Jelenleg

25
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

4 éve 6 hónapja #291015 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Te mibe vagy ezekkel a replay-kel. Egyszer küldtem neked replayt akkor is teljesen másról kezdtél el beszélni mint amit a replay-el közölni akartam.

Velem is megtörtént már nem egyszer hasonló eset. És ha nem támogatom meg egy replayel akkor az nem azt jelenti hogy hazug vagyok...mert ugyebár neked mindenki hazug aki nem támogatja meg replay-el az állítását. De tudod van az úgy , hogy az ember leszarja elhiszed amit mond vagy sem.


Nem rémlik, hogy bárkit is hazugsággal vádoltam volna. A csata visszanézésével viszont a legtöbb esetben meg lehet magyarázni az ilyen-olyan anomáliákat. Azért kell replay, hogy a delikvens is rájöjjön, hogy sok esetben hülyeségeket írogat és mint ahogy RockyRuciano is írta, az eltűnő, nem sebző lövedék lehet egyszerű lag, vagy csak az ember a csata hevében nem veszi észre hogy mi is történik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291017 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
Miért van az, hogy ha valaki beírja azt a többek által állított, tapasztalt vagy osztagban bekövetkezett (a kilőtt játékos társ beült a tankomba és látta) problémát, akkor rögtön meg van hazudtolva!
Mindenki tud ilyet írni, képzelődsz, hülyeség, nem jó láttad, tévedsz, ez nem így van, tanulj meg játszani szövegek övezik a beírást, majd a küldj bizonyítékot következik!!
Lehet valaki hazudik, de ennyien???
Minden esetre, aki nem hiszi el a megtörtént játék élményt, kívánom Neki, hogy csak ezekkel a problémákkal tudjon játszani, 1-2 hétig folyamatosan!
Meg látnám, hogy mennyire tudna sírni!!
Amúgy nem hazudtam, de már lényegtelen!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291018 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
Köszönöm a tanácsot, meg fogom majd nézni a vissza játszást legközelebb!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291019 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
Nekem nem lagol és ugyan ez van, de sokszor durván 50-100 m is

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #291020 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Miért van az, hogy ha valaki beírja azt a többek által állított, tapasztalt vagy osztagban bekövetkezett (a kilőtt játékos társ beült a tankomba és látta) problémát, akkor rögtön meg van hazudtolva!
Mindenki tud ilyet írni, képzelődsz, hülyeség, nem jó láttad, tévedsz, ez nem így van, tanulj meg játszani szövegek övezik a beírást, majd a küldj bizonyítékot következik!!
Lehet valaki hazudik, de ennyien???
Minden esetre, aki nem hiszi el a megtörtént játék élményt, kívánom Neki, hogy csak ezekkel a problémákkal tudjon játszani, 1-2 hétig folyamatosan!
Meg látnám, hogy mennyire tudna sírni!!
Amúgy nem hazudtam, de már lényegtelen!!!


Ezért kell a replay, hogy meg lehessen nézni, hogy mi is történt valójában.
Nekem is volt régebben olyan, hogy ácsorogtam az arty-val a pályán, megjelent a minimap-on egy light, elkezdtem arrafelé fókuszálni, és egyszercsak elkezdett lőni 50m-ről 10m-ről és nem lehetett látni, csak a minimap-on! Na ha akkor egy ilyen történettel ideállítók replay nélkül, egyből lehülyéz mindenki, szerintem Te is ezt tetted volna. De nekem volt replay-em :lol: . És innentől kezdve nem hülye voltam, hanem sikerült bizonyítanom egy elég komoly bug-ot.
Ennyi. Nem tart semeddig az állítás mellé csatolni egy replay-t is, és ezzel meg lehetne előzni az ilyen-olyan "hülye vagy, nem értessz a játékhoz, tanulj meg játszani, stb." komment áradatot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291021 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Nekem nem lagol és ugyan ez van, de sokszor durván 50-100 m is


Azért mert nem veszed észre még lehet lag.
A nyáron váltottam szolgáltatót, egy hét után a játék játszhatatlan volt. Az fps 40-50 között, a ping 60-80 között a ping jelző folyamatos zöldben, mégsem tudtam játszani. Céloztam egy tankot és egy pillanat múlva már 10m-el arrább volt. Egy hétig szenvedtem mire rájöttem, hogy a szolgáltató a hibás, Elkezdtem az internet sebességet mérni, az ilyen lag-ok alkalmával, percenként. Az 500Mbit-es netem 350 és 2 (kettő!) között ugrált össze vissza. Ez okozta a problémát. Miután javították rendben is lett minden.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291024 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
T37 - et lövöm, hova lett a lövés??

Melléklet:

Fájlnév: replay_las...otreplay
Fájlméret:1,080 KB
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291025 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

T37 - et lövöm, hova lett a lövés??

