Jelenleg 579 vendég és nincs tag online

A játék furcsa dolgai:)

3 éve 7 hónapja #222983 Írta: Lacx
Megválaszolva: Lacx
Nekem is van egy hasonló játékosról képem, csak nem egy tankkal játszott annyit, hanem egy bizonyos tankosztállyal :)

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #222985 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Lacx beküldte: Nekem is van egy hasonló játékosról képem, csak nem egy tankkal játszott annyit, hanem egy bizonyos tankosztállyal :)

Szimpi gyerek, fel is veszem baratlistara. :troll:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, FZRPUPU, pap32, PanzerGunter, Tomat, Rohamnyuszi, Koteal

3 éve 7 hónapja #223062 Írta: kisvadasz
Megválaszolva: kisvadasz
Ebben a játékban hiába tanulsz meg jól játszani nincs sok értelme ha melletted van legyen csak 10 ember akit nem érdekel nyertek vagy kikaptok.Hiába ismételgetik itt nincs semmilyen hatása a prémium fioknak prémium tanknak az egy baromság csak ti nem látjátok be mert savanyú a szölö.Személyes tapasztalat sokszor mentem szakaszban prémium 8as szakasztársal és érdekes mödon akkor sem nyertünk minden csatát de valahogy mindig kijött a 60 70 % gyözelmi arány napvégére.Amikor egyedül játszok ez 30 40 % mert olyan csapatok közé rak ahol vért izzadva sem tudsz nyerni hiába leszek nagy kaliber stb.Ez a játék közel sem arról szól ki milyen kvalitással rendelkezik.Egy a lényeg füzess igy vagy ugy és mindenki happy föleg a csillámpónik.Ma reggel mentem kb 8 csatát a kicsi IS-el és abból 1et nyertem meg.Szerintetek mind a 8 csatában noob voltam?Amikor a 120mm löveg pattan a cromwellröl és kritikus lövök az amx12-ön?Hülyeség.Itt ha mindenki a megérdemelt teljesítményt kapná egy adott csatában akkor a nagy többség zöld lenne nem kék és lila.Mert ahhoz hogy valaki top gun vagy nagy kaliber legyen ahhoz bizony olyan csapat és olyan ellenfél kell.Amit 10böl 8szor elintéz a liláknak a WG mm-errel.Mert amig én az Is-el pl ma is csak 9esek közt játszottam öt berakja top tier-nek ennyi a történet

3 éve 7 hónapja #223069 Írta: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

:spaz:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne, straubbazsi

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #223073 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

dobilaci beküldte:

Mióta játszom majdnem minden hónapban prém fiókkal megyek. Vettem kb 8-9 prém tankot, meg aranyat is, ha kellett. Még karácsonyi dobozkákat is, ami nem volt rossz üzlet, mivel 1.500-ért lett egy újabb T8-as prém tankom. Annyira nem vagyok béna, de nem játszom jól :silly:
Ha igaz lenne amit írtál, akkor nem ilyen lenne statom :d2:

Hamarosan élni fogok a lehetőséggel, hogy meg tanuljak játszani, ugyanis itt a fórumon nagyon sok kedves, jó játékost találsz akik mindig felajánlják, hogy bárkinek segítenek, "aki hajlandó tanulni" shaking
Én inkább ezt ajánlom Neked is, akkor talán több örömed lesz a játékban :dancing:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi, straubbazsi

3 éve 7 hónapja #223077 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Én egy ingyenélő vagyok, eddig semmit sem költöttem erre a játékra, mégis tudok játszani. Nem vagyok egy csillámpóni, de stabilan 50% felett vagyok.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #223079 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Frankenstein Bourne beküldte:

dobilaci beküldte:

Mióta játszom majdnem minden hónapban prém fiókkal megyek. Vettem kb 8-9 prém tankot, meg aranyat is, ha kellett. Még karácsonyi dobozkákat is, ami nem volt rossz üzlet, mivel 1.500-ért lett egy újabb T8-as prém tankom. Annyira nem vagyok béna, de nem játszom jól :silly:
Ha igaz lenne amit írtál, akkor nem ilyen lenne statom :d2:

Hamarosan élni fogok a lehetőséggel, hogy meg tanuljak játszani, ugyanis itt a fórumon nagyon sok kedves, jó játékost találsz akik mindig felajánlják, hogy bárkinek segítenek, "aki hajlandó tanulni" shaking
Én inkább ezt ajánlom Neked is, akkor talán több örömed lesz a játékban :dancing:

Nem tudom ebben mennyi volt ironia de vannak akik segitennek játékban tényleg, nekem egy forumozó kollega ajánlotta fel és teljesen elhűltem ahogy játszik :cheer: Én tier 5-ben tolom, ezért behozott egy t-34-et s ott koppant állam padlón. Pálya betöltött irta hol legjobb helyezkedni, heavy-val, td-vel, közepessel. Kis t-34-el csinált 4-5 kill-t meg 1800 körüli dmg-t s mindezt modok nélkül. Ott röhögtem mikor 1700körüli dmg-nél irta ma nem megy neki a játék :cheer: Szóval van pár nagyon jófej ember s tanulni sosem szégyen. Az akik kapásbol tudják melyik pályán hol helyezkedj ők az igazi nagymenők szerintem :) Szerk: sose fogok azon szinten játszanni :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Frankenstein Bourne

3 éve 7 hónapja #223085 Írta: kisvadasz
Kétségtelen ez alapján tudsz játszani legalábbis a statod szerint.De az nem fordult meg a fejedben hogy lehetne jobb is? Ha mondjuk költenél is rá?Pl azért hogy több xp-t kapj?több kreditet csata végén?Ne kelljen szenvedned a stock tankal 200 csatát mire fullos lessz?Ne kelljen az alap 7es tankoddal küzdeni a z ugymond bénább csapatok közt annyit?Itt sokan tévedésben vannak én nem csak arra értem a prémium fiokot hogy eleve kedvezöbb besorolást kapnak csatáknál hanem az elöbbieket is pl.Azt se mondja senki hogy nem kedveznek a prémium tankoknak mert a t34 igenis erösebb mint egy IS-3 vagy a nagy tigris és akkor még nem beszéltünk arról ha full goldal lövöldöz
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 7 hónapja #223087 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

kisvadasz beküldte: Kétségtelen ez alapján tudsz játszani legalábbis a statod szerint.De az nem fordult meg a fejedben hogy lehetne jobb is? Ha mondjuk költenél is rá?Pl azért hogy több xp-t kapj?több kreditet csata végén?Ne kelljen szenvedned a stock tankal 200 csatát mire fullos lessz?Ne kelljen az alap 7es tankoddal küzdeni a z ugymond bénább csapatok közt annyit?Itt sokan tévedésben vannak én nem csak arra értem a prémium fiokot hogy eleve kedvezöbb besorolást kapnak csatáknál hanem az elöbbieket is pl.Azt se mondja senki hogy nem kedveznek a prémium tankoknak mert a t34 igenis erösebb mint egy IS-3 vagy a nagy tigris és akkor még nem beszéltünk arról ha full goldal lövöldöz

Nah igen, én is töltöttem fel aranyat már h free exp-t letudjam szedni, pár 10ezer free exp azért nagy előny, s elérhető mindenkinek.

3 éve 7 hónapja #223089 Írta: kisvadasz
Téged mindjárt megszólnak :) de am igazad van .A következö az lesz ne vegyél free xp-t mert nem tanulsz meg rendesen játszani :)

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #223096 Írta: dobilaci

kisvadasz beküldte: a t34 igenis erösebb mint egy IS-3

:applause:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 7 hónapja #223104 Írta: santhab
Megválaszolva: santhab

kisvadasz beküldte: a t34 igenis erösebb mint egy IS-3

Mellékletek:

3 éve 7 hónapja #223124 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair
ÉN jobban szeretem a T34-em mint az IS3-at. DE inkább azt mondanám hogy egyik se rosszabb. Mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai.

A vitát ne kezdjük ami arról szól hogy aki költ a játékra az kedvezőbb MM-et kap. Karácsony van...hadd legyen öröme a retardoknak. Most hadd vergődjenek békésben...

3 éve 7 hónapja #223132 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

matyiabagoly beküldte: Én egy ingyenélő vagyok, eddig semmit sem költöttem erre a játékra, mégis tudok játszani. Nem vagyok egy csillámpóni, de stabilan 50% felett vagyok.

Kivételek mindig vannak, de igazhívő hitét ez nem rendíti meg. :blondy: :d3:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

3 éve 7 hónapja #223133 Írta: kisvadasz
Retard?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.