Jelenleg 439 vendég és 6 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 9 hónapja #213475 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
ezt ne, hangosan röhögök még most is :applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #213483 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Anno velem is eljátszotta...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213553 Írta: Volvo_elcsap
Azért a Grille álca szempontjából ne legyen már egy E25, dupla/tripla bokor ide vagy oda...csapattárs T57 Heavy-t B2-ből lőtte ki úgy, hogy nem spottolódott fel. Az irány biztos volt, A1 viszont kizárt, mert onnan a domb miatt nem látott volna rá a T57-re. A szomszédos mezőről úgy kilőni egy tankot, hogy nem spottolódsz fel...szóval ez már ténylegesen gusztustalan :sick:

Néhány csatával később Malinovkán egy Skorpion G úgy hozott össze egy topgunt és 6500! sebzést, hogy fel se spottolódott végig! Abnormális...
Mellékletek:

2 éve 9 hónapja #213664 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ja ez biza gomolan a mega-retard.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213671 Írta: Volvo_elcsap
Közben rájöttem, hogy ez a gomolan-gyerek (ha felnőtt, akkor még rosszabb) miért is volt a tiltólistámon. Ugye ha üzenetet akarsz küldeni egy játékosnak garázson belül, akkor ha volt előzmény, az is megjelenik. Na itt állt össze a kép: megnéztem, és egyből összeállt a kép: pár hete mentem egy nem túl szép kört T49-cel, ez az észlény meg vmi kilences meddel volt, talán T54-gyel, de ez nem 100%. A lényeg: emlékszem, az artyt lőttem, és persze a trollgun repesze ilyenkor csődöt mond, így nem tudtam kiszedni egy lövéssel. Jött ez a hős lovag, és lelopta a killt, mire betöltöttem volna. Erre minden előzmény nélkül elkezdett osztani a közös cseten, hogy mekkora noob vagyok, meg milyen gyökér, meg hogy mennyire nem tudok játszani T49-cel (akkor még nem volt chat off csaták közben). :blink: Na most azt tudni kell, hogy a két csillag rajta van az ágyúcsövemen, akkor is rajta volt, szóval azt kijelenteni, hogy nem tudok vele játszani...de a mester megmondta, tehát biztosan igaza van...ja és hozzáröfögte gyorsan, hogy ő 2 killt csinált (szerk: lopott), tehát ő tud játszani :rofl: A csatát amúgy kb 800 sebzéssel zárta. A garázsban utána még fröcsögött egy ideig, aztán némítottam. Mint kiderült, utána is bégetett még egy darabig. Na szóval ezért volt az a szegény pára tiltólistán. Még mindig a Bodzy-videó zenéjén és annak előzményén nevetek, áááá... :dancing:

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #213681 Írta: Volvo_elcsap
gondoltam, reportolom az összes artyt, aki meglő. 4 csata alatt elfogyott mind a 10 lehetőség...gondoljatok bele, mi lesz velünk, ha pár hét múlval tényleg megcsinálják az arty-s hetet? 15-15 nyomorék egymást klikkelgetni majd?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

2 éve 8 hónapja #213685 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Melléklet:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Gyorsjáratú spotter tank..Oh, wait...

2 éve 8 hónapja #213728 Írta: AIDESZ
Megválaszolva: AIDESZ
:talking2: Azért hoztam ezt létre, "World Of Tanks Hibák,Észrevételek!" hogy fölsoroljuk a hibákat amiken javítani kellene és tudassuk olyan emberekkel akik tudnak tenni ennek érdekében.
A 0.9.15 sem volt már az igazi, ott is jelentkeztek hibák, de 0.9.16 már játszhatatlan.
Olyan dolgokat csinál, amit 2-3 éves játék tapasztalatom során nagyon ritkán találkoztam vele és nem beszélve arról, hogy föladja a leckét azoknak, akik nagyon sokat dolgoznak a MOD-ok készítésével!
Egyre rosszabb és rosszabb lesz!
Kifagy a játék, kidobál, oldalt álló tankot nem sikerül átütni...stb.
Képekkel illetve videóval kérném alátámasztani a hibát. Persze a videót nem ide kell feltölteni, hanem egy videómegosztóra és a linket kérném ide beilleszteni.
Sok embert ismerek és ezekből a hibákból kifolyólag , már nem,illetve kevésbé játszanak a WOT-al
Tegyünk az ellen, hogy ne legyen ennyi hiba és ne keljen idegeskedni, dühöngeni! shaking

