Jelenleg 466 vendég és 7 tag online

Prémium harckocsik

7 hónapja 2 hete #284261 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
Ha lejár a bérlésed, akkor megveheted a prémiumboltban. Én megtettem, nagyon f@sza kis Heavy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 5 napja - 7 hónapja 5 napja #284510 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!
Beléptem a WG oldalára, és találtam egy különleges ajánlatot.
Ultimate csomagot ajánlanak normál áron (kb féláron)
Angol VIII CENTURION MK. 5/1 RAAC 8-as prém tank, 6 ezer arany, küldetések, boosterek, garázshely 8646 Ft-ért.
Elég kedvezőnek tűnik, bár az arany jobban kéne, mint maga a tank, mert az FV4202 már meg van, ez meg nagyon hasonlónak tűnik, bár páncélozottabb:
tanks.gg/compar...4202-p
Más is kapott ilyen vagy hasonló spéci ajánlatot?
Shopba bejelentkezve látszik csak, és mutatja, hogy egyszeri ajánlat.
Mellékletek:

7 hónapja 5 napja - 7 hónapja 5 napja #284511 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett
nekem a progetto-t adja be hasonlóan, csak jóval drágábban..

ja, és a "harci felderítés"-ben is látható a dolog.
Mellékletek:

7 hónapja 5 napja #284512 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

wrett beküldte: nekem a progetto-t adja be hasonlóan, csak jóval drágábban..

Hát gondold át. Én anno a marathonban vettem meg a proghetto-t 8 ezer Ft körül asszem 50%-ot csináltam meg. A 6000 arany is elég értékes, így kb csak 6 ezer Ft lenne maga a tank. Én nagyon kedvelem az olasz táras tankokat. Szerintem még így is megéri, ha kevés prémium tankod van.
Erősen agyalok, hogy megveszem a RAAC-ot, és becserélem majd az FV-t valamire az arany felhasználásával.

7 hónapja 5 napja #284513 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett

Tökfilkó2017 beküldte:

wrett beküldte: nekem a progetto-t adja be hasonlóan, csak jóval drágábban..

Hát gondold át. Én anno a marathonban vettem meg a proghetto-t 8 ezer Ft körül asszem 50%-ot csináltam meg. A 6000 arany is elég értékes, így kb csak 6 ezer Ft lenne maga a tank. Én nagyon kedvelem az olasz táras tankokat. Szerintem még így is megéri, ha kevés prémium tankod van.
Erősen agyalok, hogy megveszem a RAAC-ot, és becserélem majd az FV-t valamire az arany felhasználásával.

áh... tele vagyok prémekkel, ezeket is alig használom. idő, idő, idő... az kellene.
(úgyhogy fele ennyiért se venném meg)

7 hónapja 5 napja #284514 Írta: Fresnel
Megválaszolva: Fresnel
Szokott BF-re a WG ingame akciózni 8-asokat? Jó lenne megvennem az STG-ét ESL + klángoldért 30%, de legalább 15%-al olcsóbban, most pénteken BF-en. Szoktak ilyen akciók lenni ezen a napon itt is? Lehet hogy lehetőségem nyílik rá? :thx2:

7 hónapja 5 napja #284515 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
Sziasztok!

Kaptam egy 30százalékos kupont, de nem váltottam be mert vártam hátha lesz valami jó kis akció.Lejárat élőt 1 nappal bedopta hogy megvehetem az M41 buldogot(német) mivel ez volt nálam bérletbe és felajánlotta hogy megvehetem/meg is vettem. Azóta viszont megvan a kupon ugyan de nem engedi sehol beváltani, ötlet? (mármint már a buldogra se engedte beváltani.)

