Jelenleg 396 vendég és nincs tag online

Prémium harckocsik

8 hónapja 2 hete - 8 hónapja 2 hete #291976 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Na most meg kettő lett belőle. Na még a vévén kizárnak spamelésért...
Ezt mért ide tette, amikor direkt válasz gombot nyomtam meg???

Na ezt megint jól benéztem, mert a válasz helyet az idézet gobot kellett volna megnyomni.

Acélfalat csak akkor kapsz, (a sok pattintott lövésen túl,) ha túléled, és ha leamortizáltak. (Ha jól emlékszem az életerő 85% el kell vesztened.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 2 hete #291984 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

hadtjuk beküldte: Na most meg kettő lett belőle. Na még a vévén kizárnak spamelésért...
Ezt mért ide tette, amikor direkt válasz gombot nyomtam meg???

Na ezt megint jól benéztem, mert a válasz helyet az idézet gobot kellett volna megnyomni.

Acélfalat csak akkor kapsz, (a sok pattintott lövésen túl,) ha túléled, és ha leamortizáltak. (Ha jól emlékszem az életerő 85% el kell vesztened.)

Acélfal: Szenvedd el a legtöbb potenciális sebzést a csapatodból, de legalább 1000 életpontnyit és kapj minimum 11 találatot, majd éld túl a csatát.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

8 hónapja 2 napja #292226 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
:awesome: A Defender P2W tank? Sokak szerint nem, de Mr.Scheff szerint igen és a WG anno évekig nem tette be a shopba emiatt. Nem értenek a játékukhoz?

Nagyon sokan várják ezt a tankot. Én is szemezgetek vele. Mindenkit érdekel a Defender igazi ereje ezért gondoltam itt most rákérdezek, had válaszoljanak rá szakértők,unicumok,guruk is.

Én magam azt olvastam, hogy a top 3 prém tank közt van a Defender esport1.hu/news...scheff Ami valljuk meg elég nagy dolog bekerülni a topba. Nagyon sokszor hallom, olvasom hogy ez egy igazi kemény OP tank. Mivel nincsen meg, így a paraméterekre hagyatkozhatok. IS-7 alváza és erős torony. Ez magában is elég keményen hangzik, hogy egy tizes tank az alapja egy 8-asnak. Kicsi így nehezebb eltalálni. Nagy alfája van, ami még dob rajta.

Maga a WG írta, hogy nem tervezi hogy betegye a shopba, mert OP vagy mi. Egy független statisztika szerint a legerősebb 8as a Defender esport1.hu/news...scheff A WG egy hirrepeszében olvastam, hogy nem akarják betenni a shopba mert kiemelkedik a többi közül thedailybounce....r-now/ . Ott a Harkonen oldalán egy grafikon, ami nem is tudom mit állít. Ha sokan azt mondják hogy gyenge a tank, akkor lehet csak nem tudnak vele játszani? Miről lehet szó? A wg nem ért a játékukhoz?

Most sokan terveznek tankot vásárolni így adventkor és a Defender nem lesz benne a lootboxokba, ezért valószínű kapható lesz az adventi kosárban. Sokak hezitálnak hogy megvegyék-e? Egy top3 avgy a legjobbként számon tartott tankot mindenki szeretne megvenni, de egy gyenge járművet nem. Szakértők, Unicumok, mi az igazság a Defenderrel kapcsolatban? Mi az oka ennek az ellentmondásnak? Miért látják az emberek egyszerre a legjobbnak és használhatatlannak? :xmas1:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

