Jelenleg

14
látogatónk van

Prémium harckocsik

4 éve 3 hónapja #291959 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Pénzt adni érte nem gondoltam.
Viszont van 2 padavanom, és az egyikük úgy néz ki, hogy befejezi a kiképző-tanfolamot, talán még a héten. Így gondoltam, megnézem a jutalmakat is, hogy mit lehet választani. Ráadásul a ToT-ban közel járok már, hogy meglegyen az E50M, és mellé jó lett volna Tier8 prémium med.
Hát így merült fel a gondolat. De miután visszaigazolást nyert, hogy a gyengusz státus alól nem kap felmentést, így átnézem a többit.
Köszi.

A Panther 8,8-ról kérek véleményt. A nyers kemény statjai alapján gyengusz, de hátha van remek soft-statja...


Elavult, regi prem tank. Out of meta.

Kozelharcban szetlovik, mert gyenge a tornya, nagy meretu es tohonya. Hatulrol tamogatashoz, kempuleshez meg vannak sokkal jobb opciok.

Penzt nem adnek erte.

Nem "out of meta" hanem "out of order" :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #291960 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
A ceruzatartó + a ceruzák a WoT Classicra utalnak szerintem.
0.15-nél feltűnik valami Battle Pass, talán egy új eventre/event-típusra utal. Ugyanitt mintha a dögcédulákat látnám viszont (remélem tévedek, mert ritka idegesítő volt).
A perpetum mobile Matchmaker feliratot visel --- de nem tudom, hogy ez mire utal. Update: talán utalhat az MM további finomítására (mondjuk a sokak által sürgetett skill-szintet figyelembe vevő/kiegyensúlyozó MM-re --- mert optimista vagyok).
A leeső kép valszeg valamilyen fontosabb személyt ábrázol a WG-től és a kép mögött van egy felirat, amit nem tudok elolvasni.

worldoftanks.eu...ement/


Black Market az lesz szerintem karácsonykor és kiderül milyen prémtank lesz az évfordulós jutalom. Valaki észrevesz valami más árulkodó jelet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291966 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Az évfordulós ajándéknak a prémium Hellcat szerintem ciki. A kifullozottt T6 Hellcat-et feltenni
T7-be prémiumként??? Ha időközben buffolnak rajta v. legalább tier-limitet kap, hogy Super Hellcat legyen belőle, akkor más a helyzet, de az utoljára általam látott paraméterekben nem volt ilyesmiről szó.

Figyelem: Spoiler!


Black Market jo lenne, ha jonne. A tavalyibol kimaradtam. A Super Hellcat ami az evfordulos ajandek, egy tier 7 TD, ez tok jo.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #291969 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Ugye te sem gondolod, hogy a tier 6-os Hellcat-et egy az egyben felrakjak tier 7-be valtoztatas nelkul? :cheer:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291972 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
A Crysler GF ami most a shopban van. Valóban olyan OP ahogy a legenda tartja? Hallottam, hogy Szőr.Foch kiragelt emiatt, mert annyira p2w és ki is tették emiatt a programból. Én akkor nem játszottam, csak hallottam róla meg most láttam a videot. Azt mondja nincsen weakspot a frontján. A géppuska fészek sem az, pedig minden tankén található, de ezen nincs. Jobb mint a legendás Defender vagy a Type 59 ami már meg sem lehet (hisz nem rakják be a shopba) ?

Régóta szemezek a Krájzlőrrel valóban annyira egyedi és kiváló ?:lovcsi:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291974 Írta: Genyo
Megválaszolva: Genyo

A Crysler GF ami most a shopban van. Valóban olyan OP ahogy a legenda tartja? Hallottam, hogy Szőr.Foch kiragelt emiatt, mert annyira p2w és ki is tették emiatt a programból. Én akkor nem játszottam, csak hallottam róla meg most láttam a videot. Azt mondja nincsen weakspot a frontján. A géppuska fészek sem az, pedig minden tankén található, de ezen nincs. Jobb mint a legendás Defender vagy a Type 59 ami már meg sem lehet (hisz nem rakják be a shopba) ?

