Jelenleg

10
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

4 éve 6 hónapja #290675 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Matyi ahol a SU-130 állt onnan nem láthatta a progettot és a su-101 -et. Nem ez az saját spotja volt de pozíciót váltott ahonnan nem látott rájuk úgy...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290681 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Majd hétvégén haverral megnézzük gyakorlóba.
Addig ha van valakinek meggyőző érve,ne tartsa magában.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290684 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Majd hétvégén haverral megnézzük gyakorlóba.
Addig ha van valakinek meggyőző érve,ne tartsa magában.


1: Amikor a két tank feltűnik, a kistérképen pont a zöld körön vannak. Mivel mozogsz ez az aktuális spotranged. Ha már minimális álcájuk van akkor range határon még nem spotolod őket.
2: A két tank nem egyszerre tűnik el előled, előbb az előrébb lévő, utána a SU. Ebből az következik, hogy nem egyszerre spotolták őket hanem korábban feléd haladtak mindketten és egymás után lettek felspotolva.
3: Mivel leesika spot, ezért hátrébb, a dombtetőn haladtak át amikor felspotolódtak és takarásba kerültek ami miatt megszűnt a spotolódásuk.
4: Fenti három pont alapján ez a SU-130 spotja volt, amire te ráláttál. Amikor eltűnnek még mindig nem te spotolod őket, hanem a SU spotja esik le róluk.

A SU lővése után hogy miért nem kerül spotra? Azért mert a bokor mögtt állsz, vagyis az előtted lévő bokor pont annyira takarja őt, mint téged.

Elvileg így lehetett a játékmechanika ismeretében.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, _tothjanos_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290685 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Figyelem: Spoiler!

bandras32.....és akkor most én is nyissak jó pár TD-vel és Heavy-vel privát ablakot és a lehető legalpáribb módon küldjem el a francba?
Mert ugye ez egy csapat játék ahol a másikat szivatod ha bot vagy. Nos ebbe a csatába ki is volt a bot?
Ennyit az elméletedről.
wotreplays.eu/s...53_m55

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290688 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Ám az előzőhöz kapcsolódva itt is biztosan a Cromwellnek volt igaza ugye bandrás32. ?!
Ő is tök jogosan használt alpári ocsmány hangnemet. Szegénykét kilőttem az ellenség sorai közül. És valljuk be egy egymás elleni küzdelemben , ahol bármikor kiszedhetnek a csapatod soraiból tökéletesen elfogadott a csata utáni senkiházi hangnem azzal szemben aki kiszedett téged.
Melléklet:

Melléklet:

Melléklet:


És gondolom mindezt csak azért, hogy beszólhasson az ellenség soraiban lévő egyetlen magyarnak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290689 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ám az előzőhöz kapcsolódva itt is biztosan a Cromwellnek volt igaza ugye bandrás32. ?!
Ő is tök jogosan használt alpári ocsmány hangnemet. Szegénykét kilőttem az ellenség sorai közül. És valljuk be egy egymás elleni küzdelemben , ahol bármikor kiszedhetnek a csapatod soraiból tökéletesen elfogadott a csata utáni senkiházi hangnem azzal szemben aki kiszedett téged.
Melléklet:

Melléklet:

Melléklet:


És gondolom mindezt csak azért, hogy beszólhasson az ellenség soraiban lévő egyetlen magyarnak.


Ez egy teljesen más téma. Zsolt, mint ahogy a neve is mutatja kegyetlen, de ez valószínűleg a szellemi szintjére utal, ami kegyetlenül a béka segge alatt lehet. De azért itt is megnézném a replay-t. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290690 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Figyelem: Spoiler!

bandras32.....és akkor most én is nyissak jó pár TD-vel és Heavy-vel privát ablakot és a lehető legalpáribb módon küldjem el a francba?
Mert ugye ez egy csapat játék ahol a másikat szivatod ha bot vagy. Nos ebbe a csatába ki is volt a bot?
Ennyit az elméletedről.
wotreplays.eu/s...53_m55


