Jelenleg

8
látogatónk van

Svéd harckocsik

7 éve 2 hónapja #225493 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Még nem full az Emil II annyi ideje, hogy végeleges véleményt formáljak róla, de az Emil I-el jobb köröket mentem akár T10-ben is mint ezzel jelenleg. Az Emil II top gun-ja más mint az Emil I-en, főleg karakterisztikájában, hosszabb az intraclip, stb....
Azt hiszem változtani kell a játékstíluson kicsit, hogy rendesen ki lehessen használni hiába tűnik ugyanannak a tanknak - ma este kipróbálok pár dolgot és írok a tapasztalatokról.

Jó lesz az a nagy löveggel. Az elején én se szerettem, van egy sajátos játékstílusa, de a végére hozzám nőtt annyira, hogy alig akartam eladni.
Viszont amennyire jól ment az Emil I-el annyira nem megy az Emil II-vel. Még a top löveggel se. Azt hiszem kapkodok, le kell higadni.
Kell bele a jó legénység (nekem már a 5. skill lesz maholnap) és jelenleg pótkaját is kapnak (igaz elgondolkoztam a tűzoltó visszatételén mert tegnap többször kigyújtottak).

Nemá :( Te vagy a sokadik, aki azt mondja, hogy visszalépés az Emil2 az Emilhez képest. :woohoo:


En meg az Emil I-nel tartok, amit korabban irtal rola azzal teljesen egyetertek.

Az Emil II agyuja sokkal jobbnak tunik, jobb lovegkezelese is van es jobb az alaploszer atutese is.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225494 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Azt nagyon megköszönném és még biztosan mások is ha megosztanád velünk a tapasztalataidat a nagytesórol .Amennyiben van rá mód és dobsz mellé egy replay-t is az még jobb lenne . Most megígérem én nem fogok gold-nobozni :d3: Az Emil1-et is majdnem csak azzal tolom már :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #225495 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Azt nagyon megköszönném és még biztosan mások is ha megosztanád velünk a tapasztalataidat a nagytesórol .Amennyiben van rá mód és dobsz mellé egy replay-t is az még jobb lenne . Most megígérem én nem fogok gold-nobozni :d3: Az Emil1-et is majdnem csak azzal tolom már :trollol:

De azzal jól működik a stock löveg, nem? :D-Szerintem a top lövegnek nincs szüksége "annyira" a goldra.
Két tárnyi a gold apcr, a többi "sima" apcr.
Amúgy nekem ez az első olyan tankon, (még stock löveggel) amiben 90% volt a gold, 10% az alap lőszer :D -De az utolsó 10k xp-t már nem bírtam ki, aztán free-ből kilfejlődött...:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225508 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Svéd med-nek állni kell a garázsban... Melyik legyen? A Leo nyilván a magasabb tier, de valahogy a VI-os is nagyon bejön. Hosszú távon ki melyiket tartja (tartotta) meg?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225517 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Egyértelműen Leo.
Maga szintjén talán az egyik legjobb med, míg t6-ban azért vannak jobbak a svédnél.

Svéd med-nek állni kell a garázsban... Melyik legyen? A Leo nyilván a magasabb tier, de valahogy a VI-os is nagyon bejön. Hosszú távon ki melyiket tartja (tartotta) meg?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225524 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Figyelem: Spoiler!


A hovitzer személyzete mintha a hülye járások minisztériumából érkezett volna. :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #225530 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Egyértelműen Leo.
Maga szintjén talán az egyik legjobb med, míg t6-ban azért vannak jobbak a svédnél.

Svéd med-nek állni kell a garázsban... Melyik legyen? A Leo nyilván a magasabb tier, de valahogy a VI-os is nagyon bejön. Hosszú távon ki melyiket tartja (tartotta) meg?


A valaha volt egyik legszarabb tank, ami a kezem közé került, az a svéd hetes Leo. Soha többet... taknyom-nyálam egybefolyt és üvöltve sírtam minden egyes meccs alatt, amit a Leo-val mentem. 46 meccsen kb 8-szor mentem saját tierben, az összes többiben nyolcas és kilencesek ellen szívtam. Se páncél (a cometnek legalább van tornya), se ágyú (a cometé jobb), még a mobilitása is kaka, egyedül camoja van valamennyi. Folyamatosan remegett a kezem a free xp felett, hogy belerakjam e, de valameddig csak kibírtam. 30k-t így is rányomtam, mert már a demencia jelei mutatkoztak rajtam... kibaszott rossz egy tank az én szememben. :sick:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bakkaroo, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225551 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
A LEO meglepő tank. Igazából a statisztikája alapján nem kiemelkedő, de mégis nagyon izgalmas csatákat mentem vele. 1000 körüli sebzésem zöld, 1500 körüli WN8-nak számít. Sokszor élveztem vele a játékot, ami az utóbbi időben ritka. Viszont összehasonlításokat is csináltam, és nem értem, hogy mitől van ilyen érzésem. Még nem jöttem rá! :)



Például megvettem az amerikai tier 6-os T37-es könnyű tankot, amely hasonló átütéssel kisebb alfasebzéssel, de nagyobb DPM-et tud. Ez is csak tier 9-ig megy. Sok paraméterben hasonlóak. A HP különbség jelentős, de mégis hasonló játékélményre számítok. Meglátjuk.
A LEO-ról quickybaby készített egy jó bemutatót. A kisebb átütésű és gyorsabb ágyúval illetve a nagyobb ágyúval is. Mindegyik jó. Helyzettől függ, hogy melyik jobb, és más stílusban is kel velük játszani. A legjobb az lenne, ha a csata előtt szerelhetné fel az ember a kiválasztott ágyút, amikor már látja, hogy melyik pályát dobja be. De ez álom marad attól tartok.



