Jelenleg

8
látogatónk van

Svéd harckocsik

5 éve 6 hónapja #230160 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hm, én nagyon nem értem miat akarsz a hatos svédtől.

Ha kreditet farmolnék, és ezt pont hatos TD-vel képzelném el, akkor a Dicky (vagy orosz vetélytársa) nyilvánvaló választás.

Ha meg távolabbról csipdeső, gyors és jó álcájú vasat akarok, akkor szerintem arra a Hellcat jobb választás.

Az álcájuk és a sebességük kb egyforma.

Mindkettőnek 240-et sebez a 90 mm-es top ágyúja. A svéd ágyú átütése 180/240, az amcsi ágyú 160/243... a svéd elvileg 1650 az amcsi meg 1690 DPM-et tud szárazon.

Valójában viszont a hellcat ágyúja használhatóbb: szemből ugyanis egyik se üti be (golddal se) a lehetséges szembejövők közül a keményebbeket... (Dicky ágyúja 227-es gold átütésével esélyes erre!) ... szóval mind a svéd mind az amcsi kénytelen flankelni ezeket... no de arra a tornyos alkalmasabb...

És ugye a Hellcat ha célra fordul akkor csak a torony mozdul, ha viszont svéddel vagyok akkor az alvázzal is fordulnom kell..

Szóval összességében a Hellcat szerintem jobb választás ...

( Engem az UDES izgat meg esetleg amik utána jönnek... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bicskeiz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #230165 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Szerintem mindegy hogy mit teszel a hatos és a hetes TD-re... úgy is csak annyi a cél hogy juss rajtuk túl mihamarabb. ( nekem álcaháló, periszkóp és ventillátor volt fenn.. csajos legénység, az álca 44 ha áll 28 ha mozog ... mondjuk tény ehhez nem feltétlenül kéne az álcaháló :D .. hmhm.

Teljesen egyertelmüen es cafolhatatlanul: NINCS IGAZAD!
Mert nekem a T6 maga a cel :). Azokon az agakon, amik tetszettek, nem lattam lenyegi elörelepest a 6-7-es Tier között (söt): Hellcat, Cromwell, T-34-85, Skoda T25, AMX 12t. Persze van kivetel is, (pl. T37, Jpz4, meg most ez a sved csoda), de nagy altalanossagban (marmint a nekem tetszö agaknal) T7-et egy kenyszerü tölteleknek erzem a T8-hoz, sokszor raadasul a T8 egy hatalmas valtas a T6-7-es gep stilusahoz kepest (Hellcat ugye...), es addig nyilvan nem azert jatszottam a 6-ossal, mert nem tetszett. Ugyhogy önkentesen megallok a 6. lepcsöfokon.
Mindenesetre kiprobalom az alcahalo helyett a töltesgyorsitot, es este a DPM cunamival legeppuskazom a piros csapatot :)!

Az amrikai Heavy T29-et ne hagyd ki a sorból... SZVSZ aboszolút a legjobb T7-es tank. Persze az M6 is jó, de a T29 szerintem bottom tierként is megállja a helyét, még egy közepes játékos kezében is

5 éve 6 hónapja #230171 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Hm, én nagyon nem értem miat akarsz a hatos svédtől.

Ha kreditet farmolnék, és ezt pont hatos TD-vel képzelném el, akkor a Dicky (vagy orosz vetélytársa) nyilvánvaló választás.

Ha meg távolabbról csipdeső, gyors és jó álcájú vasat akarok, akkor szerintem arra a Hellcat jobb választás.

Az álcájuk és a sebességük kb egyforma.

Mindkettőnek 240-et sebez a 90 mm-es top ágyúja. A svéd ágyú átütése 180/240, az amcsi ágyú 160/243... a svéd elvileg 1650 az amcsi meg 1690 DPM-et tud szárazon.

