Jelenleg 366 vendég és 2 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 11 hónapja #222124 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

pap32 beküldte: NO PROBLEM....és bármennyire is full bukónak gondoltam, simán hoztuk 15-8-ra...DE azrt arra kiváncsi lennék, hogy az a Bulldog hogy került be top tier-nek az ellenfélnél... :ohmy:

Ez egy olyan csata volt, ahol elvileg 8-asok voltak felül és 5-ös felderítők legalul. Itt éppen 0 db 8-as volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #222129 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Pótkulcs beküldte:

dobilaci beküldte: Dobjatok mar fel legyszi egy-ket replay-t ahol az alca rendszer helyes mukodese megkerdojelezheto! Nagyon kivancsi vagyok, mert en nem sosem talalkozok ezekkel a hibakkal.

Ensken a sinek felol a hosszu epulet 2 vegen voltunk (SP vs o-ni) meglovom, aztan mozgas nelkul eltunik. Szerintem ott megkerdojelezheto. De replayem nincs, nem szoktam felvenni a meccseimet (nem vagyok annyira jo hogy mutogassam :D) es errol mar irtam valamelyik topicban es valaszoltak ra, hogy vannak meg furcsasagok. Mellesleg 2 egysegnyi az az epulet ami max 120m ha jol szamoltam. Nem hiszem hogy egy oni 120men belul eltunhet a nyilt utcan :O

Nehany erdekes teny, amin erdekes elgondolkozni ezzel kapcsolatban.

1. Sosincs replay.

2. Altalaban meg a nevuket sem vallalo jatekosokkal tortennek "furcsasagok".

3. A jobb jatekosok nem talalkoznak ezekkel a "furcsasagokkal".

Sajnos replay nelkul hajlamos vagyok azt hinni, hogy alapveto jatekmechanikai ismeretek vezetnek oda, hogy nyilvanvalo dolgokat bug-nak ertelmeztek.

Kerlek kapcsold be a visszajatszas felvetele opciot es kuldd at nekem privatban mikor ilyesmivel talalkozol. Nem fogom nyilvanosaggra hozni a replay-t/nevedet meg nem a csatabeli teljesitmenyed erdekel, hanem a "bug".

Es akkor talan ki tudjuk deriteni, hogy mi tortent valojaban. shaking

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Tomat, Frankenstein Bourne, straubbazsi

2 éve 11 hónapja #222130 Írta: Pótkulcs
Megválaszolva: Pótkulcs

dobilaci beküldte:

Pótkulcs beküldte:

dobilaci beküldte: Dobjatok mar fel legyszi egy-ket replay-t ahol az alca rendszer helyes mukodese megkerdojelezheto! Nagyon kivancsi vagyok, mert en nem sosem talalkozok ezekkel a hibakkal.

Ensken a sinek felol a hosszu epulet 2 vegen voltunk (SP vs o-ni) meglovom, aztan mozgas nelkul eltunik. Szerintem ott megkerdojelezheto. De replayem nincs, nem szoktam felvenni a meccseimet (nem vagyok annyira jo hogy mutogassam :D) es errol mar irtam valamelyik topicban es valaszoltak ra, hogy vannak meg furcsasagok. Mellesleg 2 egysegnyi az az epulet ami max 120m ha jol szamoltam. Nem hiszem hogy egy oni 120men belul eltunhet a nyilt utcan :O

1. Sosincs replay.

Sajnos replay nelkul hajlamos vagyok azt hinni, hogy alapveto jatekmechanikai ismeretek vezetnek oda, hogy nyilvanvalo dolgokat bug-nak ertelmeztek.

Kerlek kapcsold be a visszajatszas felvetele opciot es kuldd at nekem privatban mikor ilyesmivel talalkozol. Nem fogom nyilvanosaggra hozni a replay-t/nevedet meg nem a csatabeli teljesitmenyed erdekel, hanem a "bug".

Jatekban is ugyan ez a nevem. Es most azert nem kezdek el visszajatszasokat felvenni mert 100bol 1 meccsen van bug, de ha akarsz latni ilyet:

2:30 korul.

2 éve 11 hónapja #222132 Írta: slawter
Megválaszolva: slawter
Tegnap megugrott a Bulldog, és lezúgtam egy emelkedőn, és meghaltam. De nem a becsapódástól, hanem már a levegőben :D What?:D

2 éve 11 hónapja #222135 Írta: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az egy ghost shell volt, eleg ritka dolog de elofordul. Egyebkent ilyet mar lattam replay-ben is, ha jol emlekszem Pcmisi forumtars toltotte fel az oldalra.

De mi a spot-rendszer bugjarol beszelgettunk.

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #222136 Írta: Pótkulcs
Megválaszolva: Pótkulcs
Szerintem ott is elofordulhat bug. Bar lehet csak nekem volt fura, es van ra magyarazat.

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #222144 Írta: Lacx
Megválaszolva: Lacx
Ez mennyire számít ritkának? :D (pár hete történt az eset, a lövedékemet kell figyelni :rofl: )

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

2 éve 11 hónapja #222161 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

matyiabagoly beküldte:

pap32 beküldte: NO PROBLEM....és bármennyire is full bukónak gondoltam, simán hoztuk 15-8-ra...DE azrt arra kiváncsi lennék, hogy az a Bulldog hogy került be top tier-nek az ellenfélnél... :ohmy:

Ez egy olyan csata volt, ahol elvileg 8-asok voltak felül és 5-ös felderítők legalul. Itt éppen 0 db 8-as volt.

