Jelenleg

25
látogatónk van

Svéd harckocsik

7 éve 1 hónapja #230333 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Látom vannak bajok a TDK terén :troll:
Ha nagyon szépen kértek elkuldom ma Jacktornak az 5-os elemzését és megirom a 8-asig. De lehet hogy a 9-es is meglesz, de az talán Bodzye

Akkor nagyon szepen kerlek, küldd el az 5-ös elemzest, es ird meg 8-asig!
De addig is röviden kifejthetned, hogy hol a legnagyobb baj. Vagy legalabb ramutatni a hibara. Mindig szivesen tanulok!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230335 Írta: dancsi
Megválaszolva: dancsi

Épp a 7-es TD-nél tartok, egy valamiben érzek visszalépést a 6-oshoz képest, az pedig a még nem beszűkült ágyú pontossága. Amíg a 6-ossal sokszor forgás és mozgás közben lövöldöztem és talált, a 90 B-nél a célzásidő kivárása után még gyors elmondok egy miatyánkot, hogy el is találjam vele a célpontot. Ez a hosszú célzásidő és az ebből fakadó pontatlanság nagyon zavaró, olyan mintha francia tankkal játszanék, mozgás közben meg olyan az ágyú mint egy Cromwellé.
Az Ikv 65-nél egyébként a kisebb ágyút használtam a nagyobb DPM-e miatt. Ugye az átütése nem a legjobb, de a HEAT lőszer mindkét ágyúnál ugyanaz, szóval azzal tudtam kompenzálni.


Elfelejtettem irni hogy a 7es fotelt töltèsgyorsító cèlzàsgyorsító venti vel hasznàlom igy èn nem èreztem hogy lassan cèlozna inkàbb a 6 os volt szar cèlzàsban

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230339 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Épp a 7-es TD-nél tartok, egy valamiben érzek visszalépést a 6-oshoz képest, az pedig a még nem beszűkült ágyú pontossága. Amíg a 6-ossal sokszor forgás és mozgás közben lövöldöztem és talált, a 90 B-nél a célzásidő kivárása után még gyors elmondok egy miatyánkot, hogy el is találjam vele a célpontot. Ez a hosszú célzásidő és az ebből fakadó pontatlanság nagyon zavaró, olyan mintha francia tankkal játszanék, mozgás közben meg olyan az ágyú mint egy Cromwellé.
Az Ikv 65-nél egyébként a kisebb ágyút használtam a nagyobb DPM-e miatt. Ugye az átütése nem a legjobb, de a HEAT lőszer mindkét ágyúnál ugyanaz, szóval azzal tudtam kompenzálni.


Elfelejtettem irni hogy a 7es fotelt töltèsgyorsító cèlzàsgyorsító venti vel hasznàlom igy èn nem èreztem hogy lassan cèlozna inkàbb a 6 os volt szar cèlzàsban

Én periszkóppal. Szeretem látni mi folyik körülöttem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #230362 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

illetve a csökken a HE átütése a távolsággal


Ki kell javítsalak, ugyanis a HE és a HEAT lőszerek semmit sem veszítenek a penetrációjukból.
Amúgy nem néztem meg, mennyire vagy jó/rossz játékos, de az alapvető játékmechanikai dolgoknak utána lehet olvasni wotinfo-n ;) (No offense :) )

Csak az AP és az APCR penetrációja csökken a távolsággal, itt van egy remek videó is a WG által, Volvonak köszönhetően magyar felirattal!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230363 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

illetve a csökken a HE átütése a távolsággal


Ki kell javítsalak, ugyanis a HE és a HEAT lőszerek semmit sem veszítenek a penetrációjukból.
Amúgy nem néztem meg, mennyire vagy jó/rossz játékos, de az alapvető játékmechanikai dolgoknak utána lehet olvasni wotinfo-n ;) (No offense :) )

Csak az AP és az APCR penetrációja csökken a távolsággal, itt van egy remek videó is a WG által, Volvonak köszönhetően magyar felirattal!