Valójában viszont a hellcat ágyúja használhatóbb: szemből ugyanis egyik se üti be (golddal se) a lehetséges szembejövők közül a keményebbeket... (Dicky ágyúja 227-es gold átütésével esélyes erre!) ... szóval mind a svéd mind az amcsi kénytelen flankelni ezeket... no de arra a tornyos alkalmasabb...

És ugye a Hellcat ha célra fordul akkor csak a torony mozdul, ha viszont svéddel vagyok akkor az alvázzal is fordulnom kell..

Szóval összességében a Hellcat szerintem jobb választás ...

( Engem az UDES izgat meg esetleg amik utána jönnek... )

A Hellcatet nem kell bemutatni, nyg kedvenc, es szerintem is sokkal jobb, na de nem lehet mindig azzal jatszani :). Az orosz TD-k nem szimpatikusak, premium gep nem kell, Nashorn tul lassu, angolokat, meg a franciakat meg hagyjuk... Meg probalkoztam a Jpz4-el, de nem nagyon sikerult raereznem lassu, meg olyan Matyas kiralyos a pancelja (van is, meg nincs is).

5 éve 6 hónapja #230172 Írta: bicskeiz

Az amrikai Heavy T29-et ne hagyd ki a sorból... SZVSZ aboszolút a legjobb T7-es tank. Persze az M6 is jó, de a T29 szerintem bottom tierként is megállja a helyét, még egy közepes játékos kezében is

Meg nem ereztem kesztetest, hogy nehez tankozzak, de ha megjon, akkor lehet, hogy megis belekostolok T7-be a T29 kedveert.

5 éve 6 hónapja #230182 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
T-29 tényleg nem rossz.
Dicker Max nekem csak lett, pénzt nem adtam érte - viszont megszerettem...

JPZ4 ... ez érdekes lesz, mert ágyúja átütés buffot fog kapni ha jól tudom.

t5 francia fürdőkád amúgy brutális!!! ... Mindegyik ágyúval érdekes ... én most a 105 mm-es gonoszsággal tolom... és ez a dolog abban a tierben közlekedik mint a SU-85 és a STUG. A STUG top lövege 75 mm... a SU 85 ugyebár 85 mm ... ehhez képest ez a francia 105 mm. Hmhm.

5 éve 6 hónapja #230224 Írta: bicskeiz

T-29 tényleg nem rossz.

t5 francia fürdőkád amúgy brutális!!! ... Mindegyik ágyúval érdekes ... én most a 105 mm-es gonoszsággal tolom... és ez a dolog abban a tierben közlekedik mint a SU-85 és a STUG. A STUG top lövege 75 mm... a SU 85 ugyebár 85 mm ... ehhez képest ez a francia 105 mm. Hmhm.

A német ágyú buffot én is nagyon várom, de az én ízlésemnek még akkor is kicsit lassú lesz, de talán majd ráérzek vele a játékra.
A fürdőkád jó poén lehet, de azon kívül nem nagyon vonzz ott semmi...
A svéd hatoson (a nevét továbbra sem bírom megjegyezni...) pedig bevált a csigaszem-töltésgyorsító-ventilátor hármas. Maradt úgy is elég álcája, viszont sokkal kellemesebb lett a dpm. Kösz a tippet még egyszer Vagabond!

5 éve 6 hónapja #230279 Írta: dancsi
Megválaszolva: dancsi

T-29 tényleg nem rossz.

A német ágyú buffot én is nagyon várom, de az én ízlésemnek még akkor is kicsit lassú lesz, de talán majd ráérzek vele a játékra.
A fürdőkád jó poén lehet, de azon kívül nem nagyon vonzz ott semmi...
A svéd hatoson (a nevét továbbra sem bírom megjegyezni...) pedig bevált a csigaszem-töltésgyorsító-ventilátor hármas. Maradt úgy is elég álcája, viszont sokkal kellemesebb lett a dpm. Kösz a tippet még egyszer Vagabond!

