Jelenleg

31
látogatónk van

Svéd harckocsik

6 éve 11 hónapja #237471 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Üdv
Jól számolom, ha az IKV-ból akarnám áttenni a legényeket az udes-ba, akkor 1200 goldba kerülne átképzésük? :spaz:


Fogjuk rá. 500g tuti hacsak nem lesz rá akció. Az a fránya rádiós :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237472 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Igazából a svéd TD ág az UDES-ig elég döcögős (néha káromkodós). Én olyan átütés problémát, ami bosszantott volna nem tapasztaltam. Azt viszont igen, hogy sokszor a cél előtt leesett a skuló. Egyébként, az UDES-el már kifejezetten szeretek játszani, bár elég vegyes köröket megyek vele. Az strv 103-0 még félig van "kész", de az is jó cucc. Meglepően sokat pattint.

Akkor egy kis dopping,most lőttem:





Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237477 Írta: Darthpeter2015
Megválaszolva: Darthpeter2015
Az úgy jó hogy a csata szinted 11-es

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237634 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Ez meg mai:





Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238239 Írta: Okko_Dienes
Megválaszolva: Okko_Dienes
Számomra nagy kérdés, hogy miért nem az strv s1 a normál t8 TD? Mindenben hasonlít a későbbiekre, míg az udes 3 egy más (számomra sokkal jobban fekvő) játékstílust kíván. :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239626 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Véletlenül találtam:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242357 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Tiszteletem.
Strv 74 és Leo közül melyiket érdemes megtartani, ha csak az egyiket lehet? Nem fogok a nehezekre továbbmenni, de a télen behúzott hölgyeket nem akarom mellőzni, tédézni meg nem szeretek. Kedvelem a gyorsabb medeket, skodák, t34-85 pl, ezért szimpatikus a Leo. Viszont nem vagyok elragadtatva az ágyúktól, az egyik túl sokat tölt a másiknak meg kicsi az alfája. Az strv 74 medes szerepkörben szerintem lassú, de az ágyúja igazi műszer. Nyilván látszik, hogy ilyen olyan okból egyik sem teljesen az én világom, de a jó legénység miatt beleásnám magam az egyikükbe, csak melyikbe szerintetek? Lehetne olyat is, hogy mindkettőt kipróbálom, de ha itt tíz ember a 74et mondja, akkor nem veszek millió kreditért Leót. Köszönöm a tippeket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242372 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Tiszteletem.
Strv 74 és Leo közül melyiket érdemes megtartani, ha csak az egyiket lehet? Nem fogok a nehezekre továbbmenni, de a télen behúzott hölgyeket nem akarom mellőzni, tédézni meg nem szeretek. Kedvelem a gyorsabb medeket, skodák, t34-85 pl, ezért szimpatikus a Leo. Viszont nem vagyok elragadtatva az ágyúktól, az egyik túl sokat tölt a másiknak meg kicsi az alfája. Az strv 74 medes szerepkörben szerintem lassú, de az ágyúja igazi műszer. Nyilván látszik, hogy ilyen olyan okból egyik sem teljesen az én világom, de a jó legénység miatt beleásnám magam az egyikükbe, csak melyikbe szerintetek? Lehetne olyat is, hogy mindkettőt kipróbálom, de ha itt tíz ember a 74et mondja, akkor nem veszek millió kreditért Leót. Köszönöm a tippeket.


Nos, bár vannak nálam nagyobb szakértők, elmondom a véleményem, elvégre az strv 74 a kedvenc tankom az egész játékban.

Ágyú:

Valóban, az strv 74 ágyú egy lézerágyú, jó átütéssel, 150-es alfával, és az újratöltése is nálam asszem 4 mp körül van. A szinjéhez mérten nagyon jó ágyú, ami tier 8-ban sem hagy cserben.

