Jelenleg 179 vendég és nincs tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #290584 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Vandoren beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
te]

Pocskondiázni nem csak úgy lehet hogy ráirsz valakire. Vannak egyébb jelzések. Villogtatott folyamatosan és az F3 at nyomogatta. A nem tudott sebezni arra vonatkozott, hogy nem tudta lőni a hegyet, mert én nem szpottoltam neki. Az 1200 sebzést a csata végén vitte be mikor elkezdtem foglalni a bázist.
De gondolom , te még ebben is találsz kifogásolni valót...
DE ÉS DIREKT IROM NAGGYAL. HA BEMEGYEK A CSATÁBA ÉS ÚGY TARTJA KEDVEM, HOGY SEMMIT SE CSINÁLOK, MERT KÖZBE MEGÉHEZEM ÉS INKÁBB ESZEK EGY SZENDVICSET, AKKOR SINCS JOGA SENKINEK OCSMÁNY TRÁGÁR HANGOT MEGÜTNI ISMERETLENÜL BÁRKIVEL IS SZEMBEN. OTT VANNAK A FELJELENTÉS LISTÁK. NYOMJON BOT , SPORTSZERŰTLEN JÁTÉK FELJELENTÉST.
INGYENES JÁTÉK, ÉN DÖNTÖM EL HOGY MIT CSINÁLOK ÉS MIT NEM. MAJD HA KÖTELEZŐ LESZ SEBZÉST BEVINNI, SPOTTOLNI , VAGY BÁRMI EGYEBET TENNI , MERT KÜLÖNBEN NEM JÁTSZHATSZ ITT AKKOR VÁLTOZTATOK RAJTA.
REMEGNEK AZ EMBEREK A SZUPER HIPERNEK TARTOTT STATISZTIKÁJUKÉRT. BEJÖNNEK PRIVÁTBA FELSOROLNI, HOGY MILYEN SZÁMOK VANNAK A STATJAIMBAN. KB. 30X NÉZTEM MEG A STATISZTIKÁM PEDIG VAN MÁR ELÉG SOK CSATÁM.
ÉS IGEN IS AZ ILYEN SENKIHÁZI EMBEREKET POSZTOLNI FOGOM MINDIG ÉS MINDEN LEHETŐSÉG KAPCSÁN . TOVÁBBI JÓ ELMÉLKEDÉST AZ ESETRŐL.

Pontosan erről írtam nem is olyan régen. Ezért tart itt a WOT. Vannak a játékkal is problémák, de sokkal nagyobb gond a játékosok egy részének (szerintem elég nagy részének) a hozzáállása. Ha úgy tartja kedvem, hogy a csatában nem csinálok semmit, ahhoz sincs senkinek semmi köze???? Ez még rendben is lenne, ha egy egyszemélyes játékról lenne szó, viszont a WOT egy PvP játék, ráadásul nem 1vs1-es, hanem általában 15vs15 felállású. Tehát ha Te nem csinálsz semmit a csatában, mert éppen nincs kedved, akkor a másik 14 játékossal szúrsz ki. És ha Te úgy gondolod, hogy jogod van kib*szni 14 emberrel, akkor nekik joguk van téged elküldeni a büdös p*csába.
Remélem sikerült elég érthetően leírnom, ahhoz hogy felfogd.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, BigBadWolf, FZRPUPU, RedFox69, Echiron

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #290585 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

Vandoren beküldte:

Na hát pont nem így volt. Az eredeti eset teljesen másképpen történt...ezért nem kell bele mindenáron bele szólni ha qrvára nem vagy képben.
De a félreértések elkerülése végett P44 el voltam Malinovkán. Ő Skorpion G-vel. 1400 sebzést vittem be, és a végén foglalni kezdtem a bázist. Lala nem tudott sebezni , mert tőlem várta, hogy felszpottoljam neki a hegyet, ő meg nem mozdult meg a bokorból amibe beállt 10-12 percig. Ezen húzta fel magát. Végig pocskondiázott a csata alatt, én semmit se írtam neki , mert a csata alatt ki van kapcsolva a chat. Utána jött be sírni és trágár ocsmánykodni privát ablakba. Mellesleg nem is tudom ki a kemper köcsög....hahahaha...én aki még sebeztem is , vagy ő aki 10 percig mástól várja , hogy spottoljanak neki. Ha jól emlékszem ő 1200 sebzéssel zárt.
Tudom...replay. Nem mentem a csatákat mert nem érdekelnek.
Az eset így történt Lala IQ bajnokot meg lehet keresni , hátha neki meg van a csata.
Részemről téma lezárva.