Szoktam olvasgatni, sőt, sztem már mindent elolvastam és most h mondod már eszembe is jutott h tényleg :D Láttam a videot is, bár ezt már korábban is olvastam vhol... csak vhogy úgy látszik rosszul maradt meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bence0721

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #230364 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

illetve a csökken a HE átütése a távolsággal


Ki kell javítsalak, ugyanis a HE és a HEAT lőszerek semmit sem veszítenek a penetrációjukból.
Amúgy nem néztem meg, mennyire vagy jó/rossz játékos, de az alapvető játékmechanikai dolgoknak utána lehet olvasni wotinfo-n ;) (No offense :) )

Csak az AP és az APCR penetrációja csökken a távolsággal, itt van egy remek videó is a WG által, Volvonak köszönhetően magyar felirattal!

Szoktam olvasgatni, sőt, sztem már mindent elolvastam és most h mondod már eszembe is jutott h tényleg :D Láttam a videot is, bár ezt már korábban is olvastam vhol... csak vhogy úgy látszik rosszul maradt meg.


Segáz, örülök, ha tiszta ;)
A HE-vel az a probléma, hogy lassan száll, és nagyon hektikus, hogy mennyit üt valamibe, aminek mondjuk komolyabb páncélja van... és persze a legnagyobb hátrány : rombolható fedezékekben fennakad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230365 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

illetve a csökken a HE átütése a távolsággal


Ki kell javítsalak, ugyanis a HE és a HEAT lőszerek semmit sem veszítenek a penetrációjukból.
Amúgy nem néztem meg, mennyire vagy jó/rossz játékos, de az alapvető játékmechanikai dolgoknak utána lehet olvasni wotinfo-n ;) (No offense :) )

Csak az AP és az APCR penetrációja csökken a távolsággal, itt van egy remek videó is a WG által, Volvonak köszönhetően magyar felirattal!

Szoktam olvasgatni, sőt, sztem már mindent elolvastam és most h mondod már eszembe is jutott h tényleg :D Láttam a videot is, bár ezt már korábban is olvastam vhol... csak vhogy úgy látszik rosszul maradt meg.


Segáz, örülök, ha tiszta ;)
A HE-vel az a probléma, hogy lassan száll, és nagyon hektikus, hogy mennyit üt valamibe, aminek mondjuk komolyabb páncélja van... és persze a legnagyobb hátrány : rombolható fedezékekben fennakad.


Azt már majdnem megszoktam h lassú... azt is tudom az akadályokbann fennakad... de ez a beütés... pláne ha még páncélja is van egy kicsi... meg a szórás... volt h oldalba került egy 200 hps T7es med... pánikszerűen durr, célzás szűkülés nélkül... kill... majd egy tervett ráfordulásnál közelről mellé... vagy nem is tudom h hova mert nem látam a lövedékem :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230382 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Látom vannak bajok a TDK terén :troll:
Ha nagyon szépen kértek elkuldom ma Jacktornak az 5-os elemzését és megirom a 8-asig. De lehet hogy a 9-es is meglesz, de az talán Bodzye


Kérlek szépen!

Ígérd meg kérlek, hogy olyan lesz, akárcsak az IS-5 elemzés :P Nálam mai napig az a Non Plus Ultra!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230388 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Látom vannak bajok a TDK terén :troll:
Ha nagyon szépen kértek elkuldom ma Jacktornak az 5-os elemzését és megirom a 8-asig. De lehet hogy a 9-es is meglesz, de az talán Bodzye


Kérlek szépen!

Ígérd meg kérlek, hogy olyan lesz, akárcsak az IS-5 elemzés :P Nálam mai napig az a Non Plus Ultra!