A Leo... mindkét ágyúval próbáltam, a nagyágyú büntet... téged. Lassú célzás, hosszú reload, és megbízhatatlan átütés. De ha te jobb játékos vagy mint én, és minennel tudod, h mit hol kell lőni, akkor is azt mondom: misselj egy 10+ seces 300 alfát... ennyi idő alatt az strv 74-el kettőt lősz, ami szintén 300, de már félig be is vagy töltve megint :D a Leonál a kisebb ágyú lényegében ugyan az az ágyú, mint az Strv 74-en, csak tier 9-eseket lősz vele, magyarán goldspam ezerrel.

Mobilitás

Ez csalóka az Strv 74 esetében. Hiába a 48 km/h, azt gyorsan eléri, és tartja tűzön-vizen át. Rövid-középtávon mindennel tartja a lépést a Cromwellen és a lightokon, meg egy-két futóbolondon kívül. Nem olyan immobilis az a tank...

Leo: jah, mobilis, következő...

Páncél:

Nincs. Egyiknél sem. Csak h a Leo akkora, mint egy tank ( :D ) széles, meg hosszú (bár lapos), nagyobb célpont, és hiába nagyobbak a számok, ezen a szinten úgyis mimden átüti, akkor meg ki bánja, h a másik nem funérlemez, hanem kartonpapír...
Viszont az Strv 74 védettségét a gundepje jelenti. Jó, az Leonak is 10 fok, sok tanknak van ennyi. De a 74 gundepje 15!!!!! fok... szinte képes magát alsólemezen lőni. De viccen kívül, ez a 15 fok lehetővé teszi h csak egy minimális felület látszódjon ki belőled, amit nagyon nehéz eltalálni, de a kisebb kaliberű ágyúk le is tudnak pattanni.

Álca:

Nem tudok pontos számokat, az elemző a Leonál azt mondja, h képes e25 módjára bokornindzsáskodni. Biztos így van, de az Strv 74 sem éppen egy szentjános bogár. Mondjuk magasabb, mint szélesebb, de a gundepet kihasználva szinte semmi nem fog látszódni belőled.

Ha rám hallgatsz hagyod a picsába a leot, és az Strv 74-el idegeled az ellenfeled. Jól megy neki, hidd el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi, Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242378 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
Szerintem a Leo fényévekkel jobb, mint 6os elődje. Nem tudom, hogy olvastad-e az elemzésemet a tankról, de szerintem a Leo a T7 legjobb közepese.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242385 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Köszönöm mindkettőtöknek.

Természetesen minden magyar és angol elemzést át szoktam nézni mielőtt kérdezek. Csak az a bajom az összessel, hogy sokkal jobb játékosok szubjektív véleménye. Én nem használok sehol pótellátmányt, goldból is 3-4 darabot viszek per tank, végjátékbeli 1v1 szituációknál ne rajtam múljon a csapat sorsa, de bottomként elkerülöm a toptier elleni harcot inkább a saját súlycsoportom abuzálom. Így nálam 3 felszereléssel és ap lőszerrel kell valamibek jónak lennie, mégpedig úgy, hogy sz*r napjaimon a hibáim is tolerálja valamennyire.
A Leo camoja és sebessége nagyon tetszetős de a kisebb löveg apval sztem p*csa, a nagyobbik stílusát, jellegét meg már ismerem az IS-vonalról, sajnos minden harmadikat mellélövöm az ilyen típusú gunokkal.

De a 74hez erősen megjött a kedvem, igazából pont arra vadászok, hogy zöldes középjátékosok mit mondanak, mert én is oda tartozom annak is az alsó tartományába.
Minden király volna, ha lenne a Leonak egy középút lövege 6s körüli töltéssel, és 200+ alfával. A 74et egy havernál próbáltam, nálam még az m42ben fejlődgetnek a csajok az ugrás előtt mert svéd premem nincs. Lehet azért tűnt lassúnak mert Crommy szakasz Rudy és Vk3001p után indultam flankelni, de nem volt egy táltos, viszont a löveghez hasonlót nem is láttam még szerintem meden még németeknél sem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242400 Írta: csuzda
Megválaszolva: csuzda


Én heavysnek és spotternek tartom magam, még a medes játékstílusra nem találtam teljesen rá. A 6-os svédet randomban kihúztam stock állapotról fullosra, majd SH-ban kifejlesztettem a Leo-t. Kedveltem a tankot SH-ban, viszont nincs tapasztalatom vele hetes, nyolcas tankok ellen.