TD-vel leállt Kempelni... A TD-nek az a dolga. P44-el bázist foglalni, amikor még van élő ellenfél... Hmm remek ötlet.... De miért is foglaltál, amikor volt ellenfél, amiből HPt tudtál volna csenni? Ilyenkor az ellenség tudja, hogy téged hol keressen, egészen pontosan. A foglalás csak abban az esetben korrekt eljárás, ha pontosan tudod hol az ellenfél, tudod, hogy ha meggebed sem ér vissza a bázisára, és egyébként is HP/Tank hátrányban vagytok, vagy Encounter modban. Minden egyéb esetben felkeresni, megölni. Ha nem volt már élő spotter, akkor a TE dolgod lett volna spotolni, mert egy TD sokkal inkább vak, mint te.

2 hónapja 2 hete #290586 Írta: opzozi
Megválaszolva: opzozi
Hát valahol mindkét félnek igaza van. De pl fociban is, ha én fölmegyek a pályára játszani, akkor legalább próbáljak már valamit csinálni, ha már egyszer játszani akarok. Ha kapus vagyok, akkor ne a kapufa tövében ücsörögjek és csak nézzem a gólokat, mert akkor a csapat valóban jogosan akad ki. Ha viszont legalább nyúlok a labda után, akkor joggal mondhatom, hogy én megpróbáltam, csak ennyire futotta tőlem.
Szóval én is kiakadok, ha valaki bejön a csatába top tier heavyvel és beáll a full sarokba, mert neki éppen akkor ellik a macskája és nem csinál semmit. Ha már veszed a fáradtságod és megnyomod azt a battle gombot, akkor legyen már szabad 5 perced arra csatára.

2 hónapja 2 hete #290588 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Azért csinálta ticsungg mert nem mindenki gondolkodik így, hogy az élő tankoktól még lehet csenni hp-t; azt is számítsd bele, hogy azért ezzel ki lehet ugratni a nyulat a bokorból egy csatán...
Vandorennek abban van igaza ,hogy az alpári stílusra nem jogosít fel senkit se a játékbeli teljesítményed, ellenben neki meg azt kéne elfogadnia ,hogy a szemrehányás jogos ha a teljesítményed nem éri el az elvártakat.
A P.44 Pantera elvárt sebzése 2000+; elvárt kill 0.9 és a spot 1.1 ;ha nagyon szörszál hasogatók akarunk lenni akkor ezt nem teljesítetted. (halkan teszem hozzá, hogy a skorpionak meg 2200+ az elvárt sebzése szóval ha arányt veszünk akkor Vandoren teljesített jobban)
Amúgy én az összes kezdő homlokára vésném ,hogy "csak magadra számíthatsz", sok hülyeséget elkerülnénk így ("miért nem jöttél te is ide", "mit csinálsz te meg ott" és társait)

ticsungg beküldte:

Vandoren beküldte:

Na hát pont nem így volt. Az eredeti eset teljesen másképpen történt...ezért nem kell bele mindenáron bele szólni ha qrvára nem vagy képben.
De a félreértések elkerülése végett P44 el voltam Malinovkán. Ő Skorpion G-vel. 1400 sebzést vittem be, és a végén foglalni kezdtem a bázist. Lala nem tudott sebezni , mert tőlem várta, hogy felszpottoljam neki a hegyet, ő meg nem mozdult meg a bokorból amibe beállt 10-12 percig. Ezen húzta fel magát. Végig pocskondiázott a csata alatt, én semmit se írtam neki , mert a csata alatt ki van kapcsolva a chat. Utána jött be sírni és trágár ocsmánykodni privát ablakba. Mellesleg nem is tudom ki a kemper köcsög....hahahaha...én aki még sebeztem is , vagy ő aki 10 percig mástól várja , hogy spottoljanak neki. Ha jól emlékszem ő 1200 sebzéssel zárt.
Az eset így történt Lala IQ bajnokot meg lehet keresni , hátha neki meg van a csata.
Részemről téma lezárva.

TD-vel leállt Kempelni... A TD-nek az a dolga. P44-el bázist foglalni, amikor még van élő ellenfél... Hmm remek ötlet.... De miért is foglaltál, amikor volt ellenfél, amiből HPt tudtál volna csenni? Ilyenkor az ellenség tudja, hogy téged hol keressen, egészen pontosan. A foglalás csak abban az esetben korrekt eljárás, ha pontosan tudod hol az ellenfél, tudod, hogy ha meggebed sem ér vissza a bázisára, és egyébként is HP/Tank hátrányban vagytok, vagy Encounter modban. Minden egyéb esetben felkeresni, megölni. Ha nem volt már élő spotter, akkor a TE dolgod lett volna spotolni, mert egy TD sokkal inkább vak, mint te.

