Jelenleg

34
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

4 éve 10 hónapja #288983 Írta: avsk
Megválaszolva: avsk
Nemtudom, hogy más is tapasztalt e már ilyet, de a személyes küldetéseknél épp a t-55 részt csinálom és visszamentem a IV. szintű páncélvadász küldilhez hogy javítsam a ht.-15 skálát. Bizos vagyok benne, hogy már kétszer is elértem a másodlagos feltételeit is, de nem adja meg a q-et. Pedig le is okéztam, a játék közben is mutatja, nem tudom mi van. Pedig még át is számoltam, hogy valóban sebeztem e annyit mint az összes 14 másik tank össz sebzésének a 20%-a. És nyertem is plusz az elsödleges feltétel is teljesitve lett. Tudja vki. Mi van ilyenkor, vagy valamit nem vettem észre?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #288990 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Nemtudom, hogy más is tapasztalt e már ilyet, de a személyes küldetéseknél épp a t-55 részt csinálom és visszamentem a IV. szintű páncélvadász küldilhez hogy javítsam a ht.-15 skálát. Bizos vagyok benne, hogy már kétszer is elértem a másodlagos feltételeit is, de nem adja meg a q-et. Pedig le is okéztam, a játék közben is mutatja, nem tudom mi van. Pedig még át is számoltam, hogy valóban sebeztem e annyit mint az összes 14 másik tank össz sebzésének a 20%-a. És nyertem is plusz az elsödleges feltétel is teljesitve lett. Tudja vki. Mi van ilyenkor, vagy valamit nem vettem észre?

Mind a 15 játékos sebzésének kell elérd 20%-át, vagyis az összes sebzés egy ötödét neked kell összegyűjtened.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289038 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Nem semmi mennyien várakoztunk csatára pár perce :D
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289065 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Nem semmi mennyien várakoztunk csatára pár perce :D


Azaz senki hiszen 1 se volt :D :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289415 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Kivancsi vagyok,a WG mikor fogja realizalni,hogy az arty stunning systemmel,plusz a kerekesek bevezetesevel,egyfajta deffenziv hullamot indit majd el a jatek.A kempeles mesterfokat.
Nem veletlen a csatakban atlagos 6-7 td szereples.
A kerekes 30 mp.alatt felderit mindent,es mindenkit.Az artyk adottak,a TD-k a jelre varnak.
Nincs mar igazi med harc,vagy heavy tank ervenyesules.
mostmar csak sunnyogas van>>>>PERSZE AKIK STATPADDOLNAK,AZOKNAK KIVALO.
DE A JATEKELMENY MAR KORANTSEM A REGI...
SZOMPOLYGAS VAN DRAGASAGAIM....SZOMPOLYGAS.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie, FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289423 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren

Győzelmi arányt lehet valamivel nővelni? Vagy szerencse hogy milyen csapatot kapok?


Igen lehet. Csak a WG nem teszi meg. Az agyhalott játékosokat véglegesen bannolni kéne a játékból.
Minap egy 83k-s csatával rendelkező játékosnak az értékelése 2480 volt.
Kiváncsi lennék az ilyen ember agyára hogy mit élvez 83 ezer csatán keresztűl , hogy :
1. minden 5 ik lövése talál be
2. 323 a legtöbb megszerzett xp -je
3. 42% os winratéval nyomja
4. a legmagasabb tankhoz kapcsolódó %-a 42. magyarán egyik tankkal se tud játszani
5. 0 db X es tankot szerzett meg

Amíg ilyenek lesznek itt a winratet felejsd el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289502 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Valamelyik nap kivancsisagbol be akartam lepni a WoT fiokomba es eszrevettem nem is letezik "dobilaci" felhasznalo.

Szerencsere a noobmeter.com e-penisz novelo oldal segitsegevel sikerult megtalalnom magam, valaki ugyanis volt olyan kedves es feltorte az accountom majd atnevezte.

Nos, eleg gyorsan sikerult visszakapnom, 2 levelembe kerult a support-al, a nevvaltoztatas is folyamatban.


A ket lepcsos azonositast bekapcsoltam, telefonszamot hozzarendeltem, szoval kis baratom sok sikert ha megint megprobalkoznal vele.

