Jelenleg

20
látogatónk van

Svéd harckocsik

5 éve 11 hónapja #272764 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

Udv!

Valaki találkozott már olyannal , a TD-kel sniper móda váltok akkor a célkereszt saját életet él és oda megy ahova neki tetszik ,rettentően idegesitö. Mar több csatám is ezen ment el,mert igy használhatalan.


Szedjél le minden módot mert az okozza a gondot!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Olajozott_menku

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272786 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Valamelyik célkereszt bugos (talán a taipan) bár állítólag van már javítása is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288630 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Nos kinek hogy tetszenek az új Svéd medek? Jelenleg 10-re húzom már a maradék 170,000 xpt.
A 8-as elég jó kis tank lett,mint med eléggé papír,főleg torony részen, de az ágyú az lepippant pár Heavy ágyut is amilyen értékekel rendelkezik.
A 9-es viszont csak azután lesz igazán pazar miután megkapja a 9-es ágyut a laposabb torony mellé.
Addig kicsit kevésnek bizonyúl a 8-as ágyú 9-10 meccsekben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288635 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Már nem annyira op med.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288717 Írta: maniasol
Megválaszolva: maniasol
Már? Miért mi történt vele? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288726 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

Már? Miért mi történt vele? :D

Vannak jobbak nála :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288730 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
ja a 907 kb más nem nagyon veszi fel vele a versenyt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289568 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
UDES 16-ról vélemény? A 14 5-öt az elején nem igazán csíptem, de így a végére egész jól összemelegedtünk. Ennek ellenére nem vagyok benne biztos, hogy a 16-ot akarom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289571 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

UDES 16-ról vélemény? A 14 5-öt az elején nem igazán csíptem, de így a végére egész jól összemelegedtünk. Ennek ellenére nem vagyok benne biztos, hogy a 16-ot akarom.


Nem jött válasz, hát megvettem. Első csatára nem rossz. :)

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 8 hónapja #289944 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ez azoknak szól, akik most kezdenek játszani az UDES 16-al, vagy már játszanak, de még nem fullos. A 14/5-öt az elején nem szerettem, kicsit sem, de a végére egész jól összeszoktunk, talán meg is kedveltem :) . Az UDES 16-nak nagyon vegyes érzésekkel álltam neki, akartam is meg nem is, de gondoltam miért ne, ugyan olyan, mint a 14/5 csak kicsit kerekebb imitt-amott, hát nem! Valamiért nem működik úgy, mint a 14/5, egyszerűen nem találtam vele a helyemet (persze stock volt még), a top ágyútól sem vártam túl nagy csodát, mert az adatok alapján nem sokban különbözik az alaptól. De csak kiszenvedtem és tényleg nem lett jobb, sőt a szórásképe talán még rosszabb, mint az alapnak. A tank nem túl mozgékony, a test papír, az ágyú meg többet lövi a földet, mint a tankokat. Volt, hogy 5 lövést adtam le egy álló tankra, 3 elé 2 fölé ment :wb: . Ráadásul ez az idióta futómű is egy agybaj, szép dolog a 12 fokos gundep, de ugye az csak 10km/h alatt áll rendelkezésre :) és full oldal irányba nincs is, ott nem működik. Még mielőtt valaki elkezdené leírni hogyan kell vele játszani, igen sejtem, de hiába a lapos torony, ha a kupola az ágyú fölött van és előbb kilóg, mint az ágyú. És azt is tudom, hogy stock tank nem tank, viszont ha a száraz adatokat nézzük, akkor a fullos tank sem sokban tér el az alaptól.
Szóval már kezdtem feladni amikor meglett rá a fejlesztett torony. Hát basszus, az egész tank úgy megváltozott, mintha egy teljesen más tank lenne. Javult a mozgékonyság (könnyebb a torony), a torony dőlésszöge miatt durván tud pattintani és szerintem az ágyúkarakterisztika is tök más meg hát a kötelező dolgok, hp növelés, töltésidő csökkenés. Tehát ne adjátok föl, jó lesz az csak egy kicsit szenvedni kell vele. :)

Eddig 2 csatát mentem új toronnyal. Ez a második, az első is hasonló volt. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, FZRPUPU, paripa21