8 hónapja 2 napja #292227 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Az utolsó kérdésedre egyszerű a válasz. Azért látják OP-nak és használhatatlannak is egyben, mert saját Tierben kiválóan használható, 10-ben meg ugyanúgy ledarálják, mint bármelyik nyolcas heavyt. És mivel 10-be jóval többször megy, mint 7-be, meg 6-ba, ezért nyilván előbbi nagyobb visszhangot kap. Lesarkosítva ennyi. Persze aki nem játszik túl jól, annak okozhat meglepetést, sikeresebb lehet vele, mivel az ágyú 440-es alfája, illetve a jó tanktest okozhat kellemes pillanatokat, főleg a hasonló színvonalú játékosok ellenében, így több időd marad a harcra, ami plusz 2-3 lövést is jelenthet, amiből kijöhet a magasabb átlagsebzés. Emiatt az átlag alatti játékos elhiszi, hogy OP a tank. Ellenben egy kék-lila játékos pontosan tudja, hogy hogyan kell elbánni a Defenderrel, ugyanolyan szintű tankkal, emiatt viszont jön a "használhatatlan" jelző. A Defender valóban egy erős prémtank, de közel sem olyan jó, mint ahogy a legendák tartják. A helyén kell kezelni, mint a többi prémtankot. Aki nem ismeri a mapokat, a gyenge pontokat, nincs helyzetfelismerése, az ebben a tankban is csalódni fog, ellenben ha egy 2000 WN8 feletti játékos 5 skilles legénységgel bekerül Tier 10-be, akkor a csatát is döntően befolyásolhatja. De ezen állítások nem csak a Defenderre igazak! Egy EBR, egy T-44-100, egy Progetto, egy WZ TD mind képesek erre, csak hogy a szűkebb réteget említsem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Ludverc, harakiri

8 hónapja 2 napja #292233 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

nagyzsolt beküldte: :awesome: A Defender P2W tank? Sokak szerint nem, de Mr.Scheff szerint igen és a WG anno évekig nem tette be a shopba emiatt. Nem értenek a játékukhoz?
Nagyon sokan várják ezt a tankot. Én is szemezgetek vele. Mindenkit érdekel a Defender igazi ereje ezért gondoltam itt most rákérdezek, had válaszoljanak rá szakértők,unicumok,guruk is.
Maga a WG írta, hogy nem tervezi hogy betegye a shopba, mert OP vagy mi. Egy független statisztika szerint a legerősebb 8as a Defender esport1.hu/news...scheff Ott a Harkonen oldalán egy grafikon, ami nem is tudom mit állít. Ha sokan azt mondják hogy gyenge a tank, akkor lehet csak nem tudnak vele játszani?
Most sokan terveznek tankot vásárolni így adventkor és a Defender nem lesz benne a lootboxokba, ezért valószínű kapható lesz az adventi kosárban. Sokak hezitálnak hogy megvegyék-e? Egy top3 avagy a legjobbként számon tartott tankot mindenki szeretne megvenni, de egy gyenge járművet nem. Szakértők, Unicumok, mi az igazság a Defenderrel kapcsolatban? Mi az oka ennek az ellentmondásnak? Miért látják az emberek egyszerre a legjobbnak és használhatatlannak? :xmas1:

