Jelenleg 392 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 8 hónapja #213759 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

_Szazados_ beküldte:

AIDESZ beküldte: Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.
Sok emberrel találkoztam már akik simán abbahagyták és nem jeleztek senkinek a hiba okáról, mert fölösleges úgy sem tesz érte senki .. válaszolták.

Ohh, az optimizmus mily szép dolog.

Tudod mi történne ha engednék a modik ezt a topicot? Csak úgy ömlene bele a rengeteg baromság, amiknek a 98%-a az alapvető játéktudás hiánya miatt íródna. Tipikus példa a láthatatlan kilövés, mekkora bug, kötsög WG bla-bla-bla... semmi szükség arra, amit akarsz. A játék távolról sincs tele annyi hibával, mint amennyit vélni lát az átlagjúzer.

Mindenre van magyarázat. De, ha nem lenne, majd csinálunk. :applause: shaking

Idézetek:

Ginsberg teorémája
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. Nem nyerhetsz.
2. Nem érhetsz el döntetlent.
3. Még a játékból sem szállhatsz ki.

Pudder törvénye
~~~~~~~~~~~~~~~
Ami jól kezdődik, rosszul fog végződni.
Ami rosszul kezdődik, még annál is rosszabbul fog végződni. :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #213772 Írta: AIDESZ
Megválaszolva: AIDESZ

_Szazados_ beküldte:

AIDESZ beküldte: Mivel, nem biztos, hogy mindenki jelzi a WG-nek a hibát, ezért gondoltam összegyűjtöm mások észrevételeit, tapasztalatait és ezért is kértem képet és videót.
Sok emberrel találkoztam már akik simán abbahagyták és nem jeleztek senkinek a hiba okáról, mert fölösleges úgy sem tesz érte senki .. válaszolták.

Ohh, az optimizmus mily szép dolog.

Tudod mi történne ha engednék a modik ezt a topicot? Csak úgy ömlene bele a rengeteg baromság, amiknek a 98%-a az alapvető játéktudás hiánya miatt íródna. Tipikus példa a láthatatlan kilövés, mekkora bug, kötsög WG bla-bla-bla... semmi szükség arra, amit akarsz. A játék távolról sincs tele annyi hibával, mint amennyit vélni lát az átlagjúzer.

98% ??? Akkor 2% -nak van valami fogalma a játékról? Ezt te sem gondoltad komolyan. Bár ez a te véleményed.
Ettől azért több a jó játékos és akiknek van fogalma róla. Ez pedig az véleményem :) és nem kell ahhoz jó játékosnak lenni, hogy észre vedd a hibákat. Lásd: Fizika.. és még sorolhatnám.
Nem akarok semmit és senkit megváltani, csupán csak szeretném és szerintem velem együtt mindenki, ha a játék nem lenne tele hibával.
Igen, mindenre van magyarázat és ha senki sem tesz ellene csak mindig másokra hivatkozunk vagy megmagyarázzuk azzal soha nem érünk el semmit. Persze kivételek lehetnek....
Csak ennyit szerettem volna :) Ja és persze világ béke :)hehe

2 éve 8 hónapja #213774 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Filler1 beküldte: Mindenre van magyarázat. De, ha nem lenne, majd csinálunk. :applause: shaking

Én csak azt szeretném megtudni, hogy a új szmájlinál miért bal kézzel fognak kezet? B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58

2 éve 8 hónapja #213779 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

treffhetes10 beküldte:

Filler1 beküldte: Mindenre van magyarázat. De, ha nem lenne, majd csinálunk. :applause: shaking

Én csak azt szeretném megtudni, hogy a új szmájlinál miért bal kézzel fognak kezet? B)

Mert komcsik... vagy mert a jobb kezükben cigi van, vagy mert... :whistle:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10, FrankeeHUN

2 éve 8 hónapja #213780 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia

treffhetes10 beküldte:

Mert a monitoron a tükörképet látod. Bizony.......... :dancing:

Audiatur et altera pars!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10, Szete58, FrankeeHUN