Régóta szemezek a Krájzlőrrel valóban annyira egyedi és kiváló ?:lovcsi:


Nekem ugyan nincs meg, de számomra nincs fear factoryja. Azért be be ütögetem ha szembejön. Igaz TDvel. Nekem az ISM nagyobb mumus. Type 59 meg már rég nem olyan, mint régen volt. Igaz most FLban igen jól pattintgattam vele :izomtibi:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #291975 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Ezt mért ide tette, amikor direkt válasz gombot nyomtam meg???
Acélfalat csak akkor kapsz, (a sok pattintott lövésen túl,) ha túléled, és ha leamortizáltak. (Ha jól emlékszem az életerő 85% el kell vesztened.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #291976 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Na most meg kettő lett belőle. Na még a vévén kizárnak spamelésért...
Ezt mért ide tette, amikor direkt válasz gombot nyomtam meg???

Na ezt megint jól benéztem, mert a válasz helyet az idézet gobot kellett volna megnyomni.

Acélfalat csak akkor kapsz, (a sok pattintott lövésen túl,) ha túléled, és ha leamortizáltak. (Ha jól emlékszem az életerő 85% el kell vesztened.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291984 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Na most meg kettő lett belőle. Na még a vévén kizárnak spamelésért...
Ezt mért ide tette, amikor direkt válasz gombot nyomtam meg???

Na ezt megint jól benéztem, mert a válasz helyet az idézet gobot kellett volna megnyomni.

Acélfalat csak akkor kapsz, (a sok pattintott lövésen túl,) ha túléled, és ha leamortizáltak. (Ha jól emlékszem az életerő 85% el kell vesztened.)


Acélfal: Szenvedd el a legtöbb potenciális sebzést a csapatodból, de legalább 1000 életpontnyit és kapj minimum 11 találatot, majd éld túl a csatát.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. Obj430U. T110E5. T110E4. T110E3. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Super Conqueror. Centurion AX.
3GM: Stug III Ausf.G .


Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292226 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
:awesome: A Defender P2W tank? Sokak szerint nem, de Mr.Scheff szerint igen és a WG anno évekig nem tette be a shopba emiatt. Nem értenek a játékukhoz?

Nagyon sokan várják ezt a tankot. Én is szemezgetek vele. Mindenkit érdekel a Defender igazi ereje ezért gondoltam itt most rákérdezek, had válaszoljanak rá szakértők,unicumok,guruk is.

Én magam azt olvastam, hogy a top 3 prém tank közt van a Defender esport1.hu/news...scheff Ami valljuk meg elég nagy dolog bekerülni a topba. Nagyon sokszor hallom, olvasom hogy ez egy igazi kemény OP tank. Mivel nincsen meg, így a paraméterekre hagyatkozhatok. IS-7 alváza és erős torony. Ez magában is elég keményen hangzik, hogy egy tizes tank az alapja egy 8-asnak. Kicsi így nehezebb eltalálni. Nagy alfája van, ami még dob rajta.

Maga a WG írta, hogy nem tervezi hogy betegye a shopba, mert OP vagy mi. Egy független statisztika szerint a legerősebb 8as a Defender esport1.hu/news...scheff A WG egy hirrepeszében olvastam, hogy nem akarják betenni a shopba mert kiemelkedik a többi közül thedailybounce....r-now/ . Ott a Harkonen oldalán egy grafikon, ami nem is tudom mit állít. Ha sokan azt mondják hogy gyenge a tank, akkor lehet csak nem tudnak vele játszani? Miről lehet szó? A wg nem ért a játékukhoz?

