Jelenleg 449 vendég és 5 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #217417 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Matyiabagoly: minden tisztelettel: az első lövedék (is) telibekapta az artyt, nézd meg jobban. Ha az a földbe ment, akkor megyek utána én is...
Sics: a repeszt nem kultiválom arták ellen, mert sosincs szerencsém vele, szinte mindig elakad a láncban, lövegben, stb., gondosan bennehagyva 5-10% HP-t a kedves ellenségemben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #217418 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Volvo_elcsap beküldte: Matyiabagoly: minden tisztelettel: az első lövedék (is) telibekapta az artyt, nézd meg jobban. Ha az a földbe ment, akkor megyek utána én is...

Nálam a második is betalált, de a mai szakaszok után már nem mondok semmit...

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 10 hónapja #217460 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Volvo_elcsap beküldte: Matyiabagoly: minden tisztelettel: az első lövedék (is) telibekapta az artyt, nézd meg jobban. Ha az a földbe ment, akkor megyek utána én is...
Sics: a repeszt nem kultiválom arták ellen, mert sosincs szerencsém vele, szinte mindig elakad a láncban, lövegben, stb., gondosan bennehagyva 5-10% HP-t a kedves ellenségemben.

Biztosat csak a csatajelentésből lehetne mondani, akár tévedhetek is.

2 éve 10 hónapja #217487 Írta: BoB B Seal
Megválaszolva: BoB B Seal

pap32 beküldte:

BoB B Seal beküldte:

pap32 beküldte:

BoB B Seal beküldte: Még egy bogár. És ez már a második egy hét alatt.

Lehet mondták már, de ha feljebb mész, akkor nincs többé ez a "vicc" map...talán tier 3-ig adja be...többin nincsenek ilyen jellegű bug-ok...

Köszi. Ez kb úgy hangzott, hogy ha hiba van a térképen ne menj azon...................(random). És honnan tudod azokon milyen bug van?

Egyrészt csak segíteni akartam és nem tudtam, hogy mióta s milyen tier-ben játszol (mivel "normális" hangvételű irományoknál nem avval kezdem, hogy megnézem az illetőt pl. noobmeter-en), ezért gondoltam hátha csak még a "mákdarálókat" ismered és nem voltál feljebb...

De mivel tapasztaltabb vagy, te is tudhatod, hogy ilyen szintű viccességek azért nincsenek más pályákon...van (vagy volt) átlőhető domb vagy törmelékrakás, meg nem lerombolható lépcső (bár ez lehet, hogy csak amolyan WG-logika, hogy máshol egy házat szétszedsz, itt meg egy sz@r lépcsőn fönnakadsz), de előre felderítéssel azért még nem találkoztam... :lol:

Ez :) kimaradt a megjegyzésem után még mielőtt piszkálódásnak vennéd. :) na még egy.
Igen a kiálló lépcsők pazarok mikor menni kéne aztán egy fűszál feltartja a tankot közben meg jön két maflás. Én speciel szeretek tier 2-ben is menni bár régen jobb volt. :) :) na még kettő.

2 éve 10 hónapja #217488 Írta: BoB B Seal
Megválaszolva: BoB B Seal

fly beküldte:

Skjenngard beküldte: Ő vajon mit érez, amikor belogol? :D

Ez még a jobbik dolog a részéről.
Reméljük,hogy nem növeli a "nagy tudásúak" számát IX-X-ben. :pacifier:

Én szeretek tier 2-ben is menni de ez nagyon durva. :yk:

2 éve 10 hónapja #217502 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
És akkor mit szóltok ehhez? 15 skill-es legénység? :ohmy:

Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #217509 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

BoB B Seal beküldte: [

Én szeretek tier 2-ben is menni de ez nagyon durva. :yk:

Mindenki volt kezdő. Én is. Ha nem tűnne fel, mentegetőzök már most :d2: .
Azért van a Pz II-ben 700 körüli csatám, mert azzal farmoltam :dancing: .
Nem, nem viccelek. Nem tudtam akkor még semmit a játékról, de már voltak 4-es, 5-ös vasaim, talán már 6-os is, és kellett a lóvé. A legkiszámíthatóbban a Pz II-vel jött a pénz, tuti, hogy az 5000 átlag bevétel megvolt :rofl: .
Na mindegy, azóta szerencsére ragadt rám valami erről az egészről :d3:

Játékosnév: szeni17

2 éve 10 hónapja #217529 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Én egy időben (kövezzetek meg pls) M41HMC-vel farmoltam... ezervalahány csata :D

És épp az imént parkolt be a garázsba a hetes amcsi arty... így már két arta lesz a garázsomban, mert az M44-et nincs szívem eladni ...

2 éve 10 hónapja #217550 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

pap32 beküldte: Erre tud valaki valamilyen magyarázatot? Mert tudtommal ha reseted account lenne is, akkor sem maradhatnának ki olyan tankok, mint pl. az IS ... :dry: (Stat-padd céljából hozták létre, odáig értem... :) )

Keres rá Kolostor Sörfőzde-nevére. Németül. Attól még jobban kiakadsz. Ugyanis prém tankokkal behúzta a T44-100-t pl: a nyolcas kínaival 113 csata.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

2 éve 10 hónapja #217563 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

Tomat beküldte:

pap32 beküldte: Erre tud valaki valamilyen magyarázatot? Mert tudtommal ha reseted account lenne is, akkor sem maradhatnának ki olyan tankok, mint pl. az IS ... :dry: (Stat-padd céljából hozták létre, odáig értem... :) )

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

[/spoiler]
Tetemes gold vásárlás/nyerés --> átváltás free xp-re --> tankok átugrása. Szerintem.

Ha nem játszol egy tankkal, akkor nem jelenik meg a statisztikádban. Nekem is bent áll a garázsban a WT Auf PZIV, de mivel nem játszok vele, nincs is a listámban. Ő sem játszott egy menetet sem az IS-el, free XPből átugrotta. Szerintem (is) :)

#FINOALLAFINE
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ankhiszesz

2 éve 10 hónapja #217622 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
A vérbeli klikker :)

Melléklet:

2 éve 10 hónapja #217636 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

HUNterRichie beküldte: A vérbeli klikker :)

Én egyszer találtam egy szobanövényt 15k Bc arty meccsel...

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #217638 Írta: Jorg_
Megválaszolva: Jorg_

HUNterRichie beküldte: A vérbeli klikker :)

178 átlag xp csatánként.. Grat neki

2 éve 10 hónapja #217698 Írta: pcmisi
Megválaszolva: pcmisi
Sziasztok!
Orosz nemzetiségű játékos játszhat EU szerveren?
Hogy tud valaki az elmúlt 24órában 4700 csatát menni?? :blink:
LightNicolas a neve.

Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #217700 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Egyrészt nincs megkötve, hogy ki hol játszik, csak a lag miatt nem mindegy (minél távolabb van a szerver, annál rosszabb). Másrészt a wotlife (a wotlabs is) úgy működik, hogy csak akkor frissül, ha valaki megnézi az adott profilt. Ha valakinek csak 1 hónap után nézik meg ott a statját, akkor azt mind az utolsó 24 órába számolja.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.