Tulajdonképpen mit is akartál ezzel a replay-el?
A TD kempingezik, többnyire az a dolga, a három heavy pedig olyanok mint Te, biztos reggeliztek. :lol: A Te nézeted szerint ez simán belefér. :P
De inkább nézzük a csatát. Szerintem mint arty-s is megbuktál. Az elején 3 percig splash-elgetted a 263-at (tök fölöslegesen), miközben a szélmalom környékét kellett volna bombáznod! Lövések után nem mozogsz, ha értelmes arty-s van a túl oldalon, kb. a második lövésed után a garázsban találod magad. Az STB hűlt helyét percekig bámultad mozdulatlanul, nem néztem de szerintem simán volt 4 perc, ha nincs spot figyelni kell azokat az útvonalakat, ahonnan a támadás várható, vagy ahol az ellen arty sejthető, hátha dől valahol egy fa.


Szerk.: ja, a válasz a kérdésedre lemaradt, Te is ugyan olyan bot voltál, mint az a 3 szerencsétlen heavy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290691 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
A kérdés nem az volt, hogy én mit csináltam,meg hogy a heavy campelt , hanem hogy nekem is be kellett volna mennem anyázni privátba mert szerinted ez elfogadott ha heavyvel nem csinálsz semmit....látom megértetted a lényegét. Mondod a magadét mint egy papagáj.
És a kurva anyázó másik agyhalottat miért nem értékelted?
Teljesen másik téma? Ember....fogd már fel. Elfogadhatatlan számomra bárminemű alpári hang a csata után., Szerinted meg bizonyos esetekben elfogadott. Ugyanolyan bot voltam mint a 3 heavy? Ha nincs spot mit lőjek ? Pontosan nem néztem meg de 7-8 percig senki se mozdult sehova.
Részemről csevegés veled befejezve. Úgy is azt hozod ki minden beszélgetésből ami neked tetszik és nem azt ami a valóság.

Ui.: akkor leírom, hogy még te is megértsd...nem megyek be egy egyébként tök szar stratégiával felépített csata után, de egyébként a csata folyamata, végkimenetele szempontjából bárminemű csata után az emberekhez privátba trágárkodni, ocsmánykodni.... veled ellentétben ,ami szerinted elfogadott.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290693 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

A kérdés nem az volt, hogy én mit csináltam,meg hogy a heavy campelt , hanem hogy nekem is be kellett volna mennem anyázni privátba mert szerinted ez elfogadott ha heavyvel nem csinálsz semmit....látom megértetted a lényegét. Mondod a magadét mint egy papagáj.
És a kurva anyázó másik agyhalottat miért nem értékelted?
Teljesen másik téma? Ember....fogd már fel. Elfogadhatatlan számomra bárminemű alpári hang a csata után., Szerinted meg bizonyos esetekben elfogadott. Ugyanolyan bot voltam mint a 3 heavy? Ha nincs spot mit lőjek ? Pontosan nem néztem meg de 7-8 percig senki se mozdult sehova.
Részemről csevegés veled befejezve. Úgy is azt hozod ki minden beszélgetésből ami neked tetszik és nem azt ami a valóság.

Ui.: akkor leírom, hogy még te is megértsd...nem megyek be egy egyébként tök szar stratégiával felépített csata után, de egyébként a csata folyamata, végkimenetele szempontjából bárminemű csata után az emberekhez privátba trágárkodni, ocsmánykodni.... veled ellentétben ,ami szerinted elfogadott.

