Jelenleg 588 vendég és 19 tag online

Svéd harckocsik

2 éve 11 hónapja #221674 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

MPeter71 beküldte: Ma elkezdtem tesztelni :-)

Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!

De utálom az ilyen free xp-s játékosokat.... :sick: És nem vagyok irigy. Ha kell egy tank akkor én legalább kiszenvedem azt...ennek így semmi értelmét nem látom :sick:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #221677 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz
@Caesar_cart
Hat azert vannk bizonyos szintek a pancelzatban a szamit-nem szamit kozott is. Ezt szinte minden overmatcheli, a tobbi mednek legalabb van eselye pattintani. Ezt minden HE is atuti, a tobbi medet azert nem. Es ez bizony szerintem szamit. Ha emellett furge lenne, vagy lenne alcaja, akkor mennek erte, de igy... Szoval gyakorlatilag csak egy hulldownos agyut tud felmutatni, ami biztos nagyon jo, de nekem egyelore nagyon keves ahhoz, hogy nekialljak.

2 éve 11 hónapja #221678 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
a teszt szerveren mentem párat a 6-os meddel....ha tömören kellene összefoglalnom akkor ez jutna az eszembe:

:wb: :nono:

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

2 éve 11 hónapja #221679 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Én úgy tudom, a free xp-t sem a gólya hozza, játszani kell érte elég sokat amíg kijön belőle valami. :thx:

2 éve 11 hónapja #221680 Írta: 18Roli18
Megválaszolva: 18Roli18
De utálom az ilyen rosszmájú játékosokat... :sick: Ha megteheti miért ne húzza ki? Ha gyorsan ki akarja próbálni az új ágat ez a leggyorsabb módja. Képzelheted mekkora akaraterő kellhet nem elkölteni azt a rengeteg free ikszpét...

Mr_Rossi beküldte:

De utálom az ilyen free xp-s játékosokat.... :sick: És nem vagyok irigy. Ha kell egy tank akkor én legalább kiszenvedem azt...ennek így semmi értelmét nem látom :sick:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, MPeter71

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #221681 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Én az 5-ös TD-vel mókázok, elég fun saját tierben + 1el feljebb is. Mint egy miniatűr ISU. Sajátban sokmindenkit kiszed elsőre, feljebb pedig elegendő az átütés, hogy meglepetést okozzon sokaknak. Egy baja van, csak a full HEAT, de tigriseket is viszi, mint kés a vajat. Távolabbra pedig a tollaslabda szerűen lehulló lövedék miatt a puha részeket lövi meg.

+ az iszonyat kevés hp zavaró tud lenni, ha nem nyílt a pálya.

2 éve 11 hónapja #221683 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Bodzy, ez túl kemény ahhoz amilyen a 6-os med. Simán és csak híg kutyafosnak hívnám.
Lehet át kellett volna ugranm free xp-ből de úg voltam vele hátha jó lesz - nem lett. Azóta tolom rá a 100% xp-t mielőbb túl legyek rajta.
Vanak vele nagyon jó körök is, de többnyire csak egy lassú, páncél nélkül, magas kis szardarab.

bodzy beküldte: a teszt szerveren mentem párat a 6-os meddel....ha tömören kellene összefoglalnom akkor ez jutna az eszembe:

:wb: :nono:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #221685 Írta: Caesar_cart
Megválaszolva: Caesar_cart

bicskeiz beküldte: @Caesar_cart
Hat azert vannk bizonyos szintek a pancelzatban a szamit-nem szamit kozott is. Ezt szinte minden overmatcheli, a tobbi mednek legalabb van eselye pattintani. Ezt minden HE is atuti, a tobbi medet azert nem. Es ez bizony szerintem szamit. Ha emellett furge lenne, vagy lenne alcaja, akkor mennek erte, de igy... Szoval gyakorlatilag csak egy hulldownos agyut tud felmutatni, ami biztos nagyon jo, de nekem egyelore nagyon keves ahhoz, hogy nekialljak.

