Jelenleg

12
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

7 éve 3 hónapja #223525 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Köszönöm a cinikus hozzászólásodat....biztosan megoldja a problémámat.
Kár ,hogy a hozzád hasonló mentalitású embereknek nincs kiírva a homlokára a hozzáállásuk...talán mentősként is a helyén kezelném őket.
Boldog karácsonyt!


En nem vagyok mentos, csak azokon segitek akiken latom, hogy lehet (vagy erdemes) rajtuk segiteni.

Boldog karacsonyt neked is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #223530 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Pályafutásom során most találkoztam egy olyan játékossal,aki több,mint 100k csatája van.
Számomra az a furcsa ebben,hogy ennyi idő alatt és csata után a játék tudása valahol nagyon messze van ebben a játékban.
123k után még mit tud "élvezni" ebben a gameban a meglévő tudása alapján,az rejtély.Mellesleg prém tankal folyamatosan goldot spammolni a csatában biztos nagyfokú élvezeti faktort nyújt neki.(na meg credit gyűjtést)
Azért a WG-nek el kellene gondolkoznia,hogy az ilyen játékos nagyobb tierben(9-10) már a játékélmény ellen dolgozik,és 7-nél nagyobb csatában nem szabadna bedobnia.
Persze,valaki gyorsan tanul,valaki lassan.De "ez" a játékosnak nem nevezhető emberi lény menthetetlenek tűnik.


Erről eszembe jutott, midgame vége felé írtam a heavynknek, hogy kezdje el használni a HPját, "induljon már el". Meghalt, panaszkodott, hogy na tessék meghalt. Magyaráztam, hogy igen, de megöltek két tankot, mozdítottak a helyzeten esélyt adva a nyerésre. Későbbiekben jeleztem, hogy többet kellene ezt tennie, ha többet akar nyerni.

Meccs után (nyertünk) üzent, hogy tudja, hogy nem túl jók a statjai, de komoly problémák vannak a kezével, nehezére esik többet nyújtani. Kicsit beszéltünk, aztán elnézést kértem az általános wot chates hangsúlyért és további jó szórakozást kívántam.

Nem tudom, hogy volt e értelme ezt elmesélni. Én igyekszem megtartani a haragomat célzottan azoknak, akik vég nélkül szidják a csapatukat, nooboznak, blamerkednek... miközben ugye. Persze ilyenkor sem tudom sokkal jobban, hogy ki ül a másik oldalon, de... nem tudom, ki mint vet?

(És persze velem is előfordul, hogy általánosságban beszólok valamit a fél csapatnak.
Sand River Északról Délre támadásnál, első két percben elmennek hatan a hegy mögött körbe, hogy az úton abba a fantasztikus pozícióba is feltétlen háborítatlanul haladhassanak... Néha megkérem őket visszaszámlálásnál, hogy ehelyett lőjenek az első két percben is a spotra, néha meg csak zsörtölődöm. Szerintem ezt sokkal rosszabbul viselem még akár egy overlord strandnál is :). )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223533 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat


Teljesen jogos a felvetésed. Régebben sokkal vehemensebb voltam a cseten, aztán átgondoltam a dolgot. Lehet, hogy akinek írok: gyerek, mozgássérült, értelmi fogyatékos vagy bármilyen más szempontból hátrányban levő embertárs.
Semmilyen módon sem szeretném bántani őket, nem az ő hibájuk, hogy nincs kialakítva valami wotos "játszótér" azoknak, akik nem tudják/szeretnék komolyabban űzni a műfajt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223534 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Pályafutásom során most találkoztam egy olyan játékossal,aki több,mint 100k csatája van.
Számomra az a furcsa ebben,hogy ennyi idő alatt és csata után a játék tudása valahol nagyon messze van ebben a játékban.
123k után még mit tud "élvezni" ebben a gameban a meglévő tudása alapján,az rejtély.Mellesleg prém tankal folyamatosan goldot spammolni a csatában biztos nagyfokú élvezeti faktort nyújt neki.(na meg credit gyűjtést)
Azért a WG-nek el kellene gondolkoznia,hogy az ilyen játékos nagyobb tierben(9-10) már a játékélmény ellen dolgozik,és 7-nél nagyobb csatában nem szabadna bedobnia.
Persze,valaki gyorsan tanul,valaki lassan.De "ez" a játékosnak nem nevezhető emberi lény menthetetlenek tűnik.