Nem tudom mit kell ezen ennyit rugózni.Ha zavar, hogy beszólnak tiltsd le a chatet/privát üzenetet és a probléma megoldva.
Egyébként nem kell csodálkozni, hogy beszólnak, 84000 csata után a saját átlag teljesítményedet nem tudod felülmúlni.Sajnos már segíteni sem lehet, ennyi csata után kb. lehetetlen bármiféle pozitív változást előidézni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, _tothjanos_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290699 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

A kérdés nem az volt, hogy én mit csináltam,meg hogy a heavy campelt , hanem hogy nekem is be kellett volna mennem anyázni privátba mert szerinted ez elfogadott ha heavyvel nem csinálsz semmit....látom megértetted a lényegét. Mondod a magadét mint egy papagáj.
És a kurva anyázó másik agyhalottat miért nem értékelted?
Teljesen másik téma? Ember....fogd már fel. Elfogadhatatlan számomra bárminemű alpári hang a csata után., Szerinted meg bizonyos esetekben elfogadott. Ugyanolyan bot voltam mint a 3 heavy? Ha nincs spot mit lőjek ? Pontosan nem néztem meg de 7-8 percig senki se mozdult sehova.
Részemről csevegés veled befejezve. Úgy is azt hozod ki minden beszélgetésből ami neked tetszik és nem azt ami a valóság.

Ui.: akkor leírom, hogy még te is megértsd...nem megyek be egy egyébként tök szar stratégiával felépített csata után, de egyébként a csata folyamata, végkimenetele szempontjából bárminemű csata után az emberekhez privátba trágárkodni, ocsmánykodni.... veled ellentétben ,ami szerinted elfogadott.


Azt nem tudom hol olvastad, hogy szerintem az anyázás elfogadható? Az egész onnan indult ki, hogy le idióta vadbarmozott téged valaki, anyázás és barmozás között azért van némi különbség. Anyázni nem szabad, barmozni igen, ha valaki barom. Nem lehet megsimogatni a buksiját, hogy hű de ügyes voltál, ha egyszer barom. Szerintem nem értetted a lényegét annak, amit írtam. A lényeg az volt, hogy ha valakinek a hozzáállása olyan egy csapatjátékhoz, hogy szarik a csapatra, akkor a csapat többi tagja jogosan elküldheti a csapatra magasról sz*ró játékost a jó büdös p*cs*ba. Ez lett volna a lényeg, de ebből Te csak azt tudtad leszűrni, hogy mindenki nyugodta anyázhat ameddig a kedve tartja.
Értékeltem a másik hszedet is, ha nem vetted volna észre. Kegyetlen Zsolti valószínűleg egy 10 év körüli kis hülyegyerek, akinek elkelne pár jól irányzott atyai pofon, hogy helyre billenjen az agya. De ezzel nem tudsz mit kezdeni! Elolvasod, megnyomod az X-et és elengeded. Ennyi.
A csata.
Ez most ilyen oktató szándékú iromány lesz, ha veszed a lapot tanulsz belőle, ha nem…..
Az arty játék nem egy bonyolult történet, és még mielött azzal jönnél, hogy - nem is arty-zol, honnan tudhatnád! Az össz csatáim hatodát, egészen pontosan 4283 csatát arty-val játszottam le (ez majdnem annyi, mint Echiron össz csataszáma :D ), tehát van némi fogalmam az arty-zás „művészetéről”.
Szóval nem bunyolult, de van egy-két szabály, amit itt is be kell tartani.
1. Minden pályán vannak olyan részek, amelyek stratégiai jelentősége elég magas. Neked az a dolgod, hogy ezekre a területekre fokuszálj. Malinovkán ilyen terület pl. a szélmalom környéke és az az egész dombtető, ha a csata elejétől fogva az ott kakaskodó heavy-ket bombázod, a tieidnek lett volna esélye megnyerni a dombot, még az is elképzelhető, hogy az a három idióta, akik ott tobzodtak körülötted, felbátorodnak, mert látják, hogy nyerhető a domb és elindulnak fölfelé.
2. Lövés után mindig mozogj! Erre egy dolog miatt van szükség, mert a tracker alapján az ellenfél arty-ja spot nélkül is simán ki tud lőni!
3. Ez kapcsolódik a 2. ponthoz. Ha nincs tiszta célpont keresd a tipikus arty helyeket és figyelj! Látni fogod a tracker-t (az ellenfél arty lövedéke, szép tiszta csíkot húz), célozz egy kicsit a kiindulási pont mögé és tűz! Meglátod hálás lesz a csapat, ha kiszedegeted az arty-kat.
4. Ha nincs spot és camp van, akkor Te vagy a csapat szeme! Műholdról nézed az egész pályát! Ilyenkor ne ragadj le egy helyen, hogy majd egyszer csak felbukkan ott valaki, hanem nézelődj, próbáld meg elképzelni, hogy honnan jöhetnek és figyelj. A játékosok nagy része szarik a lopakodásra, keresztülmennek fán, kerítésen, házon, bármin. A döntést, rombolást Te viszont látod felülről és tudod jelezni a csapatnak, hogy arra felé mozgás van.
5. Jelöld, hogy hová lőssz! ( T betű )
Hirtelen ennyi, ha eszembe jut még valami, majd írok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16, Cpt_Sheperd, _tothjanos_, Vandoren

