Jelenleg 487 vendég és 15 tag online

A játék furcsa dolgai :)

3 éve 6 napja #220773 Írta: Zozzy
Megválaszolva: Zozzy
Az M103-al csatáztam, Nekem lett a legtöbb sebzésem, mégsem én kaptam a "Nagy kalibert". Ennek megszerzéséhez győzni is kell? Csapattárs sebzésem nem volt. :thx:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 napja #220798 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Üdv!
Tegnap volt szerencsém egy ilyen RANDOM csatához.
Ez RNG, BUG, vagy egyesek meglovagolják a Nagy Ban-Hullámot?
Mellékletek:

3 éve 6 napja #220799 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Zozzy beküldte: Az M103-al csatáztam, Nekem lett a legtöbb sebzésem, mégsem én kaptam a "Nagy kalibert". Ennek megszerzéséhez győzni is kell? Csapattárs sebzésem nem volt. :thx:

Se koccanás, semmi?
Járnia kellene vesztes csatában is a Nagy kalibernek.

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zozzy

3 éve 6 napja - 3 éve 6 napja #220802 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Zozzy beküldte: Az M103-al csatáztam, Nekem lett a legtöbb sebzésem, mégsem én kaptam a "Nagy kalibert". Ennek megszerzéséhez győzni is kell? Csapattárs sebzésem nem volt. :thx:

Hogy is szól a Nagy Kaliber legfontosabb feltétele? Sebezd le az ellenfél össz hp pooljának a 20 %-át. Most nem kezdeném el számolgatni, hogy két oldalt mennyi volt a tankok összes élete, de a kép alapján nálatok egy kicsivel kevesebb volt a HP Pool, ezért kapta meg a T95 a medált és nem te, mert ő meglőtte a ti hp-tok 20%-át, te viszont pont nem lőtted meg az övékét annak ellenére, hogy többet sebeztél, igaz csak nagyon kicsivel.Ritka eset, de mint látod, előfordul.
Remélem érthető.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Zozzy, Tomat

3 éve 6 napja #220808 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

_Szazados_ beküldte:

Hogy is szól a Nagy Kaliber legfontosabb feltétele? Sebezd le az ellenfél össz hp pooljának a 20 %-át. Most nem kezdeném el számolgatni, hogy két oldalt mennyi volt a tankok összes élete, de a kép alapján nálatok egy kicsivel kevesebb volt a HP Pool, ezért kapta meg a T95 a medált és nem te, mert ő meglőtte a ti hp-tok 20%-át, te viszont pont nem lőtted meg az övékét annak ellenére, hogy többet sebeztél, igaz csak nagyon kicsivel.Ritka eset, de mint látod, előfordul.
Remélem érthető.

Jajj, erről a HP nem egyenlőségről mindig megfeledkezem :wb: .

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Zozzy

3 éve 6 napja #220835 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

2Sz3M beküldte: Üdv!
Tegnap volt szerencsém egy ilyen RANDOM csatához.
Ez RNG, BUG, vagy egyesek meglovagolják a Nagy Ban-Hullámot?

Ez a játék egyik ismert hibája, amivel visszaéltek. Az MM nem szűri a klánokat, pedig kéne neki. Többen egyszerre nyomják meg a "csata" gombot és nagy eséllyel egy csatába kerülnek. Ugyanez volt a probléma a 10-es dühöngő móddal, csak ott ez sűrűbben fordult elő.

3 éve 6 napja #220846 Írta: Zozzy
Megválaszolva: Zozzy
Erre nem gondoltam, pedig logikus. Duplán szerencsétlen csata volt. :)
Köszönöm a felvilágosítást és most már más is utánajárhat itt, ha egy hasonló esettel találkozik.
:thx:

2 éve 11 hónapja #221989 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes
Úgy tűnik, hogy a térkép egyik négyzetében nem indult el a fényviszony számítás vagy negatív értéket vett fel a változója, mindegy is. :D ...hát legalább kiderült, hogy nem csak a minimap-on van mátix.

"Exhaustless fountain of poison divine."
Mellékletek:

2 éve 11 hónapja #222055 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Üdv!

