Jelenleg 425 vendég és 7 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213272 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Ma sikerült vízbefullasztanom egy Centurhát, de csak a killt adta meg, sebzést semmit se :blink: Ezt így szokta mindig?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #213290 Írta: holczermate
Megválaszolva: holczermate
Stronk ármör :trollol:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03

2 éve 9 hónapja #213307 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

holczermate beküldte: Stronk ármör :trollol:

Inkább szerencsétlen AT15... :whistle:

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213309 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Akinek lesz esetleg rá ideje és kedve ezen a borongós esős vasárnapon unalmában és megerősítene abban, hogy ebbe a replay-ben amikor a BlackPrince átmegy a hídon a sziklán keresztül többször teszi rá az ellenfélre az autó célzást ? Én úgy tudom ilyenkor nem lehetséges vagy csak nálam bugos a replay

http://wotreplays.com/site/3020175#mountain_pass-leipzsch-black_prince

(vissza akarom vásárolni a BP-t és megnéztem pár replayt azért akadtam rá)

2 éve 9 hónapja #213311 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Néhány mod tud ilyent, hogy sziklán/házon keresztül is ráteszi az autocélzást a célkereszt közelében levő ellenséges tankra.

... "autoaim","autoaim rásegítés","autoaim and sanpping" kulcsszavakra keresgélj.

Az ilyent tudó mod "vitatott" legalitású ... SEA és USA szerveren kifejezetten engedélyezett, viszont RU és EU szervereken nem tudni mennyire (nem) szereti a support.

(Az egyértelműen tiltott imbotok asszem ugyancsak tudják ezt a funkciót ... )

2 éve 9 hónapja #213313 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Nem néztem meg a replayt,de amiket Sics említ az inkább etikátlannak mondható modok,éppen ezért nem fogadják el többek között a most folyó versenyen sem az ilyesfajta segítő modot használók nevezését. :beer2:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213339 Írta: Volvo_elcsap
Amikor tier X csatában O-Hoval tolom, jön szembe egy E5, egy Grille, egy IS7 meg egy FV215B, és a saját artynk rám klikkelget, hogy miért nem megyek rájuk :applause: :trollol: Saját tierben is ementálit csinálnak belőlem, +2-ben a puszta nézésüktől megdöglik a tankom :great:

2 éve 9 hónapja #213340 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Mikor az mm tolná a tier x tankok arcába a hentelést, de ők nem hagyják magukat. :rofl:
(végre új szmájlik :lol:)

2 éve 9 hónapja #213341 Írta: traki911
Megválaszolva: traki911
Na és az milyen amikor egy op (obi)ráadásul magyar játékos sand riveren azért lött belém mert a T34-tankkal nem mentem előre spotolni és nem látott semmit ezért 780,720 szal kiszedett grillével. Összesen csak 3db 8 as volt a csapatba én voltam az egyik másik is3 volt harmadik meg ru és 8db kilences volt 4 db 10 es volt.Tényleg hogy hátul álltam de nem leghátul vicces volt utánna elküldött a f....ba töröljem ajátékot.

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213344 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Ezt tudnám erre mutatni.
Éreztem, hogy valami nem stimmel a kapott lövéssel (mert 1 ellenfél sem láthatott rám éppen). Még az első lövést be lehet tudni nagy nehezen véletlennek, na de a másodikat? Azt írta, hogy "sorry". Hiányzott az a hp mennyiség nagyon.

ui.: a lövések korábbiak, mint ahogy a screenshot készült, ő jött fel a bázistól, én már a középső bukkanónál nézelődtem, akkor lőtt meg.
ui2.: gondolom nem kell mondanom, hogy lőtt nekem egy ammorack-et is...

Játékosnév: szeni17
Mellékletek:

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213470 Írta: Volvo_elcsap
Tiltólistán volt a hülyegyerek, mostmár értem, miért. Szerintetek felfogta egyáltalán, vagyis eljutott az agyáig, hogy miért lőttem belé? Nézzétek meg, mit művelt most is:

Szégyen, 56000 csata és a saját csapattársát kitolja az enemy elé, folyamatosan! Láncolva volt a tankom és csúszott előre! Az ilyet agyon kéne ütni, ha lenne neki agya...mit nekem ellenség, ha ilyen "csapattársakat" kapok... :spaz: Legközelebb esküszöm, ha egy csapatba kerülök vele, én fogom kitolni, meglátjuk, tetszik-e majd a majomnak. Chat off van alapból csaták közben, ezért nem láttam, vajon mit makogott, de asszem jobb is. Hogy meg volt lepődve! Kitol és belélőnek! Még ilyet!
Youtube pedig volt olyan drága és lenémította a zenét közben, de azért azt is belinkelem, mert az első része akár szólhat a fenti gyökérkéről is, megjegyezve, hogy az album címe: Emberek és állatok ...

2 éve 9 hónapja #213471 Írta: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jé ez gomolan nem?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap, Sics

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213472 Írta: Volvo_elcsap
BirdLand1 névre hallgat, mert gondolom annyi esze van, mint egy madárnak :spaz:
Most látom van itt egy Bodzy-videó is róla: "PARASZT VAGYOK" EZEN BESÍRTAM, EPIC VÁLASZTÁS VOLT A ZENE, BODZY! :applause:
:applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Sics

2 éve 9 hónapja #213473 Írta: tiger

Volvo_elcsap beküldte: BirdLand1 névre hallgat, mert gondolom annyi esze van, mint egy madárnak :spaz:

Azt látom,de úgy tudom a kettő egy és ugyan az csak nevet változtatott.Itt is garázdálkodott a fórumon sokáig,de mindig kivágták a stílusa miatt.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap, Sics

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #213474 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Itt van gomolan, miközben kitolt.

:trollol: :trollol:

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Volvo_elcsap, Sics

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.