Jelenleg 349 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #290821 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Én most tettem egy kis időutazást, 4 évvel ezelőttre mentem vissza, egészen ennek a topiknak a legesleg elejére. Azt kell mondjam, hogy nem változott semmi. :lol:
Akkor is ugyan azok a dolgok miatt ment a rinya, mint most.

- Szar az MM
- Szar az RNG
- sok az idióta
- a csaták manipulálva vannak
- ha prémet veszek szopat a játék
- ha nem veszek akkor is szopat
- nem lehet győzni, a WR folyamatosan esik akár mit csinálok

:rofl:

Viszont találtam egy dolgot, egyszer valami kapcsán írtam itt, hogy a jobb játékosok is írták többször, hogy a játék az 50% WR körüli arányon próbál tartani mindenkit, persze ettől azért el lehet térni, ha nagyon jó valaki, akkor akár 58%-ot is elérhet (vagy kicsit többet is), viszont ha valaki nagyon béna, az sem nagyon megy 50 alá. Pont ezért nem kell nagyon rugózni a WR-en, mert a megszakadás és a beleszarás között WR téren nincs olyan egetverően nagy szakadék. Persze egyből lehurrogtak, hogy a WR tőled függ.
Na és a lényeg, hogy megtaláltam amit kerestem. Egy jó játékos írta ezt:

"Mindenkit próbálnak 50% körül tartani,de jó teljesítménnyel simán lehet befolyásolni a csaták kimenetelét." ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maxi80

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #290822 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

bandras32 beküldte:
"Mindenkit próbálnak 50% körül tartani,de jó teljesítménnyel simán lehet befolyásolni a csaták kimenetelét." ;)

Micsoda hack... Linket küldd el priviben légyszi, ahonnan le lehet tölteni :lol:

1 hónapja 2 napja #290823 Írta: bandras32

HUNterRichie beküldte:

bandras32 beküldte:

Micsoda hack... Linket küldd el priviben légyszi, ahonnan le lehet tölteni :lol:

Milyen linket? Mit akarsz letölteni?

1 hónapja 1 napja #290825 Írta: maxi80
Megválaszolva: maxi80
Ahogy írtad barátom, az az ember érzése bármit bárhogyan csinálsz cumantasz.
Olyan az egész mintha vannak aki szerencsés, vagy sok figyelmet kap van piaci értéke azt tolja a wg.
Azt látják sokan az átlag meg cumant.
Örülök hogy ezt más is látja.
Na mi d1 vettem 1 havi premazt ennyi, a frontline kiütöm,azt pihi megint.
Bar látom a player bázis a felére csökkent, biztos nincs oka :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kwiktor

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #290830 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

bandras32 beküldte:

HUNterRichie beküldte:

bandras32 beküldte:

A csatákat befolyásoló jó teljesítményt :)
Viccnek szántam, de nem jött be.

1 hónapja 1 napja #290835 Írta: bandras32

HUNterRichie beküldte:

bandras32 beküldte:

HUNterRichie beküldte:

bandras32 beküldte:

A csatákat befolyásoló jó teljesítményt :)
Viccnek szántam, de nem jött be.

Ja, oké. :lol:

De nem jó helyre címezted. Az idézet nem tőlem származik. ;)

3 hete 4 napja #290945 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Ha van valami,amit jobban utalok a szoporollernel,akkor az az,amikor a semmi teljesitmenyert gyozelem,a jo teljesitmenyert vereseg dukal....
Mellékletek:

3 hete 4 órája #290976 Írta: nojbi007
Megválaszolva: nojbi007
Sziasztok
Valaki aki nagyon szaki a dolgokban segítsen légyszi.
Szitu a kövi: 9es csájníz td a 152mmes ágyúval, töltöttem egy He lőszert (90mm pen, 1100 alpha dmg) egy majdnem full hp-s skorpion g-re, aki pont felém fordította az ágyúját, a tanktestnek az oldalát láttam (csak egy nagyon pici részét, mert részben domb mögött volt) eltaláltam, sebeztem rajta 534-et+ 2 kritikust (parancsnok és ammo rack).
A kérdés pedig az, ha belső modult is megsebeztem, akkor nem kellett volna áthatolnia a 30mmes páncélon a lövedéknek, és jó eséllyel kihitelnem?