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293226 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Örömmel olvastam bandras32 kolléga alapvetően pozitív véleményét a svéd medekről, úgyhogy ezeket mindenképp kifejlesztem. Azonban, ha helyesnek bizonyul a vélemény, akkor megmarad a karácsonyra kapott 60 svéd nemzeti töredékem. Ezért kérek véleményt a svéd nehezekről is. Ezzel az ággal eddig nem foglalkoztam, annyit tudok, hogy pár hónapja a WG változtatott rajtuk - amelyet egyesek nerfnek, mások buffnak tartanak. Érdekes :lol:
Még annyit, hogy a Frontline-ból megvan a sokak által lenézett Emil1951 --- ámde én kedvelem ezt a tankot. és így még legénység is lenne a tech-tree-beni svéd nehezekbe.
Nemcsak a Kranvagn-enről érdekelne a vélemény, hanem az Emil II-ről is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293227 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Én a karácsonyi töredékekből húztam ki a svéd nehéz ágat.
Abszolute nem vette el a kedvem a nerf, mert nem tudtam róla, és igazán mindegy milyen "volt" az a lényeg, hogy most milyen.
Amit tudni kell róluk az az, hogy az Emil I még semmi különlegeset nem mutat fel (ha megvan neked az 1951 akkor képben vagy), dióhéjban a lényeg, hogy ugye a tornyát lehet használni, jó gundep, és 3 lőszeres tár jellemzi, az igazi királyság az Emil II. Namost a finomságok.
A torony bár nehezen beüthető (Emil I-nél könnyebben, nagyobb a kupola) érzékeny a He lőszerre, elég sokan spammelni is fogják, ha meglátnak. Az egész tank érzékeny a tüzérekre, nem ritka az 500+ sebzés sem. A torony elforgatásával (elég lassan forog) felkínálod a torony oldalát más ellenségnek ami szintén könnyen sebezhető, erre figyelni kell. Mindezeket beleszámítva nagyon jó tanknak tartom, és élvezetes vele játszani. Nyilván városban egy kicsit meg vagy lőve, mivel elsősorban dombharcra való, de még ott is meg lehet oldani a harcot, viszont ha van a pályán domborzat inkább megyek oda hiába vagyok HT, szóval csak akkor választom a várost ha nagyon muszáj.
A táras töltésmechanizmust gondolom ismered, erről nem írnék, előre kell gondolkodni.
Érdekes módon némely talajtípuson eléggé mobilis, néhányon meg úgy viselkedik mint a kehes ló.

A Kravagn gyakorlatilag ugyananaz mint az Emil II, ugyanazt az ágyút kapod meg, csak a töltésideje kisebb, meg a tank kicsit mobilisabb.
Mindennek ellenére "érzésre" mintha jóval többet pattanna a lőszer, meg valahogyan nekem az EMIL II jobban bejött, tehát ha tehetném nem fejleszteném ki a Kravagn-ot, nem azért mert rosszabb lenne, csak éppen nem sok mindenben jobb.

Összegezve nem hagynám ki semmiképpen az ágat, legalább az EMIL II-ig.
Van egy nagyon szuper feelingje amikor beálltál egy poziba, és hirtelen 5-6 tank elkezd letolatni a dombról....:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, PZoli, charliefirpo_2018, RockyRuciano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293234 Írta: classicblue
Megválaszolva: classicblue
Az ágyún keresztül beütött. No komment. :wb:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293235 Írta: Sevih
Megválaszolva: Sevih
Előfordul. Én tegnapelőtt jártam így, a IX-es francia heavy-vel kaptam egy ilyet egy Super Conqueror-tól. Szerencsére nem túl gyakori, mert "kicsit" idegesítő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296605 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

Beleálltam a svéd közepes ágba. Az lenne a kérdésem, h egyrészt jól szereltem-e fel: töltésgyorsító, ventilator és optika? Utóbbi helyett gondolkodtam a stabilizátoron, de a játékstílus miatt (ami majd a 2. kérdésem lesz) a nagyobb látótáv mellett döntöttem.

És akkor ugye a játékstílus: én úgy gondolnám, h amolyan td-med hibridként kéne használni, annyival jobb talán a helyzet, h mivel mobilis, lehet kevésbe statikus. Egyelőre a 8asnál járok (off: a 7es leo még mindig hányinger), és ahogy tapasztaltam ellenfélként meg videokból, a 9es 10es már játszhatóbb kevésbé támogatóként, ha van egy jó hulldownos pozíció, mert a tornya elég jól védett.

Esetleg helyesbítés, kiegészítés? Megköszönném :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.