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #213730 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

AIDESZ beküldte: :talking2: Azért hoztam ezt létre, "World Of Tanks Hibák,Észrevételek!" hogy fölsoroljuk a hibákat amiken javítani kellene és tudassuk olyan emberekkel akik tudnak tenni ennek érdekében.
A 0.9.15 sem volt már az igazi, ott is jelentkeztek hibák, de 0.9.16 már játszhatatlan.
Olyan dolgokat csinál, amit 2-3 éves játék tapasztalatom során nagyon ritkán találkoztam vele és nem beszélve arról, hogy föladja a leckét azoknak, akik nagyon sokat dolgoznak a MOD-ok készítésével!
Egyre rosszabb és rosszabb lesz!
Kifagy a játék, kidobál, oldalt álló tankot nem sikerül átütni...stb.
Képekkel illetve videóval kérném alátámasztani a hibát. Persze a videót nem ide kell feltölteni, hanem egy videómegosztóra és a linket kérném ide beilleszteni.
Sok embert ismerek és ezekből a hibákból kifolyólag , már nem,illetve kevésbé játszanak a WOT-al
Tegyünk az ellen, hogy ne legyen ennyi hiba és ne keljen idegeskedni, dühöngeni! shaking

Van már ilyen topic (A játék furcsa dolgai),ezt is áthelyezem oda.

2 éve 8 hónapja #213732 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

AIDESZ beküldte: :talking2: Azért hoztam ezt létre, "World Of Tanks Hibák,Észrevételek!" hogy fölsoroljuk a hibákat amiken javítani kellene és tudassuk olyan emberekkel akik tudnak tenni ennek érdekében.

Közvetlen a wg-nek kell jelezni, más nem tud tenni a javítás érdekében semmit.....

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/

2 éve 8 hónapja #213735 Írta: AIDESZ
Megválaszolva: AIDESZ
Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.
Sok emberrel találkoztam már akik simán abbahagyták és nem jeleztek senkinek a hiba okáról, mert fölösleges úgy sem tesz érte senki .. válaszolták.

2 éve 8 hónapja #213741 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

tiger beküldte: Nem néztem meg a replayt,de amiket Sics említ az inkább etikátlannak mondható modok,éppen ezért nem fogadják el többek között a most folyó versenyen sem az ilyesfajta segítő modot használók nevezését. :beer2:

Én tegnap e75el 3 is7 meg egy is4,e100 volt velem szembe.El lehet képzelni mi volt ott.Kb 2mp voltam nekik :(

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #213745 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Azt ismered, hogy A kurwa panaszkodik a kuplerájban...? :blondy:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

2 éve 8 hónapja #213750 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

AIDESZ beküldte: Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.
Sok emberrel találkoztam már akik simán abbahagyták és nem jeleztek senkinek a hiba okáról, mert fölösleges úgy sem tesz érte senki .. válaszolták.

Ok, összegyűjtöd. És? Mit szeretnél vele csinálni? Ha el is küldöd a wg-nek, kapsz egy sablon válaszlevelet, hogy köszönik szépen, megvizsgálják. Aztán nem történik semmi...

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/

2 éve 8 hónapja #213756 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

AIDESZ beküldte: Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.

Ohh, az optimizmus mily szép dolog.

Tudod mi történne ha engednék a modik ezt a topicot? Csak úgy ömlene bele a rengeteg baromság, amiknek a 98%-a az alapvető játéktudás hiánya miatt íródna. Tipikus példa a láthatatlan kilövés, mekkora bug, kötsög WG bla-bla-bla... semmi szükség arra, amit akarsz. A játék távolról sincs tele annyi hibával, mint amennyit vélni lát az átlagjúzer.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.