3 hete 4 órája #290977 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

nojbi007 beküldte: Sziasztok
Szitu a kövi: 9es csájníz td a 152mmes ágyúval, töltöttem egy He lőszert (90mm pen, 1100 alpha dmg) egy majdnem full hp-s skorpion g-re, aki pont felém fordította az ágyúját, a tanktestnek az oldalát láttam (csak egy nagyon pici részét, mert részben domb mögött volt) eltaláltam, sebeztem rajta 534-et+ 2 kritikust (parancsnok és ammo rack).
A kérdés pedig az, ha belső modult is megsebeztem, akkor nem kellett volna áthatolnia a 30mmes páncélon a lövedéknek, és jó eséllyel kihitelnem?

Ez a wot,it ne keress észszerűséget.Én is imádtam a nagy csővel a HE-t,sokat nevetgéltem,mekkorákat üt.Na ezt a 10-esen felejtsd el.Sokkal kisebbet sebez a HE,pedig papíron ugyan azt tudja.Ki is dobtam.

Betanított magfizikus

2 hete 6 napja #290981 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
És a válasz = nem. A HE lőszernek ugyanis robbanási rádiusza van, ezen belül sebez és még kritikus sérülést is tud okozni de nem megy a lövedék maga át a páncélon ez esetben.

Ajánlom!

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #290985 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

Nem! Az attól is függ milyen kritikus sebzést adtál neki! Ha kórház mondjuk 2 legénységi tag, akkor nincs miről beszélni. Azon kívül, ahogy én észrevettem az átütés HE lőszerrel (nem arty!!!! az másként működik sztem!!!) nem csak a rendes páncélzatra van hatással hanem hozzáadódik minden a páncélon áthatolva amiben elakadhat! Értsd úgy, hogy pl egy kerítés mögött álló tankra is hiába lősz rá HE lősszerrel, pedig esetleg biztos átütést várhatsz, elfog akadni a lövésed a kerítésben, igazt azt baromira rombolva! Remélem érthető? Nem egyszer jártam úgy, hogy RHM-el, nagy csővel, HE lőszerrel 8-as lightba nem ment bele csak 300-500 sebzés, viszont sérült egy rakás legénységi tag, belső modul.....igaz volt olyan is pl Lorr 40, a teljes Foch széria, BC. 25 széria, az M4 Revo, stb., amelyeknek rengeteg olyan pontjuk van ahol a HE lőszer gond nélkül bebújik és bever 1000-et, sőt volt hogy a Revoba bement 1380(!!!)! De a Lortt és a Foch-okat leőszerekesszel egylövéseztem már többször....persze oldalról!

2 hete 5 napja #290989 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
Nagyon jó, hogy vannak nagy szakértelmű játékosok!
Nos, lenne egy két kérdésem.
Miért van az a játékban mostanság, hogy lövök és eltűnik a lövedékem többször is!
Miért van az,hogy lövök szemlátomást eltalálom az ellent, de semmi sem történik??
Vagyis, sem kritikus, sem lepattanó, sebzés meg egyértelműen semmi, holott telibe találtam!
Ez azért van mert a pancserok, nem tudó játékosok közé lettem sorolva arra a csatára??

2 hete 5 napja #290990 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

kwiktor beküldte: Nagyon jó, hogy vannak nagy szakértelmű játékosok!
Miért van az a játékban mostanság, hogy lövök és eltűnik a lövedékem többször is!
Miért van az,hogy lövök szemlátomást eltalálom az ellent, de semmi sem történik??
Vagyis, sem kritikus, sem lepattanó, sebzés meg egyértelműen semmi, holott telibe találtam!
Ez azért van mert a pancserok, nem tudó játékosok közé lettem sorolva arra a csatára??

Ezeket akár lag is okozhatja, mire a szerverhez eljut a lövésed, a célpont már máshol van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _tothjanos_

2 hete 5 napja #290991 Írta: bandras32

kwiktor beküldte: Nagyon jó, hogy vannak nagy szakértelmű játékosok!

Ilyenkor kellene egy replay-el megtámogatni az állítást.

2 hete 5 napja - 2 hete 5 napja #291000 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Te mibe vagy ezekkel a replay-kel. Egyszer küldtem neked replayt akkor is teljesen másról kezdtél el beszélni mint amit a replay-el közölni akartam.

Velem is megtörtént már nem egyszer hasonló eset. És ha nem támogatom meg egy replayel akkor az nem azt jelenti hogy hazug vagyok...mert ugyebár neked mindenki hazug aki nem támogatja meg replay-el az állítását. De tudod van az úgy , hogy az ember leszarja elhiszed amit mond vagy sem.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.