Jelenleg 421 vendég és 7 tag online

A játék furcsa dolgai :)

3 éve 2 hete #218932 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

popey46 beküldte:

Filler1 beküldte:

popey46 beküldte: engem csak az idegesít piszkosul, ha ellővőm magam, a lövés után kilőnek és az általam kilőtt lövedék eltünik.
nem egyszer volt már olyan, hogy összelötünk az ellennel és az én lövésem nem sebzett semmit pedig 5 méterre volt az enemy.
egyszerüen ha kilönek megsemmisül a levegőben lévő lövedékem is. kicsit érthetetlen dolog számomra.
a másik: az artyk iszonyatos szórása: M40/43 0.7/ 100 méter. ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy akár 70 métert is mellémehet 100 méterenként, kicsit számoljunk csak: mondjuk 600 méterre lévő ellenfélre odapörkölök és akár 420 métert is mellélőhetek.. na ez a vicc.
persze adja is: 10 lövésből jó ha kettő talál, az sem sebez sokat, ritkán adja meg az 1000 HP körüli sebzést.
semmilyen modot nem használok, csak egy napi statisztika van fenn, teljes rászükülés után kb. 1-2 mp mulva lövöm el magam és mellé.

a wargaming igencsak elgondolkodhatna már egy kis javitáson, hoznak mindenféle grafikai újításokat, de a játékélmény egyre rosszabb.

amióta játszom prémium fiokkal tolom, van jópár prém tankom is, kár volt a pénzt kidobni rá.
ezek csak a pénzre hatanak, a játékosokat nagy ívben le*****..

ha így folytatódik, uninstall lesz a vége.

Számoljunk csak: 0.7 méter/100 méter pontosság 600 méteren ( 6 x 0.7 ) az 4.2 méter. :pacifier:

irány az iskola 2 osztálya, nem tudsz számolni: 100*0.7=70
legalábbis nálam, de javits ki ha tévednék
tehát 500 méterről akár 350 métert is mellémehet, ez egyszerüen nevetséges.

de ha úgy van ahogy írjátok és 100 m-ként 0.7 a szórása az is sok, pláne úgy, hogy minden 2. lövés mellé megy.

Tévedsz. A matematika mindig is a tudományok közé tartozott. 100 méterenként 70 centi. Az méterenként 7 milliméter. Az 0,007 méter. No ezt szorozgasd a távolsággal. 500 * 0,007 = 3,5.
Javíts ha tudsz. :whistle:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Sics, Serious_Black

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #219001 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Stimmel "Filler1" :)
"popey46" számolni már jól tudsz ;) , már "csak" azt kellene tudni hogy mit és hogyan is kell :P

Nem bántó szándékkal , de javaslom hogy például nézd át az ezen az oldalon (is !) megtalálható
"Kezdőknek" menüpontot. Nem árt ha a játékos tisztában van a játék (elméletileg működő :evil: ) alapjaival.

(Sajnos sok esetben ezért van a "Dühöngő"-ben is sok felesleges beírás , mert alapvető dolgokat nem néztek meg , nincsenek tisztában vele. :unsure: )

3 éve 2 hete #219005 Írta: kopcso0321
Megválaszolva: kopcso0321
A wargaming játékában ne keress se kérdést,se értelmet mert csak válaszokat kapsz minek nincs értelme, hogy milyen szerencsétlenek vagyunk. Példa ez a hétvége is és a nem létező ballansz :trollol:

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #219015 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Érdekes matchmaking... (nem a nyerési százalékra gondolok)

Ahogy az is, hogy 5-ös heavyvel a héten 2x voltam tier6-ban, a többi mind tier7-be sikerült.

3 éve 2 hete #219022 Írta: ropi
Megválaszolva: ropi
12/34 a mai mérleg,nem elég,hogy gyagyás az mm de a ku....a Rng is szívat

3 éve 2 hete #219023 Írta: jamon_serrano
Az előbbiekhez hozzátenném, hogy ünnepnapokon kapok tier6-ot a T67-tel, és a héten 6-os meddel csak tier8-as csatákban jártam. Nem mondom, hogy személy szerint én vagyok kivételesen szopatva, de valami nagyon nincs jól.

3 éve 2 hete #219030 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

jamon_serrano beküldte: Az előbbiekhez hozzátenném, hogy ünnepnapokon kapok tier6-ot a T67-tel, és a héten 6-os meddel csak tier8-as csatákban jártam. Nem mondom, hogy személy szerint én vagyok kivételesen szopatva, de valami nagyon nincs jól.

Ha igaz, hogy a jó játékosoknak nehezít a játék, akkor jó játékos vagy. Így már félig tele a pohár. shaking

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

3 éve 2 hete #219079 Írta: jamon_serrano

Filler1 beküldte:

jamon_serrano beküldte: Az előbbiekhez hozzátenném, hogy ünnepnapokon kapok tier6-ot a T67-tel, és a héten 6-os meddel csak tier8-as csatákban jártam. Nem mondom, hogy személy szerint én vagyok kivételesen szopatva, de valami nagyon nincs jól.

