Jelenleg

17
látogatónk van

Prémium harckocsik

3 éve 8 hónapja #297700 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Pontosan mi is a célod? Jó volna leírni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: petigeri12

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297701 Írta: petigeri12
Megválaszolva: petigeri12
Elore szolok ,hogy az alt betukodok nalam bugosak ezert nem fogom hasznalni oket.Ebben a blogban kiterunk majdnem az osszes premium (es reward) tankra.Kezdjuk az elso olyan szinttel ahol erdemes premium tankokat vasarolni ez ,pedig a 4es szint.Hat keves premium tank van itten asszem 4:AC 1 Sentinel,Valentine II,Pz.Kpfw.B2,T28E with F-30.Most nem tudom hogy jol emlekszek e de a Sentinel-t szerintem csak regen lehetett megvenni.Ugyhogy csak 3 tank maradt.En oszinten szolva 3ojuk kozul a Pz.B2-t es a T28E-t ajanlom. a Valentine II egy picit rossz a sajat szintjehez kepest de 3as tierben brutalis lenne.Holnap-holnap utan elhozom az 5os prem es reward tankok elemzeset.Azokrol a tankokrol reszletesebben lehet beszelni mert tobb fajta jatekstilusban is lehet veluk jatszani.Most csak a Pz.B2rol szeretnek reszletesebben beszelni:Maga a tank az sajnos nekem nincs meg ,de a B1-re nagyon hasonlit.Ezert erdemes lehet a B1el jatszani a Pz.B2 megvetele elott hogy dontsd el hogy neked tetszik-e a B1 jatekstilusa mert a Pz.B2je is ugyanaz.A tankkal aktivan kell jatszani.Varosi palyakon akar 5 tankkal is felveheted a harcot.Rusholni kell vele. Lightokat TD-ket ,MED-eket akar heavyket is el tudsz tenni 1v1ben (persze 4eseket).A pancelzatodat dontsd vele es vard meg mig raszukulsz az agyuddal ellensegre.

Akkor holnap vagy holnaputn elhozom az 5os prem es reward tankok elemzeset. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #297702 Írta: petigeri12
Megválaszolva: petigeri12
Silean az vele a celom hogy mutassam be majdnem az osszes prem es reward tankot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297704 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Ha ez a szándékod, akkor:
1) Szedd össze a gondolataidat.

2) Ajánlott tudást úgy átadni, hogy van alapja. "Most csak a Pz.B2rol szeretnek reszletesebben beszelni:Maga a tank az sajnos nekem nincs meg". Ez nem alap, Ez fals információ.

3) Ez egy elemzés: www.wotinfo.hu/...trager , még akkor is ha nem teljes. Azonban tartalmazza azokat az információkat, ami lényeges.

4)Ez egy tank elemzésének szubjektív módja, kihagyva relatív sok adatot a tankról Ferrari blogja

5) KLC teljesen más témában írja a blogot, mégis jobban összefoglalja egy-egy tank tulajdonságát KLC blogja

6) Hasonlóan jár el straubbazsi is Bazsi blogja

7) Továbbá a helyesírás. Nem az ékezetekkel van baj, hanem az írásjelek (pont, vessző, kettős pont, enter, bekezdés, stb) hiányával vagy nem megfelelő kirakásával.

8) Az altok nem bugosak. Mindösszesen van egy sorrend, ahogy működnek.

9) Az egész egy katyvasz. Ha 1 tankról szeretnél írni, akkor 1 tankra összpontosíts. Ha több tankról szeretnél írni, akkor alakítsd a szöveget úgy, hogy legyen benne helyük.
A tied most így néz ki:
  • Egyéni probléma
  • Terv
  • Felsorolás
  • Kitöltő szöveg
  • Jövőterv
  • Tank elemzés
  • Majd megint jövő terv.

Nincs benne egység. Olyan mintha úgy írtad volna, ahogy épp kedved támadt volna egy kiadós reggeli mellett, idő hiányában írni valamit mert....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Black_Sheep_01, Rohamnyuszi, KLC_KTE, DraX_HUNM

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297710 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Silean az vele a celom hogy mutassam be majdnem az osszes prem es reward tankot.


Már létezik ilyen topic, ne nyiss újat, ha nem muszáj, főleg ne az akadémián belül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja #299251 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Most jött be a t42 tierVII-as med. Nem volt topicban és sokakat érdekelne milyen a tapasztalat. Én Tankelti streamjén néztem a bemutatót, de amit mondott és láttam azok alapján nem bejövős átlag balanszólt tank. Lassan gyorsul és az ilyenek kényelmetlenek.