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290801 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Miért van az , hogy a 2.es szerveren 40% al több nyertes csatám van MINDiG. Nem csak alkalmanként hanem mindig.
A 2 es szerveren tudok játszani , az egyes szerveren meg elfelejtem hogyan kell? :fetreng:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290819 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Miért van az , hogy a 2.es szerveren 40% al több nyertes csatám van MINDiG. Nem csak alkalmanként hanem mindig.
A 2 es szerveren tudok játszani , az egyes szerveren meg elfelejtem hogyan kell? :fetreng:


Azért van így, mert nincs is így. :fetreng:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290820 Írta: maxi80
Megválaszolva: maxi80
Áve

Rég írtam, de most idegesít kicsit a dolog.
1. 5 év kihagyás után elövettem a wotot, hamar meglett az obj260t ucso küldetése happy 1000x.
Fekete leves 50 csata ebböl 75% phrohorovka malinovka és pár nyitott pálya, 2vagy 3 arty
miért van ha lt tolom havonta 2x adta be itt meg sz... Vat.
Szégyen nem szégyen 47%a wr (engem kiakaszt)
Elsö 10 meccs fasza patint sebeze nagyon op tünt és élvezeti faktor is megvolt.
De után a 15/1 2... 5 vereség
Felb.. Teljesen semmit nem változott minden ua mint rég és az élvezet inkább idegbe megy át.
Mi ebben a jó???? Passz
Soha nem írtam a fórumon de hiába teszem magam oda szár szár szár és a t10 tankjaim felé 45 49%wr a többi 50 feletti és engem ez idegesit
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, kwiktor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290821 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Én most tettem egy kis időutazást, 4 évvel ezelőttre mentem vissza, egészen ennek a topiknak a legesleg elejére. Azt kell mondjam, hogy nem változott semmi. :lol:
Akkor is ugyan azok a dolgok miatt ment a rinya, mint most.

- Szar az MM
- Szar az RNG
- sok az idióta
- a csaták manipulálva vannak
- ha prémet veszek szopat a játék
- ha nem veszek akkor is szopat
- nem lehet győzni, a WR folyamatosan esik akár mit csinálok

:rofl:

Viszont találtam egy dolgot, egyszer valami kapcsán írtam itt, hogy a jobb játékosok is írták többször, hogy a játék az 50% WR körüli arányon próbál tartani mindenkit, persze ettől azért el lehet térni, ha nagyon jó valaki, akkor akár 58%-ot is elérhet (vagy kicsit többet is), viszont ha valaki nagyon béna, az sem nagyon megy 50 alá. Pont ezért nem kell nagyon rugózni a WR-en, mert a megszakadás és a beleszarás között WR téren nincs olyan egetverően nagy szakadék. Persze egyből lehurrogtak, hogy a WR tőled függ.
Na és a lényeg, hogy megtaláltam amit kerestem. Egy jó játékos írta ezt:

"Mindenkit próbálnak 50% körül tartani,de jó teljesítménnyel simán lehet befolyásolni a csaták kimenetelét." ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maxi80

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290822 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie


"Mindenkit próbálnak 50% körül tartani,de jó teljesítménnyel simán lehet befolyásolni a csaták kimenetelét." ;)


Micsoda hack... Linket küldd el priviben légyszi, ahonnan le lehet tölteni :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.