Jelenleg 462 vendég és 9 tag online

Prémium harckocsik

4 hónapja 3 hete #281962 Írta: Mazu
Megválaszolva: Mazu

PZoli beküldte:

Mazu beküldte: Sziasztok én azt szeretném megkérdezni, hogy most a GC akció miatt, melyik nyolcas prémiumtankot volna érdemes megvenni, mondjuk 10k arany alatt? A löwét szeretném, de arra most nincs keret, viszont a svéd Tdvel nagyon szemezek, esetleg a francia nehéztankkal, ami asszem benne van az akcióban..
Szerintetek mi lenne most a legjobb választás? (FV4202, T44100, WZ111 már van :) )

Löwe elég jó, ha szeretsz és tudsz nehéz tankokkal játszani. Nagyon pontos az ágyúja, így távolra is kiválóan használható. Az alsó lemezre kell vigyáznod és akkor nehezen fognak szemből megsebezni. A kreditet is elég jól hozza.
A svéd Strv S1-es TD elég népszerű prém TD, mert az alap lőszerének 288-as átütéses van, így nem szükséges gold lőszert használni. Nagyon jó az álcája. Igazi bokorban bujkálós TD. Az ostrommód/utazómód közötti váltást azért meg kell tanulni. Ami TD még megvásárolható az ingame shopból és szintén jó, az a kínai 8-as WZ-120-1G FT. Ennek van némi frontpáncélja, így értelmes keretek között roham TD-nek is használható.
A francia nehéz tank is jó választás lehet, szemből csak a kupolája a gyenge pontja, bár ezt elég sokan ismerik és nehéz elrejteni, ezért (szerintem) akkor inkább löwe az adott esetben elrejthető hasi lemezzel, de ezt úgy mondom, hogy Amx M4 49-em sosem volt.
Az előttem szóló ajánlotta az M46 Patton KR-t. Én már 1-2 éve megvettem és játszottam vele kb. 550 csatát és nem is ment vele rosszul, de ennek ellenére én nem ajánlom, mert eljárt felette az idő és a mostani MM ellehetetleníti, ami folyamatosan tier10-be dobálja a 8-asokat. Ha prémium 8-as medet akarsz, akkor a Progettot vagy a Lorraine 40t ajánlanám (bár tudom, hogy ezek nincsenek bent az ingame shopban), mert ezekkel akár vissza lehet hozni egy vesztésre álló meccset és tier10-ben is veszélyesek tudnak lenni, ha jól játszik velük az ember.
Természetesen az is fontos szempont lehet, hogy milyen legénységed van, illetve milyet akarsz húzni.

Köszi szépen a tanácsokat :) Hát igen,még lehet, hogy kiizzadom a Löwét valahogy, most én azt tartom a legjobb in-game vásárolható prémiumnak. Csak azért kérdeztem, hogy a maradékból most talán ezek a TD-k és a francia nemliberté a legjobb választás.
(A legénység nekem majdnem mindegy, régóta játszom és általában össze vissza egy adott nemzeten belül, úgyhogy tudok keríteni bárhova skilles legényeket :) , mondjuk pont német ht1 legény képzés még lehetne... :D )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #282076 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Az ELC Eleven tényleg ennyire jól keres?
Vagy a béreltnek jobb a szorzója?
Br/Nettó:
45/37
70/60
47/40
57/48

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #282078 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
AZ strv nagyon ott van a szeren. mondjuk nekem fekszik a tárat történet. Kicsit lassú, de jó a penje, és goldot se használok bele. 50 csatánként 1 tárat talán. Így van meg a 2 gunmark

F3rmi beküldte: Mindkettő megvan - és egyiket se ajánlom...
A Pudel egy béna Panther, a svéd meg egy baromi lomha táras med amit nem nagyon tudsz kihasználni.

paracletos beküldte: Üdvözlök Mindenkit!
Ha csupán a játék , érdekesség miatt szeretnék vásárolni egy Pudel-t vagy egy Strv m/42-57-et akkor melyikkel járnék jobban?

Jól hangzik egy stock Panther de az autoloader-es kis svéd is érdekesnek tűnik.

Melyik lehet jobb, játékélmény szempontjából?

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #282111 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
T-34/85M Mannerheim vonal

Legénység átképezve..mindjárt 121% helyett csak 115 % on- egy 0 skilles rádióssal a fedélzeten.

