Jelenleg

39
látogatónk van

Svéd harckocsik

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242955 Írta: Zoleeka
Megválaszolva: Zoleeka
Én végigmentem a svéd ágon az Emil-nél tartok jelenleg.
Nekem az első csalódásom a Leo a második az Emil I.
Az Strv74 egy szuper jó kis tank, nagyon jó átütésű és pontos ágyúval.
A Leo egy papírsárkány, az Emil-nek meg az ágyúja csalódás, az elődökhöz képest. :cry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242956 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Sztem is jol dontottel!
Nekem nincs sved vasam, de ellenfelkent mondom, hogy a kisebb alfas, de tu pontos agyuval kis gyakorlassal tobbre mesz!
A Leot a Pantherrel megettem, igaz 1 vs 1-ben t7-ben a T29, IS, IS 2-t is megeszi jo legenyseggel,pedig aztan a Panther top lovegere mindent lehet mondani csak azt nem, hogy brutalis lenne az alfaja! Az atutese/pontossaga az mas kerdes.....


Már nem azért, de a Leo gyorsabban tölt, miközben az ágyú egyéb értékei azonosak. 1vs1 szituációban az alfa mellékes, a DPM a döntő. Arról nem is beszélve, hogy nyugodt szívvel állíthatom, hogy a fenti tankokat játszásnyi könnyedséggel szedném szét egy Leo-ban. Nem véletlenül. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242973 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Sztem is jol dontottel!
Nekem nincs sved vasam, de ellenfelkent mondom, hogy a kisebb alfas, de tu pontos agyuval kis gyakorlassal tobbre mesz!
A Leot a Pantherrel megettem, igaz 1 vs 1-ben t7-ben a T29, IS, IS 2-t is megeszi jo legenyseggel,pedig aztan a Panther top lovegere mindent lehet mondani csak azt nem, hogy brutalis lenne az alfaja! Az atutese/pontossaga az mas kerdes.....


Már nem azért, de a Leo gyorsabban tölt, miközben az ágyú egyéb értékei azonosak. 1vs1 szituációban az alfa mellékes, a DPM a döntő. Arról nem is beszélve, hogy nyugodt szívvel állíthatom, hogy a fenti tankokat játszásnyi könnyedséggel szedném szét egy Leo-ban. Nem véletlenül. ;)



Te most egészen pontosan miről beszélsz? ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #242989 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Nekem nincs sved vasam, de ellenfelkent mondom, hogy a kisebb alfas, de tu pontos agyuval kis gyakorlassal tobbre mesz!

A Leo gyorsabban tölt, ergo ágyú terén jobb.

A Leot a Pantherrel megettem, igaz 1 vs 1-ben t7-ben a T29, IS, IS 2-t is megeszi jo legenyseggel

Ez oda-vissza érvényes. Egy hozzáértő Leo-játékos simán szétszedi ezeket a tankokat.

pedig aztan a Panther top lovegere mindent lehet mondani csak azt nem, hogy brutalis lenne az alfaja!

1vs1-ben az alfa tökmindegy. A DPM számít.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #245211 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hail!


STRV S1-nek 4.sorban a legénységnek mit ajánlotok? Most így áll,a javítást nem tudom mennyire lenne érdmes,inkább a látótáv növelő skillek felé húzok.


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245267 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
Jó kérdés. Szerintem leginkább attól függ, hogy mennyire tudod rejtve tartani a tankot? Jó a nagyobb látótáv, főleg amikor egy bokorban kuksolva magadnak kell spotolni, de ha megláttak és ellövik a láncot, akkor ott állsz letolt gatyával amíg vissza nem kerül a papucs ÉS át nem váltasz utazó módba, hogy elpucolj. Szóval, szerintem ha ritkán villan csak a besz@arásjelző akkor látótáv növelés, egyéb esetben javítás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245287 Írta: Ace of spades
Megválaszolva: Ace of spades

Hail!


STRV S1-nek 4.sorban a legénységnek mit ajánlotok? Most így áll,a javítást nem tudom mennyire lenne érdmes,inkább a látótáv növelő skillek felé húzok.