Ha igaz, hogy a jó játékosoknak nehezít a játék, akkor jó játékos vagy. Így már félig tele a pohár. shaking

Ok, tényleg, a T67, a KV-1, a KV-1S, a Hellcat tényleg olyan, hogy a 3. csillagot hajszolom velük, de a medekkel nem ez a helyzet. Egy csillag a többségen és semmi több. A T67 az olyan, hogy kevésbé érdekel már, mert az lát, egész tűrhetően(most még, míg azt is ki nem herélik), még a Hellcat is, de a heavy-k teljesen vakon mennek be olyan csatákba, ahonnan akár egy bekapott lövés után mennek vissza a garázsba, szóval azokkal egyáltalán nem vagyok happy. A medeken meg még nincs jó személyzet, azért nem látnak. Nem azért nyavalygok, mert nem tudok lőni, azzal nincs gond. De ha nem is látom az ellenfelet, akkor elég kevés az esélyem jól szerepelni...

3 éve 2 hete #219080 Írta: Lacx
Megválaszolva: Lacx
Sziasztok!

A mai nap történt velem egy vicces jelenetek sora a csatában, itt a link:
wotreplays.com/...121729

Először is becélzom az STB-1-et, amikor ellövöm magam, a lövedék a csöve és a teste között átment... spotot kaptam, próbáltam menekülni, full sebességgel egy apró kövön sikerült megugrasztanom, és amilyen szerencsém volt egy fal volt előttem amire ráugrasztottam, -1500 HP, itt még nincs vége: rá pár másodpercre egy másik kövön sikerült felborulni :D

Ha valakit érdekel ez a kb félperces jelenet, nyugodtan nézze meg, szerintem EPIC lett :D

13:50től 13:10ig

3 éve 2 hete #219083 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Ide pötyögöm be kérdésemet.
Mi az a BOT?
-Az tudom, hogy egy program.
-De ki hozza létre?
Gyanús nekem , hogy a szerver oldalról is érkeznek.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

3 éve 2 hete #219084 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
GWR: több BOT program is létezik (állítólag). Eddig két olyan játékostársam volt, akik állították hogy nekik van olyanjuk ... mondjuk egyik csak kipróbálta h mit tud, a másik meg azzal szórakoztatta magát, hogy próbálta átprogramozni, fejleszteni...

Szerintem a WG jelenleg nem rak botokat a csatába... ( Tök fölösleges lenne, miért tennék? Van elég játékos, akit berakhatnak... )

Olyan játékosok viszont vannak, akik evvel farmolnak, vagy evvel húznak tankot, legénységet. Meg olyanok is vannak akik csak berakják a tankot a csatába oszt otthagyják a kezdőkörben.

Nagyon utálok az ilyen játékosokat, -1 tank az adott csapatnak ...

3 éve 2 hete #219085 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Sics beküldte: GWR: több BOT program is létezik (állítólag). Eddig két olyan játékostársam volt, akik állították hogy nekik van olyanjuk ... mondjuk egyik csak kipróbálta h mit tud, a másik meg azzal szórakoztatta magát, hogy próbálta átprogramozni, fejleszteni...

Szerintem a WG jelenleg nem rak botokat a csatába... ( Tök fölösleges lenne, miért tennék? Van elég játékos, akit berakhatnak... )

Olyan játékosok viszont vannak, akik evvel farmolnak, vagy evvel húznak tankot, legénységet. Meg olyanok is vannak akik csak berakják a tankot a csatába oszt otthagyják a kezdőkörben.

Nagyon utálok az ilyen játékosokat, -1 tank az adott csapatnak ...

Az autoaim célzónak is van fejlesztett verziója. Nem amelyik gyenge pontokat mutatja hanem hogy elég ellenfél tankjának közelébe huzni és jobb gomb.

3 éve 2 hete #219086 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egen, ez az "Autoaim and snapping" mod.

Sajnálatos módon pár hete tiltólistára került :(

Az én tippem az, hogy bezavarna a WG aimbot-vadász pluginjába... ezt a modot én a "white list"-on sőt a kliensbe építve látnám ugyanis szívesen.

Hogy miért? Nem azért mert mondjuk engem jobb játékossá tesz... a narancs recentem ugyaannyi vele vagy újabban nélküle... viszont a 100 korüli WN8 értékkel szaladgáló csatánként átlagban egy találatot elérő állítólagos csapattársak ha használnák ( vagy még inkább ha a kliens autoaimja eleve így fogná be a célt) akkor talán nem lennének ennyire useless önjáró HP-pool-ok ... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #219087 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Sics beküldte: Egen, ez az "Autoaim and snapping" mod.

Sajnálatos módon pár hete tiltólistára került :(

Az én tippem az, hogy bezavarna a WG aimbot-vadász pluginjába... ezt a modot én a "white list"-on sőt a kliensbe építve látnám ugyanis szívesen.

Hogy miért? Nem azért mert mondjuk engem jobb játékossá tesz... a narancs recentem ugyaannyi vele vagy újabban nélküle... viszont a 100 korüli WN8 értékkel szaladgáló csatánként átlagban egy találatot elérő állítólagos csapattársak ha használnák ( vagy még inkább ha a kliens autoaimja eleve így fogná be a célt) akkor talán nem lennének ennyire useless önjáró HP-pool-ok ... )

Nem mondod... dehát nekem ami játékba van, tudod alapbol nem működik, lassan már csak szinkront merem fent hagyni beccsszó)

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #219154 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Ha akartok szellem lövést látni nézzétek végig ezt a visszajátszást.
(A türelmetlenebbek gyorsítsák fel mert az utolsó lövésem lesz az, amit az ISU-ra adok le.)
http://wotreplays.com/site/3122890#airfield-szmertyij-fv4202_p]

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.