Nem nem félre értessz!
Nem azt mondom, hogy ezért mennjen bárki is, hanem azt, hogy ezzel kis odafigyeléssel lehet boldogulni randomban. Menni a 8-astól felfelé érdemes, én is azért indultam.
Ha döntenem kell, hogy az összekuporgatott free xp-vel vagy ezzel a tankkal lejátszott csatákkal érjem el a 7-est, akkor azt mondom nekem elég jó ahoz, hogy beletegyem azt a pár csatát!
Ez pusztán magán vélemény.
Ja és rólam zárásnak annyit, hogy a kedvenc tankom a sokak álltal utállt obj-416. B)
Nem vagyunk egyformák! ;)

„- Te nem harcoltál tisztességesen !!!
- Én nem, de ő igen.
(Bronn a halott Ser Vardis-ra mutat)”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

2 éve 11 hónapja #221686 Írta: Donovitu
Megválaszolva: Donovitu

HUN_Sector beküldte: Én már kinéztem magamnak a prém hatost, de az oldalon megírt teszt eléggé elvette a kedvemet a megvásárlásától :)

Nekem megvan a svéd hatos prémium. 731 csatát mentem vele, 1156 az átlagsebzésem, és 60% a winrate-em. Szerintem ez nagyon nem rossz. A csövön két csík van, ezt valahol az 550. meccs körül szereztem meg, és ehhez akkor 1400 körül volt az átlagsebzésem azokban a meccsekben. Ez az érték azóta sem változott, tehát folyamatosan 85-86% körül mozog a gunmark, és lassanként kúszik felfelé az átlagsebzés. Ezen - egyébként - meg is vagyok lepődve, mert a tankkal 2500 fölött van így az átlag WN8-am, és, ahogy mondtam, 60% a winrate-em. Úgyhogy felmerül a kérdés, hogy akkor kinek három csillagos a tankja, ha nekem ezzel a stattal nem? Ennyi jedi lovag játszik vele? :ohmy:

Jelenleg a legénység az 5. perket húzza, és meg kell mondjam, nagyon szeretem ezt a tankot. Tulajdonképpen azt mondhatom, hogy ez a kedvencem jelenleg. :)
A modulozás terén egyébként elég sokat variáltam vele, mert légkondi mindig volt rajta, de eleinte próbálkoztam a célzásgyorsítóval - mivel elég pontatlanka volt, ha nem volt teljesen beszűkülve -, és jó néhány kört mentem széndioxidos tartállyal is, hátha akkor kevesebbet gyullad. De a végső leosztás, ami bejött, az lett, hogy úgy van modulozva, mint egy sniper light vagy TD, tehát ventilátor+álcaháló+periszkóp, és így nagyon jól lehet vele játszani. Azért lett ez a beállítás a nyerő, mert full álcával és álcahálóval egészen sokáig tud rejtőzni, és, mert állásból lényegesen pontosabb. Ez azért fontos, mert, ha nagyobb vasak ellen kell menni - és ez elég gyakori, kb. a meccsek 80-90%-ban -, akkor TD-üzemmódba kapcsolok, és próbálom minél messzebbről eltalálni a gyenge pontokat. Ugyanez a helyzet a végjátékokban is: elég gyakran maradok egyedül 2-3-4 ellenfél ellen, és többször jelentett gondot, hogy már csak akkor láttam meg őket, amikor közel voltak, és, ha le is szedtem 1-2-t, utána a 14 másodperces töltésidővel megszívtam, és akár valami kis szutyok is megölt, mert nem tudtam (s)védekezni. Viszont mióta periszkóp van rajta, a végjátékban nagyobb eséllyel látom meg messzebbről az ellenfeleket, tehát hamarabb lövöm őket, így több időm marad újratölteni, és befejezni a maradékot is. (Befejezéshez nyilván kihúztam a mozgás közbeni lövés skillt is. Nagyon hasznos, amikor én indulok el a végjátékban vadászni.)
A skillek és perkek terén egyértelműen voltak mérföldkövek: a full álca megszerzése sokat dobott rajta, mert onnantól tovább életben maradtam, de aztán a snap shot skill volt az igazi áldás, tehát a toronyforgatás közbeni lövés. Amikor az 50% fölé ért, akkor kezdtek javulni igazán az eredmények.

