Jelenleg

14
látogatónk van

Prémium harckocsik

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292402 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
törölve

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292403 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes

Szerintetetek ez a Prém skoda megér 10k goldot?
Milyen tank valójában?


3 skilles legénységgel már jó ,de 100%-asokról indulva lehet vele szenvedni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292404 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Akárhogy is nézzük, Duplacsövű, Progetto, Defender.....
Mégis a Renegát az, ami a legjobban a szívemhez nőtt.
Hiába van több hibája egyszerűen az az ágyú, és a töltésidő, eszméletlenné teszi - számomra.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292428 Írta: tatarbeefsteak
Megválaszolva: tatarbeefsteak
Sziasztok!
Nyitogattam dobozkákat és a duplacsövű mellett kaptam 30.000 goldot, amiből szeretnék venni 2 vagy 3 db 8-as prémtankot. Kérdés, hogy melyikeket?
Mindenféle tankkal játszom, így nem vagyok korlátozva egy-egy típusra.
A jelenlegi in-game ajánlatból válasszak vagy várjak türelemmel valamire? :)

Játékbeli nevem:
9290BAB9290

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292459 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Nyitogattam dobozkákat és a duplacsövű mellett kaptam 30.000 goldot, amiből szeretnék venni 2 vagy 3 db 8-as prémtankot. Kérdés, hogy melyikeket?
Mindenféle tankkal játszom, így nem vagyok korlátozva egy-egy típusra.
A jelenlegi in-game ajánlatból válasszak vagy várjak türelemmel valamire? :)

Az ingame 8-as tankok közül a Löwe, WZ TD és Strv S1, ami még elég jól játszható, a többi már igen csak elavult.
Ajánlom figyelmedbe a napi adventi ajánlatokat, amiket gold-ért is meg lehet venni egészen dec 24-ig. A mai LT-432 például egy elég jó 8-as light tank (persze csak annak, aki tudja, hogyan kell jól felderítővel játszani).
Nem tudni mikor (lehet január, lehet, csak nyár), de esélyes, hogy majd újra jön valamikor a fekete piac, ahol többnyire érdekesebb (nem feltétlen meta) tankokat lehet szerezni vagy goldért (az aranyra festett type59 25.000 goldba került és csak 1000 db volt, amit 2 perc alatt elkapkodtak) vagy sok kreditért (pl.: a 10-es FV215b 183 csillagromból 23 millió kredit volt).
Ha nincs most olyan, amire konkrétan vágynál, akkor szerintem ne szórd el a goldot, jó lesz majd akkorra, amikor konkrétan kell valami.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #292670 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Én a WT E100-ról kérdeznék, hogy mennyire OP, érdemes-e megvenni? Én ugyan nem játszottam vele, de hallottam hogy borzasztóan OP volt. Irgalmatlan jó köröket mentek vele botok is, ezért a wg kivette a játékból. Nyílvánvalóan ha nem lett volna erős nem vette volna ki. Igaz azóta némileg megváltozott a meta, de táras tankokkal még ma is kimagaslóan lehet érvényesülni,

A tank .25-os pontossággal 2secenként 560-akat táraz. ezt azért eléggé megérzi mindenki. Ráaádsul 50 millió kreditért szinte ingyen van. Valós pénz befektetése nélkül. Hogy vélekedsz?:beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #292673 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Én a WT E100-ról kérdeznék, hogy mennyire OP, érdemes-e megvenni? Én ugyan nem játszottam vele, de hallottam hogy borzasztóan OP volt. Irgalmatlan jó köröket mentek vele botok is, ezért a wg kivette a játékból. Nyílvánvalóan ha nem lett volna erős nem vette volna ki. Igaz azóta némileg megváltozott a meta, de táras tankokkal még ma is kimagaslóan lehet érvényesülni,

A tank .25-os pontossággal 2secenként 560-akat táraz. ezt azért eléggé megérzi mindenki. Ráaádsul 50 millió kreditért szinte ingyen van. Valós pénz befektetése nélkül. Hogy vélekedsz?:beer2:


Ki mondta, hogy kapható lesz?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #292682 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Én a WT E100-ról kérdeznék, hogy mennyire OP, érdemes-e megvenni? Én ugyan nem játszottam vele, de hallottam hogy borzasztóan OP volt. Irgalmatlan jó köröket mentek vele botok is, ezért a wg kivette a játékból. Nyílvánvalóan ha nem lett volna erős nem vette volna ki. Igaz azóta némileg megváltozott a meta, de táras tankokkal még ma is kimagaslóan lehet érvényesülni,

A tank .25-os pontossággal 2secenként 560-akat táraz. ezt azért eléggé megérzi mindenki. Ráaádsul 50 millió kreditért szinte ingyen van. Valós pénz befektetése nélkül. Hogy vélekedsz?:beer2:


Mivel egyedi, és ezt senki nem vitatja, ha kapható lesz, és ennyiért, akkor nyugodtan vedd meg.