Nektek mik a tapasztalataitok ? :thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #299252 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Most jött be a t42 tierVII-as med. Nem volt topicban és sokakat érdekelne milyen a tapasztalat. Én Tankelti streamjén néztem a bemutatót, de amit mondott és láttam azok alapján nem bejövős átlag balanszólt tank. Lassan gyorsul és az ilyenek kényelmetlenek.

Nektek mik a tapasztalataitok ? :thx3:

Nincs meg és nem is lesz, én Raging Raptor videót néztem. Szerintem:

Pershing, M46 Patton KR és T25 Pilot 1 ami hasonló amcsi med. A különbség, hogy a T42 egy modernizált változata ezeknek, tehát a mai trendnek megfelelően már nem 240-es, hanem 280-as alfa, 1.92-es gyors célzás, 0.32-es pontosság, egyre nagyobb gold lőszer átütés (268) és ezzel együtt 1410-es lövedéksebesség, jobb toronypáncél és cserébe "balance"-nak :trollol: némileg kevesebb hp,

Jobb, mint a fent említett 3 régi, de nem lesz meta. Egy progettonak, Borrasquenak, T44-100-nak nem ér a nyomába. Nekem a CS-52 LIS is jobban tetszik, ami mondjuk meg is van, de ha felajánlanának egy ingyen cserét, akkor a LIS-t nem adnám érte.

A 2x4 fő 0. BIA-s legénység mondjuk még csábító is lehet(ne), de az nekem nem ér meg 9800 Ft-ot, de megérteném, ha valaki így akarna betárazni amcsi legénységből. Ha valaki megvenné kétszer az alap csomagot (nem látom, hogy limitált lenne), az 2x9800 Ft = 4x4 0. BIA-s legénység, T42 prém tank, +7000 gold.

Aki egy jó 8-as prém medet akar, az ne ezt vegye meg szerintem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja #299274 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Halljátok gyerekek visszajön Black Marketre a WT E-100. Licitre te mennyit adnál érte? 1-2 Millió kreditet? :xmas3: :xmas4: :applause:

esport1.hu/news...scheff

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja #299276 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Halljátok gyerekek visszajön Black Marketre a WT E-100. Licitre te mennyit adnál érte? 1-2 Millió kreditet? :xmas3: :xmas4: :applause:

esport1.hu/news...scheff

Szerintem Scheff téved, mert a videó hangulata egyértelműen a halloween-ra hajaz és nem fekete piacra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #299738 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok.
Tisztelet teljes kérdésem lenne, egy olyan témáról ami már rongyosra lett beszélve. De.... most én szeretnék kivenni kötvényért egy nehéz tankot. Legutóbb kivettem a Francia heavyt, de nekem nem jött be. Kettő között lötyögök, a Chrysler, és a Patriot, leginkább farmra használnám, kiemelten a frontline-on. Nincs normális nehéz tankom FL re. T34B vel szenvedek rajta amit szeretek, de az a töltés idő, sebesség, célzásidő, sokszor kiakaszt. Ha jól tudom a Patriot jobb farmer, de ha a Chrysler tovább marad életben akkor egye fene, beáldozom. :blondy: :blondy: Tudom, hogy uncsi a téma, de nem tudok dönteni, köszönöm ha válaszoltok. Pénztártól való távozás után nem reklamálok :beer2:

Bocsi, hogy a csak egy kérdésre is beírtam, de nekem ez csak egy kérdés.:applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #299740 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok.
Tisztelet teljes kérdésem lenne, egy olyan témáról ami már rongyosra lett beszélve. De.... most én szeretnék kivenni kötvényért egy nehéz tankot. Legutóbb kivettem a Francia heavyt, de nekem nem jött be. Kettő között lötyögök, a Chrysler, és a Patriot, leginkább farmra használnám, kiemelten a frontline-on. Nincs normális nehéz tankom FL re. T34B vel szenvedek rajta amit szeretek, de az a töltés idő, sebesség, célzásidő, sokszor kiakaszt. Ha jól tudom a Patriot jobb farmer, de ha a Chrysler tovább marad életben akkor egye fene, beáldozom. :blondy: :blondy: Tudom, hogy uncsi a téma, de nem tudok dönteni, köszönöm ha válaszoltok. Pénztártól való távozás után nem reklamálok :beer2:

Bocsi, hogy a csak egy kérdésre is beírtam, de nekem ez csak egy kérdés.:applause:


Egy javaslat, hogy meglegyen mind a kettő.

