Jelenleg 424 vendég és 6 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 8 hónapja #217702 Írta: pcmisi
Megválaszolva: pcmisi

matyiabagoly beküldte: Egyrészt nincs megkötve, hogy ki hol játszik, csak a lag miatt nem mindegy (minél távolabb van a szerver, annál rosszabb). Másrészt a wotlife (a wotlabs is) úgy működik, hogy csak akkor frissül, ha valaki megnézi az adott profilt. Ha valakinek csak 1 hónap után nézik meg ott a statját, akkor azt mind az utolsó 24 órába számolja.

Köszönöm. Ezt nem tudtam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #217723 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
A profik a teret is meggörbítik és a tier besorolást is felülírják. Bug, vagy mod hiba? :pacifier:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:

2 éve 8 hónapja #217727 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
Photoshop... !? :yk: :troll:

Cogito ergo Bumm... :-)

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #217739 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nekem is van RU szerveres accom, A WG szerint egy embernek régiónként egy accja lehet... de igazából eléggé nehéz megfogni bárkit is aki több accot használ. ( Mondjuk kérdés hogy miért jó ilyent csinálni. OK, több garázshelye van, ami eleinte jó... de a küldetéses hétvégénken valszeg csak egy acc-al lesz ideje megcsinálni a küldiket... prémiumot minek fizessen több accra... prém tankok több accra szintén minek... szóval csak akkor látnám értelmét, ha sok különféle low max mid tier tankkal akar játszani felváltva.. (Esetleg ha valaki meghívja önmagát és kihúz a másodlagos accon egy X-es tankot... akkor kap egy mérsékelten használható t8 ajándéktankot ... )

Amúgy az egyik RU szerver is Németországban van (bár nem szoktak rajta túl sokan lenni) ...

2 éve 8 hónapja #217795 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
Igen, van olyan mazochista, aki lassan kifejleszti a X-es tankot és megveszi.. pl. én :-))))

az acc meg megy ajándéknak

Sics beküldte: Nekem is van RU szerveres accom, A WG szerint egy embernek régiónként egy accja lehet... de igazából eléggé nehéz megfogni bárkit is aki több accot használ. ( Mondjuk kérdés hogy miért jó ilyent csinálni. OK, több garázshelye van, ami eleinte jó... de a küldetéses hétvégénken valszeg csak egy acc-al lesz ideje megcsinálni a küldiket... prémiumot minek fizessen több accra... prém tankok több accra szintén minek... szóval csak akkor látnám értelmét, ha sok különféle low max mid tier tankkal akar játszani felváltva.. (Esetleg ha valaki meghívja önmagát és kihúz a másodlagos accon egy X-es tankot... akkor kap egy mérsékelten használható t8 ajándéktankot ... )

Amúgy az egyik RU szerver is Németországban van (bár nem szoktak rajta túl sokan lenni) ...

2 éve 7 hónapja #218111 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Hol a hiba? Azaz nem is annyira hiba, inkább érdekesség...segítek, a saját csapatban kell keresgélni :woohoo:
Mellékletek:

2 éve 7 hónapja #218114 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

Filler1 beküldte: A profik a teret is meggörbítik és a tier besorolást is felülírják. Bug, vagy mod hiba? :pacifier:

A helyedben ezt a konteó topicba tettem volna, ömlenének is a hülyeségek. Pl: na most lebukott a Wg, a srác most van szívóágon, csak tizes tiert kap jó ideig, mert túl jó körei voltak, kibújt a szög a zsákból, stb. Nincs elég fantáziám...

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

2 éve 7 hónapja #218160 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
engem csak az idegesít piszkosul, ha ellővőm magam, a lövés után kilőnek és az általam kilőtt lövedék eltünik.
nem egyszer volt már olyan, hogy összelötünk az ellennel és az én lövésem nem sebzett semmit pedig 5 méterre volt az enemy.
egyszerüen ha kilönek megsemmisül a levegőben lévő lövedékem is. kicsit érthetetlen dolog számomra.
a másik: az artyk iszonyatos szórása: M40/43 0.7/ 100 méter. ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy akár 70 métert is mellémehet 100 méterenként, kicsit számoljunk csak: mondjuk 600 méterre lévő ellenfélre odapörkölök és akár 420 métert is mellélőhetek.. na ez a vicc.
persze adja is: 10 lövésből jó ha kettő talál, az sem sebez sokat, ritkán adja meg az 1000 HP körüli sebzést.
semmilyen modot nem használok, csak egy napi statisztika van fenn, teljes rászükülés után kb. 1-2 mp mulva lövöm el magam és mellé.

a wargaming igencsak elgondolkodhatna már egy kis javitáson, hoznak mindenféle grafikai újításokat, de a játékélmény egyre rosszabb.

amióta játszom prémium fiokkal tolom, van jópár prém tankom is, kár volt a pénzt kidobni rá.
ezek csak a pénzre hatanak, a játékosokat nagy ívben le*****..

ha így folytatódik, uninstall lesz a vége.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akárkiakárhonnan

