Jelenleg 516 vendég és egy tag online

A játék furcsa dolgai:)

3 éve 7 hónapja #223134 Írta: kisvadasz
Megválaszolva: kisvadasz
Maradjunk annyiban Filler ha jól látom neked is 2 prémium tankal van a legtöbb meccsed

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #223170 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

kisvadasz beküldte: Maradjunk annyiban Filler ha jól látom neked is 2 prémium tankal van a legtöbb meccsed

Örülök, hogy íly tájékozott vagy. De én jóban vagyok a medvével, kisvadász. :d3: :whistle:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721

3 éve 7 hónapja #223172 Írta: bogehu
Megválaszolva: bogehu

kisvadasz beküldte: Maradjunk annyiban Filler ha jól látom neked is 2 prémium tankal van a legtöbb meccsed

Ahhoz, hogy kedvezőbb MM-et kapj, az ÖSSZES prémium tankot meg kell venned és prémium fiókból is csak a 360 napos számít!

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, pap32, Sics, matyiabagoly, straubbazsi

3 éve 7 hónapja #223236 Írta: kisvadasz
shaking ez egy meddö vita aminek semmi értelme mindenesetre nem én vagyok az aki becsapja magát azzal hogy minek köszönhetem a statom és a wn8-am mert itt abban mérik az embereket

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #223246 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

kisvadasz beküldte: shaking ez egy meddö vita aminek semmi értelme mindenesetre nem én vagyok az aki becsapja magát azzal hogy minek köszönhetem a statom és a wn8-am mert itt abban mérik az embereket

Ez egy meddo vita, mert te egy konteo hivo vagy akinek kell egy kifogas hogy miert nem jo a statja.

Abban is tevedsz, hogy itt a wn8-ban merik az embereket. Itt az alapjan merik az embereket, hogy hogyan nyilvanul meg a forumon.

Csak egy kerdes a vegere: mi van azokkal a jatekosokkal akiknek tele a garazsuk premium tankkal de 45% gyozelmi arannyal (es ehhez kapcsolodoan tomato wn8-al) rendelkeznek? A te elmeleted szerint ok nem is letezhetnenek, hiszen aki fizet az nyer, nem? Most akkor hogy is van ez? :whistle:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 7 hónapja #223252 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nekem hol be van fizetve prémfiók, hol nincs.

Azt vettem észre, hogy amikor NINCS aktív prémiumom, olyankor kicsit jobb a statom :D

... a dolog magyarázata, hogy olyankor amikor nincs prém jobben figyelek arra h ne legyenek veszteséges csaták. Ha van prémium, az idióta csapatok illetve láthatóan vesztett állások esetében "feladom a játékot", azaz gyorsan kilövetem magam és megyek a következő csatába ... amikor nincs prém, akkor ezt nem kevésbé/ritkábban engedem meg magamnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #223255 Írta: Pótkulcs
Megválaszolva: Pótkulcs
Szerintem ez az egész stat független a prémtől meg mindentől. Tegnap beruháztam a t34-esbe, gondoltam megyek vele pár kört. 11 meccsből 1 nyert. :trollol: És amit észrevettem, nem rajtam ment el a meccs, mert t10-ben volt majdnem kb 2,5k dmg + 3k+ lapattanó, mellé 1-2 kill, de tehetetlen voltam ha a végére már csak én maradtam 8 tank ellen. Meg volt egy meccs, amit megnyerhettem volna (nem biztos, de jelentősen nagyobb esélyem lett volna), ha kilövöm a scoutot... 350hpja van, low roll 340 dmg :trollol: De azért a vesztett csatáért 76k kreditet kaptam (prémium fiókkal, bruttóba, a nettóra nem emlékszek.)

Szóval fizettem a játékért: ünnepek alatt skorpio, prémhónap, meg a maradt goldot kiegészítettem és az akciós t34. Akkor az hogy van, hogy a tegnapi 20 meccsből 2-3-at nyertünk? Volt valamelyik meccs, amikor már szakaszoztunk, akkor 6v3-ra nyerünk, cap kb 60%-on, ééééés: tankok kb 300hp-val kigurulnak egyesével a skorpio elé XD, cappet abbahagyják, a hét királyság külön sarkaiba indulnak el a nyomorultak. Igen, vesztettünk... :D "nocapkillall" :wb:

Amikor meg nem volt befizetve ünnepek előtt a prémium, nem vásároltam semmit, akkor meg 10/9 nyert.