Érdekes, hogy a Panther átütése alapból tud annyit, mint a LEO prém lőszere. ha lesz zsetonom, akkor vissza fogom venni ezt is, hogy a mostani tudásommal tudok-e hasonló eredményt összehozni a Pantherrel is. Meglátjuk. Nyilván más tankokkal is össze lehet hasonlítani, nekem ezek jutottak eszembe.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225552 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
És még egy kép:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225558 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A kisebbik ágyúval hatékonyabb - azzal próbáltad?

Egyértelműen Leo.
Maga szintjén talán az egyik legjobb med, míg t6-ban azért vannak jobbak a svédnél.

Svéd med-nek állni kell a garázsban... Melyik legyen? A Leo nyilván a magasabb tier, de valahogy a VI-os is nagyon bejön. Hosszú távon ki melyiket tartja (tartotta) meg?


A valaha volt egyik legszarabb tank, ami a kezem közé került, az a svéd hetes Leo. Soha többet... taknyom-nyálam egybefolyt és üvöltve sírtam minden egyes meccs alatt, amit a Leo-val mentem. 46 meccsen kb 8-szor mentem saját tierben, az összes többiben nyolcas és kilencesek ellen szívtam. Se páncél (a cometnek legalább van tornya), se ágyú (a cometé jobb), még a mobilitása is kaka, egyedül camoja van valamennyi. Folyamatosan remegett a kezem a free xp felett, hogy belerakjam e, de valameddig csak kibírtam. 30k-t így is rányomtam, mert már a demencia jelei mutatkoztak rajtam... kibaszott rossz egy tank az én szememben. :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225570 Írta: VindiqueV
Megválaszolva: VindiqueV
Leo: nagy ágyú, apcr spam, fél perces várakozás amíg szűkül és second line support, magasabb tierben távolról csipegetés vagy hosszabb újratöltési idejű tankok retrackelése, stb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225581 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szóval beletekertem majdnem 200k xp-t az Emil II-be (a tank full, 5 skilles legénységgel) és a véleményem röviden - nem jó. Ami van: epic toronypáncél SZEMBŐL. Ami nincs: semmi más. Is6, T43 simán belövi a testét AP-vel de a tornyát is oldalról, és visz mindent, motort, tornyot, lövészt, stb... Nagyon kevés pályán és szituációban lehet kihasználni a tornyot. Hosszú az újratöltési idő is, az intraclip is, alap átütés sokszor kevés, sok mindenről le lehet maradni, valamit maga a tank is lassú, és lassan is forog a tornya, stb... Ez így egy rossz csomag, szenvedés vele a játék, ha már meglátom rosszul vagyok tőle. Félek, a Kranvagn is ilyen lesz - márpedig akkor sokat nem lesz játékban nálam.
Én nem éreztem rá, számomra csalódás, azért a toronypáncélért túl nagy árat kell fizetni mindenhol máshol :-(

Azt nagyon megköszönném és még biztosan mások is ha megosztanád velünk a tapasztalataidat a nagytesórol .Amennyiben van rá mód és dobsz mellé egy replay-t is az még jobb lenne . Most megígérem én nem fogok gold-nobozni :d3: Az Emil1-et is majdnem csak azzal tolom már :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225582 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Ma tolta az egyik csapattárs. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #225585 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Az Ikv 90-nek másnál is elviszi majd minden lövés a motort, vagy csak én vagyok ilyen peches? És más is úgy érzi, hogy nem túl pontos? Az elődje nagyon tetszik, de ez korántsem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #225591 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

A kisebbik ágyúval hatékonyabb - azzal próbáltad?


Persze, a nagyobbra elég volt csak ránéznem és elment az életkedvem is. De mondom, ami leginkább kiakasztott a tank haszontalanságán kívül az a hetes medek általános problémája a játékban. Nevezetesen az, hogy rohadt keveset mennek saját tierben. Beülsz egy hatos, nyolcas, kilences medbe és virul a fejed, hogy már megint top tier vagy, de a hetes közepes tankok? Nagyon ritkán. De még ez sem lett volna baj mondom, ha legalább egyvalamiben kiemelkedő a tank, de én nem bírtam megtalálni azt a valamit.

Tettigonia
Azért majd írd meg, hogy mekkorát csalódtál a Leoban :trollol:
A Panther meg vicces tank, nálam sokkal-sokkal többet ér, mint egy Leo.

F3rmi
Ami az Emil 2-t illeti, ugyan még nem mentem vele, de funkciójában mindhárom svéd heavy azonosan van kialakítva. Erős torony szemből és táras ágyú. Igazából nem tudom miért vagy meglepődve az Emil 2-n mikor az 1 is ugyanilyen volt csak gyengébb toronnyal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.