Erről eszembe jutott, midgame vége felé írtam a heavynknek, hogy kezdje el használni a HPját, "induljon már el". Meghalt, jelezte, hogy na tessék meghalt. Magyaráztam, hogy igen, de megöltek két tankot, mozdítottak a meccsen esélyt adva a nyerésre. Későbbiekben jeleztem, hogy többet kellene ezt tennie, ha többet akar nyerni.

Meccs után (nyertünk) üzent, hogy tudja, hogy nem túl jók a statjai, de komoly problémák vannak a kezével, nehezére esik többet nyújtani. Kicsit beszéltünk, aztán elnézést kértem az általános wot chates hangsúlyért és további jó szórakozást kívántam.

Nem tudom, hogy volt e értelme ezt elmesélni. Én igyekszem megtartani a haragomat célzottan azoknak, akik szidják a csapatukat, nooboznak, blamerkednek... miközben ugye. Persze ilyenkor sem tudom sokkal jobban, hogy ki ül a másik oldalon, de... nem tudom, ki mint vet?

(És persze velem is előfordul, hogy általánosságban beszólok valamit a fél csapatnak.
Sand River Északról Délre támadásnál, első két percben elmennek hatan a hegy mögött körbe, hogy az úton abba a fantasztikus pozícióba is feltétlen háborítatlanul haladhassanak... Néha megkérem őket visszaszámlálásnál, hogy ehelyett lőjenek az első két percben is a spotra, néha meg csak zsörtölődöm. Szerintem ezt sokkal rosszabbul viselem még akár egy overlord strandnál is :). )


Momentán lenyomizod, mire visszaír, hogy bocsi de csak három ujja van a bal kezén. :(

Nem úgy megy a játék? Ahogy Pósalaky úr mondaná: ugorgyunk. :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223535 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Momentán lenyomizod, mire visszaír, hogy bocsi de csak három ujja van a bal kezén. :(

Nem úgy megy a játék? Ahogy Pósalaky úr mondaná: ugorgyunk. :beer2:


Nem volt olyan vészes, szerencsére nem akkor írtam a legrosszabbat, amit már csetben írtam : ). A lényeg, hogy... jah.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #223541 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Azt jelenti ,hogy itt magas volt a ló a cinikus válaszban ..Majd ha segítséget vár kívánok hasonló hozzáállást a saját,másokkal szemben megengedett stílusában. Kb ennyit jelent.
Tapasztalatból mondom ,hogy a magát legtökösebb fazonnak tartó alakok visítanak a legjobban ha valami fáj!

A korrekt segítőkész fórumtársaknak nagyon köszönöm a tippeket.
Sajnos hoztam át egy az enyémnél sokkal komolyabb gépet....és ugyan az a problémám.
Erősen a szerverek túltelítettségre utalhat az én bajom.
...de nem vagyok informatikus..

Ui: dobilaci nicknéven futó alakra reflektáltam így...a te prem felajánlásodat másképpen válaszoltam meg...sajnos nem kezeltem jól a fórumot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223543 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Azt jelenti ,hogy itt magas volt a ló a cinikus válaszban ..Majd ha segítséget vár kívánok hasonló hozzáállást a saját,másokkal szemben megengedett stílusában. Kb ennyit jelent.
Tapasztalatból mondom ,hogy a magát legtökösebb fazonnak tartó alakok visítanak a legjobban ha valami fáj!

A korrekt segítőkész fórumtársaknak nagyon köszönöm a tippeket.
Sajnos hoztam át egy az enyémnél sokkal komolyabb gépet....és ugyan az a problémám.
Erősen a szerverek túltelítettségre utalhat az én bajom.
...de nem vagyok informatikus..

Ui: dobilaci nicknéven futó alakra reflektáltam így...a te prem felajánlásodat másképpen válaszoltam meg...sajnos nem kezeltem jól a fórumot.