Melléklet:

Fájlnév: replay_las...otreplay
Fájlméret:1,080 KB


Na látod ezért kellenek a replay-ek. Nézd vissza szépen lassítva. 2 lövést adtál le a T37-re, mind a kettő elé a földbe ment.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291026 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Pontosan ezért írtam; adminok előtt add meg a profil adataid; gurulok pár kört és kiderül. (statod nem fogom rontani ;) )

Én nekem am az a véleményem, hogy hasonló játéktudású emberek verődnek össze itt a játékban és így hasonlóan értetlenül állnak egy ilyen szituáció előtt. Érdekes módon nem láttam, hogy egy unikum vagy "kék" játékos itt verte volna az asztalt, hogy eltűnnek a lövedékei...
A tank sziluett kijelzés csalóka lehet a domb mögött lévő tanknál (ha földbe lősz); a szerver lagg szintén zavaró (úgy tűnik, hogy jó helyre célzol de a szerver máshova érzékeli a csöved/tankod és ellő a francba); a géped adta korlátok is ilyenek (úgy tűnik mintha lőnél de a szerverhez nem megy át az infó így gyakorlatilag csak az effektet látod de nem történik semmi).

Miért van az, hogy ha valaki beírja azt a többek által állított, tapasztalt vagy osztagban bekövetkezett (a kilőtt játékos társ beült a tankomba és látta) problémát, akkor rögtön meg van hazudtolva!
Mindenki tud ilyet írni, képzelődsz, hülyeség, nem jó láttad, tévedsz, ez nem így van, tanulj meg játszani szövegek övezik a beírást, majd a küldj bizonyítékot következik!!
Lehet valaki hazudik, de ennyien???
Minden esetre, aki nem hiszi el a megtörtént játék élményt, kívánom Neki, hogy csak ezekkel a problémákkal tudjon játszani, 1-2 hétig folyamatosan!
Meg látnám, hogy mennyire tudna sírni!!
Amúgy nem hazudtam, de már lényegtelen!!!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kwiktor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291030 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
Közvetlen a játék elején lévő lövést nem értem, akkor tűnt el, a végén mikor tényleg a földbe lőttem
azt én is láttam, úgy is volt!!
Ennyire hülyének nézel tényleg???
A játék elején egy lövést adtam le a T37 re, nem kettőt, na az hova lett, mert azt nem látni szerintem, többször vissza néztem én is!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291031 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
A választ miért nem oda teszi ahová írom??

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291032 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Közvetlen a játék elején lévő lövést nem értem, akkor tűnt el, a végén mikor tényleg a földbe lőttem
azt én is láttam, úgy is volt!!
Ennyire hülyének nézel tényleg???
A játék elején egy lövést adtam le a T37 re, nem kettőt, na az hova lett, mert azt nem látni szerintem, többször vissza néztem én is!!!


Nem nézlek hülyének. Az elején lévő lövés is a földbe ment. Nézd vissza nagyon lelassítva. Látni fogod, ahogy a föld darabok repülnek szanaszéjjel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #291037 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Közvetlen a játék elején lévő lövést nem értem, akkor tűnt el, a végén mikor tényleg a földbe lőttem
azt én is láttam, úgy is volt!!
Ennyire hülyének nézel tényleg???
A játék elején egy lövést adtam le a T37 re, nem kettőt, na az hova lett, mert azt nem látni szerintem, többször vissza néztem én is!!!


Nem nézlek hülyének. Az elején lévő lövés is a földbe ment. Nézd vissza nagyon lelassítva. Látni fogod, ahogy a föld darabok repülnek szanaszéjjel.


Na most értem haza, úgyhogy kicsit bővebben megmutatom mi történt. Először, azt írtam, hogy összesen 2-őt lőttél a T37-re, nem azt hogy az elején lőttél kettőt. A második lövés tisztán látszik, hogy a földbe megy, azzal ne is foglalkozzunk többet.
Csináltam képet az első T37-re leadott lövésedről.

A lövés. Már itt is látszik, hogy a lövedék lefelé kunkorodik.



Itt csapódott be. Bal oldalon látszanak a kirobbant föld darabok.



Egy pillanattal később. Még jobban ki lehet venni a föld darabokat a bal oldalon.



Tehát nem tűnt el semmi, egyszerűen csak belelőttél a földbe, és mivel van ott egy bokor is ami eltakarta a földbe csapódást, ezért nem vetted azt észre.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron, kwiktor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291042 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
Szia bandras32

Köszönöm az elemzést!
Igen, lehet a bokor miatt nem láttam a becsapódást!
De, a célzás és a becsapódás közti távolság szerintem több mint 70-80 cm, ami megint hibás mert 4 skilles legénység és 185 méteres táv nem indokol 2 méteres mellé lövést, ezért nem értem az egészet!
Ezt is ki tudod elemezni?
Mi okozza az ilyen mellé lövést??
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #291043 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Kövezz meg de az RNG az :trollol:
Hogy hogyan is működik ez a valóságban? Nem összesküvés, nem csalás, nem téged húznak le... szimplán a valószínűség szerint szórják a lövedéket (látsd melléklet; régebbi verzó de jól szemléltet)

Szia bandras32

Köszönöm az elemzést!
Igen, lehet a bokor miatt nem láttam a becsapódást!
De, a célzás és a becsapódás közti távolság szerintem több mint 70-80 cm, ami megint hibás mert 4 skilles legénység és 185 méteres táv nem indokol 2 méteres mellé lövést, ezért nem értem az egészet!
Ezt is ki tudod elemezni?
Mi okozza az ilyen mellé lövést??

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.