Jelenleg 307 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 8 hónapja #223594 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Optikai :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #223605 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Csak egy érdekesség...
Hajnali 5-től kb.9.30-ig tökéletesen tudtam játszani a régi butábbik géppel....majd elkezdte ezt a belassulós ,kidobálós mizériát. Szerver 150 feletti százalékot mutatott.
Volt ,hogy egy csatán belül kétszer kidobott....
Azt gondolom ,hogy megvan a válasz a problémámra.....és ,hogy jogosan nem tömök pénzt a zsebükbe.
Mindenkinek köszönöm.

2 éve 8 hónapja #223607 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

ScreaminGoose beküldte: Csak egy érdekesség...
Hajnali 5-től kb.9.30-ig tökéletesen tudtam játszani a régi butábbik géppel....majd elkezdte ezt a belassulós ,kidobálós mizériát. Szerver 150 feletti százalékot mutatott.
Azt gondolom ,hogy megvan a válasz a problémámra.....és ,hogy jogosan nem tömök pénzt a zsebükbe.
Mindenkinek köszönöm.

:spaz:

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

2 éve 8 hónapja #223617 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Mindenkinek köszönöm.

Szerintem csak pasztázd meg a procit :trollol:
img-9gag-fun.9c...sv.mp4
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Tomat

2 éve 8 hónapja #223652 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Frankenstein Bourne beküldte:

Mindenkinek köszönöm.

Szerintem csak pasztázd meg a procit :trollol:
img-9gag-fun.9c...sv.mp4

De rég olvastam már ezt a fajta segítség nyújtást,már azt hittem a feledésbe merült. :dancing: :dancing: :beer2:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

2 éve 8 hónapja #223669 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
skorpió G, 5 skilles legénység, a célpont 243 m távolságban, láncon, én állok, fullra beszűkülve 3 lövésemből egy sem találta el kettő a földbe előtte, egy meg fölé szállt mintha a holdat lőtem volna.

kérdezem én, ez miért van? szívesen beleültetném a készítőket egy tankba és egy másikból tüzet nyitnék rá, mondván úgyis mellé megy, de beültetném mellé a családját is: ha már lúd legyen kövér.

a skorpióval egyébbként 70% fölötti a találati arányom. nem szoktam mellélőni, pláne nem 3x egymás után.

van replay ha esetleg valakit érdekelne az eset.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akárkiakárhonnan

2 éve 8 hónapja #223679 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
Szopjanak le a WG-sek! Basszák meg az MM-et. Még mindig Fradi - Barcelonát kell játszani a csatákban.... 30-70 VS 70-30 vica versa.

AZ AGYATLAN BARMAI :wb:

lehet törölni a hozzászólást, meg a seggét is csókolgatni a WG-nek!

2 éve 8 hónapja #223700 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a játékban a fogyócikkeknél nem lehet eladni??? Mert nekem csak a vásárlás jön be amikor rákattintok egy fogyócikkre amikor el akarnám adni! :ohmy:

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

2 éve 8 hónapja #223701 Írta: akárkiakárhonnan
Megválaszolva: akárkiakárhonnan

popey46 beküldte: skorpió G, 5 skilles legénység, a célpont 243 m távolságban, láncon, én állok, fullra beszűkülve 3 lövésemből egy sem találta el kettő a földbe előtte, egy meg fölé szállt mintha a holdat lőtem volna.

kérdezem én, ez miért van? szívesen beleültetném a készítőket egy tankba és egy másikból tüzet nyitnék rá, mondván úgyis mellé megy, de beültetném mellé a családját is: ha már lúd legyen kövér.

a skorpióval egyébbként 70% fölötti a találati arányom. nem szoktam mellélőni, pláne nem 3x egymás után.

szerintem valamit babráltak vele.
korábban nálam halálpontos volt.
manapság meg hasonlókat művel.

2 éve 8 hónapja #223707 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89

Syddal beküldte: Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a játékban a fogyócikkeknél nem lehet eladni??? Mert nekem csak a vásárlás jön be amikor rákattintok egy fogyócikkre amikor el akarnám adni! :ohmy:

A fegyverraktáron belül klikkelj a garázs fülre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Syddal

2 éve 8 hónapja #223708 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal

Lacek89 beküldte:

Syddal beküldte: Sziasztok!

A fegyverraktáron belül klikkelj a garázs fülre.

Köszi szépen! Én voltam balf@sz, hogy nem vettem észre! :thx2:

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Lacek89

2 éve 8 hónapja #223711 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

popey46 beküldte: skorpió G, 5 skilles legénység, a célpont 243 m távolságban, láncon, én állok, fullra beszűkülve 3 lövésemből egy sem találta el kettő a földbe előtte, egy meg fölé szállt mintha a holdat lőtem volna.

Nem tudom, volt-e xvm-ed az eset idején (láttad-e, hogy "milyen színű" játékosra lőttél)?