A pálya kb. fél perccel a játék kezdete után töltődött be. A lengyelek folyamatos belepofázása sokat rontott a csapat helyzetén + a csapattársak birkaként rohantak keresztül a havas részen, a hegyre felállított TD.-k elé.Így első öt percben kilőtték a tank állományunk harmadát benne a nehezeket is .
Mit volt mit tenni, be a szikla mellé a fő kemper helyre és csipegetni a felbukkanó ellenséget.
18 leadott lövésből 16 találattal , a végére 4 tankot sikerült kilőni.
Ez a végelszámolásnál, egy-egy Harckocsizó mesterlövész és Nagy kaliber medált ért.
Természetesen közben a kurwa noob camper , folyamatosan jött az üzenőfalon.
Sajnos vereség lett a vége de úgy gondolom sikerült helytállni .

Mellékletek:

4 hónapja 2 hete #282121 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Jó hogy újra kapható az E-25. :lol:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky, Lamer_hero

4 hónapja 2 hete #282210 Írta: paracletos
Megválaszolva: paracletos
Sziasztok!
Ne haragudjatok a láma kérdésért de hol tudom visszaállítani az eladott-visszaállítható járműveket?

4 hónapja 2 hete #282212 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba
Szia.
Tudtommal a tech-tree-ben visszaveheted ezüstért. Ha nem akkor ennyi.

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #282213 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

paracletos beküldte: Sziasztok!
Ne haragudjatok a láma kérdésért de hol tudom visszaállítani az eladott-visszaállítható járműveket?

Játékon belül a tank összehasonlítóba beteszed, jobb klikket nyomsz rá és ha megjelenik ott a visszaállítás lehetőség, akkor visszaveheted.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

4 hónapja 2 hete #282234 Írta: paracletos
Megválaszolva: paracletos
Üdv Pajtosok!

Megint én..
PZolinak nagyon köszönöm a választ! ( na, ott eszembe nem jutott keresni)

Egy dilemmára ha tudnátok segíteni:

Régóta játszadozom a gondolattal, hogy szeretnék egy tierlimit-es , 8-as prém tankot.
A tierlimit miatt érdekel, nem a ,legénység a szempont.

Sok tesztet, elemzést olvasgattam és a SP vs 112-re jutottam.
A 112 nem tudom, hogy milyen lesz a buff után de számomra az SP elég barátságosnak tűnik.
IS6-ot és 8.8 JT-t nem szeretnék..

Mi a véleményetek?
112 vagy SP ami jobban használható?

4 hónapja 2 hete #282235 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
A 112 néha adja.
SP-vel nem játszottam, de vonzó az ágyú pontossága és az alaplőszer nagyobb penje és olcsósága. Viszont lomhábbnak tűnik, ami gyakorlatban azzal is járhat, hogy hiába rohansz a sebzésért, nem érsz oda.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #282356 Írta: skill4_hu
Megválaszolva: skill4_hu
tamas49
Szóval a lengyelek folyamatos pofázása sokat rontott a csapatod helyzetén.
De az, hogy neked a kenyérpirító nem tudja időben betölteni a csatád, hanem fél percig AFK vagy, az nem ront rajta.
Nevetségesnek tartom, hogy még mindig ott tartunk, hogy a magyarok a lengyeleket szidják a játékban.

4 hónapja 1 hete #282357 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
T-34 85M Tier VI. / 2146. csata. és a 2030. tank kilövés.

Studzianki

Ez egy Igen érdekes új pálya, mindenki kempel a töltésen várják a sült galambot.
Én mindig a templom felé megyek, ott el lehet bújni a házak között, és fel lehet deríteni egy- két sunnyogót.

Nagy kaliber acélfal ..5 kilövés : KV-2 (R). Skoda T25, 25TP,Matilda, AMX40

Mellékletek:

4 hónapja 1 hete #282412 Írta: zotya1980
Megválaszolva: zotya1980
su85i a prémshopban.

4 hónapja 1 hete #282413 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
Sziasztok, egy kis segítséget kérek prémtankok közül. Az fv4202 vagy centurion 5/1 jobb. Kösz.

Pilisi nyugger:-)

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #282436 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
Tanks.gg alapján 5/1 RAAC lényegesen jobb. Jobb dpm, jobb mozgékonyság, jobb páncélzat, hasonló játékstílus.

A személyes kampány második felvonásában viszont megszerezhetsz egy jutalomtankot, a Chimerat. Más játékstílus, és talán nem is olyan effektív, de legénységképzéshez opció lehet, ha van időd, türelmed kifarmolni.

Szerintem az 5/1 a jelenlegi legjobb 8-as brit med tank a játékban, de ha nem feltétlen van szükséged egy prém medre, akkor ne feledd, egy hét múlva jön a következő kampány a Caernarvon Action X-ért, ami egy brit heavy, és a mozgékonyságot leszámítva szinte mindenben jobb az 5/1-nél. Egyenlőre úgy tűnik, hogy egy BEAST lesz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Misibá

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.