Nekem ez a tank nincsen meg, de 10-esig végigvittem a TD ágat. Ha célod a 103B, akkor kell javítás. Nagyon könnyen dobja a láncot (éi. legkisebb arty splash-nél is), skill nélkül viszonylag sokáig javít, és a (kifejezetten hatékony-) páncélja akkor ér valamit, ha teljesen szemben állsz az ellenséggel, mindemellett egy fokot sem mozdul a csöve, magyarán visszalőni sem tudsz leesett lánccal. A látótáv miatt nem érdemes feláldozni a javítást, hiszen olyan masszív álcád van, hogy egy csigaszemmel úgyis Te spotolsz először. Ehhez képest gyakran van olyan helyzet, hogy bele kell menni az adok-kapokba, ahol a fent leírtak miatt javítás skill nélkül hátrányban leszel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247204 Írta: WilhelmCanaris
Megválaszolva: WilhelmCanaris
sziasztok.
új svéd prémium Strv 81 -ről lehet tudni részleteket azon kívül , hogy egy már buffolt cent lesz. Nekem megvan a cent és még a 150-es torony páncéllal is jókat megyek vele + van 4 svéd lányka a barakban akik unatkoznak. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247279 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Én végigmentem a svéd ágon az Emil-nél tartok jelenleg.
Nekem az első csalódásom a Leo a második az Emil I.
Az Strv74 egy szuper jó kis tank, nagyon jó átütésű és pontos ágyúval.
A Leo egy papírsárkány, az Emil-nek meg az ágyúja csalódás, az elődökhöz képest. :cry:

Azért ne temesd még az Emilt... Egy goldtemető, ha alap löveggel puttyogtatsz, akkor meg végképp. Igaz más, de SH-n a goldja vitte a defender hasát :D Ő meg ugye hiába lőtte a tornyom :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247301 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Én végigmentem a svéd ágon az Emil-nél tartok jelenleg.
Nekem az első csalódásom a Leo a második az Emil I.
Az Strv74 egy szuper jó kis tank, nagyon jó átütésű és pontos ágyúval.
A Leo egy papírsárkány, az Emil-nek meg az ágyúja csalódás, az elődökhöz képest. :cry:

Azért ne temesd még az Emilt... Egy goldtemető, ha alap löveggel puttyogtatsz, akkor meg végképp. Igaz más, de SH-n a goldja vitte a defender hasát :D Ő meg ugye hiába lőtte a tornyom :troll:


Emil jó kis vas, kicsit lassúcska, kicsit szór az ágyú, lehetne gyorsabb a betárazás és kitárazás, bárki arrébb tudja lökni... de ha közel/középtávon ki tudod használni a tornyát (különösen, ha magasabb szintről lősz lefelé), akkor nem szívesen lennék a csöve előtt. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247318 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Az Emil II hogy állja meg a helyét súlycsoportjában? Gondolkodom az ág továbbhúzásában, de mintha korábban olvastam volna negatívumokat főleg az ágyújával kapcsolatba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247319 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Nem szoktam ilyen puritán módon megfogalmazni egy tankról véleményt, de az egy sz*r.. a teljes ág t1-9 ig... 1-1 dologra lehet építeni. Minden másban kritikán aluli...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247322 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
egy cséphadaró jó kezekben, jól használva... szerintem csak nem megfelelően használjátok ennyi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247325 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
phurges-el értek egyet. A svéd TD ág úgy ahogy van ócska.
CW-re viszem ha kérik, de eszembe nem jutna játszani vele - de minek is?

egy cséphadaró jó kezekben, jól használva... szerintem csak nem megfelelően használjátok ennyi

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247326 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

phurges-el értek egyet. A svéd TD ág úgy ahogy van ócska.
CW-re viszem ha kérik, de eszembe nem jutna játszani vele - de minek is?

egy cséphadaró jó kezekben, jól használva... szerintem csak nem megfelelően használjátok ennyi


nem a TD ágról van szó... :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.