Jelenleg 291 vendég és 9 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 10 hónapja #218718 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes
Mindenki nagy lázban ég a black friday miatt, gondoltam hátha a WG-sek is kapnak az alkalmon. EU szerón semmi semmi sincs, NA-n is csak nevetséges akciók, mint pl. a tier2-6-ig leakciózott arták, meg némi gold/prém nap kedvezmény a legnagyobb csomagokból... úgy látszik, hogy még mindig nyjem követnyi kápitalista szenny, abban az esetben, ha az nem növeli 110%-kal a profitot és a kokainesőt.

"Exhaustless fountain of poison divine."

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #218725 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

MegaJani beküldte: Lőttem egy repeszt, a két lánc, a motor fele és a löveg kárára (Szegény vezetőt nem is hozom szóba)

Arty-shield hack confirmed.... :evil: (Csak éppen fordítva volt beállítva.... :lol: )

2 éve 10 hónapja #218727 Írta: pap32

porter beküldte: Hajnali 4 óra? már ez megér egy büntetést :)

Különben milyen játszani ilyenkor? Mik a tapasztalatok?

Elvileg kevesebb a "rossz", "gyenge" játékos, néha tovább tart játékba kerülni és vicces MM-ek (még a jelenleginél is viccesebbek :trollol: ) tudnak kialakulni, pl. tier 1-es géppel mész tier 3-ba, tier 10-essel egyedüli top tier vagy meg hasonlók...DE szerintem nem éri meg fent maradni odáig...a valós életre eléggé negatív hatással van ez efféle életmód... :unsure:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, porter

2 éve 10 hónapja #218746 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Éjjeli játék:
- kisebb a szerverek terhelése
- kevesebb a vészesen hülye siemka
- ( akad bot, meg önző játékostárs ... )

De összességében kicsit élvezhetőbb, mint délután-kora este.

MM: n
- normál esetben, azaz mondjuk t5-től felfele játszva nem szokott gond lenni. ( 5-ös tiertől nyolcasig szoktam menni..)
- t2-es tankot viszont tényleg nem ilyenkor kéne tolni, mert 2 perc simám lesz a várakozási idő. ( Viszont olyant h ne a normális cart szerinti besorolás lett volna , még sose láttam, éjjel se... olyant viszont hogy 7 fős meg 10 fős csatát rakott össze kisebb tierben az MM, olyant párszor igen)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: porter

2 éve 10 hónapja #218765 Írta: pap32
Én már voltam anno BT7 arty-val olyan 3-as meccsben ilyen napszakban, hogy T1 cuncik jöttek szembe...és nem troll-szakasz miatt volt... :pinch:

2 éve 10 hónapja #218817 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Amikor szobanövény csapattársakat sorsol melléd az MM, akkor ilyen érdekesen viszonyul a wn8 a győzelmi arányhoz. :wb:

Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #218822 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Srácok csak egy kérdés...
Mostanság piszkáltak az egyéni xp dolgokon? Értem ez alatt vesztettem a csatát, ugyan lőttem egy nagy kalibert+3 killt 9es tdvel de a végeredménye nem 300-500 xp hanem 1100 xp volt.Van előfizetésem de én nem emlékszem , hogy ennyit kaptam volna vesztes csatáért.Valaki tapasztalat?

2 éve 10 hónapja #218836 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

amper007 beküldte: Srácok csak egy kérdés...
Mostanság piszkáltak az egyéni xp dolgokon? Értem ez alatt vesztettem a csatát, ugyan lőttem egy nagy kalibert+3 killt 9es tdvel de a végeredménye nem 300-500 xp hanem 1100 xp volt.Van előfizetésem de én nem emlékszem , hogy ennyit kaptam volna vesztes csatáért.Valaki tapasztalat?

Valami olyasmi van, hogy ha szerzel valamilyen hősi érdemrendet (pl. Védő), akkor megkapod a rendes xp-t.

