Jelenleg

41
látogatónk van

Svéd harckocsik

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #224618 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Üdv!
A hatos prémium tankhoz kapott legénységgel kapcsolatban lenne kérdésem:
A Supreme csomagban a legénységi tagokat BIA-val adták. Nos, ez a BIA miért 1. skillnek számít? Korábban nem is néztem, hogy milyen ütemben fejlődnek a legények, de gyanússá vált, hogy már régen meg kellene lennie a lámpának, amikor azonban ránéztem, a hátralévő XP-ből egyértelműen kiderült, hogy ez a skillsor tényleg a második, azaz a BIA nem 0., hanem 1.... A boltban már nem látni, hogy mi is volt a Supreme csomag tartalma, de ha valaki emlékezne rá, akkor megköszönném, ha mondana valamit pro vagy kontra...
Google-n ennyit találtam: "trained Brothers in Arms perk", de az nem derül ki ebből, hogy hanyadik skil...
Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #224619 Írta: Vagabond
Megválaszolva: Vagabond
Hali!

Azért első skilles, mivel ez csak + trained Brothers in Arms perk-es volt, ellenben pld a Cromwell B-vel ami + free Brothers in Arms perk-es csomagban. AKi 0. skilles BIA-t szeretne csak akkor kap, ha a BIA free-s.

A trained, az kifejlesztett első skill, a free meg ingyenes 0. skill.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #224622 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

Hali!

Azért első skilles, mivel ez csak + trained Brothers in Arms perk-es volt, ellenben pld a Cromwell B-vel ami + free Brothers in Arms perk-es csomagban. AKi 0. skilles BIA-t szeretne csak akkor kap, ha a BIA free-s.

A trained, az kifejlesztett első skill, a free meg ingyenes 0. skill.


Köszönöm. Nem valami jó hír, bár még így is bentebb vagyok 210k XP-vel, mint ha azt is nekem kellett volna felhúzni rájuk... De azért kapja be a WG!


szerk:
#224687 bfreshfishb:: Erre mondtam, hogy bentebb vagyok 210k XP-vel, Azért az nem kevés csata lett volna... ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #224687 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Hali!

Azért első skilles, mivel ez csak + trained Brothers in Arms perk-es volt, ellenben pld a Cromwell B-vel ami + free Brothers in Arms perk-es csomagban. AKi 0. skilles BIA-t szeretne csak akkor kap, ha a BIA free-s.

A trained, az kifejlesztett első skill, a free meg ingyenes 0. skill.


Köszönöm. Nem valami jó hír, bár még így is bentebb vagyok 210k XP-vel, mint ha azt is nekem kellett volna felhúzni rájuk... De azért kapja be a WG!

Nem tudom, mennyibe került a svéd alapból 100%-os legénységgel, +1 bónusz BIA skillel, de szerintem -legényképzés terén- csak nem jártál rosszul...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #224946 Írta: CsakaregE
Megválaszolva: CsakaregE
Nem tudom ki hogy van vele de a Svédek Tier6-os gépei igen jóra sikerültek. Az STRV 74-en az a -15 fok az valami mesebeli élmény, a BKV 65-ös buszán pedig olyan álca van hogy néha magam is meglepődök hogy nem spotoltak fel....néha még lövés után sem.

Nem tudom meddig megy ez így de én tartok attól hogy jön majd valami mesés NERF hullám ezekre a gépekre mert hogy ritka jól játszhatóak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #224992 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Nem tudom ki hogy van vele de a Svédek Tier6-os gépei igen jóra sikerültek. Az STRV 74-en az a -15 fok az valami mesebeli élmény, a BKV 65-ös buszán pedig olyan álca van hogy néha magam is meglepődök hogy nem spotoltak fel....néha még lövés után sem.

Nem tudom meddig megy ez így de én tartok attól hogy jön majd valami mesés NERF hullám ezekre a gépekre mert hogy ritka jól játszhatóak.

Szerintem nem lesz egy hamar nerf...Vagyis a nem TD-ken biztosan nem. a teszt szerveren kétszer butították le őket, mielőtt kijött a 9.17 peccs... A TD-ről nem tudok mit mondani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #224994 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Amikor T9-es csatában én vagyok a csapat legjobbja, de nem tudok örülni:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #224995 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Szerencsére a LEO-val sikerült összehozni egy új medált, mert nekem eddig még nem volt:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225378 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Srácok erről az Emil 1-röl mi a véleményetek ? Tegnap végre meglett és azt hittem , hogy na most kapok egy jó kis táras ht tankot . A Leo a kis ágyuval nagyon jó volt igazi sniper tank ,de ez az Emil valami förtelem. A testet már egy T7-es tank is simán belövi. A toronby jó pattogós és ugye ott a brutál Gundep mellé ,de ennyi . Alap átütés Apcr 217mm és agold is Apcr ami 240 :wb: Nem is lenne gond annyira az átütés ha nem lenne még pontatlan is mellé . Jó tudom 15 csata után mit várok ,de az vicces , hogy nem tudom a saját hp-m meglőni vele minden csatában .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #225410 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Srácok erről az Emil 1-röl mi a véleményetek ? Tegnap végre meglett és azt hittem , hogy na most kapok egy jó kis táras ht tankot . A Leo a kis ágyuval nagyon jó volt igazi sniper tank ,de ez az Emil valami förtelem. A testet már egy T7-es tank is simán belövi. A toronby jó pattogós és ugye ott a brutál Gundep mellé ,de ennyi . Alap átütés Apcr 217mm és agold is Apcr ami 240 :wb: Nem is lenne gond annyira az átütés ha nem lenne még pontatlan is mellé . Jó tudom 15 csata után mit várok ,de az vicces , hogy nem tudom a saját hp-m meglőni vele minden csatában .