Megveszed a Chrysler-t és toborzóból kiszeded a T26E5-öt, igaz nem lesz Patriot-os festés, de gondolom ez nem akkora baj. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #299742 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Sziasztok.
Tisztelet teljes kérdésem lenne, egy olyan témáról ami már rongyosra lett beszélve. De.... most én szeretnék kivenni kötvényért egy nehéz tankot. Legutóbb kivettem a Francia heavyt, de nekem nem jött be. Kettő között lötyögök, a Chrysler, és a Patriot, leginkább farmra használnám, kiemelten a frontline-on. Nincs normális nehéz tankom FL re. T34B vel szenvedek rajta amit szeretek, de az a töltés idő, sebesség, célzásidő, sokszor kiakaszt. Ha jól tudom a Patriot jobb farmer, de ha a Chrysler tovább marad életben akkor egye fene, beáldozom. :blondy: :blondy: Tudom, hogy uncsi a téma, de nem tudok dönteni, köszönöm ha válaszoltok. Pénztártól való távozás után nem reklamálok :beer2:

Szerintem:
Chrysler: szemből mind a test, mind a torony extrém nehezen lőhető be, még TierIX tank lövése is rendszeresen pattant, szemből egyedül az amúgy könnyen rejthető alsó lemezt lövik be. Sidescreapben sem lövik be. Ha ehhez hozzáadod, hogy hátsótornyos tank, akkor egyértelmű, hogy városi pályákon otthon érzi magát. Ágyúja viszont átlag alatti átütéssel rendelkezik, néha még az erősebb páncélzatú TierVIII ellen is célszerű goldlőszert használni. Szokatlanul sok a lőszerjavadalmázása (100 db) – ide 20, akár 30 gold simán befér.
Igazából szerintem ebből ered az ellentétes megítélése – aki hajlandó elég sok goldot használni, annak nagyon erős tank, aki meg spórolósabb vagy „csak farmolni” akar, annak meg csalódást keltő. Ehhez jön a hátsótornyos mivolta – szerintem a játékosok kb. 90%-a nem szereti ezt a fajta felépítést.
Nekem a Blackmarket-ről van meg, kb. 6-8 hónapja, mentem vele 22 csatát (keményen) :) , ez idő alatt tettem össze a fenti véleményt. Hátsótornyosként nekem nem jön be, pl. dombharcban nekem egyenesen kínszenvedés vele játszani – emiatt én mindig megtalálom az indokot, hogy másik tankot válasszak.
Patriot: egy hibája van, az alacsony, Tier VIII-ban inkább közepes tankokra jellemző 240 HP-s sebzése – emiatt inkább közepes tankként kell vele játszani, nem pedig „tipikus nehéztankként”. Ezt leszámítva nekem a Patriot jelenleg közel van az ideális nehéztankhoz :) . Viszont az E50M vonal mostani buffja alkalmával a Panther II és a Panther 8,8 sebzését felvitték 280-ra – nem tudom mennyire egyedi a WG ezen döntése/cselekedete, de ha a medek között trenddé „nemesítik” a 280-s HP sebzést, akkor bizony a Patriot-ot az elavulás veszélye fenyegeti.
Javaslatom: várj egy picit a vásárlással (FL amúgy is leghamarabb jövő februárra várható), és addig próbáld ki tesztszerveren, leginkább a Chrysler-t, de akár mindkettő tankot. A tesztszerver alapján látod majd, hogy a Chrysler általam látott hibái Téged mennyire zavarnak. Amíg próbálgatod a tesztszerveren, addig a bandras32 által felvetett toborzóprogramot is össze tudod hozni. Netán BlackFriday mellé betesznek egy (mini)- Blackmarket-et (szerintem februárig amúgy is esélyes), ott meg kreditért veheted meg esetleg.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #299743 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Örömködőbe pont mostanában töltöttem fel egy Chrysler K csatát. Abban szerintem jól megfigyelhetőek az előnyei, hátrányai. Ahogy már többen leírták, városi pályán igazán pompásan müxik, akár bottom tierként is. Farmra nem az igazi, mert igényli a goldot. FL -re nem biztos, hogy ideális választás.. A több ellenfél és a pályák viszonylagos nyíltsága miatt inkább 252U offenzív tanknak, ami több irányból is szerencsésen pattinthat, és/vagy valami tornyozós, pontosabb lövegű vas a védekező pozíciókba, vagy támogatóként. Ezzel együtt a Chrysler remek tank!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hónapja #300319 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
A GSOR-ra érdemes álca skillt tenni vagy inkább javítást? :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hónapja #300321 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Én álcáznám..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.