??
Így első olvasatra gondolom csak poénból írtál...mert ha nem, akkor mi az, hogy "elvileg 8-asok voltak felül"?? Itt 3db 7-es volt; két arty (ami már alapból gáz, de gyakrabban előfordul) meg egy 7-es light, ami 8-asnál kisebb meccsbe (ergo minimum 1db 8-asnak kéne valahol lennie) nem kerülhet(ne)... :pinch:

2 éve 11 hónapja #222212 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen

dobilaci beküldte:

Pótkulcs beküldte:

1. Sosincs replay.

Javasolnám NEKED -aki tökéletesen tisztában van a játék minden egyes mechanizmusával -, hogy kezdj el nevesebb videósok által feltett replay fájlokat nézegetni... Aztán ha ott sem látsz furcsaságokat, illetve nem hallod a megfelelő kommentárt hozzá, AKKOR kezdheted oltogatni az embereket! Addig pedig felesleges hozzászólnod... Szvsz.

2 éve 11 hónapja #222221 Írta: dobilaci

miafenelegyen beküldte: Javasolnám NEKED -aki tökéletesen tisztában van a játék minden egyes mechanizmusával -, hogy kezdj el nevesebb videósok által feltett replay fájlokat nézegetni... Aztán ha ott sem látsz furcsaságokat, illetve nem hallod a megfelelő kommentárt hozzá, AKKOR kezdheted oltogatni az embereket! Addig pedig felesleges hozzászólnod... Szvsz.

1. Nem oltogatom az embereket. Sengiteni szeretne(n)k nekik, hogy megertsek mi miert tortenik.

2. Meg mindig nem kaptam egyetlen replay-t sem.

3. Kerlek kuldj at par linket nevesebb videosok videoival ahol a spot rendszer nem megfelelo mukodeset lathatjuk.

4. Csak ignorald kerlek a felesleges hozzaszolasaimat, a vilagert sem szeretnelek untatni. :love:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bogehu, Sics, Tomat, straubbazsi

2 éve 11 hónapja #222222 Írta: __Nagy__
Megválaszolva: __Nagy__
Sziasztok amit írok ez a topic elött volt pár nappal de nálam úgy történt ez a láthatósági rendszer"hiba" hogy rhm a tankomtol körülbelül 50-70 méterre volt, kijött a ház takarásából és felspotoltam
--lövést adtam le rá erre visszahuzódott
--vártam mégegyszer hátha megjelenik de ez kb 3-5 másodperc volt
és 1 pillanatra láttam a kerekeit kimozdulni a ház mögött
és már ki is lött .
(tudnivaló rhm középtornyos ergo fél tanknak látszani kellett volna).
Másodjára már nem spotoltam fel valamiért.
Megkérdöjelezhet bárki de tudom mit látok.(mert nincs replay az nem azt jelenti hogy nemvalós a történet)

2 éve 11 hónapja #222223 Írta: dobilaci

__Nagy__ beküldte: Sziasztok amit írok ez a topic elött volt pár nappal de nálam úgy történt ez a láthatósági rendszer"hiba" hogy rhm a tankomtol körülbelül 50-70 méterre volt, kijött a ház takarásából és felspotoltam
és már ki is lött .
Megkérdöjelezhet bárki de tudom mit látok.(mert nincs replay az nem azt jelenti hogy nemvalós a történet)

De miert nincs SOHASEM visszajatszas?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, Sics, Tomat, _Szazados_

2 éve 11 hónapja #222225 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Most raktam rendet a WoT mappámban.
660db screenshot és kb 1000 darab visszajátszás. Összesen kb 1,4GB, ebbol sacc/kb 900 volt replay.
Nem értem miért nem lehet bekapcsolni, nem öli le sem a HDD-t sem az FPS-t. Gyakorlatilag észrevehetetlen, hogy menti...
Ha negyon zavar, hogy sok helyet foglal, akkor patchelés után töröld az Updates mappa tartalmával együtt a Replays alkönyvtár tartalmát is...

.Trollz be flippin' out, Mon!

2 éve 11 hónapja #222226 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

dobilaci beküldte:

__Nagy__ beküldte: Sziasztok amit írok ez a topic elött volt pár nappal de nálam úgy történt ez a láthatósági rendszer"hiba" hogy rhm a tankomtol körülbelül 50-70 méterre volt, kijött a ház takarásából és felspotoltam
és már ki is lött .

Azért nincs, hogy sem megerősíteni, sem cáfolni ne tudd :troll:

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #222231 Írta: __Nagy__
Megválaszolva: __Nagy__

Frankenstein Bourne beküldte:

dobilaci beküldte:

és már ki is lött .

Azért nincs, hogy sem megerősíteni, sem cáfolni ne tudd :troll:

Azért nincs mert csak az utolsó replay-t mentem el
(mert tettem fel elég jól sikerült replayt 10 fragos t62a-s, és közel 9ezres 3tank 1 lövéses arty-s replayt és az emberek 1 szóba kötöttek bele le se szarták a replayt akkor minek mentsem el ha csak a
"jógyerekek" replay-i a jók,, de most már mentem) és feltételezem érthetően írtam, hogy napokkal azelött volt, hogy indult a topic.
De látom hogy ha volna kb 300-700 hozzászolásom a forumba bármihez akkor ugymond a nevem ismerős lehetne és nemkérdőjelezné meg senki( hanem esetleg"érdekes- neki elhiszem mert jógyerek" hozzászólás érkezne).
Sajnos ez alapján szerintem tökmindegy hogy mit írok mert csak szar 22 hozzászolásom van a forumélethez annak a fele meg csak kérdés!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.