Valoszinuleg magyar volt az illeto mert a baratlistamon van (amit o hozott letre) van par magyar nev is.

Termeszetesen minden statomon rontott, ugy tunik a jatektudast nem lehet lopassal megszerezni. :pacifier:

Ja, meg annyit hozzatennek hogy nem akarok a jatekkal jatszani csak szimplan nem turhettem, hogy tolvaj kis csicska hasznalja az accountom amibe orakat meg egy kisebb vagyont beleoltem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, FZRPUPU, JackassJana, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289504 Írta: MammonKZ
Megválaszolva: MammonKZ
Most történt, h lőttem egy t25 tornyát és sebzés nélkül keresztül repült rajta a lövedék!!! Az már kevésbé lep meg, h a héten szinte bármilyen tankkal játszva a csata első 2-3 lövése sose talál. A f.s MMről nem is beszélve. Olyan szuper az MM, h 18cal több zakó lett mint győzelem, kabaré, sz.rrá veret egyfolytába. Az ebr pl 71%ról lement 53ra. Ts5 53ról a béka segge alá.

Ma ugyan olya f.s az egész, a high tier tankok hullanak ki először mindig és utána esély sincs semmire, tökmindegy, h 9es vagy 10esek, mind idióta, nem használják a minimapet, nem olvassák a segítséget, tök vakok! Ez így sajnos nem játék! :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289647 Írta: remiasa
Megválaszolva: remiasa
Sziasztok,

Ma kaptam egy ISU-122S nem tudja valaki miért adták?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289654 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok,

Ma kaptam egy ISU-122S nem tudja valaki miért adták?

Mert mentél egy csatát egy olyan orosz TD-vel, ami ebben a hónapban akciós.
Amikor leáraznak egy fejlesztési ágat egy hónapra, akkor kölcsönbe adnak mellé egy prémium tankot 10 csatára.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 8 hónapja #289696 Írta: Lemezdoboz
Megválaszolva: Lemezdoboz
Sziasztok!
Létezik olyan mod ami blokkolja a lövést?
Mert mostanában sokszor tapasztalok ilyet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 8 hónapja #289697 Írta: Lemezdoboz
Megválaszolva: Lemezdoboz
Kurva nagy senkik vagyunk ahhoz hogy beleszóljunk abba ki játszhat ki nem.Mi a fasznak kell nézegetni statokat,erre recskáztok?
Jellemző ez ránk magyarokra ugatunk pofázunk,amikor tenni kellene akkor meg lapítunk,meg benyalunk!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #289698 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Sziasztok!
Létezik olyan mod ami blokkolja a lövést?
Mert mostanában sokszor tapasztalok ilyet.


aham, létezik. az a neve, hogy hulldownandrotatedarmor.pyc

keress rá és töltsd fel az agyadba!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 8 hónapja #289734 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Nem tudom a srácnál hol pattant el... am meg ez is olyan amit kb egy vérjózsi nem fog felfogni soha... Ez nem a statról szól hanem arról ahogy játszol. Ha jól játszol akkor "jó" statod lesz; ez egy összehasonlítási alap ami segít pl a klánoknak a kiválasztásban. Evidens, hogy szeretnék a jó játékosokat elvinni. Am nem ugyan ezt várjuk el a fociban vagy a kosárlabdában csak h ilyen témát hozzak? Hát csak nem engem fognak beválogatni egy profi labdarúgó csapatba de én ezen nem is rágok be....

Kurva nagy senkik vagyunk ahhoz hogy beleszóljunk abba ki játszhat ki nem.Mi a fasznak kell nézegetni statokat,erre recskáztok?
Jellemző ez ránk magyarokra ugatunk pofázunk,amikor tenni kellene akkor meg lapítunk,meg benyalunk!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 8 hónapja #289751 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz
Hát ez érdekes. Szenvedek a személyes küldetésekkel és most a Objekt 279(e) unió 5. küldetést próbálom megcsinálni. Légy top 3 sebző 5x egymás után. Első csatába és 2. top sebző voltam. Erre kiírta, hogy nem sikerült és újraindította a küldetést. Gondoltam írók a szupportnak, hogy bugos a küldetés, de oda meg egy másik hiba véget nem enged bejelentkezni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.