Szeva pedig a svèdeknèl a 7 es fotel sokkal jobb a 6 osnàl e25 kb csak kicsit rosszabb tulajdonsàgokkal megèri kihúzni legalàbbis a 6os helyett sokkal jobb

Damacska

5 éve 6 hónapja #230288 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Olvasgattam itt, hogy egyesek sokallják a prém hatos med árát.
Ne tegyétek! MEGÉRI!

Nem egy rambo kivégzőosztag, de tisztességes iparosmunkára képes.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

5 éve 6 hónapja #230293 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Épp a 7-es TD-nél tartok, egy valamiben érzek visszalépést a 6-oshoz képest, az pedig a még nem beszűkült ágyú pontossága. Amíg a 6-ossal sokszor forgás és mozgás közben lövöldöztem és talált, a 90 B-nél a célzásidő kivárása után még gyors elmondok egy miatyánkot, hogy el is találjam vele a célpontot. Ez a hosszú célzásidő és az ebből fakadó pontatlanság nagyon zavaró, olyan mintha francia tankkal játszanék, mozgás közben meg olyan az ágyú mint egy Cromwellé.
Az Ikv 65-nél egyébként a kisebb ágyút használtam a nagyobb DPM-e miatt. Ugye az átütése nem a legjobb, de a HEAT lőszer mindkét ágyúnál ugyanaz, szóval azzal tudtam kompenzálni.

5 éve 6 hónapja #230310 Írta: Grande__Reagel
Sziasztok!

Ha már svéd TD... Engem az IKV 103 érdekelne.
Van már vele néhány csatám, WN8-am átlag alatti, átlagsebzésem 348, szal nem éri el a saját életpontomat. Erre a választ nagyon jól tudom: saját tierben lesebzsek 600-1000-t, T6-7-ben meg gyakran 0 vagy max egy sebzett lövésig jutok... Ez az első olyan tankom, ami full HE, pl sose játszottam a PZ IV H-val, KV-2vel, vagy O-I-al.

Ágyú pontatlan, illetve a csökken a HE átütése a távolsággal, tehát messzi sniper-kedésre, amit szoktam játszani pl a Wolve-val vagy SU-85tel, alkalmatlan. Páncélja nincs, tehát nem egy roham TD - nem is tudok roham TD-zni, ezt a stílust a SU-85-tel tanulgatom saját tierben, az elég használható.

Nagyon tetszik nekem az IKV 103, szóval nem nagyon vagyok azzal előrébb, ha vki azt mondja, h Free XP, mert szeretekj vele játszani... Csak nem tudok... Vmi tipp, tanács, hogy egy HE-tre épülő, de pontatlan ágyúval hogyan is kéne játszani? Nagyobb tierben a sebzéseim nagyon esetlegesek, vagy adja, vagy nem...

Köszönöm a segítséget.

5 éve 6 hónapja #230317 Írta: bicskeiz

Sziasztok!

Van már vele néhány csatám, WN8-am átlag alatti, átlagsebzésem 348, szal nem éri el a saját életpontomat. Erre a választ nagyon jól tudom: saját tierben lesebzsek 600-1000-t, T6-7-ben meg gyakran 0 vagy max egy sebzett lövésig jutok... Ez az első olyan tankom, ami full HE, pl sose játszottam a PZ IV H-val, KV-2vel, vagy O-I-al.

Ágyú pontatlan, illetve a csökken a HE átütése a távolsággal, tehát messzi sniper-kedésre, amit szoktam játszani pl a Wolve-val vagy SU-85tel, alkalmatlan. Páncélja nincs, tehát nem egy roham TD - nem is tudok roham TD-zni, ezt a stílust a SU-85-tel tanulgatom saját tierben, az elég használható.

Nagyon tetszik nekem az IKV 103, szóval nem nagyon vagyok azzal előrébb, ha vki azt mondja, h Free XP, mert szeretekj vele játszani... Csak nem tudok... Vmi tipp, tanács, hogy egy HE-tre épülő, de pontatlan ágyúval hogyan is kéne játszani? Nagyobb tierben a sebzéseim nagyon esetlegesek, vagy adja, vagy nem...