Minden más esetben készülj fel olyan meglepetésekre, hogy a kerekes flanciák simán sebeznek majd beléd annyit HE-vel mint te jobb esetben beléjük. A fókusz meglesz xvm nélkül is. Továbbá csak emiatt a tank miatt még a pro-k is betesznek legalább kettő ha nem több HE-t a készletükbe :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #293672 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Szeretnék megosztani veletek egy történetet ami fontos lehet.
Időnként szoktam eladni prémiumtankot, hogy majd visszaállítsam, és ez olyan "pénzkölcsönzés" elven működik nálam. Vagyis eladod a prémiumtankot, kapsz X kreditet, és a visszaállításához vissza kell adnod, plusz 10%.
Aki szokott ilyet csinálni annak fontos amit most írok.
Azt gondolom tudjátok, hogy az eladott prémiumtankot a garázson belül hol kell visszaállítani. Van egy szép lista.
IGEN ÁM, DE VANNAK PRÉMIUMTANKOK, amiket eladsz nem kerülnekbe a listába.
Ezek gyakorlatilag eltűnnek, hacsak nem vagy szemfüles. (közben Huntival, és Bazsival kihüvelyeztük a lényeget, tehát a tech treeben szereplő prémiumtankjaid csak 3 napig állíthatóak vissza, utána eltűnnek)
Tegnap támadt egy vad gondolatom, hogy írjak egy ticketet a WG-nek, hogy állítsák vissza ezeket a tankokat.
Szóval megírtam a ticketet, és ha lúd legyen kövér alapon mindjárt 2 tankot is beletettem.
Erre válaszoltak, hogy van egy különleges opció (ugyanúgy ticketet kell írni csak máshol) és oda írjak. (eu.wargaming.ne...29766/)

DE a visszaállításnak vannak feltételei:
- minden tanknak külön ticket kell
- rendelkezned kell garázshellyel
- rendelkezned kell a megfelelő mennyiségű kredittel (van egy listájuk amiből kiolvasható a megfelelő összeg)
- a prémium tank visszaállítás automatikusan működik

Tehát megteremtettem a kellő kreditmennyiséget, tegnap este írtam a ticketeket, és ma reggelre már vissza is állították mindkét tankot.
(Azóta még az IS6-omat is sikerült visszaállítatni.)
Tehát ha van rá kredited, és rémlik, hogy volt valamilyen prémiumtankod, amit eladtál, de most nincs meg, egy próbát megér.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #293679 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Ha jól emlékszem, akkor a tech treeben nem szereplő premium/reward tankokat lehet visszavenni korlátlan ideig. De elméletben minden különleges tank eladásakor kapsz egy felugró ablakot, ami még egyszer rákérdez, pontosan tájékoztat.


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #293680 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Ha jól emlékszem, akkor a tech treeben nem szereplő premium/reward tankokat lehet visszavenni korlátlan ideig. De elméletben minden különleges tank eladásakor kapsz egy felugró ablakot, ami még egyszer rákérdez, pontosan tájékoztat.

A játékon belül valóban így van, viszont a support bármilyen prémium tankot visszaállít.
eu.wargaming.ne...23827/

Lehet, hogy vissza is kérem a Tog II-t :fetreng:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #293681 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Ha jól emlékszem, akkor a tech treeben nem szereplő premium/reward tankokat lehet visszavenni korlátlan ideig. De elméletben minden különleges tank eladásakor kapsz egy felugró ablakot, ami még egyszer rákérdez, pontosan tájékoztat.


A játékon belüli felületen igen.
Viszont a support visszaadta az is6-omat, ami szerepel a tech treeben, és nem is emlékszem mikor adtam el/cseréltem?
A felugró ablak tájékoztat, viszont amikor eladtam az STRV S1-et nem érdekelt.
Kb. egy fél évre rá eszembe jutott, hogy visszaváltanám, nem tudtam, mert nem volt benne a listában. Írtam egy ticketet és voila' van Strv S1-em.
Nekem konkrétan 3 tankot adtak vissza ( a klánon belül többeknek is adtak vissza de nem tudom mennyit):
112, IS6, Strv S1
(A 112-t nem is illett volna mivel toborzási nyeremény volt.)
Szóval, kalandra fel!

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #293682 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Ezt értem, csak arra a részre reagáltam, hogy vajon mit lehet/nem lehet visszaállítani játékon belül. ;)


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #293683 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Ha jól emlékszem, akkor a tech treeben nem szereplő premium/reward tankokat lehet visszavenni korlátlan ideig. De elméletben minden különleges tank eladásakor kapsz egy felugró ablakot, ami még egyszer rákérdez, pontosan tájékoztat.

A játékon belül valóban így van, viszont a support bármilyen prémium tankot visszaállít.
eu.wargaming.ne...23827/

Lehet, hogy vissza is kérem a Tog II-t :fetreng:


Hajrá, már csak azért is, hogy visszaigazold a sztorymat:)

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #293685 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Ezt értem, csak arra a részre reagáltam, hogy vajon mit lehet/nem lehet visszaállítani játékon belül? ;)


Azt én sem értettem, hogy bizonyos tankjaim miért nem voltak benne az ingame listában.
Nézzük, 112 lehet hogy mert nyeremény volt, Strv S1= gőzöm sincs, IS6 = talán mert cseréltem? DE visszaadták, akkor nem cserélhettem! Biztos eladtam. De akkor miért nem volt benne a listában? Már rég visszavettem volna.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.