Fő" accal azt a prémium T8-as amcsi tankot, amit a toborzásért jár. Azért vannak sokan a botok, ugyanazzal a névvel, egy-két szám eltéréssel.

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #146876 Írta: ga5udeHUN
Megválaszolva: ga5udeHUN
Rendeltem egy makettet, amihez volt 30 nap prém. ajándék, de mintha nem úgy számolna TP-t, kreditet, mintha a shopban vásárolt. Mint, ahogy az egyedi miss. prem.tank se úgy hozza a jóságot mint a shop os. De lehet, hogy bemagyarázás :blink:

" The right man in the wrong place can make all the difference in the world" -the G-man Half-Life

4 éve 2 hónapja #146879 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Értem meg sok magyarázat létezik,de akkor miért nem tesz valamit a wargamming,hiszen nem így reklámozza a játékot?[img]http://http://kepfeltoltes.hu/view/150910/shot_014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ha ő értelmes ember akkor kurva nagy szarban van a világ:)

4 éve 2 hónapja #146883 Írta: ga5udeHUN
Megválaszolva: ga5udeHUN
De mostanában nagy a csend a szellem lövedékekről is, pedig szerintem nem igazán tűnt el az eltűnő lövedék.

" The right man in the wrong place can make all the difference in the world" -the G-man Half-Life

4 éve 2 hónapja #146894 Írta: KingofDogs
Van biztos csak ha valaki előveszi a témát kitörlik a hivatalos fórumokon,vagy eltüntetik:) ruski módszer :cheer:

4 éve 2 hónapja #146919 Írta: zizi
Megválaszolva: zizi
Pár nappal ezelőtt vettem prém fiókot
Azóta alig tudok nyerni. Nem vagyok egy jó játékos de átlag 48-50% körül vannak a nyert csatáim.
Jelenleg 35-40% között nyerek. Legtöbbször nagyon csúnyán vesztünk.
Már a kezdéskor mint a mérgezett egér elrohannak a csapattársaim egyirányúba és pillanatok alatt kilövik őket. :dry:
Valószínűleg büntetnek amiért vettem prémium fiókot.
A mai nap eddig 0-6.
A fene se vesz még egyszer. :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Golradir

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #146925 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Egyre több a hülye, erre ez a magyarázat.

Furcsa dolog tegnap:
FAME+NOS+NOS klánokból egy 3-as T10-es platoon (T110E5+121+batchat).
Én E75-ben, prémium lőszerrel meglövöm sorozatban az E5 oldalát a görgők között, két különböző helyen 10 méterről, mind a 3 alkalommal pattantam, majd a 4. lövéssel oldalbalőttem az éppen elszáguldó BC-t, és az is pattant.

Majdnem szétvertem az íróasztalom.

Emiatt kaptunk ki. Simán hoztuk volna.

Elhizem, hogy van RNG :) de azért az eddig fixen sebző pontokra nem kellene kiterjeszteni, és mégtöbb hibát elbújtatni mögé.

4 éve 2 hónapja #146965 Írta: KingofDogs
Ez csak tükrözi milyen értelmi szinten vannak az emberek a világba:)

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #146971 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Morphelo beküldte: Egyre több a hülye, erre ez a magyarázat.

Furcsa dolog tegnap:
FAME+NOS+NOS klánokból egy 3-as T10-es platoon (T110E5+121+batchat).
Én E75-ben, prémium lőszerrel meglövöm sorozatban az E5 oldalát a görgők között, két különböző helyen 10 méterről, mind a 3 alkalommal pattantam, majd a 4. lövéssel oldalbalőttem az éppen elszáguldó BC-t, és az is pattant.

Majdnem szétvertem az íróasztalom.

Emiatt kaptunk ki. Simán hoztuk volna.

Elhizem, hogy van RNG :) de azért az eddig fixen sebző pontokra nem kellene kiterjeszteni, és mégtöbb hibát elbújtatni mögé.

fasz egy tank az az E5 valahogy mindig a kivégző lövésnél segíti ki az RNG.....
már a falat kapartam mert kellett az amcsiszakértő medálhoz az a hülye tank és mindig megúszta :lol:

4 éve 2 hónapja #147047 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Sziasztok!

