Jelenleg 281 vendég és 7 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #213553 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Azért a Grille álca szempontjából ne legyen már egy E25, dupla/tripla bokor ide vagy oda...csapattárs T57 Heavy-t B2-ből lőtte ki úgy, hogy nem spottolódott fel. Az irány biztos volt, A1 viszont kizárt, mert onnan a domb miatt nem látott volna rá a T57-re. A szomszédos mezőről úgy kilőni egy tankot, hogy nem spottolódsz fel...szóval ez már ténylegesen gusztustalan :sick:

Néhány csatával később Malinovkán egy Skorpion G úgy hozott össze egy topgunt és 6500! sebzést, hogy fel se spottolódott végig! Abnormális...
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #213664 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ja ez biza gomolan a mega-retard.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #213671 Írta: Volvo_elcsap
Közben rájöttem, hogy ez a gomolan-gyerek (ha felnőtt, akkor még rosszabb) miért is volt a tiltólistámon. Ugye ha üzenetet akarsz küldeni egy játékosnak garázson belül, akkor ha volt előzmény, az is megjelenik. Na itt állt össze a kép: megnéztem, és egyből összeállt a kép: pár hete mentem egy nem túl szép kört T49-cel, ez az észlény meg vmi kilences meddel volt, talán T54-gyel, de ez nem 100%. A lényeg: emlékszem, az artyt lőttem, és persze a trollgun repesze ilyenkor csődöt mond, így nem tudtam kiszedni egy lövéssel. Jött ez a hős lovag, és lelopta a killt, mire betöltöttem volna. Erre minden előzmény nélkül elkezdett osztani a közös cseten, hogy mekkora noob vagyok, meg milyen gyökér, meg hogy mennyire nem tudok játszani T49-cel (akkor még nem volt chat off csaták közben). :blink: Na most azt tudni kell, hogy a két csillag rajta van az ágyúcsövemen, akkor is rajta volt, szóval azt kijelenteni, hogy nem tudok vele játszani...de a mester megmondta, tehát biztosan igaza van...ja és hozzáröfögte gyorsan, hogy ő 2 killt csinált (szerk: lopott), tehát ő tud játszani :rofl: A csatát amúgy kb 800 sebzéssel zárta. A garázsban utána még fröcsögött egy ideig, aztán némítottam. Mint kiderült, utána is bégetett még egy darabig. Na szóval ezért volt az a szegény pára tiltólistán. Még mindig a Bodzy-videó zenéjén és annak előzményén nevetek, áááá... :dancing:

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #213681 Írta: Volvo_elcsap
gondoltam, reportolom az összes artyt, aki meglő. 4 csata alatt elfogyott mind a 10 lehetőség...gondoljatok bele, mi lesz velünk, ha pár hét múlval tényleg megcsinálják az arty-s hetet? 15-15 nyomorék egymást klikkelgetni majd?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

2 éve 11 hónapja #213685 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Melléklet:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Gyorsjáratú spotter tank..Oh, wait...

2 éve 11 hónapja #213728 Írta: AIDESZ
Megválaszolva: AIDESZ
:talking2: Azért hoztam ezt létre, "World Of Tanks Hibák,Észrevételek!" hogy fölsoroljuk a hibákat amiken javítani kellene és tudassuk olyan emberekkel akik tudnak tenni ennek érdekében.
A 0.9.15 sem volt már az igazi, ott is jelentkeztek hibák, de 0.9.16 már játszhatatlan.
Olyan dolgokat csinál, amit 2-3 éves játék tapasztalatom során nagyon ritkán találkoztam vele és nem beszélve arról, hogy föladja a leckét azoknak, akik nagyon sokat dolgoznak a MOD-ok készítésével!
Egyre rosszabb és rosszabb lesz!
Kifagy a játék, kidobál, oldalt álló tankot nem sikerül átütni...stb.
Képekkel illetve videóval kérném alátámasztani a hibát. Persze a videót nem ide kell feltölteni, hanem egy videómegosztóra és a linket kérném ide beilleszteni.
Sok embert ismerek és ezekből a hibákból kifolyólag , már nem,illetve kevésbé játszanak a WOT-al
Tegyünk az ellen, hogy ne legyen ennyi hiba és ne keljen idegeskedni, dühöngeni! shaking

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #213730 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

AIDESZ beküldte: :talking2: Azért hoztam ezt létre, "World Of Tanks Hibák,Észrevételek!" hogy fölsoroljuk a hibákat amiken javítani kellene és tudassuk olyan emberekkel akik tudnak tenni ennek érdekében.
A 0.9.15 sem volt már az igazi, ott is jelentkeztek hibák, de 0.9.16 már játszhatatlan.
Olyan dolgokat csinál, amit 2-3 éves játék tapasztalatom során nagyon ritkán találkoztam vele és nem beszélve arról, hogy föladja a leckét azoknak, akik nagyon sokat dolgoznak a MOD-ok készítésével!
Egyre rosszabb és rosszabb lesz!
Kifagy a játék, kidobál, oldalt álló tankot nem sikerül átütni...stb.
Képekkel illetve videóval kérném alátámasztani a hibát. Persze a videót nem ide kell feltölteni, hanem egy videómegosztóra és a linket kérném ide beilleszteni.
Sok embert ismerek és ezekből a hibákból kifolyólag , már nem,illetve kevésbé játszanak a WOT-al
Tegyünk az ellen, hogy ne legyen ennyi hiba és ne keljen idegeskedni, dühöngeni! shaking

Van már ilyen topic (A játék furcsa dolgai),ezt is áthelyezem oda.

