Jelenleg 510 vendég és 8 tag online

Prémium harckocsik

4 hónapja 4 hete #289419 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Gondolom a vbaddict-ra gondolsz, de már megszűnt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 4 hete #289434 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
A WG meglepett egy 30%-os "All Inclusive" kuponnal , még jó hogy néha játszik az unkaöcsém , ő legalább észrevette :-)

Elhasználnám , melyikre érné meg jobban :
Rheinmetall Skorpion G
50TP prototyp

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #289435 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Ha bújkálni szeretsz és távolról lövöldözni (egy eléggé pontatlan ágyúval), akkor SkorpG. Ha inkább előremenni, (és ésszel) frontot törni, akkor 50TPpr, aminek a páncélja és az ágyúja is eléggé rendben van.
De most látom, hogy ma rakták be a shopba a Progettót és az FV4202-t. Ha inkább medes vagy, akkor mindkettő elég OK tank (a maga módján), bár az olasz inkább meta. Bent van a Patriot is, de azzal semmi tapasztalatom nincs.
Ja, és persze ha a legénységhúzás is cél, akkor azt is vedd figyelembe.

4 hónapja 4 hete #289437 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Szerintem is eléggé visszavették, nem csak a shopban, de küldikben sem igazán dobálják már egy pár hónapja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #289453 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
bhaalhun

Köszi a választ.
Maradt a Skorpio G.
Az 50TPpr ágyúja nem volt számomra meggyőző.
Legalábbis a Skorpió átütése DPM mellett.
A Progettó megvan , az FV nem kell , meg van helyette az 5/1. :-)
Legénységhúzásra (kivételesen) egyiket sem akartam/kell használnom.

4 hónapja 4 hete #289454 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Inkább az 50TP proto mert tovább bírja,ha felspotolnak a Skorpióval akkor tuti véged...Tapasztalatból mondom

4 hónapja 4 hete #289461 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Scorpion pontatlan gyenge papír gagyi TD tank, amíg bérelt volt mentem vele párat. Nem éri meg az árát, 50tp 3x jobb és shra is jobb.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

4 hónapja 4 hete #289468 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

KamizZa beküldte: Scorpion pontatlan gyenge papír gagyi TD tank, amíg bérelt volt mentem vele párat. Nem éri meg az árát, 50tp 3x jobb és shra is jobb.

Ne becsüld alá, a skorpion g igen is veszélyes egy jószág. Jó kezekben nagyon dúrva dolgokat tud csinálni és az alfája is a legjobbak köztt van t8-ban.

Lássuk azt, hogy a TD-knek is 2 (alapvető) csoportja van: Páncélozott-fixtornyos; papír-forgótornyos
Előbbiek a jó páncélzatra és dpm-re alapozzák a játékukat; a második a jó álcára és mobilitásra, hogy tudnak meglepő, a fixtornyosok számára "elérhetetlen" helyről tüzelni és relatíve magas az alfájuk. Akkor nevezhetünk egy td-t rossz (de inkább gyengébb) tanknak mikor valamelyik alapvető tulajdonsága sérül.: pl fix tornyos de papír; vagy papír de szar az álcája! Op-nak meg akkor ha alapvető képességeik mellé kapnak még valamit; pl E-25 aminek kicsi a profilja így még tud is pattintani ha top tier, fix tornyos de nagyon magas a dpm-je és az álcája.

Nem hiszek a tér létezésében...

4 hónapja 4 hete #289469 Írta: Dancincow12
Megválaszolva: Dancincow12
Bejött a frontvonal mód és nem tudom hogyan kell tekintély pontokat szerezni meg azt sem tudom meik prémium harckocsit válasszam majd!

A válaszokat elöre is köszi.

4 hónapja 4 hete #289479 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Az angol/szovjet Churchill III hatékony ellenfele a hasonló kategóriás tankoknak.
Szerintem nem tanácsos egyből nekimenni a nagyobb löveggel rendelkező német és szovjet ellenfeleknek ,(pl. a KV 220-2 ) mert akkor hamar terítékre kerül, de Churchill III ,a tűzgyorsasága miatt félelmetessé tud válni.

Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #289488 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Meg tudná valaki írni hány XP-kell a csillagrombolóhoz az első skill kihúzására?

Megvettem kreditért, úgy hogy egyetlen csatát sem mentem életembe angol TD-vel. Gondolom ugyanúgy kell bokorból snipeolni, mint a némettel. Sajnos csak 600-at átlagsebzésem 10 csata után, de nincs is benne legénység. Nekibátorodtam és 2 milla kreditért veszek egy 20 000 XP-s crew könyvet. Mire lehet ez elég? Kihúzza az első skillt? Lesz rajta lámpa?

A csillagromboló prémium besorolást kap ? A legénységi bónuszt megkapja XP-be?:cheer:

4 hónapja 3 hete #289501 Írta: nagyzsolt
Köszönöm szépen a kimerítő választ ! :cheer:
Valóban ha jobban megnézem 250000xp-t lehet venni 2 milláért nem 20 ezret. Valahogy az a szám ragadt meg bennem, ami gyakorlatilag egy hétvégi küldivel lehetett megszerezni csak multkor. (pár random csata). A 250000-es valóban elég az első skillre, ami nagyon jó mert 6 érzékkel tudok csatába menni

Megkérdezném ti milyen skilleket húznátok ki 1-2.nak a csillagrombolóra?

4 hónapja 3 hete #289511 Írta: nagyzsolt
Tanácsot szeretnék kérni.

Nemrég vettem a fekete piacról a Csillagrombolót. Bocs, de nem tudom a számát FV valami. És nem tudom hogy skillezzem fel. Még csak 100%-osak és pár csatát mentem velük. Sosem játszottam még angol TD-kkel.

Az első három sornak mit ajánlototk?

Gondoltam a BIÁ-ra, hogy pontosabb legyen és jobban szűküljön. Előtte a 6.érzék és a tornyforgást segítő skillek a sima utazás meg a snapshoot. Harmadiknak meg a vezetőnek a kuplungégető jó lenne? :thx2:

A többinek a javítás vagy az álca lenne jó választás? Tudom TD-kre tesznek álcát.

4 hónapja 3 hete #289515 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

nagyzsolt beküldte: Tanácsot szeretnék kérni.

Nemrég vettem a fekete piacról a Csillagrombolót. Bocs, de nem tudom a számát FV valami. És nem tudom hogy skillezzem fel. Még csak 100%-osak és pár csatát mentem velük. Sosem játszottam még angol TD-kkel.

Az első három sornak mit ajánlototk?

Gondoltam a BIÁ-ra, hogy pontosabb legyen és jobban szűküljön. Előtte a 6.érzék és a tornyforgást segítő skillek a sima utazás meg a snapshoot. Harmadiknak meg a vezetőnek a kuplungégető jó lenne? :thx2:

A többinek a javítás vagy az álca lenne jó választás? Tudom TD-kre tesznek álcát.

Szia,
véleményem szerint a parancsnoknak elsőre a 6.érzék kellene, a többieknek pedig pl. a javítás, mert az első (sor) skillek gyorsan megvannak és a javításnak nem kell elérnie a 100%ot hogy aktiválódjon. A másodiknak mondjuk az álca mehet, és amikor a 3. skillek elérik a 30-40%ot akkor lehet újraosztani, és mindenkinek az első legyen a bajtársak, a parancsnoknak a 2. a 6.érzék, és a 3. nálam a felderítő. A vezetőnek: bajtársak, kuplungégető, megelőző karbantartás. Nálam a 4.et tapossák...
Felszerelések: Szellőzés, periszkóp, célzásgyorsító. Lehet még a töltésgyorsító is pl a szellőzés helyett.
Sok szerencsét hozzá!

4 hónapja 2 hete #289659 Írta: nagyzsolt
Nincs is jobb mint egy lebutított német tankot feljavítva szövetségesként viszont látni. Milyen az új Brötájn Párduc? Mennyire jó ? Érdemes megvenni?:banana: .

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.