Szia!
Még ne temesd! 15 csata után, gondolom a legények se 100%-osak benne...
Nekem is csalódás volt, DE!!!!!4444!!! varázsszó: APCR. Csodajólesz. Igaz, masszív 10+k kredit minusz körönként, de így egy teljesen használható ágyút kapsz. Persze drágán. De ha nincs freexp, akkor valahogy meg kell oldani. Mindenképpen top löveget húzd ki először, mert
1.: A lelke ez a gun az Emilnek.
2.: Az alap lánc elbír egy légkondit, meg egy célzásgyorsítót. (mert a fullos löveg könnyebb, mint a stock....)
Pontos célzás, és türelem. Másfél tárból megvan a saját hp-d. Nem egy sznájper tank, de nem is arra való.
Ha top tier vagy, simán, legelöl, ha van arty óvatosan., mert egy lövésből a hangárba tud zavarni. Valaki mindig legyen melletted -vagy Te legyél vki mellett- hogy újratöltés közben ne kapjanak széjjel. Az a 217-es pen pedig elég. IS3 felső lemeze sem akadály.

Remélem folytatod, mert iszonyat jó kis gép.

Ez egy tegnapi csata volt.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225413 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Jó lesz az a nagy löveggel. Az elején én se szerettem, van egy sajátos játékstílusa, de a végére hozzám nőtt annyira, hogy alig akartam eladni.
Viszont amennyire jól ment az Emil I-el annyira nem megy az Emil II-vel. Még a top löveggel se. Azt hiszem kapkodok, le kell higadni.
Kell bele a jó legénység (nekem már a 5. skill lesz maholnap) és jelenleg pótkaját is kapnak (igaz elgondolkoztam a tűzoltó visszatételén mert tegnap többször kigyújtottak).

Srácok erről az Emil 1-röl mi a véleményetek ? Tegnap végre meglett és azt hittem , hogy na most kapok egy jó kis táras ht tankot . A Leo a kis ágyuval nagyon jó volt igazi sniper tank ,de ez az Emil valami förtelem. A testet már egy T7-es tank is simán belövi. A toronby jó pattogós és ugye ott a brutál Gundep mellé ,de ennyi . Alap átütés Apcr 217mm és agold is Apcr ami 240 :wb: Nem is lenne gond annyira az átütés ha nem lenne még pontatlan is mellé . Jó tudom 15 csata után mit várok ,de az vicces , hogy nem tudom a saját hp-m meglőni vele minden csatában .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225416 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Jó lesz az a nagy löveggel. Az elején én se szerettem, van egy sajátos játékstílusa, de a végére hozzám nőtt annyira, hogy alig akartam eladni.
Viszont amennyire jól ment az Emil I-el annyira nem megy az Emil II-vel. Még a top löveggel se. Azt hiszem kapkodok, le kell higadni.
Kell bele a jó legénység (nekem már a 5. skill lesz maholnap) és jelenleg pótkaját is kapnak (igaz elgondolkoztam a tűzoltó visszatételén mert tegnap többször kigyújtottak).

Nemá :( Te vagy a sokadik, aki azt mondja, hogy visszalépés az Emil2 az Emilhez képest. :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225417 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Jó lesz az a nagy löveggel. Az elején én se szerettem, van egy sajátos játékstílusa, de a végére hozzám nőtt annyira, hogy alig akartam eladni.
Viszont amennyire jól ment az Emil I-el annyira nem megy az Emil II-vel. Még a top löveggel se. Azt hiszem kapkodok, le kell higadni.
Kell bele a jó legénység (nekem már a 5. skill lesz maholnap) és jelenleg pótkaját is kapnak (igaz elgondolkoztam a tűzoltó visszatételén mert tegnap többször kigyújtottak).

Nemá :( Te vagy a sokadik, aki azt mondja, hogy visszalépés az Emil2 az Emilhez képest. :woohoo:


En meg az Emil I-nel tartok, amit korabban irtal rola azzal teljesen egyetertek.

Az Emil II agyuja sokkal jobbnak tunik, jobb lovegkezelese is van es jobb az alaploszer atutese is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225418 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Jó lesz az a nagy löveggel. Az elején én se szerettem, van egy sajátos játékstílusa, de a végére hozzám nőtt annyira, hogy alig akartam eladni.
Viszont amennyire jól ment az Emil I-el annyira nem megy az Emil II-vel. Még a top löveggel se. Azt hiszem kapkodok, le kell higadni.
Kell bele a jó legénység (nekem már a 5. skill lesz maholnap) és jelenleg pótkaját is kapnak (igaz elgondolkoztam a tűzoltó visszatételén mert tegnap többször kigyújtottak).

Nemá :( Te vagy a sokadik, aki azt mondja, hogy visszalépés az Emil2 az Emilhez képest. :woohoo:


En meg az Emil I-nel tartok, amit korabban irtal rola azzal teljesen egyetertek.

Az Emil II agyuja sokkal jobbnak tunik, jobb lovegkezelese is van es jobb az alaploszer atutese is.


Igen, én is ezekkel szemezek... Csak amikor kék-zöldek mondják tök függetlenül, hogy trébb, akkor azért elgondolkodok.. :/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225449 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Tegnap valami csoda folytán vagy az itteni kommentek miatt ,de megvilágosodtam . Mikor elkezdtem sírni akkor olyan 1200Dmg volt az átlagom és utána szépen okosan ezt felhúztam este +25 csatával 1900 Dmg-ig . Tudom még ez sem a maximum amit ki lehet hozni belőle ,de én már ennek is örülök :d3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.