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)

7 hónapja 5 napja #284516 Írta: Sevih
Megválaszolva: Sevih
Szia,

A kupon sarkában van egy kis kék "i" betű. Ha ráviszed a kurzort, akkor kiírja, mire váltható be. Jellemzően a 30%-os kuponok nem válthatók be aranyra és korlátozott idejű, leárazott dolgokra. Ez alól kivétel az évfordulós kupon, ami mindenre jó. Szóval a boltban fixen bent lévő tankokból tudsz válogatni. Ha aranyat akarsz, akkor olyan prémium tankot kell venned a shopban, ami már a garázsodban van, mert megkapod a teljes értékét aranyban, a kuponnal -30 %-os áron.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: W4SS4W

7 hónapja 5 napja #284520 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight
Nekem havonta dob 1db -30% kupont. Novemberbe most a másodikat kaptam...többnyire akkor dobja mikor sok kitüntetést kapok.
Nem csomagos Progetto 46-ra várnék,de arra fogadok nem lehet felhasználni.... Vagy ne számítsak rá,hogy sallangok nélkül magába megkapom a tankot????

7 hónapja 4 napja #284531 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Az esélyes, hogy sallangok nélkül "standard" ajánlatban is megjelenik majd a Progetto, viszont az biztos, hogy a 30%-os kupont arra nem lehet felhasználni, mert az majd speciálsi ajánlat lesz és arra nem jók a kuponok. Én egyszer kaptam olyan 30%-os kupont, hogy aranyra is felhasználhattam, de azóta se jött ilyen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNknight

7 hónapja 4 napja #284552 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Ez a Somua egy állat. Tierjében abszolút OP, de feljebb sem használhatatlan. Nem is értem, hogyan engedhették így berakni. 1.493 alap XP, és ennyivel is csak I. osztály...

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chaos_42

7 hónapja 4 napja #284568 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Sziasztok!

Prémium tank vásárlásban gondolkodom. A döntéshozásban kissé elakadtunk, hogy mégis melyiket válasszuk. Az alapparaméterek: újonc játékosról lenne szó, olyan tankot keresünk, amivel élmény lehet a játék, megtanulható a pattintás, a helyezkedés, a pályákon való mozgás, s mindemellett azért kredit termelésre is jó. Ergo olyan tankot keresek, aminek tanuló használatával pozitív élmény is hozható. Nagyon mély ismereteim nincsenek, de én a Löwe irányába kezdtem el gondolkodni, vagy az FV-ben. Ki tudnátok segíteni? Javaslatként még az IS-6-ot is említették.

Válaszotokat előre is köszönöm szépen.

7 hónapja 4 napja #284569 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Latzcko beküldte: Sziasztok!

Prémium tank vásárlásban gondolkodom. A döntéshozásban kissé elakadtunk, hogy mégis melyiket válasszuk. Az alapparaméterek: újonc játékosról lenne szó, olyan tankot keresünk, amivel élmény lehet a játék, megtanulható a pattintás, a helyezkedés, a pályákon való mozgás, s mindemellett azért kredit termelésre is jó. Ergo olyan tankot keresek, aminek tanuló használatával pozitív élmény is hozható. Nagyon mély ismereteim nincsenek, de én a Löwe irányába kezdtem el gondolkodni, vagy az FV-ben. Ki tudnátok segíteni? Javaslatként még az IS-6-ot is említették.

Szia,

kezdőként a Defendert (Obj. 252U) javaslom. Nagyon kezdőbarát, jó páncél, nagy alfa, jó átütés, frontharcosként a pontatlansága és a vaksága nem feltűnő.
Jelenleg nem lehet venni, de karácsonykor tuti megvehető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Latzcko

7 hónapja 4 napja #284570 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf

Latzcko beküldte: Sziasztok!

Mennyire újonc játékos? Mert ha nagyon az elején tart akkor feleslegesnek érzem, hogy tierVIII-as prémium harckocsija legyen, arra bőven ráér ha a egy két fejlesztési fában is eljut arra a szintre, szerintem legalábbis :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Black_Sheep_01, Exami, KLC_KTE

7 hónapja 3 napja #284573 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Szia! Köszi a választ. A Defendert első körben elvetettem, mert bár tényleg egy bivalyerős tankról van szó, de számomra nem az a kategória, amit szeretnék rá áldozni. Ezért is bátorkodtam az általam hozottakkal jönni. Láttam én is a Defendert, s bár nem játszottam vele, de ellene sokszor találkozom, s meg tudom erősíteni az általad mondottakat.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.