Nem, nem akar a wot téged szívatni. Nincs összeesküvés.... Ha a gépet kicserélted és ugyanúgy lassul, lehet a hálózat nem teljesen jó. Nekem pl. a wifi nagyon rosszá tette a játékot.
Karácsony után se bántsátok egymást... :thx3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #223545 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Azt jelenti ,hogy itt magas volt a ló a cinikus válaszban ..Majd ha segítséget vár kívánok hasonló hozzáállást a saját,másokkal szemben megengedett stílusában. Kb ennyit jelent.
Tapasztalatból mondom ,hogy a magát legtökösebb fazonnak tartó alakok visítanak a legjobban ha valami fáj!

A korrekt segítőkész fórumtársaknak nagyon köszönöm a tippeket.
Sajnos hoztam át egy az enyémnél sokkal komolyabb gépet....és ugyan az a problémám.
Erősen a szerverek túltelítettségre utalhat az én bajom.
...de nem vagyok informatikus..

Ui: dobilaci nicknéven futó alakra reflektáltam így...a te prem felajánlásodat másképpen válaszoltam meg...sajnos nem kezeltem jól a fórumot.


Az én válaszom is cinikus volt, illik felvállalnom.

Alapvetően eléggé elszaladt az elképzelésed ezzel az egész szívat a játék dologgal. Ha a fórum ezt nem veszi komolyan, esetleg egyből humorizál, élcelődik rajta (segítségnyújtás mellett), akkor annak oka lehet az is, hogy sajnos nem ritkaság elszaladni az ilyen elképzelésekkel, lassan minden napra jut egy új elmélet. Ezt számold bele.

A szerverek elégtelenek, több ünnepi napon is csak holtidőben tudtam játszani.

Végül, hiába van prémium fiókom korrekt internetem (wifit már az elején feladtam wottal...), mégis havi öt dollárt fizetek egy harmadik félnek (wtfast.com), hogy ne szenvedjek annyit lagspike-októl. Eléggé kurvára komolytalan állapot, ha engem kérdezel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223551 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Azon már tegnap reggel túl voltam ,hogy a routerban kikapcsoltam a wifit...a hálózati kapcsolatom kábelen keresztül folyik. .
Elnézést ,hogy feszültséget okoztam!
Többek között ezért sem veszek prém fiókot. Mint koca játékos a játék evolúciója során számomra többnyire negatív változások történtek. (gondolom ,hogy a profik számára ezek inkább előnnyel jártak.)
A tankok lebutultak,lassultak...némelyik végképp használhatatlanná vált. Jómagam a szórakozásért játszom ami többnyire nem a win rátám növeléséről szól.....tehát többször halok mint túlélek.

BUÉK!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #223563 Írta: __Nagy__
Megválaszolva: __Nagy__
De miert nincs SOHASEM visszajatszas?

Küldtem privátba 1 replay-t ,ha megnéznéd légyszives.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223566 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

De miert nincs SOHASEM visszajatszas?

Küldtem privátba 1 replay-t ,ha megnéznéd légyszives.


Megneztem, valaszoltam. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223581 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Lehet, hogy mégsem a beállításaiddal van a gond, hanem az időjárással. Az erős szél és az ónoseső is képes zavart okozni az internetkapcsolatban, ha az rézvezetéken (vagy levegőben) jön. Ha optikaiszálon jön, akkor nem lehet ilyen gond.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #223589 Írta: Pelenkabetyar
Megválaszolva: Pelenkabetyar
A téli szünet miatt van ennyi futóbolondunk most a játékban ?

KO...........

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223594 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Optikai :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223605 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Csak egy érdekesség...
Hajnali 5-től kb.9.30-ig tökéletesen tudtam játszani a régi butábbik géppel....majd elkezdte ezt a belassulós ,kidobálós mizériát. Szerver 150 feletti százalékot mutatott.
Volt ,hogy egy csatán belül kétszer kidobott....
Azt gondolom ,hogy megvan a válasz a problémámra.....és ,hogy jogosan nem tömök pénzt a zsebükbe.
Mindenkinek köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.