Jelenleg

14
látogatónk van

Svéd harckocsik

7 éve 3 hónapja #222609 Írta: jani-63
Megválaszolva: jani-63

Teszt szerveren kipróbáltam a 6-os Td-t s nagyon bejött. Gondoltam kihúzom, nem free xp.zek. Hát..... az első és a második szóra sem érdemes, ezzel mindenki csak 2-3 csatát megy max.. A harmadik és a negyedik egy igazi élmény alacsony tierben, a negyedik kb. mint egy Su-152. A 10,5 cm löveggel he lövedékkel minden ellenfél utálni fog, az tuti. De persze semmi nincs véletlenül, mert ami utána jön az valami eszméletlen. Legalábbis én az ötösnél rosszabb tankkal még nem futottam össze amióta játszom :-). A jármű papír és lassú, a löveg pontatlan és ami a lövedék sebességet illeti, sokszor még a 30 méterre haladó ellenfélnek is jóval elé kell célozni, szóval nyugtató és pohár víz az egér mellé készítve javasolt :-)





Ebben teljesen igazat kell hogy adjak neked, nekem az 5-ös 1 igazi ganékupac.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Vargs

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222616 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs

Teszt szerveren kipróbáltam a 6-os Td-t s nagyon bejött. Gondoltam kihúzom, nem free xp.zek. Hát..... az első és a második szóra sem érdemes, ezzel mindenki csak 2-3 csatát megy max.. A harmadik és a negyedik egy igazi élmény alacsony tierben, a negyedik kb. mint egy Su-152. A 10,5 cm löveggel he lövedékkel minden ellenfél utálni fog, az tuti. De persze semmi nincs véletlenül, mert ami utána jön az valami eszméletlen. Legalábbis én az ötösnél rosszabb tankkal még nem futottam össze amióta játszom :-). A jármű papír és lassú, a löveg pontatlan és ami a lövedék sebességet illeti, sokszor még a 30 méterre haladó ellenfélnek is jóval elé kell célozni, szóval nyugtató és pohár víz az egér mellé készítve javasolt :-)





Ebben teljesen igazat kell hogy adjak neked, nekem az 5-ös 1 igazi ganékupac.


na igen az kegyetlen volt -10k free xp :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222620 Írta: jani-63
Megválaszolva: jani-63

Teszt szerveren kipróbáltam a 6-os Td-t s nagyon bejött. Gondoltam kihúzom, nem free xp.zek. Hát..... az első és a második szóra sem érdemes, ezzel mindenki csak 2-3 csatát megy max.. A harmadik és a negyedik egy igazi élmény alacsony tierben, a negyedik kb. mint egy Su-152. A 10,5 cm löveggel he lövedékkel minden ellenfél utálni fog, az tuti. De persze semmi nincs véletlenül, mert ami utána jön az valami eszméletlen. Legalábbis én az ötösnél rosszabb tankkal még nem futottam össze amióta játszom :-). A jármű papír és lassú, a löveg pontatlan és ami a lövedék sebességet illeti, sokszor még a 30 méterre haladó ellenfélnek is jóval elé kell célozni, szóval nyugtató és pohár víz az egér mellé készítve javasolt :-)





Ebben teljesen igazat kell hogy adjak neked, nekem az 5-ös 1 igazi ganékupac.


na igen az kegyetlen volt -10k free xp :sick:





Nem tudom, én azon gondolkodtam felfüggesztem a svéd ágat mert nem nagyon tetszenek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222766 Írta: akárkiakárhonnan
Megválaszolva: akárkiakárhonnan
udes 03 nagy löveggel 1 cm-ről mégha szemből is nem képes megsebezni a t26e4-et
tudnám,hogy mire jó egyáltalán ez az ócskavas
mintha a valóságban nem annyi lenne az átütése.
3x annyi a lepattanó vele,mint a sebző találat.
papír tankok oldaláról is.
de legalább pikk-pakk szarrá lövik,mert erről meg semmi sem pattan le

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222772 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Én a TD ágon a kettest kihagytam, nagyon nem bánom, viszont az utána következő, az Ikv72 az egy nagyon durva kis sealclubber :lol:
200 méterről nem vettek észre mikor osztottam az áldást (persze bokorból, álcahálóval, festéssel, de ganyé legénységgel)
Olyan 8 csata alatt lett egy ász, igaz abban 5 kill meg Védő voltam :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222774 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Mikszi67, panzerpeter

