Jelenleg

13
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286236 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler!


Az ázsiai szerveren meg talán a Wot:Blitz-ben van ez a tank, aminek konkrétan az a neve, hogy "Nameless". Az EU szerverre nem tervezik behozni, mert ez egy mesebeli tank, ami egy japán videójátékban szerepelt, amiből képregény és rajzfilm is készült.

Szerk.: A játék címe: Valkyria Chronicles

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #286890 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
AMX M4 MLE.49 liberté trikolór festésének eltávolítását lehet-e kérni a wg- től? És hogyan? Köszönöm..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286977 Írta: Chilikecske
Megválaszolva: Chilikecske
A T-103 elvileg harckocsizók napja(vagy mi a szösz) alkalmából kapnánk/vehetnénk meg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286978 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
AMX M4 MLE.49 liberté trikolór festésének eltávolítását lehet-e kérni a wg- től? És hogyan? Köszönöm..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286979 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

AMX M4 MLE.49 liberté trikolór festésének eltávolítását lehet-e kérni a wg- től? És hogyan? Köszönöm..

Lehet, úgy emlékszem. Kérd meg a WoT Player Supportot.

"Dear WG,

Please replace my AMX-M4-49 LIBERTÉ to the STANDARD version. (Like theT26E5 Patriot tank to the standard version recently.)
I find this blue-white-red paint job rather clownish, to be honest: this tank does not deserves it.

Thanks in advance."

Azaz Contact Support,
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287018 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Köszönöm!Már meg is csinálták. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287086 Írta: 155322
Megválaszolva: 155322
Üdvözlet!
Egy kis közvéleménykutatás:
50TP vagy Somua?


Bocsánat, ha már volt hasonló...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287096 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Az 5/1 semmivel nem jobb mint a 4202,viszont szokott lenni kicsit drágábban jobb ajánlat is...

Jaja.5/1 ágyúja katasztrófa,5 lövésből 3 alá megy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287159 Írta: darazati
Megválaszolva: darazati

Üdvözlet!
Egy kis közvéleménykutatás:
50TP vagy Somua?


Bocsánat, ha már volt hasonló...


Ez engem is érdekelne,esetleg CAERNARVON ACTION X?Egyiket tudnám most megvenni.
Köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287241 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Sziasztok, gondoltam, hogy kellene egy 8-as prémium könnyűtank, amit talán a Frontline módban is használni tudnék, a most induló maratonban megszerezhető kerekes nem igazán érdekel, nincs kedvem mérgezett egérként, 80 km/h-val rohangálni a pályán, mert annak szinte semmi látótávja nincs, tehát marad a sebesség és az aktív felderítés vele. Néztem az amcsi T92-öt, nem látok róla elemzést, de az adatai alapján nekem nem tűnik rossznak, a lövege nagyjából a standard 8-as könnyű tankok szintjét hozza, a löveg kezelhetősége sem tűnik rossznak, a sebessége kicsit kisebb, mint a többié, de a látótáv és az álca jobb. Most az újonc program keretében választható a tank, tehát elvileg nem kerül pénzbe és a jelenlegi jutalom tankok közül egyik sem igazán mozgatja meg a fantáziám. Olyan valaki véleményére lennék kíváncsi, akinek megvan és többet játszott vele. Köszönöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287242 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Sziasztok, gondoltam, hogy kellene egy 8-as prémium könnyűtank, amit talán a Frontline módban is használni tudnék, a most induló maratonban megszerezhető kerekes nem igazán érdekel, nincs kedvem mérgezett egérként, 80 km/h-val rohangálni a pályán, mert annak szinte semmi látótávja nincs, tehát marad a sebesség és az aktív felderítés vele. Néztem az amcsi T92-öt, nem látok róla elemzést, de az adatai alapján nekem nem tűnik rossznak, a lövege nagyjából a standard 8-as könnyű tankok szintjét hozza, a löveg kezelhetősége sem tűnik rossznak, a sebessége kicsit kisebb, mint a többié, de a látótáv és az álca jobb. Most az újonc program keretében választható a tank, tehát elvileg nem kerül pénzbe és a jelenlegi jutalom tankok közül egyik sem igazán mozgatja meg a fantáziám. Olyan valaki véleményére lennék kíváncsi, akinek megvan és többet játszott vele. Köszönöm