2 éve 11 hónapja #213732 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

AIDESZ beküldte: :talking2: Azért hoztam ezt létre, "World Of Tanks Hibák,Észrevételek!" hogy fölsoroljuk a hibákat amiken javítani kellene és tudassuk olyan emberekkel akik tudnak tenni ennek érdekében.

Közvetlen a wg-nek kell jelezni, más nem tud tenni a javítás érdekében semmit.....

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/

2 éve 11 hónapja #213735 Írta: AIDESZ
Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.
Sok emberrel találkoztam már akik simán abbahagyták és nem jeleztek senkinek a hiba okáról, mert fölösleges úgy sem tesz érte senki .. válaszolták.

2 éve 11 hónapja #213741 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

tiger beküldte: Nem néztem meg a replayt,de amiket Sics említ az inkább etikátlannak mondható modok,éppen ezért nem fogadják el többek között a most folyó versenyen sem az ilyesfajta segítő modot használók nevezését. :beer2:

Én tegnap e75el 3 is7 meg egy is4,e100 volt velem szembe.El lehet képzelni mi volt ott.Kb 2mp voltam nekik :(

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #213745 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Azt ismered, hogy A kurwa panaszkodik a kuplerájban...? :blondy:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

2 éve 11 hónapja #213750 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

AIDESZ beküldte: Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.
Sok emberrel találkoztam már akik simán abbahagyták és nem jeleztek senkinek a hiba okáról, mert fölösleges úgy sem tesz érte senki .. válaszolták.

Ok, összegyűjtöd. És? Mit szeretnél vele csinálni? Ha el is küldöd a wg-nek, kapsz egy sablon válaszlevelet, hogy köszönik szépen, megvizsgálják. Aztán nem történik semmi...

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/

2 éve 11 hónapja #213756 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

AIDESZ beküldte: Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.

Ohh, az optimizmus mily szép dolog.

Tudod mi történne ha engednék a modik ezt a topicot? Csak úgy ömlene bele a rengeteg baromság, amiknek a 98%-a az alapvető játéktudás hiánya miatt íródna. Tipikus példa a láthatatlan kilövés, mekkora bug, kötsög WG bla-bla-bla... semmi szükség arra, amit akarsz. A játék távolról sincs tele annyi hibával, mint amennyit vélni lát az átlagjúzer.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

2 éve 11 hónapja #213759 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

_Szazados_ beküldte:

Tudod mi történne ha engednék a modik ezt a topicot? Csak úgy ömlene bele a rengeteg baromság, amiknek a 98%-a az alapvető játéktudás hiánya miatt íródna. Tipikus példa a láthatatlan kilövés, mekkora bug, kötsög WG bla-bla-bla... semmi szükség arra, amit akarsz. A játék távolról sincs tele annyi hibával, mint amennyit vélni lát az átlagjúzer.

Mindenre van magyarázat. De, ha nem lenne, majd csinálunk. :applause: shaking

Idézetek:

Ginsberg teorémája
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. Nem nyerhetsz.
2. Nem érhetsz el döntetlent.
3. Még a játékból sem szállhatsz ki.

Pudder törvénye
~~~~~~~~~~~~~~~
Ami jól kezdődik, rosszul fog végződni.
Ami rosszul kezdődik, még annál is rosszabbul fog végződni. :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

2 éve 11 hónapja #213772 Írta: AIDESZ

_Szazados_ beküldte:

98% ??? Akkor 2% -nak van valami fogalma a játékról? Ezt te sem gondoltad komolyan. Bár ez a te véleményed.
Ettől azért több a jó játékos és akiknek van fogalma róla. Ez pedig az véleményem :) és nem kell ahhoz jó játékosnak lenni, hogy észre vedd a hibákat. Lásd: Fizika.. és még sorolhatnám.
Nem akarok semmit és senkit megváltani, csupán csak szeretném és szerintem velem együtt mindenki, ha a játék nem lenne tele hibával.
Igen, mindenre van magyarázat és ha senki sem tesz ellene csak mindig másokra hivatkozunk vagy megmagyarázzuk azzal soha nem érünk el semmit. Persze kivételek lehetnek....
Csak ennyit szerettem volna :) Ja és persze világ béke :)hehe

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.