2 éve 7 hónapja #218172 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

popey46 beküldte: engem csak az idegesít piszkosul, ha ellővőm magam, a lövés után kilőnek és az általam kilőtt lövedék eltünik.
nem egyszer volt már olyan, hogy összelötünk az ellennel és az én lövésem nem sebzett semmit pedig 5 méterre volt az enemy.
egyszerüen ha kilönek megsemmisül a levegőben lévő lövedékem is. kicsit érthetetlen dolog számomra.
a másik: az artyk iszonyatos szórása: M40/43 0.7/ 100 méter. ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy akár 70 métert is mellémehet 100 méterenként, kicsit számoljunk csak: mondjuk 600 méterre lévő ellenfélre odapörkölök és akár 420 métert is mellélőhetek.. na ez a vicc.
persze adja is: 10 lövésből jó ha kettő talál, az sem sebez sokat, ritkán adja meg az 1000 HP körüli sebzést.
semmilyen modot nem használok, csak egy napi statisztika van fenn, teljes rászükülés után kb. 1-2 mp mulva lövöm el magam és mellé.

a wargaming igencsak elgondolkodhatna már egy kis javitáson, hoznak mindenféle grafikai újításokat, de a játékélmény egyre rosszabb.

amióta játszom prémium fiokkal tolom, van jópár prém tankom is, kár volt a pénzt kidobni rá.

Számoljunk csak: 0.7 méter/100 méter pontosság 600 méteren ( 6 x 0.7 ) az 4.2 méter. :pacifier:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

2 éve 7 hónapja #218179 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

popey46 beküldte: ...ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy akár 70 métert is mellémehet 100 méterenként, kicsit számoljunk csak: mondjuk 600 méterre lévő ellenfélre odapörkölök és akár 420 métert is mellélőhetek.

Ja... Ha jó szögben állsz fel a dombra, még saját magadra is visszahullhat a skuló... próbálgasd! :P

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Camper03, PanzerGunter

2 éve 7 hónapja #218216 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

popey46 beküldte: engem csak az idegesít piszkosul, ha ellővőm magam, a lövés után kilőnek és az általam kilőtt lövedék eltünik.

Sajnos vannak olyan ágyúk, amikkel semmit nem találsz el, olyan szórása van. Engem a múltkor egy másik pályáról lőttek ki... Csak pislogtam, hogy most mi van????? Írt is a srác, hogy a szélső szektorban volt és kapáslövést adott le, csak kiszállt a lövés a pályáról és átszállt hozzánk. :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, Camper03, pap32, Daddy56, Ankhiszesz, Sics

2 éve 7 hónapja #218278 Írta: Sics
0.7/100 méter az azt jelenti, hogy 100 méterenként 0.7 méter a szór

cél távolsága - szórás
100 m - 0.7m
200 m - 1.4 m
200 m - 2.0 m

Elismerem, ez se kis szórás.

Szerencsére egy tank is jó pár méter hosszú, és 2 - 2.5 méter széles célpont. ( A szórásnál nagyobb gond hogy mozog meg elbújik a nyamvadék :D )

Amúgy meg a BIA és a pótellátmány csökkentik a szórást... nem véletlenül artyzik sok erős játékos pótkajáva...

2 éve 7 hónapja #218279 Írta: Sics
Ja, eltűnő lövedék. Mármint kilőtt tank lövedéke eltűnik... Ez ismerős, más játékból.

A programokban vannak "objektumok", amik olykor újabb "objektumokat" "szülnek". A lövedék is ilyen leszületett objektum: amikor lő a tank, megszületik, amikor célba talál vagy kimegy a játéktérről, megszűnik.
( Addig
- torkolattűz effektet csinál ott ahol megjelenik
- csíkot húz (tracer effekt)
- ütközik, azaz számolgatja hogy hol jár épp és ott ütközik-e valamilyen másik objektummal
- amikor ütközik eldetonál (robbanás effekt)
)

Na most, ha egy objektum szülő objektiuma megszűnik, akkor a leszületett objektumokkal is ez szokott történni. ( Ha nem .. .akkor az érdekes kifagyást okozó hiba bír lenni :D ... )

2 éve 7 hónapja #218282 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sics beküldte: Ja, eltűnő lövedék. Mármint kilőtt tank lövedéke eltűnik... Ez ismerős, más játékból.

A programokban vannak "objektumok", amik olykor újabb "objektumokat" "szülnek". A lövedék is ilyen leszületett objektum: amikor lő a tank, megszületik, amikor célba talál vagy kimegy a játéktérről, megszűnik.
( Addig
- torkolattűz effektet csinál ott ahol megjelenik
- csíkot húz (tracer effekt)
- ütközik, azaz számolgatja hogy hol jár épp és ott ütközik-e valamilyen másik objektummal
- amikor ütközik eldetonál (robbanás effekt)
)

Na most, ha egy objektum szülő objektiuma megszűnik, akkor a leszületett objektumokkal is ez szokott történni. ( Ha nem .. .akkor az érdekes kifagyást okozó hiba bír lenni :D ... )

Pedig a legtöbb esetben a lövedéked nem szűnik meg, ha kilőnek (artával nem egyszer tapasztaltam). Lag esetén persze más a helyzet. Előfordulhat, hogy olyankor lövünk, amikor már halottak vagyunk, csak késik az ellenfél lövése a lag miatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 7 hónapja #218433 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Most akkor kapható E25, vagy nem kapható. Mert ez a reroller E25-tel nyomul.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.