Jelenleg 429 vendég és 6 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 8 hónapja #215555 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

wenimo332 beküldte: ...egyszerűen úgy érzem hogy a játék direkt szivat.....

Ezen a ponton vált számomra világossá, hogy a problémádra egyetlen ember nyújthat gyógyírt...

Ő az akit nem nevezünk nevén...

Annyit segítek, hogy ha igazán erősen akarod, akkor rátalálsz...

Ha rajtad van az őrangyalod szeme, akkor hamarabb, mint ő találna erre a bejegyzésre...

Jó utat ifjú wotavan... shaking

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Sics, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #215561 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Megkaptuk a t45-t és vettem T2 light-ot. Tehát nyomulok velük Mittengrádban. Soxor jártam már itt, de még nem tapasztaltam volna, hogy a rajt előtt(értsd visszaszámlálás alatt) már fel legyen az ellenfélből spotolva 3-(három) is!
Tehát van hátra 20 secundum és ott virít 3 db ellenség a domboldalon, sőt ez már kétszer előfordult. Origin XWM 6.4.7.1 van csak fent, semmi trükkös. Megkeresem a képet ( anév kitakarva, majd egyszer elárulom)

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val
Mellékletek:

2 éve 8 hónapja #215569 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
...és találkoztam a múlt héten 2 db alkalommal is ezzel a tannal ... translate.googl...search

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

2 éve 8 hónapja #215630 Írta: wenimo332
Megválaszolva: wenimo332
1 éve játszom, az tudom hogy nem sok, de ez az élvezhetetlenség mostanság kezdte el jellemezni a játékot, szóval nem tudom, hogy kire gondolhatsz.

2 éve 8 hónapja #215634 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Csak én érzem úgy, hogy mostanában megszaporodtak a folyamatos modul sebzések? JgTiger 88-al zsinórban az ötödik meccsemen kapok ammracket (régebben is lőttek oldalról, de ennyi nem volt). Egész meccsen egyszer talált el az IS-6, sréhen, motor, lánctalp, sofőr. Panther 88-nál szintén, folyamatos ammo rack / motor sérülés. T20-ban a rádiós, ágyú...

2 éve 8 hónapja #215647 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Skjenngard beküldte: Csak én érzem úgy, hogy mostanában megszaporodtak a folyamatos modul sebzések? JgTiger 88-al zsinórban az ötödik meccsemen kapok ammracket (régebben is lőttek oldalról, de ennyi nem volt). Egész meccsen egyszer talált el az IS-6, sréhen, motor, lánctalp, sofőr. Panther 88-nál szintén, folyamatos ammo rack / motor sérülés. T20-ban a rádiós, ágyú...

Csak most veszed észre? :cheer: a nagy többség már 2 hónappal ezelőtt is panaszkodott, de lehet van már fél éve is, mikor elkezdődött a modulsérülés-lavina...sokan direkt modulra célzó aimbot-okat gyanítanak a háttérben...mások szerint csak a WG-nek kevés a bevétele... :lol:

Az mindenesetre tény, és nem konteó, hogy sokkal többször kell javítani/feltámasztani a népeket mostanában, mint pl. egy éve... :S

2 éve 8 hónapja #215649 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egen, az A-32 egy a boltból kikerült ritkaság...egyszer lőttem ki ilyent... meg kell becsülni :D

2 éve 8 hónapja #215674 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

pap32 beküldte:

Skjenngard beküldte: Csak én érzem úgy, hogy mostanában megszaporodtak a folyamatos modul sebzések? JgTiger 88-al zsinórban az ötödik meccsemen kapok ammracket (régebben is lőttek oldalról, de ennyi nem volt). Egész meccsen egyszer talált el az IS-6, sréhen, motor, lánctalp, sofőr. Panther 88-nál szintén, folyamatos ammo rack / motor sérülés. T20-ban a rádiós, ágyú...

Csak most veszed észre? :cheer: a nagy többség már 2 hónappal ezelőtt is panaszkodott, de lehet van már fél éve is, mikor elkezdődött a modulsérülés-lavina...sokan direkt modulra célzó aimbot-okat gyanítanak a háttérben...mások szerint csak a WG-nek kevés a bevétele... :lol:

Az mindenesetre tény, és nem konteó, hogy sokkal többször kell javítani/feltámasztani a népeket mostanában, mint pl. egy éve... :S

Köll a látvány a népnek. Porzó lánctalpak, repkedő tornyok... :scratch:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

2 éve 8 hónapja #215701 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Filler1 beküldte:

pap32 beküldte:

Köll a látvány a népnek. Porzó lánctalpak, repkedő tornyok... :scratch:

Én élvezem a látványt...egész addig míg nem engem fejeznek le... :lol: :silly:

2 éve 8 hónapja #215798 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes
Bár nem vagyok büszke erre a körömre, mégis felteszem ezt a képet, mert 22k csata alatt most láttam másodjára ezt a ritka M6 változatot, ráadásul egy héten belül.

"Exhaustless fountain of poison divine."
Mellékletek:

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #215949 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Furcsa, hogy ketten is 7k felett sebeztünk, mégis bukta lett :cry2: vagyis nem furcsa, mert 4-en meg 0-t, tier 10-ben :spaz: majd legközelebb jobban igyekszem :wb:
A 7658-at sebző csapattárs viszont biztosan számított a nagy kaliberre :P

Mellékletek:

2 éve 8 hónapja #215965 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
személyes csúcsom S 51 járör, két kill, 100 % foglalás

UltorVulpes beküldte: Kapott már valaki nehéz tankkal őrjáratot? :troll:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 8 hónapja #215974 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap

S51 járőr?! Ez valami új rendőri fokozat? :applause: szerintem te az őrjáratra gondolsz :lol:

2 éve 8 hónapja #215977 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
PERSZE csak a röviditések néha fura értelmet kreálnak :-)

Volvo_elcsap beküldte:

S51 járőr?! Ez valami új rendőri fokozat? :applause: szerintem te az őrjáratra gondolsz :lol:

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #217198 Írta: BoB B Seal
Megválaszolva: BoB B Seal
Még egy bogár. És ez már a második egy hét alatt.
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.