Jelenleg

42
látogatónk van

Svéd harckocsik

5 éve 7 hónapja #229701 Írta: ChikiMan
Megválaszolva: ChikiMan
Köszönöm szépen ,hasznos volt ! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #229791 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az egyetlen gond a svédek tank ágnál az, hogy a Leo-ig közepes és könnyű tankok vannak, amikre más képzettség-kiosztás való mint a t8-t9-t10-ben következő nehezekre... így ha oda akarok átvinni legénységet, akkor valszeg újra kell osztanom a skilleket is.

5 éve 7 hónapja #229800 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
En eleve ugy valasztottam a slileket, h nehez lesz a vege, a kozepesek csak atmeneti allomasok, igy nem kell semmit ujra osztani:)

5 éve 7 hónapja #229846 Írta: Sics
Így viszont azt az "árat" fizeted, hogy szarabb harckocsikkal tolod végig t4-t5-t6-t7 vasakat, mint amilyenek "helyes" skillezés esetén lehetnének.

( Én spec nem is vagyok benne biztos hogy egyáltalán akarok-e Emil-t. .Amit el kell döntenem: T-32 vagy Emil I ? Esetleg vegyek egy patriótát és tojjak az egész fejlesztősdire? ... ezt majd egyszer el kell döntenem... mondjuk nem sürgős...)

5 éve 7 hónapja #229858 Írta: Lacika222
Megválaszolva: Lacika222
Én megcsináltam egy elmaradt IM küldetést és így 6 svéd nőcim volt. 500 aranyba fájt ugyan az átképzés, de így az Emil-en is teljes női legénységgel kezdtem.

Egyébként erre az Emil-re rá van írva valahova, hogy légy szíves toljatok ki az ellenséges tűzbe? Nagyjából minden 8-10. csatában egy agyhalott kitol a fedezékből. Most is Ensk-en ahol ki lehet nézni a jó tornyos tankokkal, áll egy T34 böszmeteg módon, de nem megy előre, csak ott állt kb30m-re. Az ellenség meg már felbukkant a kereszteződésben, hát mondom kitárazok rájuk. Egyet se tudtam lőni, mert a T34 felébredt vagy micsoda és kitolt az ellenséges tűzbe. Hármat belelőttem a T34-be, de észre sem vette az idióta barma én meg bekékültem. A negyediket nem lőttem bele, mert azonnal banán lett volna, de mindegy is, mert az ellenség kilőtt. Tegnap is kétszer nagyon hasonló módon idiót hülyegyerekek kitoltak mindenféle különösebb ok nélkül. Maximum annyi problémájuk lehetett, hogy várniuk kell 12 másodpercig, amig kilövöm a négyet, de nekik nincs idejük rohanni kell és kitolnak. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy beváguk eléjük pofátlan módon, csak mondjuk gyorsabb vagyok, mint egy E75 és én érek Mines-on a sarokhoz hamarabb és lövök egyet, erre ő meg kitol.

Nagyon könnyű ez az Emil tank és én már ösztönösen elkerülöm ezeket a barmokat, mert tutira kitolnak ha odamegyek a lökdösődéshez.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

5 éve 7 hónapja #229871 Írta: Sics
Én ilyenkor a WG ugyanúgy haragszom mint az agyhalottra: már tudniilik azért, mert nem igazán működik a "sportszerűtlen játékért ban" rendszer.

A csatán belüli reportolás nekem úgy tűnik semmit se ér.

Ha meg a WG ügyfélszolgálatnak küldözgetetd a replay-t, az .. macerás és szintén haszontalan.

Hétvégén több a hülye, különösen ha vmi vonzó akció van...

5 éve 7 hónapja #229878 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Sem a csatán belüli report rendszer sem pedig az utólagos nem ér semmit. Párszor már küldtem levelet a supportnak szándékos tk-val kapcsolatban és mindíg az volt a válasz , hogy automatikusan ad bannt a rendszer miatta . Mikor egy vélhetően csaló csapattársról küldtem visszajátszást akkor ,szerintük nem volt egyértelmű , szóval én itt fel is adtam. Semmi értelme a jelentgetésnek .

Ez a nagy "bann hullám " is hatalmas kamu volt. Egyik klántársam kapott bannt a tundra miatt a másik célzó modot is használ mellé és semmit nem kapott . Ráadásul a Tundra külső progiból indúl neki :wb: Szánalom .