Az miért lehet, hogy az M46 skillel+optikával papíron 480 körüli látótávval bír, de ez a játékban kb 360-nak érződik? ISU-nak tényleg annyi van pl., de ott nem is zavart és kb ugyanolyan távolságra láttam vele (nem használtam periszkópot). Sok heavy hamarabb elkezd lőni, mint ahogy felvillanna... :(

Néha van, hogy a spotter közel van és amiatt láthatnak, de attól függetlenül, ha 400m a max látótávja (saját camo miatt max 360) és nekem 480, ami 10%-os camoval az ellennél is súrolja a max látótávot (tehát egy heavy-t elvileg minden körülmények között látnék 450m-ről) néha felhúzza az agyam, hogy miért is van ez...

2 éve 11 hónapja #222060 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
NO PROBLEM....és bármennyire is full bukónak gondoltam, simán hoztuk 15-8-ra...DE azrt arra kiváncsi lennék, hogy az a Bulldog hogy került be top tier-nek az ellenfélnél... :ohmy:

Mellékletek:

2 éve 11 hónapja #222061 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89

uBootVII beküldte: Üdv!

Az miért lehet, hogy az M46 skillel+optikával papíron 480 körüli látótávval bír, de ez a játékban kb 360-nak érződik? ISU-nak tényleg annyi van pl., de ott nem is zavart és kb ugyanolyan távolságra láttam vele (nem használtam periszkópot). Sok heavy hamarabb elkezd lőni, mint ahogy felvillanna... :(

Néha van, hogy a spotter közel van és amiatt láthatnak, de attól függetlenül, ha 400m a max látótávja (saját camo miatt max 360) és nekem 480, ami 10%-os camoval az ellennél is súrolja a max látótávot (tehát egy heavy-t elvileg minden körülmények között látnék 450m-ről) néha felhúzza az agyam, hogy miért is van ez...

Azért mert a spot rendszer egy bugos sz@r. Ahányszor belenyúlnak annyival lesz rosszabb.

2 éve 11 hónapja #222063 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Szerintem a spotrendszer mostanában tök okés.

Ne feledd: az elméleti látótávon kb senkit nem látsz meg.. hisz kb mindenkinek van álcája.. magasabb szinten azért már medek lightok TD-k vélhetőleg fullos álca skillel bíró legénységgel szaladgálnak...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, 2Sz3M

2 éve 11 hónapja #222116 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89

Sics beküldte: Szerintem a spotrendszer mostanában tök okés.

Jah. Tök okés hogy a 6. érzék hellyel-közzel működik. Nem egyedi probléma, itt már írták többen is ill. ingame is olvasom a chat-ben. A heavyk meg mintha álca buffot kaptak volna, jóval nehezebb felderíteni őket ez biztos.

2 éve 11 hónapja #222117 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Lacek89 beküldte:

Sics beküldte: Szerintem a spotrendszer mostanában tök okés.

Jah. Tök okés hogy a 6. érzék hellyel-közzel működik. Nem egyedi probléma, itt már írták többen is ill. ingame is olvasom a chat-ben. A heavyk meg mintha álca buffot kaptak volna, jóval nehezebb felderíteni őket ez biztos.

Dobjatok mar fel legyszi egy-ket replay-t ahol az alca rendszer helyes mukodese megkerdojelezheto! Nagyon kivancsi vagyok, mert en nem sosem talalkozok ezekkel a hibakkal.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, _Szazados_, straubbazsi

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #222122 Írta: Pótkulcs
Megválaszolva: Pótkulcs

dobilaci beküldte: Dobjatok mar fel legyszi egy-ket replay-t ahol az alca rendszer helyes mukodese megkerdojelezheto! Nagyon kivancsi vagyok, mert en nem sosem talalkozok ezekkel a hibakkal.

Ensken a sinek felol a hosszu epulet 2 vegen voltunk (SP vs o-ni) meglovom, aztan mozgas nelkul eltunik. Szerintem ott megkerdojelezheto. De replayem nincs, nem szoktam felvenni a meccseimet (nem vagyok annyira jo hogy mutogassam :D) es errol mar irtam valamelyik topicban es valaszoltak ra, hogy vannak meg furcsasagok. Mellesleg 2 egysegnyi az az epulet ami max 120m ha jol szamoltam. Nem hiszem hogy egy oni 120men belul eltunhet a nyilt utcan :O

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.