Jelenleg 389 vendég és 3 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 hónapja 2 hete #289697 Írta: Lemezdoboz
Megválaszolva: Lemezdoboz
Kurva nagy senkik vagyunk ahhoz hogy beleszóljunk abba ki játszhat ki nem.Mi a fasznak kell nézegetni statokat,erre recskáztok?
Jellemző ez ránk magyarokra ugatunk pofázunk,amikor tenni kellene akkor meg lapítunk,meg benyalunk!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289698 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Lemezdoboz beküldte: Sziasztok!
Létezik olyan mod ami blokkolja a lövést?
Mert mostanában sokszor tapasztalok ilyet.

aham, létezik. az a neve, hogy hulldownandrotatedarmor.pyc

keress rá és töltsd fel az agyadba!

1 hónapja 2 hete #289734 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Nem tudom a srácnál hol pattant el... am meg ez is olyan amit kb egy vérjózsi nem fog felfogni soha... Ez nem a statról szól hanem arról ahogy játszol. Ha jól játszol akkor "jó" statod lesz; ez egy összehasonlítási alap ami segít pl a klánoknak a kiválasztásban. Evidens, hogy szeretnék a jó játékosokat elvinni. Am nem ugyan ezt várjuk el a fociban vagy a kosárlabdában csak h ilyen témát hozzak? Hát csak nem engem fognak beválogatni egy profi labdarúgó csapatba de én ezen nem is rágok be....

Lemezdoboz beküldte: Kurva nagy senkik vagyunk ahhoz hogy beleszóljunk abba ki játszhat ki nem.Mi a fasznak kell nézegetni statokat,erre recskáztok?
Jellemző ez ránk magyarokra ugatunk pofázunk,amikor tenni kellene akkor meg lapítunk,meg benyalunk!

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hónapja 2 hete #289751 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz
Hát ez érdekes. Szenvedek a személyes küldetésekkel és most a Objekt 279(e) unió 5. küldetést próbálom megcsinálni. Légy top 3 sebző 5x egymás után. Első csatába és 2. top sebző voltam. Erre kiírta, hogy nem sikerült és újraindította a küldetést. Gondoltam írók a szupportnak, hogy bugos a küldetés, de oda meg egy másik hiba véget nem enged bejelentkezni.

1 hónapja 2 hete #289753 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Trevissz beküldte: Hát ez érdekes. Szenvedek a személyes küldetésekkel és most a Objekt 279(e) unió 5. küldetést próbálom megcsinálni. Légy top 3 sebző 5x egymás után. Első csatába és 2. top sebző voltam. Erre kiírta, hogy nem sikerült és újraindította a küldetést. Gondoltam írók a szupportnak, hogy bugos a küldetés, de oda meg egy másik hiba véget nem enged bejelentkezni.

Top 3 sebző között kell lenned mindkét csapatban.

1 hónapja 2 hete #289765 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Letoltottem a jatekot es jatszogattam eleg sok csatat. :-*

Igazabol meglepodtem, hogy a delikvens aki ellopta az account-om, nem barmolta szet teljesen. Eladott par tankot amit en sosem adtam volna el (IS-3,
skoda T-50, Leo PTA, STA-2, T-30, M53/M55). Vett olyanokat amik nem erdekelnek (T92, T110e4, Obj 277, T49 + kisebb TD-k). Feloszlatta viszont az olasz legenysegem, azt sajnalom mert most 0 skillel szenvedek tier 7-ben.

Prem tankokhoz nem nyult, nem adta el oket. Volt az accounton14 millio kredit amibol visszavasaroltam amiket eladott. Gold nem volt rajta, es nem volt kedvem tovabb levelezni a support-al, igy a nev(vissza)valtoztatast megoldottam gold-bol.

Egy-ket tank legenyseget azt atskillezte, fogtam a fejem mikor lattam mekkora marhasagokat csinalt.

Nem is tudom mennyit hagytam ki, talan masfel evet a jatekbol. Ezalatt jo sok minden valtozott, sok az uj palya, ahol egyenlore meg nem talalom a helyem, sok az uj tank, nem ismerem az osszes gyenge pontot.

Nagyon viccesek a kerekes tankok, gagyin aranyosak, gondolom a 10 eves korosztaly fele akar nyitni a WG azert tette be oket, mas ertelmuket nem latom. En egyenlore nem akarok veluk foglalkozni mert nem tetszenek.

Jo sok fejlesztes kerult be, jok az uj kuldetesek az uj jutalom tankokert, jo hogy meg lehet nezni egy-egy session statisztikajat. 30% koruli win rate-el tolom az utobbi napokban. :banana:

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, FZRPUPU, DarkRaven73, Tomat, AntTheZ

1 hónapja 2 hete #289767 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
sziasztok,másnak is van olyan problémája hogy nem lehet eladni ezeket a legénységi xp könyvecskéket?azt írja ki szerver hiba,kérjük próbáld meg később de már tegnap se ment.modok nincsenek

1 hónapja 2 hete #289770 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Szerintem azokat nem lehet eladni, és eddig sem lehetett. Mint ahogy a direktívákat sem lehet. Nekem legalábbis úgy írja/írta.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289772 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

bhaalhun beküldte: Szerintem azokat nem lehet eladni, és eddig sem lehetett. Mint ahogy a direktívákat sem lehet. Nekem legalábbis úgy írja/írta.

A könyveket most hozták be és el lehet adni őket normális esetben.

Az összes fogyócikknél eladhatónak jelöli, de valóban nem lehet eladni őket.
Mellékletek:

6 napja 3 órája - 5 napja 1 órája #290306 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Lehet itt szídni az RNG-t, MM-et, Serb-et, Putyin papát, de szerintem ez a kép szavak nélkül is elmondja, hogy mi a játék legnagyobb problémája. (és nem konkrétan az artykra gondolok)

Mellékletek:

6 napja 1 órája #290308 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
wotreplays.eu/s..._fl_10
Teljesen AFK ellenfél Strongholdban. (Szabadon felhasználható a replay, akár youtubra is mehet, ha vki fel akarja tenni)

3 napja 6 órája #290349 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

Benxonyou beküldte: "Ezt meg hogy?" szólalt meg ekkor a hang a fejemben, miközben annyit tudtam kinyögni, hogy "he?". Drága célpontom több (3-4) másodpercig kémlelte az eget az ágyúcsövével, ezért volt bátorságom bevállalni hátha szerzek még egy kis plusz sebzést a csata vége fele. Azonban ahelyett, hogy a csillagokat vakarta volna le a fellegekből, valami RNG "csoda" folytán engem ajándékozott meg a lórúgással. Hogy is van ez? Az első és második képen is jól látszódik, hogy a Skorpion G bőven fölém célzott. Illetve a második kép esetében pedig maga a töltet látszódik a becsapódás előtt. Az ágyú és a kilőtt töltet közötti szögkülönbség magáért beszél. Sőt a sebzést már a lövéskor elszámolta nekem a gép. Szóval, hogy is van ez?

Basszus azért nem mondod ezt komolyan, hogy nem érted?!?! A Skorpio lent van a parton, te fent vagy szirten. Mégis hova picsába kellene céloznia, hogy téged eltaláljon?! A te felháborodásod akkor lenne "igaz" ha tök sík terepen talált volna el ilyen löveg állással.....:wb:

12 perce #290405 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Sziasztok!

Erre valaki tud magyarázatot adni, hogy mégis hogy történt ez, ráadásul 2x már?
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.