Sajnos a Leo-val randomban kellett helytállnom és meghülyültem tőle. Átütését én nagyon kicsinek tartottam, mozgását is keveseltem. Kiságyúval sem tudtam érvényesülni és a naggyal sem. Elszakadt a cérna és full golddal toltam. Eredménye 78%-os gunmark és ezzel a tankkal van tier 7-ben a legnagyobb átlag XP-m. Egy Radley medált is szereztem vele. Valószínű, hogy kellett vele vagy 70 csata mire hozzászoktam, de addigra már nagyon gyűlöltem.

A tank nagy méretét és az alacsonyan lévő ágyút utáltam benne. A hatos társával ellentétben ott ezt nem éreztem. Ha rám hallgatsz, húzd ki a Leo-t, majd belőle az Emilt (bármikor meggondolhatod magad). Addigra ráérzel, hogy a két tank közül melyik a hozzád illő. Esetleg keress valakit aki szívesen odaadja pár körre a Leo-ját.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242428 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
A 74 egyértelműen jobb mint a Leo. A Leoval érdemes a 74 top ágyújával gyorsan letudni a grind-ot, stabilabban tudja hozni a sebzést. Hetesben pl a comet szerintem egyértelműen jobb mint a Leo, több a gundep és van páncél a lövegpajzson.

A maga tierjében a 74 egy igazi kis idegesítő genyó. Azt mondják amúgy, amíg tesztelték a public testen az overmatch szabály kinyírását a torony kialakítás miatt meglepően sokat pattintott is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242431 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Na alakul ez, a végén megúszom a Leovásárlást is. Sajnos annyi időm nincs a játékra, hogy itt mindent kipróbáljak, szerintem megmaradok a tier 6nál, aztán potty bele a hölgyek és jólesz ez. Nincsenek tervek a svédekkel, csak az értékes nyereménylegénységnek kerestem munkahelyet amit kifestek felszerelek aztán eljátszogatok vele. 1.3 milla kreditet (plusz sok x nap mire kihúzom a Leot)csak akkor költöttem volna, ha itt sorban hurrogjátok le a 74et, egyébként teljesen jól jön nekem, hogy megállok a hatosnál, időben, silverben, mindenben. A kötvényesdi hatására tier 10be igyekszem olyan ágakon, ahova van premtankom, szóval megvan a helye a kreditnek meg az időmnek is


Köszönöm a segítséget.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242794 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Figyelem: Spoiler!


Hát ez a lövegsüllyedés ez valami brutális. Valami eszméletlenül qrvajó ez az Strv 74, sikerült nyolcasok meccsén is a csapat legjobbjának lenni vele, többször is. Könnyen lehet, hogy az egyik új kedvencemre akadtam. Szorzón kívül nem is tolok per pil más tankot, csak ezt, baromi élvezetes járgány.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242945 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Figyelem: Spoiler!


Hát ez a lövegsüllyedés ez valami brutális. Valami eszméletlenül qrvajó ez az Strv 74, sikerült nyolcasok meccsén is a csapat legjobbjának lenni vele, többször is. Könnyen lehet, hogy az egyik új kedvencemre akadtam. Szorzón kívül nem is tolok per pil más tankot, csak ezt, baromi élvezetes járgány.

Sztem is jol dontottel!
Nekem nincs sved vasam, de ellenfelkent mondom, hogy a kisebb alfas, de tu pontos agyuval kis gyakorlassal tobbre mesz!
A Leot a Pantherrel megettem, igaz 1 vs 1-ben t7-ben a T29, IS, IS 2-t is megeszi jo legenyseggel,pedig aztan a Panther top lovegere mindent lehet mondani csak azt nem, hogy brutalis lenne az alfaja! Az atutese/pontossaga az mas kerdes.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.