Nekem hasonló a tapasztalatom mint Zizi-nek, bár én mindig prémium fiókkal játszom, de tény, hogy az utóbbi pár hónapban valamit biztos csináltak az MM-el, mert folyamatosan olyan csatákba dob be amiknél már a legelején látni, hogy semmi esély a csapatomnak a győzelemre. Csatáim kb 80-90%-át veszítem, és nem azért mert rossz játékos lennék, hanem szintén amiatt amit Zizi is írt, hogy a csapatom fele bot a másik fele meg 100 WN8-as tomato noob akik senkire sem lőnek csak mennek egyenként meghalni. Folyamatosan 15-30% nyerési esélyes csatákba dob ahol ellenség 1500-3000 WN8 tele heavy tankokkal az én csapatom meg 200-800 WN8-as játékosok ahol kb egyedül szoktam 1000felett lenni és negyedannyi heavy-vel. Ugye alapvetően az hogy több a heavy nem kéne számítson, de sajnos akkor számít ha 14-0-ra vezet az enemy és egyedül állok szemben 8 full életű heavy tankkal mert az összes csapattársam csak meghalt már az első 5 percben. Van kb 14 tankom a garázsban és mindig kínszenvedés leszorzózni őket, van olyan hogy 14-15 csata kell hogy 1 sikerüljön és mindig emiatt az MM miatt. KB másfél évvel ezelőtt még sokkal balancoltabb volt az MM, és ezt a WN8-amon is érzem mert az utóbbi pár hónapban jelentősen csökkent.

Nagyon remélem hogy a WG fog majd valamit ezzel csinálni, mert nagyon gondolkodom hogy abbahagyom és törlöm a játékot, mert ez így egyszerüen élvezhetetlen, hogy randomban esélytelen játszani, az osztagozást meg már unom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gyula

4 éve 2 hónapja #147059 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Golradir beküldte: Sziasztok!

Nekem hasonló a tapasztalatom mint Zizi-nek, bár én mindig prémium fiókkal játszom, de tény, hogy az utóbbi pár hónapban valamit biztos csináltak az MM-el, mert folyamatosan olyan csatákba dob be amiknél már a legelején látni, hogy semmi esély a csapatomnak a győzelemre. Csatáim kb 80-90%-át veszítem, és nem azért mert rossz játékos lennék, hanem szintén amiatt amit Zizi is írt, hogy a csapatom fele bot a másik fele meg 100 WN8-as tomato noob akik senkire sem lőnek csak mennek egyenként meghalni. Folyamatosan 15-30% nyerési esélyes csatákba dob ahol ellenség 1500-3000 WN8 tele heavy tankokkal az én csapatom meg 200-800 WN8-as játékosok ahol kb egyedül szoktam 1000felett lenni és negyedannyi heavy-vel. Ugye alapvetően az hogy több a heavy nem kéne számítson, de sajnos akkor számít ha 14-0-ra vezet az enemy és egyedül állok szemben 8 full életű heavy tankkal mert az összes csapattársam csak meghalt már az első 5 percben. Van kb 14 tankom a garázsban és mindig kínszenvedés leszorzózni őket, van olyan hogy 14-15 csata kell hogy 1 sikerüljön és mindig emiatt az MM miatt. KB másfél évvel ezelőtt még sokkal balancoltabb volt az MM, és ezt a WN8-amon is érzem mert az utóbbi pár hónapban jelentősen csökkent.

Nagyon remélem hogy a WG fog majd valamit ezzel csinálni, mert nagyon gondolkodom hogy abbahagyom és törlöm a játékot, mert ez így egyszerüen élvezhetetlen, hogy randomban esélytelen játszani, az osztagozást meg már unom.

Kamu...kamu...kamu...ééééés KAAAAMUUUUUU
Ember ne etess meg senkit ezzel a dumával...
"utóbbi pár hónapban valamit biztos csináltak az MM-el, mert folyamatosan olyan csatákba dob be amiknél már a legelején látni, hogy semmi esély a csapatomnak a győzelemre. Csatáim kb 80-90%-át veszítem"
MIÉRT?? Ez a statod...
wotinfo.net/en/...ver=EU
Itt egy másik
en.wot-life.com...radir/

