Jelenleg 486 vendég és 2 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 9 hónapja #217260 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

BoB B Seal beküldte: Még egy bogár. És ez már a második egy hét alatt.

Lehet mondták már, de ha feljebb mész, akkor nincs többé ez a "vicc" map...talán tier 3-ig adja be...többin nincsenek ilyen jellegű bug-ok...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #217267 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
Üdv! elmondaná valaki,hogy mi a fa....om van ezzel a szarfos játékkal megint? megy a csata és egyszercsak átállytja a gépem super marió felbontásra és lefagy..... Jactor mod pack van fennt,más nincs.

2 éve 9 hónapja #217282 Írta: pap32
Nem OP az új prém cucc...áááá nem...kinnt állt a csávó a hegygerincen végig, és így is kellett vagy 3-4 perc, mire elfogyott...NO.COMMENT...

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BoB B Seal

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #217289 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
:sick: Biztos ők is nagyon élvezték.

Százados, ne köss belém légy szíves. Ez mindenképpen cumi. Igen, fordítva is az.

2 éve 9 hónapja #217294 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Ő vajon mit érez, amikor belogol? :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BoB B Seal

2 éve 9 hónapja #217300 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Skjenngard beküldte: Ő vajon mit érez, amikor belogol? :D

Ez még a jobbik dolog a részéről.
Reméljük,hogy nem növeli a "nagy tudásúak" számát IX-X-ben. :pacifier:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Skjenngard

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #217332 Írta: BoB B Seal
Megválaszolva: BoB B Seal

pap32 beküldte:

Lehet mondták már, de ha feljebb mész, akkor nincs többé ez a "vicc" map...talán tier 3-ig adja be...többin nincsenek ilyen jellegű bug-ok...

Köszi. Ez kb úgy hangzott, hogy ha hiba van a térképen ne menj azon...................(random). És honnan tudod azokon milyen bug van?

2 éve 9 hónapja #217347 Írta: pap32

BoB B Seal beküldte:

pap32 beküldte:

Köszi. Ez kb úgy hangzott, hogy ha hiba van a térképen ne menj azon...................(random). És honnan tudod azokon milyen bug van?

Egyrészt csak segíteni akartam és nem tudtam, hogy mióta s milyen tier-ben játszol (mivel "normális" hangvételű irományoknál nem avval kezdem, hogy megnézem az illetőt pl. noobmeter-en), ezért gondoltam hátha csak még a "mákdarálókat" ismered és nem voltál feljebb...

De mivel tapasztaltabb vagy, te is tudhatod, hogy ilyen szintű viccességek azért nincsenek más pályákon...van (vagy volt) átlőhető domb vagy törmelékrakás, meg nem lerombolható lépcső (bár ez lehet, hogy csak amolyan WG-logika, hogy máshol egy házat szétszedsz, itt meg egy sz@r lépcsőn fönnakadsz), de előre felderítéssel azért még nem találkoztam... :lol:

2 éve 9 hónapja #217351 Írta: lordmiky
Megválaszolva: lordmiky
Kaptam :)

T150 és KV1 :) csatolom...

sőt mutatok még valamit :)
T54LtWt és a steel wall :)

Üdv:
LM
Mellékletek:

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #217353 Írta: pap32
Erre tud valaki valamilyen magyarázatot? Mert tudtommal ha reseted account lenne is, akkor sem maradhatnának ki olyan tankok, mint pl. az IS ... :dry: (Stat-padd céljából hozták létre, odáig értem... :) )

Mellékletek:

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #217355 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

pap32 beküldte: Erre tud valaki valamilyen magyarázatot? Mert tudtommal ha reseted account lenne is, akkor sem maradhatnának ki olyan tankok, mint pl. az IS ... :dry: (Stat-padd céljából hozták létre, odáig értem... :) )

Tetemes gold vásárlás/nyerés --> átváltás free xp-re --> tankok átugrása. Szerintem.

Játékosnév: szeni17

2 éve 9 hónapja #217407 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Skjenngard, szerintem nagyon jól elvan!

Megtalálta a helyét, lesebzi a saját HP-ját és tartja az 50% körüli győzelmi arányt a tier2-es járműveivel, néhány t3-assal is.

És mint valaki írta: szerencsére nem nagyon óvakodik fentebb.

Szerintem mindenkinek jó ez így: neki is, és másoknak is.

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #217411 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Na ilyenkor mi van??? 276 pen kevés az arty átütéséhez, ráadásul 2x is?! :blink: :pinch: :sick: :spaz:
Legközelebb töltsek prém lőszert a férgekre? :wb: Persze tudom, néha muszáj veszíteni, meg ott az RNG is, de azért ekkora kib*szást...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #217412 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az RNG éppen ellened volt, előfordul. Nem a pen volt kevés, csak a lövedék ment félre. Az első (talán?) a földbe csapódott, a második gellert kapott. Ugyanúgy megtörtént volna prém lőszerrel is, talán repesszel lett volna más eredmény.
u.i.
ISU-val én is szoktam lánctalpat lőni a 6-os könnyű tankoknak, pedig annak is van penje rendesen.

2 éve 9 hónapja #217413 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egen, viszont van HE lőszere is 900-as alapsebzéssel. Komolyabb heavy.kbe is belever 300-at.. meden láttam már a 900-as sebzését is manifesztálódni ... ha meg egy balszerencsés német papírTD kerül elé...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.