Jelenleg 371 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #218685 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Látom a garázsban, hogy a T71 rádió-hatótávolsága pirossal van írva, meg hogy vmi parancsnoki büntetés van érvényben, továbbá vmi szláv halandzsa...valaki érti, mi lehet ez? Úgy sejtem, fokozott szellőzés nélkül 100% alatt van a góré, és talán ez lehet a baj...
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #218713 Írta: porter
Megválaszolva: porter
Hajnali 4 óra? már ez megér egy büntetést :)

Különben milyen játszani ilyenkor? Mik a tapasztalatok?

2 éve 7 hónapja #218718 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes
Mindenki nagy lázban ég a black friday miatt, gondoltam hátha a WG-sek is kapnak az alkalmon. EU szerón semmi semmi sincs, NA-n is csak nevetséges akciók, mint pl. a tier2-6-ig leakciózott arták, meg némi gold/prém nap kedvezmény a legnagyobb csomagokból... úgy látszik, hogy még mindig nyjem követnyi kápitalista szenny, abban az esetben, ha az nem növeli 110%-kal a profitot és a kokainesőt.

"Exhaustless fountain of poison divine."

2 éve 7 hónapja #218725 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

MegaJani beküldte: Lőttem egy repeszt, a két lánc, a motor fele és a löveg kárára (Szegény vezetőt nem is hozom szóba)

Arty-shield hack confirmed.... :evil: (Csak éppen fordítva volt beállítva.... :lol: )

2 éve 7 hónapja #218727 Írta: pap32

porter beküldte: Hajnali 4 óra? már ez megér egy büntetést :)

Különben milyen játszani ilyenkor? Mik a tapasztalatok?

Elvileg kevesebb a "rossz", "gyenge" játékos, néha tovább tart játékba kerülni és vicces MM-ek (még a jelenleginél is viccesebbek :trollol: ) tudnak kialakulni, pl. tier 1-es géppel mész tier 3-ba, tier 10-essel egyedüli top tier vagy meg hasonlók...DE szerintem nem éri meg fent maradni odáig...a valós életre eléggé negatív hatással van ez efféle életmód... :unsure:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, porter

2 éve 7 hónapja #218746 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Éjjeli játék:
- kisebb a szerverek terhelése
- kevesebb a vészesen hülye siemka
- ( akad bot, meg önző játékostárs ... )

De összességében kicsit élvezhetőbb, mint délután-kora este.

MM: n
- normál esetben, azaz mondjuk t5-től felfele játszva nem szokott gond lenni. ( 5-ös tiertől nyolcasig szoktam menni..)
- t2-es tankot viszont tényleg nem ilyenkor kéne tolni, mert 2 perc simám lesz a várakozási idő. ( Viszont olyant h ne a normális cart szerinti besorolás lett volna , még sose láttam, éjjel se... olyant viszont hogy 7 fős meg 10 fős csatát rakott össze kisebb tierben az MM, olyant párszor igen)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: porter

2 éve 7 hónapja #218765 Írta: pap32
Én már voltam anno BT7 arty-val olyan 3-as meccsben ilyen napszakban, hogy T1 cuncik jöttek szembe...és nem troll-szakasz miatt volt... :pinch:

2 éve 7 hónapja #218817 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Amikor szobanövény csapattársakat sorsol melléd az MM, akkor ilyen érdekesen viszonyul a wn8 a győzelmi arányhoz. :wb:

Mellékletek:

2 éve 7 hónapja #218822 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Srácok csak egy kérdés...
Mostanság piszkáltak az egyéni xp dolgokon? Értem ez alatt vesztettem a csatát, ugyan lőttem egy nagy kalibert+3 killt 9es tdvel de a végeredménye nem 300-500 xp hanem 1100 xp volt.Van előfizetésem de én nem emlékszem , hogy ennyit kaptam volna vesztes csatáért.Valaki tapasztalat?

2 éve 7 hónapja #218836 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

amper007 beküldte: Srácok csak egy kérdés...
Mostanság piszkáltak az egyéni xp dolgokon? Értem ez alatt vesztettem a csatát, ugyan lőttem egy nagy kalibert+3 killt 9es tdvel de a végeredménye nem 300-500 xp hanem 1100 xp volt.Van előfizetésem de én nem emlékszem , hogy ennyit kaptam volna vesztes csatáért.Valaki tapasztalat?

Valami olyasmi van, hogy ha szerzel valamilyen hősi érdemrendet (pl. Védő), akkor megkapod a rendes xp-t.

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007

2 éve 7 hónapja #218840 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

jamon_serrano beküldte: Most akkor kapható E25, vagy nem kapható. Mert ez a reroller E25-tel nyomul.

Sima reset, 24 k csataszáma volt a srácnak. Itt a hivatalos oldal:

worldoftanks.eu...ize=25

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

2 éve 7 hónapja #218846 Írta: pcmisi
Megválaszolva: pcmisi

amper007 beküldte: Srácok csak egy kérdés...

Nem piszkáltak semmit. Nézd meg a részleteknél, kaptál bónusz xp-t "a hősies védekezésért". Szóval érdemes vesztes csatánál nem feladni a küzdelmet.
Javítsatok, ha nem jól tudom. :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007

2 éve 7 hónapja #218855 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Daddy56 beküldte:

Sajnos vannak olyan ágyúk, amikkel semmit nem találsz el, olyan szórása van. Engem a múltkor egy másik pályáról lőttek ki... Csak pislogtam, hogy most mi van????? Írt is a srác, hogy a szélső szektorban volt és kapáslövést adott le, csak kiszállt a lövés a pályáról és átszállt hozzánk. :troll:

Ez tetszik!!! :dancing: shaking

Örülök. Csak semmi komolyság. Írhatnám azt is, hogy hülye hozzászólásra csak hülyeséget lehet írni...

2 éve 7 hónapja #218863 Írta: fly
Megválaszolva: fly
Az E-100 is kaphat ammo rektet? :silly:
Pályafutásom alatt még nem láttam ilyet. :pacifier:
Mellékletek:

2 éve 7 hónapja #218867 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

fly beküldte: Az E-100 is kaphat ammo rektet? :silly:
Pályafutásom alatt még nem láttam ilyet. :pacifier:

Még a maus is,na az aztán a szép látvány :trollol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.