Ez inkább lesz savayás mint IS-5
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230433 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok, az lenne a kédésem, hogy másnál is fennáll az, hogy az Udes nem indul el csata elején hiába nyomja be viszaszámlálásnál a 3 r-t? Szinte mindig úgy indulok és mindegyik tankon engedi is kivéve az Udest. Egész egyszerűen ha lejár az idő áll egy helyben és újra be kell nyomni a 3 r-t. Másnál is van ilyen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230445 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Olvasgattam itt, hogy egyesek sokallják a prém hatos med árát.
Ne tegyétek! MEGÉRI!

Nem egy rambo kivégzőosztag, de tisztességes iparosmunkára képes.

Szerintem abszolút alkalmas a kivégzőosztagosdira végjátékban.
Olyan T9-10 skodásan kell vele játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #230748 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Gyerekek, komolyan ki vagyok akadva a svéd hetes TD-re. Konkréntan a top ágyújára. Amíg az alap ágyú volt fenn, gondoltam nem szólok egy szót sem, stockos szegény.

De mióta felkerült a jobb ágyú... valahogy úgy érzem nagyon nem okés a vas átütése. 210 AP, 250 HEAT .. ez papíron okésnak tűnik.

Gyakorlatban viszont úgy tapasztalom, hogy túl sokszor nem üti át azt a célpontot, ami mondjuk a DickerMax 169 AP 227 APCR lövedékei át szoktak ütni.

Nem szeretnék összeesküvéselmélet szerű teóriákat felállítani.. de meg kell kérdezzem: nektek nincs vele hasonbló lehangoló tapasztatatotok ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230750 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Gyerekek, komolyan ki vagyok akadva a svéd hetes TD-re. Konkréntan a top ágyújára. Amíg az alap ágyú volt fenn, gondoltam nem szólok egy szót stm, stockos szegény.

De mióta felkerült a jobb ágyú... valahogy úgy érzem nagyon nem okés a vas átütése. 210 AP, 250 HEAT .. ez papíron okésnak tűnik.

Gyakorlatban viszont úgy tapasztalom, hogy túl sokszor nem üti át azt a célpontot, ami mondjuk a DickerMax 169 AP 2227 APCR lövedékei át szoktak ütni.

Nem szeretnék összeesküvéselmélet szerű teóriákat felállítani.. de meg kell kérdezzem: nektek nincs vele hasonbló lehangoló tapasztatatotok ?


Nem
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230752 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Gyerekek, komolyan ki vagyok akadva a svéd hetes TD-re. Konkréntan a top ágyújára. Amíg az alap ágyú volt fenn, gondoltam nem szólok egy szót stm, stockos szegény.

De mióta felkerült a jobb ágyú... valahogy úgy érzem nagyon nem okés a vas átütése. 210 AP, 250 HEAT .. ez papíron okésnak tűnik.

Gyakorlatban viszont úgy tapasztalom, hogy túl sokszor nem üti át azt a célpontot, ami mondjuk a DickerMax 169 AP 2227 APCR lövedékei át szoktak ütni.

Nem szeretnék összeesküvéselmélet szerű teóriákat felállítani.. de meg kell kérdezzem: nektek nincs vele hasonbló lehangoló tapasztatatotok ?

Az átütésével nekem semmi problémám, sokkal bosszantóbb számomra a pontatlansága. BiA-s legénységgel és szellőzéssel járatom, de kegyetlen, hogy miket missel. Olyan mintha teljes beszűkülés után még várni kéne 1-2 mp-et, de ez rengeteg, mert amúgy is lassan szűkül és forgás közben is nagyon szétesik a célkereszt. Lehet elbírna egy célzásgyorsítót, de a fennmaradó 20k xp-t már megoldom a bejáratott vent+rammer+csigaszemmel. Amennyire a 6-os tetszett ezt épp annyira nem szeretem, de lehet bennem van a hiba és amúgy egy f*sza tank, viszont én nem ezt érzem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230753 Írta: Ace of spades
Megválaszolva: Ace of spades
Nekem az ágyú kifogástalanul működött nagy távolságról is ugyanilyen setuppal, de a mozgás közbeni célkör szétesést ugyanígy tapasztaltam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.