Most sokan terveznek tankot vásárolni így adventkor és a Defender nem lesz benne a lootboxokba, ezért valószínű kapható lesz az adventi kosárban. Sokak hezitálnak hogy megvegyék-e? Egy top3 avgy a legjobbként számon tartott tankot mindenki szeretne megvenni, de egy gyenge járművet nem. Szakértők, Unicumok, mi az igazság a Defenderrel kapcsolatban? Mi az oka ennek az ellentmondásnak? Miért látják az emberek egyszerre a legjobbnak és használhatatlannak? :xmas1:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292227 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Az utolsó kérdésedre egyszerű a válasz. Azért látják OP-nak és használhatatlannak is egyben, mert saját Tierben kiválóan használható, 10-ben meg ugyanúgy ledarálják, mint bármelyik nyolcas heavyt. És mivel 10-be jóval többször megy, mint 7-be, meg 6-ba, ezért nyilván előbbi nagyobb visszhangot kap. Lesarkosítva ennyi. Persze aki nem játszik túl jól, annak okozhat meglepetést, sikeresebb lehet vele, mivel az ágyú 440-es alfája, illetve a jó tanktest okozhat kellemes pillanatokat, főleg a hasonló színvonalú játékosok ellenében, így több időd marad a harcra, ami plusz 2-3 lövést is jelenthet, amiből kijöhet a magasabb átlagsebzés. Emiatt az átlag alatti játékos elhiszi, hogy OP a tank. Ellenben egy kék-lila játékos pontosan tudja, hogy hogyan kell elbánni a Defenderrel, ugyanolyan szintű tankkal, emiatt viszont jön a "használhatatlan" jelző. A Defender valóban egy erős prémtank, de közel sem olyan jó, mint ahogy a legendák tartják. A helyén kell kezelni, mint a többi prémtankot. Aki nem ismeri a mapokat, a gyenge pontokat, nincs helyzetfelismerése, az ebben a tankban is csalódni fog, ellenben ha egy 2000 WN8 feletti játékos 5 skilles legénységgel bekerül Tier 10-be, akkor a csatát is döntően befolyásolhatja. De ezen állítások nem csak a Defenderre igazak! Egy EBR, egy T-44-100, egy Progetto, egy WZ TD mind képesek erre, csak hogy a szűkebb réteget említsem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Ludverc, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292233 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

:awesome: A Defender P2W tank? Sokak szerint nem, de Mr.Scheff szerint igen és a WG anno évekig nem tette be a shopba emiatt. Nem értenek a játékukhoz?
Nagyon sokan várják ezt a tankot. Én is szemezgetek vele. Mindenkit érdekel a Defender igazi ereje ezért gondoltam itt most rákérdezek, had válaszoljanak rá szakértők,unicumok,guruk is.
Maga a WG írta, hogy nem tervezi hogy betegye a shopba, mert OP vagy mi. Egy független statisztika szerint a legerősebb 8as a Defender esport1.hu/news...scheff Ott a Harkonen oldalán egy grafikon, ami nem is tudom mit állít. Ha sokan azt mondják hogy gyenge a tank, akkor lehet csak nem tudnak vele játszani?
Most sokan terveznek tankot vásárolni így adventkor és a Defender nem lesz benne a lootboxokba, ezért valószínű kapható lesz az adventi kosárban. Sokak hezitálnak hogy megvegyék-e? Egy top3 avagy a legjobbként számon tartott tankot mindenki szeretne megvenni, de egy gyenge járművet nem. Szakértők, Unicumok, mi az igazság a Defenderrel kapcsolatban? Mi az oka ennek az ellentmondásnak? Miért látják az emberek egyszerre a legjobbnak és használhatatlannak? :xmas1:

A Defender egyértelműen jobb, mint az amúgy közkedvelt IS-3, amely a tech-tree-ben a megfelelője. Ha összehasonlítod az ágyú-paramétereket, akkor: nagyobbat sebez, nagyobb az átütés, nagyobb DPM, pontosabb, gyorsabban céloz. Tehát az ágyúja egyértelműen jobb. A mozgékonyság hasonló a két tanknál, érdemi különbség nincs. Mégis a páncélja az, ami szerintem mégis a legjobban elkülöníti és kiemeli. Jobban van szögelve, emiatt az effektív páncélértékek nagyobbak, emiatt többet pattint --- a noobok kezében a szerencse és az ellenfél esetleges ügyetlensége miatt, az unikumoknál emellett még a jobb/hatékonyabb/tudatosabb páncélhasználat miatt is. Ha pedig többet pattint, akkor tovább maradsz életben/játékban benne, így többet tudod az agyút használni, azzal sebzést osztani.
Viszont ez a tank se kilőhetetlen/legyőzhetetlen - akik azt mondják, hogy gyenge a tank, azok nem tudnak vele játszani. Ezt számukra nehéz belátni, elfogadni, és a játékukon javítani - egyszerűbb hibáztatni. Az, hogy rosszul szerelik fel a tankot, gyenge a legénységük, önmagában 20-30-40% hatékonyság-különbséget jelent a tank alapképességében--- de a legnagyobb különbség a játékos maga. A jó játékos megpróbálja kihasználni az tank képességeit, a rossz pedig az, aki nekiáll ezzel kempelni (és ezzel 0 szinten használja ki a tankja adta lehetőségeket és BEVÁRJA, amíg egyedül marad, azaz végeredményben ezzel kilöveti magát) vagy kimegy a mező közepére, hogy mellel levegye a rázáporozó lövedékeket (azaz direkt kilöveti magát....) avagy magányosan elszáguld és elvárja, hogy kövessék a többiek (a kilövetésbe...) stb-stb...
Harkonen grafikonja azt mutatja, hogy az adott winrate-el rendelkező játékos milyen eredményt/winrate-t ért el a Defendert használva - konkrétan látható, hogy az 52%-os általános WR-ű játékosok 56,85%-ot értek el átlagban (abban a kb. 2 évvel ezelőtti időszakban). Érdemes meglátni, hogy a 40%-s WR-ű nagyon nooboknál a különbség 1-2% volt, a kb. 50% körüli WR-ű átlag/jó játékosoknál 3-4-5% volt, utána valamiért szűkült a rés, de a 60% feletti unicum/szuoerunicoknál meg már 6-8%-ra tágult.
Az, hogy p2w, nehéz megmondani egységes defíníció hiányában, és mivel az elmúlt kb. 1 évben többször is árulták, így sokaknak meglehet - de szerintem p2w.
Osszegezve, a Defender nagyon jó tank, de a játékoson múlik, hogy mennyire tudja kihasználni és így neki mennyire lesz jó a tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, PZoli, KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292240 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Most sokan terveznek tankot vásárolni így adventkor és a Defender nem lesz benne a lootboxokba, ezért valószínű kapható lesz az adventi kosárban. Sokak hezitálnak hogy megvegyék-e? Egy top3 avgy a legjobbként számon tartott tankot mindenki szeretne megvenni, de egy gyenge járművet nem. Szakértők, Unicumok, mi az igazság a Defenderrel kapcsolatban? Mi az oka ennek az ellentmondásnak? Miért látják az emberek egyszerre a legjobbnak és használhatatlannak? :xmas1:

Nézőpont kérdése: Ha a prémium lőszer emelkedett használata p2w (vagy bármilyen konteót fel lehetne dobni), akkor nem kérdéses, hogy a top3 legjobban túltolt tank között bent van (nekem ezek a kezdeti Type5 és 268v4, Defender). Ha ragaszkodunk (és ragaszkodjunk) a realitáshoz, akkor a defender egy értékálló tank, de nem az op kategória, főként randomban nem.
Persze a tankok erősségének megállapítása nem randomban érződik, hanem versenyeken, erődben, cw játékokon, rankeden. És a 8-as sh-cw terén még mindig a legjobb a Defender, ha frontharcos tankra van szükség.
Miért nem op? Ha meglátja valaki (főként szemből) azonnal tölti rá a goldot. Az egyik szög volt a jelenlegi "lőszerbalance" koporsójában. És egy szálka lesz az elkövetkezendőben is.
Egy feltörekvő klánba viszont igenis fontos, hogy a játékos birtokoljon ilyen s egy más prémiumjárgányt (Defender, progetto, t44-100), melyeknek ugyan megvan a játékbeli megfelelője (Is-3, pantera, t-44) mégis profit megtartása érdekében elengedhetetlenek, és ez ösztönzi vásárlásra a mai napig a legtöbb játékost.
Ui: A végével nem arra akarok utalni, hogy ezen járművek birtokában majd egyből többet ér toborzásnál valaki, azonban tapasztaltan mondhatom, hogy egy cw setup összerakásnál kimondottan kellemetlen, ha nem rendelkeznek elegen a kért tankkal.

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292384 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
:thx2: Azt szeretném kérdezni, hogy tudok-e venni stílust a Carnervorn AX-re?

Black Marketból vettem a cérnát. Ez a speckó festéses 8-as prém. Viszont nem adtak hozzá festést. Azt az egyedi festését. Most ugye nyitottam egy rakat goldot. Ha valamikor beteszik a kalendáriumba, akkor ingame goldból ha megveszem megadja a festést ? Gondolom a goldom visszakapom teljes egészében kompenzációba viszont mivel a tankkal jár az egyedi festés, így megkapom a festést ingyen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292389 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Szerintetetek ez a Prém skoda megér 10k goldot?
Milyen tank valójában?

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.