Jelenleg

41
látogatónk van

Svéd harckocsik

7 éve 3 hónapja #221854 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Sziasztok!

Ez hülye kérdés lesz,szóval melyiket érdemesebb húzni szerintetek?A heavy vagy a Td ágat?A 10es heavy torony páncélját mennyire nerfelték le?Csak azért kérdezem,mer "kaptam" ezeket a svéd csajokat :wb:
Másik kérdésem az lenne,hogy ezek közül valamelyiket vagy a cseh ágat érdemesebb húzni? :oops:

Erre mindenkinek más lesz a válasza.
Én nem szeretek td-ni, közepes tankból van egy rakat a garázsomban,táras heavy meg még hiányzott. Így egyértelmű nekem melyiket éri meg húzni.
Az a kérdés, hogy te mit akarsz?


Jogos,teljesen igazad van! A TVP T 50/51-en gondolkoztam sokat,de nem tudom,hogy érdemes-e kihúzni.A 10es svéd heavy nagyon op volt a teszt szerver első részében,nem tudom ,hogy mennyire nerfelték a toronypáncélját.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221855 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
A Skoda ágon az utolsó kettő még mindíg OP közeli , szóval megéri kihúzni . Sok infóm még nincs a Svéd HT-rol ,de az 50B szerintem felveszi vele a versenyt. Ugye az is kapott most Gun Dep buffot , így szépen lehet vele mókázni . Tegnap elég jól adta azzal is .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221866 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ez az L-60 mennyire használható tier2 prém?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221872 Írta: Zoli105
Megválaszolva: Zoli105
Kalap okádék a tier 5ös svéd td ! -,- egyszerűen vicc !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221875 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

Kalap okádék a tier 5ös svéd td ! -,- egyszerűen vicc !


Most komolyan? :spaz: Alap gunnal kell használni HE-vel akkor meg fogod szeretni :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221879 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Ahogy nézegetem a hozzászólásokat, ezek a svéd tankok nem az osztatlan öröm forrásai. De nem baj legalább lesz néhány könnyű frag a játékban. Ami sokaknak bánat, ugyanannyinak vidámság. Én egyelőre nem foglalkozom ezzel az ággal. Annyi jó tank van amit még meg szeretnék szerezni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221883 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

Ez az L-60 mennyire használható tier2 prém?


Pz 1 -fele akkora képességekkel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221886 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Én már kinéztem magamnak a prém hatost, de az oldalon megírt teszt eléggé elvette a kedvemet a megvásárlásától :)


"Mi ez? Ender elvtársat már nem is szidják? Én már szart érek?!" :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221888 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

Én már kinéztem magamnak a prém hatost, de az oldalon megírt teszt eléggé elvette a kedvemet a megvásárlásától :)


"Mi ez? Ender elvtársat már nem is szidják? Én már szart érek?!" :trollol:


Majdnem autentikusan: Mi az? Ender elvtársat már meg sem akarják ölni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221889 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Én már kinéztem magamnak a prém hatost, de az oldalon megírt teszt eléggé elvette a kedvemet a megvásárlásától :)


"Mi ez? Ender elvtársat már nem is szidják? Én már szart érek?!" :trollol:


Majdnem autentikusan: Mi az? Ender elvtársat már meg sem akarják ölni?


Ha már pontosság : Ender elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? Én már szart érek?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221890 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Én már kinéztem magamnak a prém hatost, de az oldalon megírt teszt eléggé elvette a kedvemet a megvásárlásától :)


"Mi ez? Ender elvtársat már nem is szidják? Én már szart érek?!" :trollol:


Majdnem autentikusan: Mi az? Ender elvtársat már meg sem akarják ölni?


Ha már pontosság : Ender elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? Én már szart érek?


Nem akartam gyilokkal riogatni. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221977 Írta: Caesar_cart
Megválaszolva: Caesar_cart
Drága barátaim sokat beszéltünk a 6-os svéd medről, több kevesebb egyetértés is született a témában, de most azt kell gondoljam amit leírok egybehangzó vélemény lesz.
Ez a 7-es svéd Leo (még nevében való hasonulás a német tankra is sértő. :pinch: ) ez ez ez egy rettenet nagyrakás sz@r! :sick: :sick: :sick:
Fullosan kezdtem, mert még épp' maradt annyi free-m a projekthez, illetve nálam sokkal tájékozottabb Mr D barátom felhívta a figyelmem, hogy jobban teszem ha nem spórolok rajta. Hej de igaza lett! Ezt a szörnyeteget stockon? Jézusom ketté haraptam volna a monitort! :spaz:
Na de néhány szó.
Gyors, 60-al megy. Hurrá, talán itt be is kéne fejeznem.
Mert.:
Álcája még akad, de a skill nélkül semmit nem ér. ( viszont az utána jövő heavy-re meg minek, ezért nem is lesz) és van hozzá egy minden oldalról 70-es páncél! :woohoo:
Akkor gondolhatnánk majd az ágyú, majd az kompenzál! :yk:
Na erről meg annyit, hogy a Bulldognak számszerűsítve is nagyobb a tűzereje. Vazze' az egy kib@szott light, ez meg egy med.
A kis ágyú sz@r, na de a nagy? Na az aztán igazán nagyon sz@r! :sick:
Tegnap beletettem néhány csatát prémmel, meg aktív személyes tartalékokkal, így már van rajta 45k xp.
A fele már majdnem kész, és közben végig azzal vigasztaltam magam, hogy ha ez az út vezet hozzá, akkor talán nem lesz mindenkinek Emil-e.
"Kérem kapcsolja ki!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gwr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221990 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Inkább egy email, mint egy Emil. Ezek a svéd tankok nem svéd acélból készültek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221999 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok :) A svéd td ág melyik tiertől lesz használható? Mivel úgyis ingyen adják őket, így gondoltam elindulok a tier 1-től ,úgyis ki kell lőni a medálhoz a kis tierű tankokat. Eddig a ttier 3-ig jutottam el, de csak ipari hulladékkal találkoztam és a hozzászólásokból is úgy látom, hogy még a tier 6 se jobb, szóval az lenne a kérdés, hogy meddig kell szenvedni, hogy normális svéd td-hez jussak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222001 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Sziasztok :) A svéd td ág melyik tiertől lesz használható? Mivel úgyis ingyen adják őket, így gondoltam elindulok a tier 1-től ,úgyis ki kell lőni a medálhoz a kis tierű tankokat. Eddig a ttier 3-ig jutottam el, de csak ipari hulladékkal találkoztam és a hozzászólásokból is úgy látom, hogy még a tier 6 se jobb, szóval az lenne a kérdés, hogy meddig kell szenvedni, hogy normális svéd td-hez jussak?


UDES-től kezdve érnek valamit, de ott meg az UDES-nél még meg kell tanulni kezelni ezt az ostrom/utazás módot... Merthogy attól kezdve mind olyan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.