Csak azért kérdezem, mert - sokan kapásból ráfogják vágni, hogy konteó :) - Fv 304 csótánykával a két fiókon összesen több, mint 3k csatám van...ergo azért van fogalmam róla, hogy mit talál el, meg mit nem...ÉS sajnos a "fullra becélzott, mégis irtó mellément" lövések 80-90%-a piros-narancs célpontok esetén következik be...(amúgy egy közismerten pontos arty). Nem ritka a 3-4 egymás utáni lövés is, pl. az igencsak nagy célpontot jelentő "piros" Tigrisek teteje...alap esetben 4-500 dmg...nos ha "kezdődnek a véletlenek" (a.k.a. n00b-protection), akkor ebből a 3-4 lövésből 1x sikerül is eltalálnom a láncát 150 dmg-el, a többi meg mellémegy, mint állat (vagy a másik poén, amikor gun-t lövök neki :ohmy: )
DE mondhatnám pár napja a vörös Vk 45.02A esetét a SU152 trollgun-nal is...300m-en belül volt, olyan szinten állt egy helyben, hogy 3x be tudtam tölteni, szépen oldalra fordított toronnyal (ergo az oldalát még talán a HE is bevitte volna), de nem! 3-ból 3 szállt el szépen a feje felett...úgy, hogy máskor 500 m-ekről szedem ki a célpontot...VICC...nem mondom, hogy az reális, meg ekkora "pontosság" mellett be kéne, hogy menjen...na de ez is vicc így...Jóskapistát védeni kell, hogy még 1-et tudjon lőni... :spaz: [Elő tudom bányászni a replay-t, ha kell]

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #223717 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Akkor ezek szerint ha KV-2-vel célzás nélkül rálövök egy csillámpónira, akkor telibe lövöm? :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

2 éve 8 hónapja #223722 Írta: akárkiakárhonnan
Megválaszolva: akárkiakárhonnan

pap32 beküldte:

Nem tudom, volt-e xvm-ed az eset idején (láttad-e, hogy "milyen színű" játékosra lőttél)?

Csak azért kérdezem, mert - sokan kapásból ráfogják vágni, hogy konteó :) - Fv 304 csótánykával a két fiókon összesen több, mint 3k csatám van...ergo azért van fogalmam róla, hogy mit talál el, meg mit nem...ÉS sajnos a "fullra becélzott, mégis irtó mellément" lövések 80-90%-a piros-narancs célpontok esetén következik be...(amúgy egy közismerten pontos arty). Nem ritka a 3-4 egymás utáni lövés is, pl. az igencsak nagy célpontot jelentő "piros" Tigrisek teteje...alap esetben 4-500 dmg...nos ha "kezdődnek a véletlenek" (a.k.a. n00b-protection), akkor ebből a 3-4 lövésből 1x sikerül is eltalálnom a láncát 150 dmg-el, a többi meg mellémegy, mint állat (vagy a másik poén, amikor gun-t lövök neki :ohmy: )
DE mondhatnám pár napja a vörös Vk 45.02A esetét a SU152 trollgun-nal is...300m-en belül volt, olyan szinten állt egy helyben, hogy 3x be tudtam tölteni, szépen oldalra fordított toronnyal (ergo az oldalát még talán a HE is bevitte volna), de nem! 3-ból 3 szállt el szépen a feje felett...úgy, hogy máskor 500 m-ekről szedem ki a célpontot...VICC...nem mondom, hogy az reális, meg ekkora "pontosság" mellett be kéne, hogy menjen...na de ez is vicc így...Jóskapistát védeni kell, hogy még 1-et tudjon lőni... :spaz: [Elő tudom bányászni a replay-t, ha kell]

valszeg nem a színekben és a célzásban van a magyarázat.
én elsősorban kékre-lilára vadászom vagy az aktuális topra esélytelen csapatokban.
a helyzet ugyanez.azon kivül,hogy nehéz rajtuk fogást találni az esélytelen forgatókönyv szerint a lövéseim pattannak ide oda vagy épp mellészállnak nagyobb százalékban mint máskor.
de az én konteom szerint őket sokkal kissebb esély eséllyel engedi begyújtani ,robbantani mint a létszám ot kitöltő vörös ördögöket mégha adott esetben ugyanott vagy sokkal inkább esélyesnek gondolt helyen viszem be a találatot.szal nagyon is jól meg komponált itt minden,de talán az új verzió óta ez számomra sokkal jobban érezhető.mármint az össze-vissza szálló lövedékek vagy épp a semmibe vesző lövések és értelmetlen lepattanók,váratlan és meglepő ellenfelet robbantó,begyújtó lövések vica versa mintha megszaporodtak volna.

2 éve 8 hónapja #223723 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Hát lassan tényleg össze lehetne fűzni a konteotopikkal cakkumpakk. Mondjuk a "családra lőnék szívesen" dühöngés nem tudom hova fér.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.