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222778 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67

LoL, a végén Dolfi bácsi is befigyel. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222789 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Svéd páncélvadászok eddigi (pozitív) tapasztalat röviden:
Ikv103: Néha eltalál valamit(?)
Ikv65II: Nagyon gyorsan odaér (valahova)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223838 Írta: zetike02
Megválaszolva: zetike02
Valaki tudna nekem pár szót, tapasztalatot írni az Strv m/42-57-ről, azaz a prémium svédről?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223840 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Valaki tudna nekem pár szót, tapasztalatot írni az Strv m/42-57-ről, azaz a prémium svédről?

Én azt a visszajelzést kaptam, hogy jó és pontos tank, de nem kellően gyors és ugye papír. Max randomra való, sh-ra az újratöltés miatt egyedül nem használható. (szemben pl eg t37-el, cromival...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223843 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Valaki tudna nekem pár szót, tapasztalatot írni az Strv m/42-57-ről, azaz a prémium svédről?


Szerintem zseniális cucc! Kezdő legénységgel volt egy kis kínlódás érzésem vele, de a másfél skilles állapot óta nagyon jól használható. Két Strv m/42-57 egy szakaszban pedig pusztító tud lenni. Okosan használva még +2 tieres csatában is lehet vele boldogulni. Talán, ha kétszer töltöttem eddig gold lőszert, egészen jó az alappal is.
Persze, lehetne gyorsabb, de az már szemétség lenne :D.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223846 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
Sziasztok!

Az V-ös svéd td-hez van valakinek valami használati utasítása?
A top ágyú használhatatlan a kétfajta heat lőszerrel,( pontatlansága miatt célozni nem lehet, a lövedék elakad mindenben, gyakran még a tier 4-es tankokat sem üti át) az alapágyú meg szintén használhatatlan, mert ha bottom tier vagyok, a hetes tankokba 60-70-eket lövök.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223847 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

Sziasztok!

Az V-ös svéd td-hez van valakinek valami használati utasítása?
A top ágyú használhatatlan a kétfajta heat lőszerrel,( pontatlansága miatt célozni nem lehet, a lövedék elakad mindenben, gyakran még a tier 4-es tankokat sem üti át) az alapágyú meg szintén használhatatlan, mert ha bottom tier vagyok, a hetes tankokba 60-70-eket lövök.

Úgy hallottam azon a retken csak a freexp segít vagy a sanax
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KUF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #223851 Írta: miszterq
Megválaszolva: miszterq

Sziasztok!

Az V-ös svéd td-hez van valakinek valami használati utasítása?
A top ágyú használhatatlan a kétfajta heat lőszerrel,( pontatlansága miatt célozni nem lehet, a lövedék elakad mindenben, gyakran még a tier 4-es tankokat sem üti át) az alapágyú meg szintén használhatatlan, mert ha bottom tier vagyok, a hetes tankokba 60-70-eket lövök.


Dombharcolni kell vele, közelre vagy közepes távolságokra lőve, sniperkedést hagyjuk.
Én mindig alap lőszerrel használom, 120-as átütés nehogy már ne legyen elég. Tier6-ban is elmegy, 7-ben már csak oldalról jó.
Jó mobilitás.
Nekem fun tank. Ma pörgettem ki vele a 6-ost, a winratem 60% feletti vele. 800-1000 dmg is lazán ment sokszor.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KUF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #223867 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
Nahát eddig egész érdekesek ezek a svéd tankok. A medeket 1-4-ig valahogy túl lehet élni, az 5-ös közel megtartós volt, de csak közel. A6-os med viszont valami csoda jó tank. Mentem vele egy pár jó kört mire leesett hogy semmilyen felszerelés nincs rajta. :D
A td-k közül az 5-nél járok de eddig mind az 5 tanktól agyhúgykövet kaptam. nincs is kedvem húzni őket. De ismétlem a 6-os medet imádom. Remélem a 7-es Leo is legalább annyira jó, mint ahogy egyik jó barátom mesélte ma lelkendezve. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.