Viszont , hogy ne csak off legyek és sirámnak tűnjön a posztom írok a Svéd tankokról is :d3:

A Tot keretében megvettem az Emil 2-t amire fel is toltam a legnagyobb csövet. Nem lenne ez rossz tank ha nem ilyen sok lenne a két lövedék köztti idő .Szemből elég pattogós a torony ,de amint elfordítom kicsit is már beütik . Egyenlőre ( 10 csata, tudom nem mérvadó ) nekem az előd Emil1 jobban tetszett. azt a végére megkedveltem és elég jó átlagot is kihoztam vele.

5 éve 7 hónapja #229886 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Nos, a múlthéten volt szerencsém táppénzen lenni, így tudtam hétköznap napközben is játszani... Szerintem semmivel sem kevesebb a hülye, sőt, mivel 25-30 ezer aktív emberke van, nagyobb az esélyed, hogy újra ugyanazzal az agyhalottal kerülsz össze :D

5 éve 7 hónapja #229889 Írta: kopcso0321
Megválaszolva: kopcso0321
Hali! azért a svéd tankokokkal is elég sok zombi játszik magas szinten,mert elég könnyű kifejlesztni őket hiszen minden róluk szól most a wot ban már 2 hónapja és egy picit unalmas már

5 éve 7 hónapja #229890 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Nos, a múlthéten volt szerencsém táppénzen lenni, így tudtam hétköznap napközben is játszani... Szerintem semmivel sem kevesebb a hülye, sőt, mivel 25-30 ezer aktív emberke van, nagyobb az esélyed, hogy újra ugyanazzal az agyhalottal kerülsz össze :D

Ez a "sok a hülye" kifejezés, annyira relatív. Mihez, kihez, kikhez képest sok?
Például, ha én játszok, hozzám képest kevesen vannak... :oops: :beer2:

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler!

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, PZoli, Lord_Loga, Frankenstein Bourne

5 éve 7 hónapja #229892 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Az ember mindig magához méri az állományt (legalábbis az értelmesebb fajta - ha most ebbe is belekötsz, hogy az "értelmes" is relatív meghack-ellek :nono: :lol: ). Tehát ha vki nálad rosszabb, az hülye, mint ahogy te is mondtad... Egy uniqumnak egy kék játékos hülye :D a pirosnak a fekete hülye... Summasummárom, te minél jobb vagy, annál több a hülye :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Tomat, Tindalos

5 éve 7 hónapja #229893 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Az ember mindig magához méri az állományt (legalábbis az értelmesebb fajta - ha most ebbe is belekötsz, hogy az "értelmes" is relatív meghack-ellek :nono: :lol: ). Tehát ha vki nálad rosszabb, az hülye, mint ahogy te is mondtad... Egy uniqumnak egy kék játékos hülye :D a pirosnak a fekete hülye... Summasummárom, te minél jobb vagy, annál több a hülye :troll:

Ezért írtam a végére, ha én játszok, kevés a hülye. :D

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler!

play4stats.com/...olls2/

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #229896 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Summasummárom, te minél jobb vagy, annál több a hülye :troll:

Csak annyi gond van, hogy jó magyar mentalitás szerint, magát mindenki baromi jónak és okosnak gondolja. Tehát ilyen alapon, mindig szinte csak hülyék vannak a szervereken. Napi szintem olvasva ezt a fórumot, tömegesen fordulnak elő a másokat lenéző, lealázó, önmagukat fényező kommentek.

Az itt megszólalók 99%-a szuper ügyesen játszik, szuper sok véennyóca van, szuperül ismeri a szuper tankjait, szuperül átlátja mindig a harci helyzeteket, szuperül céloz, szuperül penetrál. Bezzeg a szerverek tele vannak szobanövényekkel, Ödönkékkel és ki tudja milyen válogatott jelzőket szoktak még használni. :troll:

5 éve 7 hónapja #229899 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ezt a Kranvagn-t nem értem.
Van amikor simán 4-5k dmg / csatát lehet vele hozni egy ideig, aztán valami változik és 1-2k dmg/ csatára esik. És ez hullámzik össze-vissza, már nem tudom követni se.
Másnak is van ilyen tapasztalata vagy csak engem tüntet ki megtisztelő figyelmével az rng? :-(
Nem bírok vele konzisztens köröket menni hosszabb távon.

5 éve 7 hónapja #229904 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Ezt a Kranvagn-t nem értem.
Van amikor simán 4-5k dmg / csatát lehet vele hozni egy ideig, aztán valami változik és 1-2k dmg/ csatára esik. És ez hullámzik össze-vissza, már nem tudom követni se.
Másnak is van ilyen tapasztalata vagy csak engem tüntet ki megtisztelő figyelmével az rng? :-(
Nem bírok vele konzisztens köröket menni hosszabb távon.

Pont így vagyok az Emil II-vel. Vagyis ha jobban belegondolok, akkor minden tankkal így vagyok. :oops:

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.