Jelenleg 471 vendég és 5 tag online

Svéd harckocsik

2 hónapja 4 hete #289568 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
UDES 16-ról vélemény? A 14 5-öt az elején nem igazán csíptem, de így a végére egész jól összemelegedtünk. Ennek ellenére nem vagyok benne biztos, hogy a 16-ot akarom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete #289571 Írta: bandras32

bandras32 beküldte: UDES 16-ról vélemény? A 14 5-öt az elején nem igazán csíptem, de így a végére egész jól összemelegedtünk. Ennek ellenére nem vagyok benne biztos, hogy a 16-ot akarom.

Nem jött válasz, hát megvettem. Első csatára nem rossz. :)

Mellékletek:

2 hónapja 1 hete #289944 Írta: bandras32
Ez azoknak szól, akik most kezdenek játszani az UDES 16-al, vagy már játszanak, de még nem fullos. A 14/5-öt az elején nem szerettem, kicsit sem, de a végére egész jól összeszoktunk, talán meg is kedveltem :) . Az UDES 16-nak nagyon vegyes érzésekkel álltam neki, akartam is meg nem is, de gondoltam miért ne, ugyan olyan, mint a 14/5 csak kicsit kerekebb imitt-amott, hát nem! Valamiért nem működik úgy, mint a 14/5, egyszerűen nem találtam vele a helyemet (persze stock volt még), a top ágyútól sem vártam túl nagy csodát, mert az adatok alapján nem sokban különbözik az alaptól. De csak kiszenvedtem és tényleg nem lett jobb, sőt a szórásképe talán még rosszabb, mint az alapnak. A tank nem túl mozgékony, a test papír, az ágyú meg többet lövi a földet, mint a tankokat. Volt, hogy 5 lövést adtam le egy álló tankra, 3 elé 2 fölé ment :wb: . Ráadásul ez az idióta futómű is egy agybaj, szép dolog a 12 fokos gundep, de ugye az csak 10km/h alatt áll rendelkezésre :) és full oldal irányba nincs is, ott nem működik. Még mielőtt valaki elkezdené leírni hogyan kell vele játszani, igen sejtem, de hiába a lapos torony, ha a kupola az ágyú fölött van és előbb kilóg, mint az ágyú. És azt is tudom, hogy stock tank nem tank, viszont ha a száraz adatokat nézzük, akkor a fullos tank sem sokban tér el az alaptól.
Szóval már kezdtem feladni amikor meglett rá a fejlesztett torony. Hát basszus, az egész tank úgy megváltozott, mintha egy teljesen más tank lenne. Javult a mozgékonyság (könnyebb a torony), a torony dőlésszöge miatt durván tud pattintani és szerintem az ágyúkarakterisztika is tök más meg hát a kötelező dolgok, hp növelés, töltésidő csökkenés. Tehát ne adjátok föl, jó lesz az csak egy kicsit szenvedni kell vele. :)

Eddig 2 csatát mentem új toronnyal. Ez a második, az első is hasonló volt. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, FZRPUPU, paripa21

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.