Jelenleg 375 vendég és 2 tag online

A játék furcsa dolgai:)

7 hónapja 2 napja - 7 hónapja 2 napja #294655 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
@Matt_Kirby

Nekem csak 430 méter körüli a látótávom (BiA, Felderítő, Helyzetfelismerés, kötvényes ventillátor), de általában nincs bajom nyílt terepen a nézelődéssel, ha én állok a bokorban. A T110E3-nak nincs túl magas álcafaktora (mozgás közben talán max. 15%), szóval előbb meg kellett volna pillantanom, mint ahogy a replayban történt. Továbbá: én csak akkor spottolódtam, mikor meglőttem a T110E3-et. Szóval a bokraim álcáztak úgy, ahogy kell.
Idetettem a képet arról a pillanatról, amikor megláttam az ellenséges tankot. Látszik, hogy egy ideje már nyílt terepen mozgott, bokrok stb. nem takarták.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 2 napja - 7 hónapja 1 napja #294657 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tank_szemelyzete beküldte: @Matt_Kirby

Nekem csak 430 méter körüli a látótávom (BiA, Felderítő, Helyzetfelismerés, kötvényes ventillátor), de általában nincs bajom nyílt terepen a nézelődéssel, ha én állok a bokorban. A T110E3-nak nincs túl magas álcafaktora (mozgás közben talán max. 15%), szóval előbb meg kellett volna pillantanom, mint ahogy a replayban történt. Továbbá: én csak akkor spottolódtam, mikor meglőttem a T110E3-et. Szóval a bokraim álcáztak úgy, ahogy kell.
Idetettem a képet arról a pillanatról, amikor megláttam az ellenséges tankot. Látszik, hogy egy ideje már nyílt terepen mozgott, bokrok stb. nem takarták.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

[/spoiler]

Nevetni fogsz az e3-nak jobb az álcája (mozgás közbeni is) mint néhány X-es Td-nek.

www.wotinfo.net...&sort=

Továbbá nem tudod milyen skillezést, felszerelést használt pl. "természestes fedezék" direktíva 100%-os álcaskill esetén ad +10% bónuszt. Az alábbi oldalon össze tudod vetni az e3-al a tankodat, ha beállítod neked milyen cucc volt rajta, és neki milyen lehetett.

www.wotinfo.net...ulator

Klán: ROTON
A legjobb hely

6 hónapja 2 hete #295013 Írta: Chrome_Dog
Megválaszolva: Chrome_Dog
Sziasztok!

3 év alatt még egyszer sem láttam ilyet; az automatikus fogyócikkek újratöltésére költött kreditre gondolok.
Valakinek hasonló...?
Vajon miért került ez nekem ilyen sokba?
Mellékletek:

6 hónapja 2 hete #295014 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Chrome_Dog beküldte: Sziasztok!

3 év alatt még egyszer sem láttam ilyet; az automatikus fogyócikkek újratöltésére költött kreditre gondolok.
Valakinek hasonló...?
Vajon miért került ez nekem ilyen sokba?

lejárt a "kinézet"-ben vett festés, azt újította meg.

6 hónapja 2 hete #295044 Írta: Chrome_Dog
Megválaszolva: Chrome_Dog
Akár még eszembe is juthatott volna...
Köszönöm :)

3 hónapja 3 hete #297102 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Keresd a riggert hibát a képen :fetreng: :

Mellékletek:

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #297110 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Az EBR tobb xp-t kapott mint te? :)
Vagy az Obj 279 E teljesitmenye?

3 hónapja 3 hete #297114 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Original74 beküldte: Az EBR tobb xp-t kapott mint te? :)
Vagy az Obj 279 E teljesitmenye?

A második tipp nyert, az Obj. 279 e 1k sebzés alatt zárt, pedig a végjátékig élt. :D

3 hónapja 3 hete #297118 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Black_Sheep_01 beküldte: Keresd a riggert hibát a képen :fetreng: :

Az a 430U vajon miért kapott több xp-t mint te? Szét "szpottolta" az agyát vajon vagy az a három értékelhető lövése annyira jól sikerült volna?

1 hónapja 2 hete #298546 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Ma egy érdekes dolog történt. Egyébként is sz@rul indult a nap, mert az utolsó artys küldimet ma is keservesen adta. Jó annyira a T-55A hogy megküzdjek a kihívásokkal. Egyik csata után egy játékos nagyon kedvesen perma bannal fenyegetett. Küldött egy linket, amit lehet elírt mert nem vezetett sehova. Azt írta amelett hogy feltöltötte a videot valami replay oldalra a supportnak is írt, hogy bannoljanak a hamis csatáim végett. Progettoval campelt hátul a TD bokorban Cliffen A4-ben. Úgy gondoltam megszórom blindben. Nem sokkal előtte esett le a spot róla. Tudtam, hogy ott mard mert végig ott campelt. Lőttem és vagy 8 másodpercre rá elhalt. Csata után látom, hogy kigyújtottam 1500 HP-t szedtem le róla. Nem örülhetett neki, de nem kellett volna abban a pár négyzetméterben tartózkodni végig. Aztán csta után nézem a statját és 0 csatát ír ki. Ki lehetett az ? Valami fejlesztő?

hu.wot-life.com...Eg%20/

Ha valaki megtalálja a replayt linkelheti az eredetijét akár. Ugye az ismert, hogy amikor egy anoním játékost megnyitsz már a valós accnevével levő statját adja be. Tehát elvileg nem lett volna szabad 0 csatát kiírnia. Hallottam már olyanról, hogy NA, RU szuperteszternek az a wg olyan accot, ahol más régióban játszhat, de akkor a statja le van tíltva a nyílvánosság előtt. Itt viszont nem látszik semmi. Mi lehett ez ? Valami orosz C.C talán? Merthogy orosz replay oldalról akart linkelni
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.