Köszönöm a segítséget.

Melyik agyut hasznalod? Csak mert a fejlesztett ugyan pontosabb, viszont nincs HE, csak HEAT, ami azert tud nagyon nem sebezni... Meg nekem mostanaban sokszor sebzett 0-at (modul nelkul) a HE loszer, egyre inkabb hanyagolom.
En egyebkent a csolehajlast probaltam minel jobban kihasznalni, meg megvartam, amig nem ram figyelnek. Nem mintha nekem kene itt barkinek tanacsot osztogatnom... :)

5 éve 6 hónapja #230319 Írta: Grande__Reagel

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget.

Melyik agyut hasznalod? Csak mert a fejlesztett ugyan pontosabb, viszont nincs HE, csak HEAT, ami azert tud nagyon nem sebezni... Meg nekem mostanaban sokszor sebzett 0-at (modul nelkul) a HE loszer, egyre inkabb hanyagolom.
En egyebkent a csolehajlast probaltam minel jobban kihasznalni, meg megvartam, amig nem ram figyelnek. Nem mintha nekem kene itt barkinek tanacsot osztogatnom... :)

A fejlesztettet, ami pontosabb, meg az átütése is elvileg nagyobb, ha jól emlékszem, de az alfája kisebb...

5 éve 6 hónapja #230320 Írta: bicskeiz

Épp a 7-es TD-nél tartok, egy valamiben érzek visszalépést a 6-oshoz képest, az pedig a még nem beszűkült ágyú pontossága. Amíg a 6-ossal sokszor forgás és mozgás közben lövöldöztem és talált, a 90 B-nél a célzásidő kivárása után még gyors elmondok egy miatyánkot, hogy el is találjam vele a célpontot. Ez a hosszú célzásidő és az ebből fakadó pontatlanság nagyon zavaró, olyan mintha francia tankkal játszanék, mozgás közben meg olyan az ágyú mint egy Cromwellé.
Az Ikv 65-nél egyébként a kisebb ágyút használtam a nagyobb DPM-e miatt. Ugye az átütése nem a legjobb, de a HEAT lőszer mindkét ágyúnál ugyanaz, szóval azzal tudtam kompenzálni.

Neztem a 7-est, es itt lehet, hogy meg en is elcsabulok egy tierrel feljebb :). Jo alca, jo mozgas, (papiron) pontos, eros, agyu, es vegre dpm-je is akad. Mondjuk en mozgas kozben toronymentes td-vel nem szoktam lovoldozni, dehat bena is vagyok, szoval az en velemenyem nem igazan szamit :).

5 éve 6 hónapja #230321 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Látom vannak bajok a TDK terén :troll:
Ha nagyon szépen kértek elkuldom ma Jacktornak az 5-os elemzését és megirom a 8-asig. De lehet hogy a 9-es is meglesz, de az talán Bodzye
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, Grande__Reagel, Tindalos

5 éve 6 hónapja #230322 Írta: bicskeiz

A fejlesztettet, ami pontosabb, meg az átütése is elvileg nagyobb, ha jól emlékszem, de az alfája kisebb...

Akkor azzal nem nagyon losz HE-vel :). Egyebkent szerintem hasonlo a hasznalata, mert pontatlan es lassu a lovedek, olyan mint egy hajitogep, csak ez vagy nagyon sebez, vagy semmit. Egyebkent erdemes megprobalni olyan helyzetben is loni, ahol nincs ralatas az ellenfelre, mert az ives roppalya miatt neha ugy is beadja. De oszinten megmondom, egy-egy szarabban sikerult csata utan sokszor elgondolkoztam rajta, hogy visszaveszem a gyengebb agyut, aztan a HE majdcsak sebez valamit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.