Jelenleg 573 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 9 hónapja #218434 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nyilván nem kapható.

Három lehetőség van:

A: volt neki, és mivel prém tank így megmaradt mikor reroll-t kért az accjára.
B: vett egy accot amin volt E-25, átnevezte és reroll-t kért rá
C: szerzett valahogyan olyan WG-s bónuszkódot, ami E-25-öt ad. ( Ilyent néha osztogat a WG, "community contrybutor"-ainak... mint QB vagy akár Mr.Scheff...meg egyéb dolgozóinak is... )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #218436 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi
Én az A és a B verzióra tippelek mert igencsak ritkák az E-25 kódok :spaz: Még nem hallottam olyat hogy valaki kapott volna :dry:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

2 éve 9 hónapja #218437 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Mr_Rossi beküldte: Én az A és a B verzióra tippelek mert igencsak ritkák az E-25 kódok :spaz: Még nem hallottam olyat hogy valaki kapott volna :dry:

Szerintem amióta kikerült az E-25 a boltokból, azóta még semmilyen formában sem lehetett venni/szerezni. Meg kell becsülni azoknak, akiknek van.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

2 éve 9 hónapja #218506 Írta: __Nagy__
Megválaszolva: __Nagy__
Nem kapható és szerintem csak az A variáció lehetséges mert rerol-lnál kérnek több igazolást hogy a tied az account ( reroll közben ök kérik pontosan dátumra az igazolást)
ergo ha másé sehogyan sem tudná igazolni az adott idöbeli igazolást felmutatni ezért a B variáció kilöve

2 éve 9 hónapja #218517 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Szerintem is a saját fiókja, látszik a staton, hogy az e-25-höz már hozzászokott (a type64-gyel még nem az igazi).

Nekem még mindig nem világos, hogy ez miért jó. Ennyire ciki, ha valaki kezdőként sokkal gyengébb volt?
Így is mindenki kiszúrja, hogy reroll (meg stat padder), minek ezért szenvedni? Én is voltam narancs, talán még piros is az elején, de büszke vagyok rá, hogy tudtam tanulni másoktól.

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #218523 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani
Teszt szerver: Íme az új Grille Mélyszivattyú! :spaz: :love:

~MJ
Mellékletek:

2 éve 9 hónapja #218525 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

MegaJani beküldte: Teszt szerver: Íme az új Grille Mélyszivattyú! :spaz: :love:

Lövegkitéríthetőség: +-90 fok. Not bad. :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

2 éve 9 hónapja #218549 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

MegaJani beküldte: Teszt szerver: Íme az új Grille Mélyszivattyú! :spaz: :love:

Ennyire lenerfelték vagy csak ellopták a kályhacsövet a c!gányok? :silly: :cheer:
Lőni azért tudtál vele legalább?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 9 hónapja #218564 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani
Lőttem egy repeszt, a két lánc, a motor fele és a löveg kárára (Szegény vezetőt nem is hozom szóba)

~MJ

2 éve 9 hónapja #218581 Írta: Daddy56
Megválaszolva: Daddy56

Sajnos vannak olyan ágyúk, amikkel semmit nem találsz el, olyan szórása van. Engem a múltkor egy másik pályáról lőttek ki... Csak pislogtam, hogy most mi van????? Írt is a srác, hogy a szélső szektorban volt és kapáslövést adott le, csak kiszállt a lövés a pályáról és átszállt hozzánk. :troll:

Ez tetszik!!! :dancing: shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #218653 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Csak nekem tűnik úgy, hogy néhány hete az amúgy sem ritka "critical hit"-ek száma megsokszorozódott? ELC-vel futkároztam, meglőtt egy Skorpion G, és criticalt lőtt, sebzés nélkül! Ez csak egy példa a sok közül, fordítva is igaz: ha én lövök más tankokat, maradva az ELC-nél, ki merem jelenteni, hogy minden 3. lövésem critical (igyekszem papír tankokat vagy gyenge pontokat, pl. tankok hátulját/oldalát lőni). Eddig is túl nagy volt az úgynevezett RNG szerepe, de most ez sokkal rosszabb, mint korábban... Ha papírtankkal futkosok, és egy Skorpion G eltalál, akkor bizony az sebezzen, mert a mostani rendszer valahol nagyon nem normális!
....
rögtön, miután ezt a hozzászólást megírtam, mentem egy kört ELC-vel, és 2x!!! lőttem egymás után criticalt egy Chaffébe! Na menjen a WG a jó büdös p*csába, ez mostmár tényleg bosszantó! Halkan teszem csak hozzá, ELC az egyetlen tankom, aminek az ágyúcsövén ott figyel a 3 GM, szóval ismerem a kis dögöt, tudom, hogy kell használni. Eddig legalábbis azt gondoltam...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 9 hónapja #218657 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Volvo_elcsap beküldte: Csak nekem tűnik úgy, hogy néhány hete az amúgy sem ritka "critical hit"-ek száma megsokszorozódott? ELC-vel futkároztam, meglőtt egy Skorpion G, és criticalt lőtt, sebzés nélkül! Ez csak egy példa a sok közül, fordítva is igaz: ha én lövök más tankokat, maradva az ELC-nél, ki merem jelenteni, hogy minden 3. lövésem critical (igyekszem papír tankokat vagy gyenge pontokat, pl. tankok hátulját/oldalát lőni). Eddig is túl nagy volt az úgynevezett RNG szerepe, de most ez sokkal rosszabb, mint korábban... Ha papírtankkal futkosok, és egy Skorpion G eltalál, akkor bizony az sebezzen, mert a mostani rendszer valahol nagyon nem normális!
....
rögtön, miután ezt a hozzászólást megírtam, mentem egy kört ELC-vel, és 2x!!! lőttem egymás után criticalt egy Chaffébe! Na menjen a WG a jó büdös p*csába, ez mostmár tényleg bosszantó! Halkan teszem csak hozzá, ELC az egyetlen tankom, aminek az ágyúcsövén ott figyel a 3 GM, szóval ismerem a kis dögöt, tudom, hogy kell használni. Eddig legalábbis azt gondoltam...

Lemerült az éjmbot? :troll:

Amúgy a vérnyomásproblémák elkerülése végett, akkor inkább meg se nézd az új óvörmeccs rendszert...az lesz ám a cuki. :blondy:

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap, pap32

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #218659 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Rohamnyuszi beküldte: Lemerült az éjmbot? :troll:

/quote]

Azmekkora... :lol:

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #218660 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap

Le biza, és hol van még a fizetésnap... :thx: :trollol: ;) Kolléga napok óta nincs játékban, talán magánál is hasonló problémák léptek fel? :trollol: :trollol: :trollol: :trollol: féregirtásra jöhetne mostmár igazán, bár az előbb egy M44-et szemből kigyújtottam, szóval lehet, mégse merült le teljesen az a bizonyos... :rofl:

2 éve 9 hónapja #218665 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Volvo_elcsap beküldte:

Le biza, és hol van még a fizetésnap... :thx: :trollol: ;) Kolléga napok óta nincs játékban, talán magánál is hasonló problémák léptek fel? :trollol: :trollol: :trollol: :trollol: féregirtásra jöhetne mostmár igazán, bár az előbb egy M44-et szemből kigyújtottam, szóval lehet, mégse merült le teljesen az a bizonyos... :rofl:

Wotaszkéta üzemmódban (valójában lejárt a vórpákk előfizetésem) telik a hét, ami azzal jár, hogy kénytelen vagyok megfosztani magam eme fennkölt játék okozta élményektől, ugyanakkor várható hamarost hogy visszaesem...

Jöttömre harmadnap számítsék kend' féregfölde felől.... :blondy:

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Volvo_elcsap, MegaJani

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.