A Defender egyértelműen jobb, mint az amúgy közkedvelt IS-3, amely a tech-tree-ben a megfelelője. Ha összehasonlítod az ágyú-paramétereket, akkor: nagyobbat sebez, nagyobb az átütés, nagyobb DPM, pontosabb, gyorsabban céloz. Tehát az ágyúja egyértelműen jobb. A mozgékonyság hasonló a két tanknál, érdemi különbség nincs. Mégis a páncélja az, ami szerintem mégis a legjobban elkülöníti és kiemeli. Jobban van szögelve, emiatt az effektív páncélértékek nagyobbak, emiatt többet pattint --- a noobok kezében a szerencse és az ellenfél esetleges ügyetlensége miatt, az unikumoknál emellett még a jobb/hatékonyabb/tudatosabb páncélhasználat miatt is. Ha pedig többet pattint, akkor tovább maradsz életben/játékban benne, így többet tudod az agyút használni, azzal sebzést osztani.
Viszont ez a tank se kilőhetetlen/legyőzhetetlen - akik azt mondják, hogy gyenge a tank, azok nem tudnak vele játszani. Ezt számukra nehéz belátni, elfogadni, és a játékukon javítani - egyszerűbb hibáztatni. Az, hogy rosszul szerelik fel a tankot, gyenge a legénységük, önmagában 20-30-40% hatékonyság-különbséget jelent a tank alapképességében--- de a legnagyobb különbség a játékos maga. A jó játékos megpróbálja kihasználni az tank képességeit, a rossz pedig az, aki nekiáll ezzel kempelni (és ezzel 0 szinten használja ki a tankja adta lehetőségeket és BEVÁRJA, amíg egyedül marad, azaz végeredményben ezzel kilöveti magát) vagy kimegy a mező közepére, hogy mellel levegye a rázáporozó lövedékeket (azaz direkt kilöveti magát....) avagy magányosan elszáguld és elvárja, hogy kövessék a többiek (a kilövetésbe...) stb-stb...
Harkonen grafikonja azt mutatja, hogy az adott winrate-el rendelkező játékos milyen eredményt/winrate-t ért el a Defendert használva - konkrétan látható, hogy az 52%-os általános WR-ű játékosok 56,85%-ot értek el átlagban (abban a kb. 2 évvel ezelőtti időszakban). Érdemes meglátni, hogy a 40%-s WR-ű nagyon nooboknál a különbség 1-2% volt, a kb. 50% körüli WR-ű átlag/jó játékosoknál 3-4-5% volt, utána valamiért szűkült a rés, de a 60% feletti unicum/szuoerunicoknál meg már 6-8%-ra tágult.
Az, hogy p2w, nehéz megmondani egységes defíníció hiányában, és mivel az elmúlt kb. 1 évben többször is árulták, így sokaknak meglehet - de szerintem p2w.
Osszegezve, a Defender nagyon jó tank, de a játékoson múlik, hogy mennyire tudja kihasználni és így neki mennyire lesz jó a tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, PZoli, KLC_KTE

8 hónapja 2 napja #292234 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

KLC_KTE beküldte: Az utolsó kérdésedre egyszerű a válasz. Azért látják OP-nak és használhatatlannak is egyben, mert saját Tierben kiválóan használható, 10-ben meg ugyanúgy ledarálják, mint bármelyik nyolcas heavyt. És mivel 10-be jóval többször megy, mint 7-be, meg 6-ba, ezért nyilván előbbi nagyobb visszhangot kap. Lesarkosítva ennyi. Persze aki nem játszik túl jól, annak okozhat meglepetést, sikeresebb lehet vele, mivel az ágyú 440-es alfája, illetve a jó tanktest okozhat kellemes pillanatokat, főleg a hasonló színvonalú játékosok ellenében, így több időd marad a harcra, ami plusz 2-3 lövést is jelenthet, amiből kijöhet a magasabb átlagsebzés. Emiatt az átlag alatti játékos elhiszi, hogy OP a tank. Ellenben egy kék-lila játékos pontosan tudja, hogy hogyan kell elbánni a Defenderrel, ugyanolyan szintű tankkal, emiatt viszont jön a "használhatatlan" jelző. A Defender valóban egy erős prémtank, de közel sem olyan jó, mint ahogy a legendák tartják. A helyén kell kezelni, mint a többi prémtankot. Aki nem ismeri a mapokat, a gyenge pontokat, nincs helyzetfelismerése, az ebben a tankban is csalódni fog, ellenben ha egy 2000 WN8 feletti játékos 5 skilles legénységgel bekerül Tier 10-be, akkor a csatát is döntően befolyásolhatja. De ezen állítások nem csak a Defenderre igazak! Egy EBR, egy T-44-100, egy Progetto, egy WZ TD mind képesek erre, csak hogy a szűkebb réteget említsem.

teljesen egyetértek ! te fogalmaztad meg talán a legkézenfekvőbben az egészet !

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE, Sezamme

8 hónapja 2 napja #292240 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

nagyzsolt beküldte: Most sokan terveznek tankot vásárolni így adventkor és a Defender nem lesz benne a lootboxokba, ezért valószínű kapható lesz az adventi kosárban. Sokak hezitálnak hogy megvegyék-e? Egy top3 avgy a legjobbként számon tartott tankot mindenki szeretne megvenni, de egy gyenge járművet nem. Szakértők, Unicumok, mi az igazság a Defenderrel kapcsolatban? Mi az oka ennek az ellentmondásnak? Miért látják az emberek egyszerre a legjobbnak és használhatatlannak? :xmas1:

Nézőpont kérdése: Ha a prémium lőszer emelkedett használata p2w (vagy bármilyen konteót fel lehetne dobni), akkor nem kérdéses, hogy a top3 legjobban túltolt tank között bent van (nekem ezek a kezdeti Type5 és 268v4, Defender). Ha ragaszkodunk (és ragaszkodjunk) a realitáshoz, akkor a defender egy értékálló tank, de nem az op kategória, főként randomban nem.
Persze a tankok erősségének megállapítása nem randomban érződik, hanem versenyeken, erődben, cw játékokon, rankeden. És a 8-as sh-cw terén még mindig a legjobb a Defender, ha frontharcos tankra van szükség.
Miért nem op? Ha meglátja valaki (főként szemből) azonnal tölti rá a goldot. Az egyik szög volt a jelenlegi "lőszerbalance" koporsójában. És egy szálka lesz az elkövetkezendőben is.
Egy feltörekvő klánba viszont igenis fontos, hogy a játékos birtokoljon ilyen s egy más prémiumjárgányt (Defender, progetto, t44-100), melyeknek ugyan megvan a játékbeli megfelelője (Is-3, pantera, t-44) mégis profit megtartása érdekében elengedhetetlenek, és ez ösztönzi vásárlásra a mai napig a legtöbb játékost.
Ui: A végével nem arra akarok utalni, hogy ezen járművek birtokában majd egyből többet ér toborzásnál valaki, azonban tapasztaltan mondhatom, hogy egy cw setup összerakásnál kimondottan kellemetlen, ha nem rendelkeznek elegen a kért tankkal.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

7 hónapja 4 hete #292384 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
:thx2: Azt szeretném kérdezni, hogy tudok-e venni stílust a Carnervorn AX-re?

Black Marketból vettem a cérnát. Ez a speckó festéses 8-as prém. Viszont nem adtak hozzá festést. Azt az egyedi festését. Most ugye nyitottam egy rakat goldot. Ha valamikor beteszik a kalendáriumba, akkor ingame goldból ha megveszem megadja a festést ? Gondolom a goldom visszakapom teljes egészében kompenzációba viszont mivel a tankkal jár az egyedi festés, így megkapom a festést ingyen?

7 hónapja 4 hete #292389 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Szerintetetek ez a Prém skoda megér 10k goldot?
Milyen tank valójában?

Klán: ROTON
A legjobb hely

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #292392 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Nem hogy 10Kt,de egy hajítófát sem ér... Mostani eszemmel egy fityinget nem adnék érte
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

7 hónapja 4 hete #292400 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Matt__Kirby beküldte: Szerintetetek ez a Prém skoda megér 10k goldot?
Milyen tank valójában?

én Frontline időszakban vettem meg ! Szerettem vele játszani . Jó köröket lehet vele menni ha supportként használod, és nem nem összekeverendő egy Progetto mechanizmussal . Táras töltési rendszere van , nem auto-loader

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #292402 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
törölve

7 hónapja 4 hete #292403 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes

Matt__Kirby beküldte: Szerintetetek ez a Prém skoda megér 10k goldot?
Milyen tank valójában?

3 skilles legénységgel már jó ,de 100%-asokról indulva lehet vele szenvedni.

7 hónapja 4 hete #292404 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Akárhogy is nézzük, Duplacsövű, Progetto, Defender.....
Mégis a Renegát az, ami a legjobban a szívemhez nőtt.
Hiába van több hibája egyszerűen az az ágyú, és a töltésidő, eszméletlenné teszi - számomra.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

7 hónapja 4 hete #292428 Írta: tatarbeefsteak
Megválaszolva: tatarbeefsteak
Sziasztok!
Nyitogattam dobozkákat és a duplacsövű mellett kaptam 30.000 goldot, amiből szeretnék venni 2 vagy 3 db 8-as prémtankot. Kérdés, hogy melyikeket?
Mindenféle tankkal játszom, így nem vagyok korlátozva egy-egy típusra.
A jelenlegi in-game ajánlatból válasszak vagy várjak türelemmel valamire? :)

Játékbeli nevem:
9290BAB9290

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.