Nem hiszek a tér létezésében...

2 hónapja 1 hete #290602 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_
Vandoren! Ne haragudj, de az, hogy nincs bekapcsolva a csaták mentése nálad, mondván téged "nem érdekel", már önmagában ez elég beszédes! Semmibe nem kerül bekapcsolni és menteni őket , majd időnként törölni a replay mappa tartalmát.
Többek között az ilyen esetekben csak ide pöttyintetd a linket és már alá is támaszthatod a véleményed. Vagy egy egy jobb csatádat vissza nézed......., és igen, nem olvadozni kell magadtól ilyenkor, hanem keresni azt, hogy hol használhattam volna hatékonyabban a páncélom, meddel pl melyik halomra srégen felhajtva kellett volna a "fűközött" leadni a lövést, stb....
Remélem érted mire gondolok?

Sajnos, ahogy bandras olvtárs is megjegyezte, komoly logikai bukfencbe keveredtél, ami még hiteltelenebbé teszi az egész méltatlankodásodat!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bandras32, FZRPUPU, Vandoren

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #290605 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

Echiron beküldte: Azért csinálta ticsungg mert nem mindenki gondolkodik így, hogy az élő tankoktól még lehet csenni hp-t; azt is számítsd bele, hogy azért ezzel ki lehet ugratni a nyulat a bokorból egy csatán...
Vandorennek abban van igaza ,hogy az alpári stílusra nem jogosít fel senkit se a játékbeli teljesítményed, ellenben neki meg azt kéne elfogadnia ,hogy a szemrehányás jogos ha a teljesítményed nem éri el az elvártakat.
A P.44 Pantera elvárt sebzése 2000+; elvárt kill 0.9 és a spot 1.1 ;ha nagyon szörszál hasogatók akarunk lenni akkor ezt nem teljesítetted. (halkan teszem hozzá, hogy a skorpionak meg 2200+ az elvárt sebzése szóval ha arányt veszünk akkor Vandoren teljesített jobban)
Amúgy én az összes kezdő homlokára vésném ,hogy "csak magadra számíthatsz", sok hülyeséget elkerülnénk így ("miért nem jöttél te is ide", "mit csinálsz te meg ott" és társait)

ticsungg beküldte:

Vandoren beküldte:

Részemről téma lezárva.

Alpvetően egyetértenék veled. Amíg van HP a pályán ne foglaljunk. Viszont elméletileg egy csomó esetben jobban járunk foglalással. Gyakran ha lassú tankkal vagyok és nem tudok odaérni a maradék ellenfél eltakarítására bizony foglalok, mert sebzés már úgysem lesz de cappont igen. Magasabb PR (personal rate)-em lesz. Aztán ott van amikor alig vagyunk többen vagy tobb a HP-nk de ugyanannyian vagyunk és rájolóznak a csapattagok a fedezékből lövő ellenfére és bizony sokszor elhullik a team én akkor is foglalok, mert így biztos a győzelem.

Azt vettem észre a papír ISU-val unicum magas a foglalási koefficeiensem a többi játékoshoz képest. Ez azért van, mert most fejlesztem. Kell az XP. Ugye a TD rohadt lassú és papír meg elég nagy ahhoz hogy messziről is levigyék. Ilyenkor persze ha az ellenfél elment a bázistól bizony beállok mindíg a körbe, mert XP az jön a foglalással és persze biztosabb, hogy nyerünk. :P

u.i: nem szentírás amit írok, de én ezt tapasztaltam ki hogy ilyenkor ez a hasznos. Kíváncsi vagyok ilyen esetekben ti mit csináltok vagy mit csinálnátok, ha ilyen járművel kellene menni.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #290623 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Csata után a győztes csapat további xp-t kap "team performance factor" néven. Mivel nincsenek megadva konkrét számok a leírásokban, így általánosságban az mondható, hogy ha pár ellenfél marad kevés hp-val, és te tudsz érdemi mennyiségű foglalást gyűjteni akkor személyesen jobban járhatsz, mint ha megvárod, hogy mindenkit leszedjenek. Ha viszont 4-6+ játékos sok hp-val marad életben, akkor valószínűleg rosszabbul jársz. Kiállni foglalásból viszonylag ritkán éri meg, ha elég rövid idő alatt sok hp-t szedett le a csapat, amíg te kevés foglalási bónuszt szereztél. Minden más esetben a cappel több xpt szerzel, mint nélküle.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #290649 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Vicces jelenetnek voltam szemtanúja.
EBR 90 - es típusú tankot előttem lőtték ki...és miután kiszedték a kereke a csata végéig tovább forgott ezerrel :)
Úgy látszik ez a " Mérgezett egér " tank még halála után is tovább pörög :)