Mivel a tank orra marha érzékeny, és nagyon gyakori, hogy lánc+motor kombót lőnek, ezért két szerelőcsomaggal + elsősegély csomaggal járok, és nem használok tűzoltót. (Valójában a legtöbb tankomon ezt és így használom, mert nagyságrendileg ritkábban gyújtanak fel, mint, hogy az aimbotos, félig leragasztott szemüvegű Vér Pistikék lőnének 2-3 modulsebzést.) Éppen ezért ötödik skillnek a tűzoltást kezdtem fejleszteni, mert, ha felgyújtanak, akkor jó, ha minél hamarabb tudnak oltani a srácok. (Ráadásul tűz után szinte mindig van 2-3-4 sérült modul, tehát a nagy szerelődoboz ilyenkor is jól jön.)

Az egyetlen panaszom ellene az, ami tulképpen nem ennek a tanknak a hibája, hanem a WG genyasága: az, ami most kiderült a svéd vegyeság kapcsán, hogy a medekben 4 fős legénység van, tehát ez a legénységem valójában a nyolcas heavyhez lesz jó, de akkor meg onnantól ebben a prém medben nem tudom húzni őket. Ezt elég nagy kib@szásnak érzem a WG részéről. Gondolom, most el fogok kezdeni egy négyfős med legénységet, amivel felgyalogolok a hatosig vagy a hetesig, és majd SH-ban próbálom a hatos körül húzni minél feljebb őket, és, amint megvan a nyolcas, akkor a mostani - addigra talán már 6 perkes - legénység megy innen, a prémium svédből a heavy-vonalra. Onnantól akkor a sima medes legényeket húzom majd ebben, legalábbis a háromnegyedüket. :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71, HUN_Sector, Sics, Tomat

2 éve 11 hónapja #221688 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia

Nortonor beküldte: . Érdekes viszont, hogy t6 fölött TD-t nem láttam a csatákban.

Ennyire jó az álcájuk? :yk:

Bocs! Magas labda volt! :trollol:

2 éve 11 hónapja #221690 Írta: Mr_Rossi

18Roli18 beküldte: De utálom az ilyen rosszmájú játékosokat... :sick: Ha megteheti miért ne húzza ki? Ha gyorsan ki akarja próbálni az új ágat ez a leggyorsabb módja. Képzelheted mekkora akaraterő kellhet nem elkölteni azt a rengeteg free ikszpét...

Mr_Rossi beküldte:

Ott volt a tesztszerver több hétig ki lehetett próbálni :spaz: És ez csak a tizes nem az egész ág...

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

2 éve 11 hónapja #221692 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Vagy akaraterő vagy nincs mire elkölteni a free xp-t mint esetemben.
T9-ig kihúzhattam volna én is simán de akkor hol az újdonság és fejlesztés öröme? Nem mindennap jön új ág a játékba.

18Roli18 beküldte: De utálom az ilyen rosszmájú játékosokat... :sick: Ha megteheti miért ne húzza ki? Ha gyorsan ki akarja próbálni az új ágat ez a leggyorsabb módja. Képzelheted mekkora akaraterő kellhet nem elkölteni azt a rengeteg free ikszpét...

Mr_Rossi beküldte:

2 éve 11 hónapja #221693 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Tettigonia beküldte:

Nortonor beküldte: . Érdekes viszont, hogy t6 fölött TD-t nem láttam a csatákban.

Ennyire jó az álcájuk? :yk:

Bocs! Magas labda volt! :trollol:

Touché, ez szép volt! :)

2 éve 11 hónapja #221694 Írta: 18Roli18
Megválaszolva: 18Roli18
Egy tesztszervert azért ne hasonlítgassunk egy éles szerverrel... Teljesen más a kettő. Ott mindenki, vagy legalábbis jó nagy hányada a tesztelőknek full golddal és olyan felszerelésekkel megy, amit esetleg normál szerveren nem engedne meg magának. Itt meg élesben tolhatja. Egy szónak is száz a vége ha megteheti akkor miért ne? És ahogy korábban volt is egy hozzászólás, azért a free ikszpéért meg kellett keményen dolgozni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71

2 éve 11 hónapja #221696 Írta: Mr_Rossi

F3rmi beküldte: Vagy akaraterő vagy nincs mire elkölteni a free xp-t mint esetemben.
T9-ig kihúzhattam volna én is simán de akkor hol az újdonság és fejlesztés öröme? Nem mindennap jön új ág a játékba.

Mr_Rossi beküldte:

Az lenne a lényege hogy fejlesszük ki a tankokat és ne ugorjuk át őket mert így semmi élvezet nincs benne....nekemis volt nem rég 300k free csak én legénységnek skillt csináltam belőle.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.