Ez csak annyit jelent, hogy mennyien játszanak, és mennyi emberből válogat a MM. Ha sok ember játszik nagyobb a valószínűség az unbalanced csapatkiosztásra. Ennyi. Mert a MM nem veszi figyelembe a tankok felszerelését és a játékosok skilljét. (Kedvence MM pillanatom: stock tigris 2 t10-es csatába, úgy hogy 1 db t8-as volt ellennél XDXDXD igazán hasznos tagja voltam a csapatnak :D )

3 éve 7 hónapja #223257 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
55 csata alatt, amíg a Covanantert fejlesztettem, nem emlékszem, hogy lettem volna Prokhorovka pályán és bármely variációján. :blink: :huh: :)

Cserébe a 15 Light küldetésből, 12-t megcsináltam vele. :dancing:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Tekagi

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #223264 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én egy hét preriumot vettem tegnapelőtt :) Aztán kb 10-12 csatára volt időm :cheer: Inkább tolom prem nélkül)

3 éve 7 hónapja #223292 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Én egy hónapot vettem. Mert év végén itthon vagyok. Aztán vagy volt kedvem vagy nem. De igazából mikor neki ülök és jön a szokott leosztás. Na akkor inkáb nem játszom.

3 éve 7 hónapja #223295 Írta: Pótkulcs
Megválaszolva: Pótkulcs

eddi11 beküldte: Én egy hónapot vettem. Mert év végén itthon vagyok. Aztán vagy volt kedvem vagy nem. De igazából mikor neki ülök és jön a szokott leosztás. Na akkor inkáb nem játszom.

Tegnap óta 14 csatát toltam a t34-essel... 14/2 nyert XD egyszerűen essélytelen. Lehetetlen. Feladom. Ennyi. Hiába csinálok akártmit... T8as csata, top tier!!!! Végre, majd most szétlövök mindent... Balszárny összeomlik, és 6 tank lő különböző irányokból. Akik meg mellettem voltak segítségnek azok elpárologtak. Folyamatosan ilyen csaták.... Feladom. :cry:

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #223299 Írta: kisvadasz
Én egy szóval sem mondtam ilyet hogy aki füzet prémtank prémium fiók állandóan nyer,Olvass csak vissza.De rohadtul elegem van már belöletek.Nem ismeritek el hogy igenis elönnyel jár mindegyik undórító módon véditek magatokat itt az a 10 15 ember akik nyaljátok itt egymás seggét mutogatva a statokat.Jöhet a bann törölhetitek a hozzászólást is csak abban bizom elolvassa addig is egypár értelmes ember.Még annyit ha már kékek lilák vagytok az ember elvárná kicsit okosabbak legyetek és azt mondanátok vazz ennek a hülyének igaza van mert nem tudok top gun-t löni a csapatom nélkül

3 éve 7 hónapja #223304 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Belélegez, kisóhajt, karácsonyi sütit elnyammog - nincs is itt mit mondani.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, Kopasz0721

3 éve 7 hónapja #223306 Írta: kisvadasz
shaking végre egy értelmes hozzászólás

3 éve 7 hónapja #223309 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

kisvadasz beküldte: Én egy szóval sem mondtam ilyet hogy aki füzet prémtank prémium fiók állandóan nyer,Olvass csak vissza.De rohadtul elegem van már belöletek.Nem ismeritek el hogy igenis elönnyel jár mindegyik undórító módon véditek magatokat itt az a 10 15 ember akik nyaljátok itt egymás seggét mutogatva a statokat.Jöhet a bann törölhetitek a hozzászólást is csak abban bizom elolvassa addig is egypár értelmes ember.Még annyit ha már kékek lilák vagytok az ember elvárná kicsit okosabbak legyetek és azt mondanátok vazz ennek a hülyének igaza van mert nem tudok top gun-t löni a csapatom nélkül

1. Senki sem mondta, hogy a premium tank es premium fiok nem jar elonnyel.

2. Ki nyalja ki segget? Neked nehezedre esik elfogadni, hogy 10-bol 9 ember nem ert egyet veled, a 10. meg azert nem szol semmit mert mar belefaradt az egeszbe.

3. Ne kezdjunk szemelyeskedni, hogy ki mennyire okos, mert te meg itt nem irtal olyan hozzaszolast amibol sutott volna az intelligencia.

4. Senki sem mondta, hogy a Top Gun-hoz nem kellenek a csapattarsak. A kiemelkedoen jo korok altalaban azert is olyanok mert a csapattarsak nem voltak eleg ugyesek, igy a jo jatekos tudta lefarmolni a sebzest/frag-et, stb.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, Cave, tiger, ZsoltHun76, Szete58, Ankhiszesz, eddi11, Sics, Tomat, Rohamnyuszi, straubbazsi

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.