2 hónapja 1 hete #290655 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok

Vandoren beküldte: Vicces jelenetnek voltam szemtanúja.
EBR 90 - es típusú tankot előttem lőtték ki...és miután kiszedték a kereke a csata végéig tovább forgott ezerrel :)
Úgy látszik ez a " Mérgezett egér " tank még halála után is tovább pörög :)

Lehet, hogy ez valami cheat mod, mint a kerékpárosoknál az elektromos rásegítés. Azok is így buktak le, hogy elestek, de a kerék percekig tovább forgott. :woohoo:

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #290664 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Melléklet:

Melléklet:

Azért ez nagyon vicces és egyben érdekes, hogy egy 372m látótávolsággal rendelkezo TOGII nem spottolja fel az Ikv 103-as tankot ami kb. 60 méterre van tőle, csak miután kilőtte.
Tudom, több bokor + álca + képesség. + direktíva.
Csak hát így lehetetlen játszani.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #290665 Írta: Echiron
Vandoren néha olyan mulatságos olvasni a posztjaid és rájönni mennyire nem ismerik a játékot az azt játszó játékosok túlnyomó része. Ne vedd sértésnek nem annak szántam.

A látótávolságod az egyik dolog (370 nem mondható soknak); az ellenfelednek van egy álcaértéke + kitudja milyen skillek és bokrokon át közeledett feléd. Úgy képzeld ezt el mint egy egyszerű kivonást: Amikor az ő álcaértékét kivonjuk a te látótávolságodból és az eredmény negatív akkor nem látod; amint az érték pozitív lesz észreveszed. Nagy vonalakban így működik a dolog. Az armored warfare-ben legalább adtak egy diagramot a bal oldali állapotjelző alá ahol láttad real time mikor épp mekkora értéket vesz fel az álcád

i.imgur.com/rnVCq5Y.gif

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

2 hónapja 1 hete #290666 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Azért ez se rossz :yk:

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D

2 hónapja 1 hete #290667 Írta: Echiron
Fontos szabály (amit gyakran én is kihagyok: Ha spottolni akarsz akkor bele kell állni a bokorBA így minimális álcázás mellett ellátsz messzire.
Ha lőni akarsz akkor állj a bokor MÖGÉ mivel így a bokor álcaértéke hozzáadódik a tiédhez. Mozgás közben nem veszítesz annyi álcát mint amikor lősz (amikor ugyebár a legkevesebb).

Ahogy néztem a videót én azt gondolom a su megállt, bekapcsolt az álcaháló így neked lett kevesebb az álcád mert a bokorban voltál nem mögötte. Azt, hogy oldalról kaptál az korrekt hiszen rádláthattak spotrange-en kívülről.

nemo510 beküldte: Azért ez se rossz :yk:

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #290668 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Akkor nézd meg még 1x.A bokor nem takarhatta ki őket,és mind a két tank mozgásban volt.A periszkóp bekapcsolva.
Legénység nem szar,tapasztalatból mondom még egy light sem bújik el ezen a távolságon.

Nemhogy 1 med vagy TD.
Ráadásul a SU101 még akkor se látszik amikor lő.Röhej.

Nem konteózok,biztos nem húzogatja valaki a kart wégééknél,csak mivel többször előfordult hasonló,gondoltam egy durvábbat kiragadok.

szerk: amúgy nem kell a bokorba állni csak olyan közel hogy átlátszó legyen.Aztán hátratolatsz amíg nem átlátszó és lősz.Utána előre amíg átlátszó megint és szpotolsz.

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D
Mellékletek:

2 hónapja 1 hete #290670 Írta: Echiron
Nem azt mondtam, hogy a bokor kitakarta csak, hogy a poziciód nem "védett" annak ellenére, hogy azt gondoltad. Látótávolsága ugyan annyi a 2 tanknak, az álcája egy kicsit jobb az strv-nek. Szerintem a su megállt (bekapcsolhatott az álcaháló és úgy lőtt); így tudom elképzelni mint reális forgatókönyv. Am inyenkor miért nem nézed vissza a replayt? Nézd meg a másik szemszögét is

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.