Ha nem csak a T92 játszik, akkor az LT-432-t átgondolnám a helyedben. A T100 light a legjobb T10-es könnyű tank, ezért ideális a legénységképzéshez. Jól tud pattintani, jó a camoja, jóval nehezebb (tehát rammolni is érdemes vele a könnyű lightokat), gyorsabb, a HE lövedék nem sebzi bele a maxot. Alacsonyabb ugyan a látótávja, de felpimpelve 450 m felett van így is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287243 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Sziasztok, gondoltam, hogy kellene egy 8-as prémium könnyűtank, amit talán a Frontline módban is használni tudnék, a most induló maratonban megszerezhető kerekes nem igazán érdekel, nincs kedvem mérgezett egérként, 80 km/h-val rohangálni a pályán, mert annak szinte semmi látótávja nincs, tehát marad a sebesség és az aktív felderítés vele. Néztem az amcsi T92-öt, nem látok róla elemzést, de az adatai alapján nekem nem tűnik rossznak, a lövege nagyjából a standard 8-as könnyű tankok szintjét hozza, a löveg kezelhetősége sem tűnik rossznak, a sebessége kicsit kisebb, mint a többié, de a látótáv és az álca jobb. Most az újonc program keretében választható a tank, tehát elvileg nem kerül pénzbe és a jelenlegi jutalom tankok közül egyik sem igazán mozgatja meg a fantáziám. Olyan valaki véleményére lennék kíváncsi, akinek megvan és többet játszott vele. Köszönöm


Ha nem csak a T92 játszik, akkor az LT-432-t átgondolnám a helyedben. A T100 light a legjobb T10-es könnyű tank, ezért ideális a legénységképzéshez. Jól tud pattintani, jó a camoja, jóval nehezebb (tehát rammolni is érdemes vele a könnyű lightokat), gyorsabb, a HE lövedék nem sebzi bele a maxot. Alacsonyabb ugyan a látótávja, de felpimpelve 450 m felett van így is.


Igen tudom, hogy az jó kis tank, sokszor tört már borsot az orrom alá, hihetetlenül alacsony és hihetetlenül pattogós, és ebből következően hihetetlenül fel tudott idegesíteni :) A T92-ön csak azért gondolkoztam el, mert most az újonc képzés keretében ingyen megszerezhető, az LT-432 pedig csak pénzért (még aranyért sem, abban meg biztos vagyok, hogy az LT-432 az újonc képzés következő szakaszaiba sem fog bekerülni ingyen megszerezhetőként, mert annyira jó), eddig nem merült fel a T92, sőt prémium könnyű tank sem, csak a frontline-on eszméletlenül jól kerestek a prémium tankok és gondoltam nem ártana egy könnyű arra a módra. Köszönöm a tippet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287245 Írta: kokomo2002
Megválaszolva: kokomo2002
Szia. Kibéreltem a t92-t hét napra. Volt hozzá skilles legénységem is. Álcája szuper, látótáv is. A prém lőszer 5600 kredit sajnos. És ha nem lövik a spotot, muszáj vagy hozzányúlni. Végül emiatt nem vettem meg. Aztán berakták pár napra az lt-432-t. Azt vettem meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287253 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Köszönöm a segítséget, akkor lehet kimarad a T92, és talán a prémium könnyű tank is, vagy talán majd az LT-432 valami nagy akcióban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #287254 Írta: kokomo2002
Megválaszolva: kokomo2002

Köszönöm a segítséget, akkor lehet kimarad a T92, és talán a prémium könnyű tank is, vagy talán majd az LT-432 valami nagy akcióban.


Nem lebeszélni akarlak róla. Orosz youtuberek kezében például jól muzsikál. Flaconarius, G1deon kifejezetten könnyű tankokkal operál. Nézz be a csatornájukra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.