És komolyan azzal akarod a fejem átverni, hogy 80-90%-át veszíted? Most komolyan? Hogy lehet ilyen amatőr módon kamuzni? A WOTINFO.net-en ott van az elmúlt EGY HÓNAP 50%-os WR-rel....
Ekkora igazság van a többi részében is, akkor Benedek Elek elbújhat mögötted. Ember, ne csináld már. Azon nem gondolkoztál, hogy te hibázol? Hogy a pillangó effektus életbe lép, és ha csak te nem csinálod azt amit kéne, akkor az olyan mintha az ellenfél eggyel többen lenne? Nem lehetne a MM manipuláció helyett 5000 körösen arra koncentrálni, hogy jobb legyél? Hogy tanulj? Megkérni Jackalt? HUn_Mercenaryt? Hunyadit vagy mittudomén, hogy segítsen? Szakaszozzon veled és tanítson? Nem....ennyi körrel MÁR MOST be kell állni a MM manipulációs vizionálók sorába, minden bokorban minden lövésben keresni a WG külön személyre szabott kis manipulációit...
Az egyik topicban egy hülye azt taglalja, hogy prém fiókkal minden csak nyer, mert a WG azt akarja, hogy fizess, és csak úgy tudsz nyerni...Itt meg a másik agytröszt, már azzal jön, hogy azért van büntetve mert VETT PRÉM FIÓKOT....MIVAN?? A WG azért büntet mert PÉNZT ADTÁL NEKIK...Logikuuuuuus....hát ez az eddigi "legjobb" bullshit...a WG büntet mert prémet vettem...gratulálok....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AraHun

4 éve 2 hónapja #147066 Írta: KingofDogs
Hehe.
Most nem akarok senkit megsérteni,de itt egy példa játéktudás hiányában,a wargamming hibás,mert ez sajnos a semmivel egyenlő.hiába ír sárga wn8-at de azok az átlagsebzések:(
ezért rossz a wn8 számoló túl sokat add a semmire.
Tényleg nem akartalak megsérteni,de tényleg valakit kérj meg hogy tanítson egy kicsit:)

Itt egy újabb gyöngyszem Wg bot:)
kepfeltoltes.hu...u_.jpg

4 éve 2 hónapja #147071 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Szia Sunhair!

Amit írtam random csatákra értettem, nagyon sokat erőd csatázom mostanában (kb ugyanannyit mint random) és annak a 90%-át nyerni szoktuk szóval gondolom így jön ki az általad említett 50% winrate az elmúlt hónapra.
A pillangó effektusban akkor igazat adnék neked, ha az lenne a helyzet, hogy csak egy kicsin múlik mindig a csata, de sajnos az esetek döntő többségében tényleg úgy van ahogy leírtam, a csapatom lemming szerűen előremegy meghalni kb semmi sebzéssel, én pedig a bekerített vad sorsára jutok. Egyébként pedig ez szubjektív véleményem, és tény, hogy én is ismerek olyan játékosokat akiknek nem ez a tapasztalata, de őket nem is rakja az MM folyton 20%körüli winrate-es csapatokba. Tény az is, hogy nekem is előfordult az utóbbi kb 3 hónapban egyszer, hogy egyik nap kb az összes csatámat folyamatosan nyertem, elsőre szorzóztam le az összes tankomat, és furcsamód azon a napon valamiért mindig 50% vagy afeletti nyerési esélyes csapatokba tett az MM. Az meg hogy 5000 vagy 25000 csatám van szerintem túl sokat nem számít, hiszen akinek olyan sok van az már a kezdetektől játszik a játékkal, amióta pedig igencsak sokat változott már minden a játékban, és azért az 5000 szerintem elég nagy szám.

Nem tudom mi lehet az oka ennek, nem is mondom, hogy mindenkire igaz ez, de tény, hogy nálam ez a helyzet.

4 éve 2 hónapja #147085 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Sunhair beküldte: Az egyik topicban egy hülye azt taglalja, hogy prém fiókkal minden csak nyer, mert a WG azt akarja, hogy fizess, és csak úgy tudsz nyerni...Itt meg a másik agytröszt, már azzal jön, hogy azért van büntetve mert VETT PRÉM FIÓKOT....MIVAN?? A WG azért büntet mert PÉNZT ADTÁL NEKIK...Logikuuuuuus....hát ez az eddigi "legjobb" bullshit...a WG büntet mert prémet vettem...gratulálok....

Sunhair,
BÁR azzal, amit leírsz alapvetően egyetértek, én is így gondolom, a stílusodat kérlek próbáld moderálni. Mások megbántása nem visz előre!

köszönöm:
Moderátor

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.