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007

2 éve 10 hónapja #218840 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

jamon_serrano beküldte: Most akkor kapható E25, vagy nem kapható. Mert ez a reroller E25-tel nyomul.

Sima reset, 24 k csataszáma volt a srácnak. Itt a hivatalos oldal:

worldoftanks.eu...ize=25

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

2 éve 10 hónapja #218846 Írta: pcmisi
Megválaszolva: pcmisi

amper007 beküldte: Srácok csak egy kérdés...

Nem piszkáltak semmit. Nézd meg a részleteknél, kaptál bónusz xp-t "a hősies védekezésért". Szóval érdemes vesztes csatánál nem feladni a küzdelmet.
Javítsatok, ha nem jól tudom. :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007

2 éve 10 hónapja #218855 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Daddy56 beküldte:

Sajnos vannak olyan ágyúk, amikkel semmit nem találsz el, olyan szórása van. Engem a múltkor egy másik pályáról lőttek ki... Csak pislogtam, hogy most mi van????? Írt is a srác, hogy a szélső szektorban volt és kapáslövést adott le, csak kiszállt a lövés a pályáról és átszállt hozzánk. :troll:

Ez tetszik!!! :dancing: shaking

Örülök. Csak semmi komolyság. Írhatnám azt is, hogy hülye hozzászólásra csak hülyeséget lehet írni...

2 éve 10 hónapja #218863 Írta: fly
Megválaszolva: fly
Az E-100 is kaphat ammo rektet? :silly:
Pályafutásom alatt még nem láttam ilyet. :pacifier:
Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #218867 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

fly beküldte: Az E-100 is kaphat ammo rektet? :silly:
Pályafutásom alatt még nem láttam ilyet. :pacifier:

Még a maus is,na az aztán a szép látvány :trollol:

2 éve 10 hónapja #218893 Írta: birne176
Megválaszolva: birne176
DühÍtő az MM,nem kicsit ez miiii??
Mellékletek:

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #218926 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46

Filler1 beküldte:

popey46 beküldte: engem csak az idegesít piszkosul, ha ellővőm magam, a lövés után kilőnek és az általam kilőtt lövedék eltünik.
nem egyszer volt már olyan, hogy összelötünk az ellennel és az én lövésem nem sebzett semmit pedig 5 méterre volt az enemy.
egyszerüen ha kilönek megsemmisül a levegőben lévő lövedékem is. kicsit érthetetlen dolog számomra.
a másik: az artyk iszonyatos szórása: M40/43 0.7/ 100 méter. ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy akár 70 métert is mellémehet 100 méterenként, kicsit számoljunk csak: mondjuk 600 méterre lévő ellenfélre odapörkölök és akár 420 métert is mellélőhetek.. na ez a vicc.
persze adja is: 10 lövésből jó ha kettő talál, az sem sebez sokat, ritkán adja meg az 1000 HP körüli sebzést.
semmilyen modot nem használok, csak egy napi statisztika van fenn, teljes rászükülés után kb. 1-2 mp mulva lövöm el magam és mellé.

a wargaming igencsak elgondolkodhatna már egy kis javitáson, hoznak mindenféle grafikai újításokat, de a játékélmény egyre rosszabb.

amióta játszom prémium fiokkal tolom, van jópár prém tankom is, kár volt a pénzt kidobni rá.
ezek csak a pénzre hatanak, a játékosokat nagy ívben le*****..

ha így folytatódik, uninstall lesz a vége.

Számoljunk csak: 0.7 méter/100 méter pontosság 600 méteren ( 6 x 0.7 ) az 4.2 méter. :pacifier:

irány az iskola 2 osztálya, nem tudsz számolni: 100*0.7=70
legalábbis nálam, de javits ki ha tévednék
tehát 500 méterről akár 350 métert is mellémehet, ez egyszerüen nevetséges.

de ha úgy van ahogy írjátok és 100 m-ként 0.7 a szórása az is sok, pláne úgy, hogy minden 2. lövés mellé megy.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.