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #213784 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Szete58 beküldte: Mert komcsik... vagy mert a jobb kezükben cigi van, vagy mert... :whistle:

vívódnak? :lol:

Triagia beküldte: Mert a monitoron a tükörképet látod. Bizony.......... :dancing:

Ahogy az üveg belső felére rávetítik a képet, mi? :woohoo:

2 éve 8 hónapja #213786 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Szete58 beküldte:

treffhetes10 beküldte:

Mert komcsik... vagy mert a jobb kezükben cigi van, vagy mert... :whistle:

Vadászok :pacifier:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

2 éve 8 hónapja #213862 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Létezik olyan mod, ami automatikusan kiírja a csapat-csetbe az újratöltési időnket? Több tanknál láttam már, de az előbb is baromi idegesítő volt, hogy 12 percig végig tele volt spammolva a chat egy E25-csapattárs 2 másodperces újratöltési idejével!

2 éve 8 hónapja #213866 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Volvo_elcsap beküldte: Létezik olyan mod, ami automatikusan kiírja a csapat-csetbe az újratöltési időnket? Több tanknál láttam már, de az előbb is baromi idegesítő volt, hogy 12 percig végig tele volt spammolva a chat egy E25-csapattárs 2 másodperces újratöltési idejével!

Én csak olyanról tudok ami akkor írja ki, ha nyomsz egy C-t azaz tár újratöltést....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 8 hónapja #213870 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Ashlain modpackban van ilyen mod.. múltkor felraktam fincsi volt e25el nálam is .. 2 meccs után mondta haver tán jó lenne letakarítani..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, Volvo_elcsap

2 éve 8 hónapja #214022 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Igen létezik ilyen mod.

Be lehet állítani pár üzenetet h melyiket küldözgesse a chatre:
- reload time
- felspotoltak Xx-ben
...

Na most ennek (hogy közzé teszi a saját újtatöltési idejét) egy arty vagy egy komolyabb táras tank esetében még lehet is értelme... nem mindegy hogy egy AMX-50-100 be van-e tárazva vagy sem.. vagy mikortól lesz harcképes .. én M-44-gyel ha végjátékban vagyunk mikor lőttem utána rányomok az F8-ra h tudassam a csapattársakkal h mikor tudok újra lőni (hogy közben ne haljon meg feleslegesen a spotter, de tudja h akkorra kb jó volna spot... ) ...

Szóval ezt "kézzel" megadni a cseten bizonyos helyzetekben értelmes ötlet ... de ezzel spamelni a csetet bunkáság+baromság.

Van valami antitoxicity mod, ami kiszűri elvileg az efféle szemetet (is) a chatről.

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #214219 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
A wotinfo legújabb sztárjai... :troll:
(Az 1. szakaszt tessék nézegetni...jahh és persze magyarok voltak... :pinch: )
Mellékletek:

2 éve 8 hónapja #214238 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Volvo_elcsap beküldte: Létezik olyan mod, ami automatikusan kiírja a csapat-csetbe az újratöltési időnket? Több tanknál láttam már, de az előbb is baromi idegesítő volt, hogy 12 percig végig tele volt spammolva a chat egy E25-csapattárs 2 másodperces újratöltési idejével!

Nem mod. Csak nyomkod az F8-at. Az E25 vagy kretén volt, vagy beragadt a gombja.

2 éve 8 hónapja #214322 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

Egymást kerülgeték de egyik se löte a másikat.Ellen arty jött oda és löte ki.Ez ám a csapatmunka megint,és ilyen játékosokkal lehet gyözni!
Mellékletek:

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #214341 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Számomra szebb akkor lenne a Wotstar lenne a neve :trollol: :rofl:
wot-life.com/eu...ar007/

Egy kérdésem lenne hozzá: Hogyan tudta ezt csinálni??
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.